Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Hammamet-woda i plaża? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hammamet-woda i plaża?

jaka jest woda w morzu w Hammamet? Czysta, czy idzie się kąpać i czy jest dużo meduz?

Woda jest generalnie czysta, meduzy się zdarzają, czasem woda przynosi trochę śmiecia, niestety. ale generalnie o.k.

Komentarz

Wyjechaliśmy w piątek,16,07 i meduży już sie pokazały niestety.Woda w morzu pozostawia bardzo wiele do życzenia dlatego generalnie plaze sa raczej pustawe wiekszość ludzi jest przy hotelowych basenach.Pozdrawiam

Komentarz

ciekawe gdzie Pani widziała te pustawe plaże? Ja mam raczej inne spostrzeżenia. Woda w morzu jest generalnie czysta i tyle.

Komentarz

W porównaniu z plazami we Włoszech powinnam dopisać a morze w porównaniu z morzem w Chorwacji jest brudnawe.Wszystko to (to znaczy pustawe plaze i brudnawe morze z meduzami) widziałam w Hammamet Yasmine.pozdrawiam

Komentarz

HA HA HA pani Inka chyba nigdzie nie była tylko w brzydkiej chorwacji !! W Hammamet jest piekna plaża z drobnym piaskiem i czysta woda poprsotu rewelacja .Jak widze jak taka pani Inka pisze takie głupoty to widać ze sie nie zna i była tylko w swojej CHorwacji. Moge posłac zdjecia z tej pięknej plaży

Komentarz

Poprosze o fotki

pawnshop@wp.pl

lece 10.08 do Azur Plaza

Komentarz

Ha,ha ,ha widzę że pan T był tylko w Tunezji i nigdzie więcej Gdyby zobaczył plaze i morze w Dalmacji to nie mówiłby że morze w Hammamet jest czyste .Z cała pewnością morze w Hammamet Yasmin jest BRUDNAWE,plaze również.pozdrawiam i życze spędzenia wakacji w tej brzydkiej Chorwacji.

Komentarz

No ja juz nie moge Niby po niczym stwierdzasz Inko ze woda jest brudna?? Po tym ze piaseczek jest na dnie i sie muli przy falach?? Jeśli wolisz kamienie to już indywidualna sprawa a w Chorwacji byłem i jak zobaczyłem plaże to sie załamałem

Komentarz

Bardzo proszę PANa T
                    o przesłanie zdjęć
                    zabiata@wp.pl

Komentarz

Nie napisałam że brudna tylko brudnawa,masz racje powinnam wyrazic sie bardziej precyzyjnie i napisać że jest mętna,nieprzejrzysta.że były na jej powierzchni worki plastikowe(reklamówki),że spotkałam na plazy papiery ,śmieci i widziałam 3 pampersy na krótkim odcinku,że były juz meduży.Ale zauważ ja nie twierdzę że jest okropnie stwierdziłam że czyściej i przyjemniej (w moim odczuciu)było przy basenach.A wracając do chorwacji też nie lubię ich kamienistych plaz ale sam wiesz że mają i piaszczyste a przeżroczystość wody jest bezkonkurencyjna i tyle,sami chorwaci sa mało przyjemni jeśli mam sie wyrazić precyzyjnie ,wolę Tunezyjczyków i dlatego wakacje spędziłam w Tunezji i mam nadzieję że nie ostatnie.To tyle ,myślę że precyzyjnie i pozdrawiam naprawdę bardzo serdecznie

Komentarz

Plaże może i są brudnawe ale to już niestety wina głównie samych turystów. Częste są obrazki leżących na leżaczkach pań i panów palących a potem wyrzucających pety na piasek albo i do morza bo nie chce się im podnieść tyłka i pomaszerować do kosza ( bynajmniej są takie na plażach ), walające się pampersy już lepiej zostawić bez komentarza. Chamstwo turystów i tyle!

Komentarz

Alicjo jak bede o 20-00 w domu posle ci zdjecia i sama ocenisz Ja byłem w 4*hoelu Nesrine gdzie nie było ani jednego papierka no cóż może nie było śmieci bo może byli ludzie z kulturką No cóz .... zobaczysz na moich zdjeciach Pozdrawiam wszystkich i Ciebie Inko

Komentarz

Ciesze sie ze intencja mojej wpowiedzi została odebrana poprawnie bo mnie generalnie nie chodziło o krytykowanie Tunezji i wyrazanie swojego niezadowolenia z wakacji tam spędzonych napisałam tylko że plaze nie nalężą do najczystszych tak jak jedzenie nie nalęzy do wyśmienitego i tyle,.Taka jest specyfika Tunezji i trudno ,mimo tego wakacje uwazam za naprawde udane a Hotel Viva Club Almaz jest godny polecenia i zasługuje na swoje 4*LUx.
                            pozdrawiam

Komentarz

I sama P Alicja zobaczyla zdjecia i powiedziała ze plaża jest śliczna wiec prsoze sie nie sugerowac wypowiedzia Inki bo jest nie prawdziwa !! Dziekuje

Komentarz

Trwa
                              X