Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tunezja / pogoda w maju Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja / pogoda w maju

Cześć, czy był ktoś może na początku maja w Tunezji i mógłby podzielić się info nt. pogody i temperatur [relanych a nie katalogowych]?. Pozdrowionka dla wszystkich.

juz teraz jest goraco (choc zdarzaja sie pod rzad dwa, trzy dni chlodne i pochmurne). W maju z reguly jest swietna pogoda. Mieszkam na djerbie. W razie czego sluze rada.
    p

Komentarz

ja byłam 3krotnie w sousse......i gorąco polecam.....A pogoda w maju juz jest całkiem ciepło....temp. w granicach 25-27 stopni....na plazy pod parasolem jednak chłodno.....noce tez chłodne.....
      Do jakiego hotelu sie wybierasz???

Komentarz

Witam lece z dziewczyna na Djerbe 29 kwietnia .... do Hotelu Djerba Sun Club moze nam cos doradzisz ..... co warto zwiedzic w co warto sie zaopatrzyc i wogole ?? Z gory dziekuje )

Komentarz

Mam pytanie. Jadę 19 kwietnia na Djerbę ale to oferta typu traf i nie wiem gdzie będę chciałabym zapytać czy jak hotel będzie niedaleko Zarisu to czy taksówkami da się jeździć na wyspę i czy to drogo kosztuje. jakie brać ubrania czy wieczory są rzeczywiście chłodne i czy może być kilka dni pochmurnych. Ja byłam kiedyś w Sousse ale podobno wyspa jest cieplejsza,

Komentarz

Dzięki za wszystkie opinie Zmiana planów na Turcję. Pozdrowionka

Komentarz

Trwa
            X