Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
biuro bestreisen - opinie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• biuro bestreisen - opinie

witajcie Mam pytanko, czy ktos korzystał juz z usług biura bestreisen? Zastanawiam się nad ich ofertą wyjazdu do Sousse ( hotel El Hana Beach) w lipcu. A moze ktos wykupił u nich wycieczke na te wakacje? z gory dzieki za odpowiedź [%sig%]

Witam,

Byłam z nimi w zeszłym roku w Sousse w Hotelu Karavan, ok 200m od Elhany.Wszystko było ok .Biuro w porządku.

Pozdrawiam

Komentarz

dzieki wielkie za odzew czyli polecasz? mam sie nie zastanawiac i jechac? znalazlam bardzo nieciekawą opinię na ich temat i stąd moje obawy ...

[%sig%]

Komentarz

Hej Ania,
        nie wiem co prawda nic na temat tego biura, ale tez z koleżanką będzie my w El Hanie Beach od 13.07;-) ale na 1 tydzień. Z jakiego miasta wylatujesz? My z Wrocławia i lot jest .. niestety do Tunisu. POtem jeszcze czeka nas jakieś 3godz. jazdy autobusem do Sousse.

Komentarz

hej hej
          jesli sie zdecyduje na to biuro to bedziemy lecialy 15 lipca z Poznania ale lot jest bezposrednio do Monastiru a stamtąd juz blisko do Sousse. czemu lecicie do Tunisu? kurcze, strasznie daleko jest stamtąd do Sousse, bylam na wycieczce w Tunisie i pamietam tą jazde ... jesli nie pojade z tego biura to i tak bede jechac w tym terminie 13/14/15 lipca wiec napewno gdzies sie tam spotkamy ))

[%sig%]

Komentarz

Ania i jak tam....bo znów za nim się zdecydujesz to miejsc nie będzie...hehehehe....nie no żartuje....pozdrawiam

Komentarz

ha ha ha ...))

jeszcze sie nie zdecydowalam ale pytalam i miejsca jeszcze są jestesmy tak na 99% zdecydowane konczymy ostatnie poszukiwania, które nas tylko utwierdzaja w wyborze. Znalazlam kilka pozytywnych opinii o bestreisen ale znalazlam tez kilka negatywnych, biedni ludzie zostawieni na pastwe losu na lotnisku ... beznadzieja mysle, ze jutro, max pojutrze bedziemy mialy decyzje podjetą

[%sig%]

Komentarz

no to fajnie....bo wiesz żle by się stało gdybyś drugi raz się spóźniła...czego nie życzę oczywiście....w sumie jak tak się zastanowić to o kazdym biurze są i pozytywy i zdarzają sie negatywy...ile ludzi tyle opinii.....no ok...to przegladaj dalej...powodzenia

Komentarz

oj baaardzo by sie zle stalo ... ale nie kraczmy, nie stanie sie co do biur to swieta racja, wystarczy spojrzec na opinie o triadzie ... ale i tak lepiej jest znac wroga o tym bestreisen za wiele nie wiadomo ... mam nadzieje, ze nie bede musiala lapac taxi w Monastirze

pozdrawiam cieplutko

P.S. a co tam , tez sobie policze ... jeszcze 75 dni !!! ( do Egiptu oczywiscie ) ale duuuzo (((((

[%sig%]

Komentarz

Trwa
                  X