Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jakie leki zabrać na wszelki wypadek

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

z tym się zgadzam, ale przypuszczam że czasem może się ktoś taki pojawić, kto o zabezpieczeniu przed słońcem i ewentualnym oparzeniu nie pomyśli...

Komentarz

Anq26 - jaka głupota? Byłaś kiedyś w egipcie w środku sezonu???

Bloker, czapka i cień wcale Cię nie uchronią przed porażeniem słonecznym. Sama jestem przykładem jak nikt nie był mi w stanie pomóc.
      Lekarz z ubezpieczenia??? phahaha najpierw musisz zapłacić, a koszty poniesione z tytułu leczenia zostaną Ci dopiero zwrócone po powrocie z urlopu...

Wypad do ciepłych krajów, zwłaszcza arabskich wiąże się z ryzykiem wielu chorób i przykrości i trzeba się z tym liczyć i zabezpieczyć.
      Dlatego uważam, że blokery SPF, Panthenol SPRAY i cała torba leków to nie przesada...

A jeśli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia , to polecam ten Panthenol Spray, który mam uśmiechniętą buźkę z uwagi na fakt, że jest to lek oryginalny. Reszta jest generykami...

Komentarz

ja wróciłam niedawno z Egiptu i nie brałam dziecku nic od uczulenia i ukąszeń owadów a baaaaaaaardzo było potrzebne:-) ratowałam się jedynie wapnem, warto coś wziąć typu off i jakieś maści na ugryzienia - tylko uwaga na sterydy, bo opalenizna będzie w ciapki ;-(( ale za to mniej łez.
        Pozdrawiam i życzę słoneczka

Komentarz

A ja mam limit 15kg w samolocie, więc nie mogę zabrać tych wszystkich bzdurnych leków ;O
          Jeśli ktoś potrafi korzystać ze słońca rozsądnie i będzie się smarował kremem, to te wszystkie pianki, wapna (tak, tak, bo WAPNO to nie tylko na budowe, tylko suplement zawierający m.in. wapń) i inne nie będą konieczne. No i czapka na głowę, przecież mama mówiła.. !

Komentarz

No i jeszcze SmectaGo koniecznie. Akurat w podróży niezastąpione, bo nie trzeba robić zawiesiny - to jest gotowe do wypicia w saszetce, niczego nie trzeba z niczym mieszkać. Fajnie, że zrobili taką wersję - akurat mnie w podróży takie problemy zdarzają się szczególnie często.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X