Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Lot do Bangkoku - sposoby/promocje. Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ha - mało mnie szlag nie trafil, bo wlasnie wczoraj (przed 20% promocja) nabyłem bilety. No, ale widze, ze na mój termin z promocja jest w sumie drożej niż przed

Komentarz

• karisss
      karisss skomentowane
      Edycja komentarza
      uf to dobrze

• od 21 sierpnia Nok Air zapowiada promocję
    http://www.nokair.com/contents/promo...-US/index.html

Komentarz

• Też czekam na promocje do BKK Termin: styczeń/luty 2014 Jeżeli nic się nie trafi to lecimy (z mężem) Qatar'em za 2700zł od osoby.

Komentarz

• Zamieszczone przez bepi Zobacz posta
        Aha i czy ktoś zna jakiś portal w PL sprzedający bilety bilety Air Asia ale z możliwością płacenia za bilet przelewem a nie kartą kredytową, :S
        Wracając do tematu, to wszystkie opłaty za rezerwację, które ostatnio robiłem ( w tym AirAsia) dokonałem za pomocą karty do konta... . Wychodzi na to, że karta kredytowa nie jest już obowiązkowa

Komentarz

• bigelvis
          bigelvis skomentowane
          Edycja komentarza
          Zawsze mozna placic zarowno kartami kredytowymi jak i debetowymi Z tym ze karty kredyowe sa bezpieczniejsze w razie upadku lini lotniczej, biura podrozy itd

• matys_72
          matys_72 skomentowane
          Edycja komentarza
          bigelvis
          Po pierwsze nie zawsze było to możliwe, po drugie ewentualne odzyskanie kasy przy płaceniu kartą kredytową nie jest już takie łatwe, a po trzecie koleżanka chciała płacić przelewem...

• LUFA wrzuciła promocje do SIN za 2399 ale nie na mój termin
        • Sprzedaż do: 03.09.2013
        • Wylot: 01.11.2013 - 31.03.2014
        • Powrót: 07.11.2013 - 30.06.2014
        Ostatnio edytowane przez bepi ; http://www.wakacje.pl/forum/member/7987-bepi o 28th August 2013, 16:38:37

Komentarz

• Nagoja, Nanjing, Osaka, Singapur i Tokio w promocyjnej cenie.

Komentarz

• WAW-BKK AEROFLOT Bilety lotnicze Warszawa-Bangkok za 2435 z opłatami od września 2013 do 02.1014

Komentarz

• Aeroflot ma sporo promocji, może komuś się przyda

Komentarz

• Kasia6555
                Kasia6555 skomentowane
                Edycja komentarza
                a dla Ciebie nic nie ma?

• NICKasiu , jest w sumie promo z Dublina do Dżakarty a powrót do Wiednia( Etihadem ), na mój termin za 1850zł, ale podróż męczarnia i za dużo przesiadek i niedogodne godziny że 2 dni byłabym w podróży, bo jest wylot 15.10 z DUB wylot wieczorem, z przesiadką w Dubaju ,ale aby się tam dostać Rajanerem to muszę już z raniutka wylecieć z PL do DUB i potem cały dzień koczować w Dublinie by wylot dopiero o 21.00 a zwiedzać mi się nie chce tego miasta potem jak przylecę do Dżakarty o 22.40 to nie ma od razu samolotu aby wylecieć na Bali tylko zas koczować do 5.30 rano bo wtedy leci 1 samolotwięc podróż na Bali by mnie wyszła może i 2500 zł , ale męczarnia a nie wakacjeto ja dziękuję , nie cierpię szwendaczki po lotniskach tylu godzinnej

Komentarz

• Kasia6555
                Kasia6555 skomentowane
                Edycja komentarza
                no właśnie......te przesiadki i to czekanie....na jedna to ja jeszcze sie pisze ale wiecej to juz masakra....podróż sie dłuzy,nogi coraz bardziej puchna-dupa blada

• bebet_vel_puma66
                bebet_vel_puma66 skomentowane
                Edycja komentarza
                Ja tez już się nie nadaję na takie ekscesy podróżnicze .......ostatnio 4 godzin w Moskwie nie mogłam wytrzymać.......wystarczy ze sam lot trwa długo, podziwiam czasem Tych którzy wykładają się na podłodze i śpią w najlepsze ....mnie mogliby łózko na lotnisku nawet postawić...i bym nie zasnęła ;(

• 11-13 listopada promocja w Qatar Airways, bilet WAW-BKK 2100 PLN, ponadto wiele innych kierunków do Azji.

Komentarz

• W ubiegłym roku najtaniej znalazłem przeloty do Bangkoku z Aerosvit (ale upadli) i Aeroflotem. Teraz ciekawe oferty czasem ma KLM i azjatyckie linie z przelutem np. przez Dubaj. Tak czy inaczej, przeważnie poleci się na lotnisko w Bangkoku. Ostatnio pojawiła się ciekawa oferta - Rainbow Tours czarteruje Dreamlinery od LOT-u na trasie Warszawa - Phuket. Jeśli dobrze polować, to można trafić bilety w okolicy 2000-2200 w obie strony.

Komentarz

• Rainbow Tours, promocja czarterów bezpośrednich z Warszawy bez międzylądowania, ceny 2.108 PLN, terminy luty 2014.

https://biletyczarterowe.rainbowtour...we/33325/33348

Komentarz

• Bardzo fajna oferta! Chyba skorzystam, dzięki

Komentarz

• Witam, wybieram się w czerwcu z rodziną ( 2 os dorosłe + 5 latek ) do Tajlandii. Znalazłem przelot Warszawa-Amsterdam-Bangkok ( KLM ) i powrót Bangkok-Paryż-Warszawa ( Air France ) w pasującym mi terminie 16.06/05.07 dla naszej trójki w cenie 5500 pln. Przesiadki naprawdę ok, czyli maksymalnie 3 godziny. Nie mam żadnego doświadczenia w szukaniu lotów na własną rękę. Proszę o informacje czy ta cena jest dobra, czy może jeszcze poczekać na coś lepszego. Będę wdzięczny za wszelkie informacje : )

Komentarz

Trwa
                      X