Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Dzisiaj wróciłem Hammamet Yasmine Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dzisiaj wróciłem Hammamet Yasmine

Hi. Dzisiaj wróciłem z Hammamet Yaśmine hotel Marillia 4* all. Ogólnie spoko. Po prostu tam jeszcze nie byłem. I raz wystarczy !

Napisz coś więcej o swoich wrażeniach z hotelu.Z jakim biurem jechałeś?

Komentarz

Zapraszam do oceny hotelu na

Komentarz

Hotel Marillia jest prawie na końcu dzielnicy Yasmine. Dobre warunki wersja all. Nad samym morzem. Dobre wyżywienie. Na miejscu animacje. Towarzystwo międzynarodowe. Morze średnio czyste, dużo śmieci pływa i bardzo ciepłe 26 stopni. Biuro podróż Ecco z Poznania. Mam zastrzeżenia do rezydentów. którzy o mnie po prostu zapomnieli. Musiałem interweniować w centrali, gdyż 6 godzin przed planowanym wyjazdem na lotnisko nie miałem żadnych informacji. Lot Katowice-Monastir trwa ok. 2 godz. 40 min linie Tunisair - bez problemów i punktualnie. W samym Hammamecie nie ma co robić. Na pustnię nie jechałem, gdyż mieliśmy małe dziecko. Typowe 2 tygodnie na plaży i basenie i czasem wieczorne wyjście na "miasto" Nie można odgonić się od sprzedających co kolwiek, zwlaszcza małe dzieci sprzedają wiązki jaśminu. Jak napisałem - spoko, ale więcej już tam nie pojadę. Są ciekawsze miejsca.

Komentarz

Czy jest jakaś infrastruktura dla dzieci(plac zabaw,kinderclub, animacje)?I jak oceniasz pokoje?

Komentarz

Tak jest coś takiego. Widziałem huśtawki i pokój zabaw dla dzieci, ale z tego mało kto korzystał. Jedzie się dla słońca i morza. Problemem jest język, obsługa słabo zna angielski, w użyciu jest francuski - wiadomo Tunezja to dawne wpływy Francji. Pokoje hotelowe duże, wygodne, duże łazienki, bardzo sprawna, skuteczna i indywidualnie sterowana klimatyzacja. Serwis pokoi był dziennie. Jednak, jk to inni piszą 4 gwiazdki w Europie to nie są 4 gwiazdki w krajach arabskich. Było naprawdę czysto, jednak wykończenie budowlne dla mnie jest nie do przyjęcia.

Komentarz

Czy w tym hotelu pracuje animator Stefan,chyba tak na niego mowiono

Komentarz

Chyba coś nie tak. W tym hotelu animatorzy to młodzi tunezyjczycy mówiący po francusku i bardzo słabo mówiący po angielsku. Nie ma nikogo mówiącego po polsku. Są tylko rezydencji z BP, do których jak wspomniałem mam poważne zastrzeżenia. Rezydentów interesuje tylko sprzedaż miejscowych wycieczek.

Komentarz

Witaj!Wysle ci zdjecie na twego maila tego animatora!To potezny facet,smieszny!mieli go zwolnic przed moim odjazdem,ale chodzily pogloski ,ze ma wrocic!Napisz jak jest obecnie,a takze ktorzy z przeslanych Ci animatorow jeszcze pracuja!Pozdrawiam

Komentarz

Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam

Komentarz

Witaj. Ciekawe zdjęcia. Tego faceta raczej na pewno nie widziałem. Choć muszę szczerze przyznać, że blisko z animatorami nie miałem kontaktów. Byli mi obojętni, bo mało co uczestniczyłem w tych występach. Pozdrawiam

Komentarz

~wlodek napisał(a):

> Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam

Tydzień temu wróciłam z hotelu Marillia i na moje nieszczęście prześwietlił mi się jeden film. Włodku Ty piszesz że masz zdjęcia animatorów, czy możesz mi je przesłać na maddap29@op.pl. Będę wdzięczna.

Komentarz

magdap napisał(a):

> ~wlodek napisał(a):
                          >
                          > > Witaj!Zdjecia animatorow juz przeslalem do Ciebie!Pozdrawiam
                          >
                          > Tydzień temu wróciłam z hotelu Marillia i na moje nieszczęście
                          > prześwietlił mi się jeden film. Włodku Ty piszesz że masz
                          > zdjęcia animatorów, czy możesz mi je przesłać na
                          > maddap29@op.pl. Będę wdzięczna.

Włodku na magdap@op.pl

Komentarz

Trwa
                          X