Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tunezja - wrzesień - All Inclusive Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja - wrzesień - All Inclusive

Witam, planuje 2 tygodniowy wyjazd do Tunezji. Czy moglibyście doradzić miejscowość/hotel. Interesuje mnie wylacznie opcja All. pozdrawiam guma

polecam Club Eden w skanes

Komentarz

Ja tez prosilbym o jakies wskazowki dotyczace pobytu w Tunezji we wrzesniu z opcja All Inclusive, najlepiej w hotelu 4*, ale nie za duze pieniadze (do 3 tys zl).

Mam na oku hotel Karthago El Ksar z Oasisem, czy ktos moze cos na jego temat powiedziec? Sklada sie z czesci glownej i bungalowow, czy standard w nich jest taki sam jak w czesci glownej? Podejrzewam, iz lepsze biura (np TUI) wykupuje czesc glowna te wakacje drozej kosztuja anizeli w innym biurze, ktore kwateruje Cie w bungalowach.

Ponadto slyszalem z kilku zrodel, ze Oasis ledwo zipie. Dotrwaja do jesieni?

Komentarz

postaram ci sie wyslac maila z ofertami jutro bo dzis nie zdazylem, sorki No Oasisa to obecnie nie polecalbym...mysle,ze do kilku dni sytuacja sie wyklaruje to cos wiecej mozna by powiedziec Na razie jest jeszcze czas ale cos ci podesle jutro mysle albo pojutrze,ok?pozdrawiam

Komentarz

Witam. Wybieramy sie z grupą kilku osobową we wrześniu 06r. do Tunezji, bierzemy pod uwagę opcję ALL IN. Na razie po przestudiowaniu ofert i hoteli wybór wstępnie padł na Karthago El Ksar. Podobno mają tam oprócz pokoi hotelowych także bungalowy. Moje pytanie: Jaka jest różnica w standardzie pokój a bungalow. Co byście polecali, moze ktoś ma fotki przedstawiające bungalow w środku i na zewnątrz. Czy dobrze wybrałem jeśli chodzi o hotel w Sousse. A może macie inne propozycje. Szukamy raczej spokojnego klimatu do wypoczynku i myslimy o wycieczce z Sahel Voyages na saharę. Będę wdzięczny za odp. i wskazówki.

Komentarz

Trwa
          X