Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tajlandia -Pattaya Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tajlandia -Pattaya

Wybieram się w listopadzie do Tajlandii na zwiedzanie i 10 dni wypoczynku w Pattaya-Jomtien, w związku z tym mam pytanie czy w tym kurorcie jest aż tak źle jak mówią; brudne plaże, woda nie nadająca się do kąpieli, miasto uciech itp. Może jest tam coś ciekawego i można normalnie wypocząć?!

Rzeczywiście jest to miasto uciech, rzeczywiście plaża nieciekawa. Można zrobić zakupy, można pojeżdzić na wycieczki. Polecam farmę krokodyli oraz przecudny ogród Nong Nooch - super tresura słoni, polecam całodniowy wyjazd na super wyspę KO Samet (gorące morze, bielutki piasek i palmy).

Komentarz

nie jest tak zle ale zadna rewelacja bylam w tym hotelu trzy dni,wypoczywalismy tam po objezdzie,woda nie jest rewelacyjna,ale piasek bielutki dosc czysty,hotel ten polozony jest w cichej czesci miasta,pozdrawiam

Komentarz

W ofercie mam hotel Grand Jomtien Place, może ktoś coś o nim wie?

Komentarz

Czy ktoś może wie jaka jest pogoda w Pattaya w listopadzie?

Komentarz

czesc wrociles juz?jak bylo jakie koszta?z jakim biurem byles?i jak z tymi plazami?byles na wycieczkach fakultatywnych?
            Pzdr

Komentarz

Pogoda w listopadzie beardzo dobra, ciepło, słońce może być za chmurami - ale i tak się opalisz

Komentarz

.....w Jomtien ale tym dalszym !! jest lepiej niż w Pattayi , plaza ok byliśmy czerw./ lipiec

Komentarz

nikt nie wspomniał o pokazie transwestytów Alcazar, ping - pong show, masażu tajskim (tylko całego ciała a nie tylko stópek), no i wycieczce, żeby zobaczyć most na rzece Kwai, można sobie też coś uszyć na zamówienie bo krawiec na każdym kroku;
                  ja byłam w listopadzie i było gorąco i słonecznie, a wieczorem to tyko robiło się ciemno, a nie chłodniej,
                  plaża wąska, ale pod względem czystości OK - wszystkie hotele są tak zlokalizowane, że na plażę trzeba przejść przez ulicę, ale się człowiek połapie jak to się robi, to jest to zabawne (samochody i inne pojazdy widząc pieszego się nie zatrzymują i wszyscy trąbią, jak w Azji);
                  do centrum jeździ się takimi otwartymi busami, trzeba machnąć, zapłacić pomocnikowi kierowcy, a żeby wysiąść to w suficie jest dzwonek, a jak nie ma albo nie działa to wali się w dach,
                  pobyt wspominam bardzo dobrze i te rejony wyraźnie mnie ciągną właśnie po "posmakowaniu" Tajlandii",
                  pozdrawiam,

Komentarz

Pattaya jest mało przyjemna - plaże są niezbyt czyste i bardzo wąskie, wszędzie obstawione parasolami - brudnymi i połamanymi, oraz stolikami skleconymi nie wiadomo z czego plus jest taki, że z pattaya jest dobrą bazą wypadową na wycieczki - ja polecam Sri racha - niepowtarzalna okazja, żeby pokarmić mlekiem małe tygrysiątka. Sporo biur podróży oferuje wyjazdy zwiedzanie + wypoczynek Pattaya+ wypoczynek Koh Chang i tą opcję polecam - Koh Chang jest bajkową wyspą z pięknymi plażami - naprawdę można odpocząć.

Komentarz

Trwa
                    X