Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Szczypienia przed wyjazdem do Tunezji!! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Szczypienia przed wyjazdem do Tunezji!!

Witam.
    Czy szczepicie sie przed wyjazdem do Tunezji? Podobno zaleca sie zaszczepic przed:

Tunezja - WZW A, WZW B, błonica, tężec, polio, dur brzuszny

Prosze o jakies inf na ten temat i wlasne doswiadczenie.

Raczej nie jest popularne dodatkowe szczepienie się przed wyjazdem do Tunezji. Powyższe szczepienia nie są charakterystyczne dla chorób tunezyjskich i jak wejdziesz na jakąkolwiek stronę zagranicznych biur oferujących wycieczki do Polski to dokładnie te same szczepienia się zaleca przy planowaniu podróży do Polski (z resztą część z nich masz zrobione bo są w Polsce obowiązkowe) + zaleca się w przypadku podróży do Polski szczepienie przeciwko wściekliźnie zwłaszcza jeżeli planujesz spędzać czas na kempingu lub jeździć na rowerze po terenach wiejskich (co jest dość śmieszne bo nawet Polacy się na to nie szczepią).

Komentarz

anija ja mam inną propozycję podaj link gdzie zaleca się szczepienia wtedy łatwiej bdzie dyskutować

Komentarz

http://mighealth.net/pl/index.php/Szczepienia_ochronne

zwierzaczku ...czyżby zdrada Egiptu na rzecz Tunezji 8-).....pozdro

Komentarz

link jest super dzięki eeeeeee tam zdrada warto wiedzieć o wszystkich kier

Komentarz

http://www.szczepieniadlapodrozujacych.pl/kontynent.php?region=afryka

http://www.tanie-loty.com.pl/lista-szczepien-obowiazkowych-i-zalecanych-przed-wyjazdem-za-granice.html

Komentarz

przeciw niczemu specjalnie nie trzeba sie szczepic - tylko tak jak wszedzie - p/tezec zalecany co 10 lat w razie skaleczenia

Komentarz

ja bylam w Tunezji- nie szczepiłam się; ale brałam swoją wodę z PL

Komentarz

Targałaś wodę na 7 dni?! min. 15 litrów wody?

Komentarz

4*1,5 l i chłopak tyle samo, nie wiedzieliśmy jaka ich woda jest, więc na wszelki wypadek wzięliśmy)

Komentarz

Powinnaś mieć NIK Blondynka19 .

Komentarz

Co?! A jaką niby mają mieć wodę?! Woda mineralna w butelce jest +/- zawsze taka sama i bezpieczna do picia.....Ja pierniczę ludzie to ignoranci...Wozić ze sobą pół bagażu wody mineralnej...nie wiem czy śmiać się czy płakać nad rozumowaniem rodaków...Kobieto tam wylatują tysiące ludzi na wakacje ,również z małymi dziećmi...naprawdę myśleliście, że tam nie ma czystej wody do picia i wszyscy wypychają bagaże baniakami z zapasem wody?!

Tunezja jest niemal tak samo rozwinięta jak Polska pod względem dostępności produktów i higieny. Tam jest może większy bałagan....co nie znaczy, że jest bakteriologicznie i chemicznie brudniej niż u nas.

Komentarz

i 6 litrów wody wystarczyło ci na tydzien?! Kurde, jak zyje nie slyszalem glupszej rzeczy, zeby wode ze soba brac. Bralas tez papier toaletowy, maslo, chleb itp?

Komentarz

Wszędzie można trafić na czubków

Komentarz

Trwa
                            X