Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
szczepienia Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• szczepienia

jak jest ze szczepieniami na Djerbe?czy sa obowiazkowe?czy jest koniecznosc zaszczepienia sie? jesli tak to na jakie choroby?helllp!!!

W Tunezji nie ma obowiazku szczepien ale jak bedzieszje mial to lepiej dla ciebie :-))

Komentarz

Jak chcesz lub musisz to zaszczep sie przed typkami z co w "tani sposob"podrywaja fajne dziewczyny. :-))

Komentarz

Byłam w Tunezji i stwierdzam z przekonaniem, że szczepienia to zbędny wydatek. Nawet przed "typkami" )

Komentarz

ruda napisał(a):

> Byłam w Tunezji i stwierdzam z przekonaniem, że szczepienia to
          > zbędny wydatek. Nawet przed "typkami" )
          Czy w Polsce potrzebne sa szczepiena? nie!
          A jednak sie je robi, choc w Polsce jest z higiena krocie lepiej jak w Tunezji.

Komentarz

a robale sa wielkie i kasajace?

Komentarz

robali też nie spotkałam... a trochę się włóczyłam... tylko wielbłądy kąsające hihihi

Komentarz

A JA SIĘ NIE SZCZEPIĘ ANI W POLSCE, ANI W TUNEZJI.. )

Komentarz

dzieki za info w takim razie bede uwazac na wielblady

Komentarz

FAKTYCZNIE WIELBŁĄDY SĄ CZASEM BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE NIŻ ROBALE.. ZWŁASZCZA, KIEDY POGANIACZ ODDZIELA OD SIEBIE ZAKOCHANĄ PARĘ

Komentarz

:
                      no to niezle
                      a jakies rady praktyczne? co ze soba zabrac?jak ceny sie ksztaltuja na Djerbie?jaka woda i dno w morzu?klapki potrzebne? jak jest z kontrola na lotnisku w drodze powrotnej do Polski? na co nalezy zwrocic uwage bedac tam?

Komentarz

Trwa
                      X

Fatal error: Access to undeclared static property: vB5_Autoloader::$_paths in /data/www/forum/forum/includes/vb5/autoloader.php on line 26