Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Les Pyramides - zdjęcia?? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Widze że hotel les pyramides budzi wiele kontrowersji, a mi chodziło tylko o zdjęcia.A nie o to jak tam jest!

Komentarz

ernest napisał(a):

>Witam!
      >Czy ma ktoś prywatne zdjęcia z hotelu Les Pyramides, bo chciałbym zobaczyć jak >faktycznie tam jest??
      >Poszukuje jakichkolwiek informacji na temat tego hotelu!
      >z góry dzięki

~ernest napisał(a):

> Widze że hotel les pyramides budzi wiele kontrowersji, a mi
      > chodziło tylko o zdjęcia.A nie o to jak tam jest!

Ty człowieku sam nie wiesz czego chcesz.Przytaczam Ci twoje własne słowa abyś nie mógł zaprzeczyć! Kontrowersje wzbudza nie hotel tylko Ty swoimi sprzecznymi wypowiedziami. Każdy po przeczytaniu tylu negatywnych opini ma rzeczywisty obraz tego hotelu i nie potrzebuje na potwierdzenie tego wszystkiego zdjeć.Dlatego nie wysilaj się z dalszymi prośbami i komentarzami.

Komentarz

O witam don kordiano!!!
        Niestety budzi wiele kontrowersji bo jedni są zadowoleni z pobytu tam a drudzy nie!!
        Przeczytaj dokładniej kordianusie, loża szyderców gorą hahahahaha

Komentarz

~ernest napisał(a):

> O witam don kordiano!!!
          > Niestety budzi wiele kontrowersji bo jedni są zadowoleni z
          > pobytu tam a drudzy nie!!
          > Przeczytaj dokładniej kordianusie, loża szyderców gorą
          > hahahahaha

Drogi erneściku!!
          Myślałem, że sobie już wcześniej poczytałeś komentarze innych, odnośnie osób zadowolonych z Les Pyramides. Jeśli jednak, jak widzę, nie zrobiłeś tego, to radzę Ci się zainteresować tymi wypowiedziami a jeżeli ich nie rozumiesz to wyłożę Ci "kawę na ławę": zadowolone są z tego hotelu "panie lekkich obyczajów" i ludzie Twego pokroju.
          Dla takich jak Ty najlepszą obroną jest atak, ale nie w tym przypadku!!!!!!!
          KOńCZ WAść, WSTYDU (sobie) OSZCZęDź :-)))))

Komentarz

Jak ma ktos zdjecia z tego hotelu to wyslijcie mi bo chciałabym zobaczyc jaki jest ten hotel moj email to karolina113@poczta.fm

Komentarz

Tak jest don kordianie.
              Twoja bezmyślna wypowiedź na tym forum niczego nie zmieni. A faktycznie są ludzie zadowoleni i nie zadowoleni z tego hotelu.
              Ciekaw jestem jaki ty tempacki pokrój reprezentujesz skoro mnie nie znasz a wypowiadasz się na mój temat.
              przestań zawracać sobie głowę odradzaniem hotelu który w rzeczywistości nie jest taki jak niektórzy uwarzają.Jadąc za tysiąc pare złotych to myślałeś że tam będą chodzić wokół ciebie, za leżaki trzeba zapłacić, no to jest hotel, napiwki dawać, to też oblicze hotelu, najgorzej jak wiocha się dorwie i myśli że za koszt wycieczki będzie miała wszystko!!
              pozdrowienia dla kordiana!!! (myślałem że probówki weszły później w mode)

Komentarz

~solana napisał(a):

> Chodziliśmy do hotelu Khepos bo tam było mniej ludzi i większy
                > basen ale niestety w tak okropnych warunkach jeszcze zbierali
                > ołaty za leżaki większość osób oczywiście leżała na
                > trawie.Warunki w Kheopsie słyszałam że też były nie najlepsze
                > chociaż gwiazdka wyżej od Les Piramides byłam na zebraniu w tym
                > hotelu i ludzie strasznie narzekali że w pokojach nic nie
                > działa i nie mogli się doprosić o naprawę.Ogólnie powiem ze
                > cały ten kompleks jest ogromny ogród przed hotelem też nie
                > najgorszy ale reszta do bani.Nigdy nigdzie nie byłam w tak
                > tragicznych warunkach po zakwaterowaniu myślałam że nic mnie
                > już nie spotka ale to jedzenie!!!My dorośli możemy się
                > przemęczyć ale nie radzę tam jechać z dziećmi gdy wracaliśmy
                > samolotem do Polski moje dziecko było tak szczęśliwe że dostało
                > na pokładzie kilka bułek z wędliną.Aha i jeszcze jedno w Les
                > Piramides były dwie restauracje w jednej stołowali się niemcy i
                > rosjanie zakwaterowani w bvudynku głównym i tam była
                > klimatyzacja a my biedni polacy w restauracji która nazywała
                > się Sphinks gdzie nie było klimatyzacji ludzie nie wytrzymywali
                > ukropu i wychodzili na zewnątrz.W takich warunkach człowiek
                > myślał tylko o wodzie za którą przy kolacji trzeba było słono
                > płacić. Z restauracji nic nie można wynosić moje dziecko wzięło
                > raz bagietke w ręke i chciało wynieść gdy to zobaczyła obsługa
                > która pilnowała przy drzwiach kazała się mojemu dziecku wrócić
                > i odnieść na miejsce tylko jak można jeść w takich warunkach
                > !!!Jedzenia było mało i ludzie się prawie bili jak coś wnosili
                > świeżego .Nie jedzcie tam są to najgorsze wspomnienia mojego
                > życia!!!!!

Dziwie sie bo jakoś gdy ja byłam mozna było spokojnie wynosic ze stołówki co sie chiało.. i kelnerzy do tego byli bardzo mili i nikt jakos tego źle nie komentował. A na ta stołówke gdzie byli niemcy rowniez moglismy sobie spokojnie wejsc. A co do wody wystarczyło kupic o wile taniej na miescie i sobie przyniesc na stołówke na kolacje

[%sig%]

Komentarz

Tak nie chcący wpadłam na to forum (choć stare),ale nie mogę sobie darować, że tak się biedni ludzie daliście wkręcić temu kretynowi (kretynowi, kretynowi), który najpierw niby życzy sobie info o Kheopsie, a potem sypie info o plaży np. "jak z rękawa" hłe hłe. Przecież to ewidentny "chłyt małketingowy" biura (i to Triada pewnie - bo ona zbiera gromy za oba te syfy). Nie nakręcajcie się proszę takim kretynom, bo szkoda Waszego zdrowia. Już raz Was nabrali przecież. I żebyście im zdjęcia pod nos podstawili z całym tym syfem, to i tak Wam wmówią, że jest super, bo przecież nie jest drogi. I nie ważne, że płaciliście za syf w pokoju, syf na stołówce, syf na basenie. No ale przecież animatorzy to tacy ładni i chętni chłopcy... Do wyboru do koloru. Nieprawdaż panienki?
                  Strach się bać, co tu się na forum wyprawia. Lobby biur turystycznych zdominowało większość wątków, w wypowiedziach pod tytułem "ja też byłem i było super"

Komentarz

Witam, byłem rok temu w sierpniu w Les Pyramides oto moje spostrzeżenia:

-> mieszkałem w bungalowie z widokiem na inny bungalow oddalony w odległości 5m od mojego
                    -> bungalowy raczej stare co widac po zniszczonej łazience, popekane kafelki, rdza i pozabijane muchy na scianach,
                    -> co do owadów to są mrówki ale wystarczy wiązac śmieci w worki lub na bieżaco wyrzucac i nie bedziemy mieli niepowołanych wizyt, dwa razy wstając w nocy do łązienki zabiłem wielkigo świerszcza lub karalucha nie wiem co to było bo nosze soczewki a na noc mialem zdjete, receptą na to jest położenie recznik w szpare miedzy drzwiami wejsciowymi
                    -> ręczniki masakra szmaty do podłogi ale i tak nigdy w hotelu nie korzytsam z reczników wiec nie poruszyło mnie to za bardzo, pościel ok zmieniana po zostawieniu 1 DT
                    -> plaża przy hotelu brudna, i przebijają kamienie jedyna recepta jest wycieczka około 2 km plaża w strone centrum w pobliże hotelu/ośrodka CLUB MED tam jest naprawde super
                    -> stołówka: jadłem w tek z klima, brudne obrusy, talerze itp. DLA PEDANTÓW masakra, ja do nich nie należe wiec przyzwyczaiłem sie do tego, jedzenie jakoś dawało radę jednakże zaznacze, że nie jesem wybredny
                    ->klimatyzacja spoko nie trzeba chodzić po pilota wystarczy podniesc klapke i po robocie jest mały guziczek włącznik
                    -> basen spoko ale woda tłusta od kremów ale chyba normalka mi nie przeszkadzało
                    -> miast raczej mało rozrywkowe nie polecam osobą nastawionym na imprezy tego miasta nie polecam, knajpki spoko i jedzenie w nich czesto jest przyjemnoscia nie połączona z uszczerbkiem dla kieszeni,

PLUSY I TARGET DOCELOWY TEGO HOTELU/MIASTA
                    -> cena
                    -> ceny na miescie i wogóle w Tunezji często dużo niższe niż w POslce
                    ->dla nastolatek płci żeńskiej chcących "aktywnie" spedzic wypoczyne RAJ
                    -> dla płci meskiej troche cieżej sie ogarnać
                    -> triada oferuje obozy młodziezowe do tego hotelu i wydaje mi sie ze jest to optymalna grupa wiekowa, której oczekiwania spelni ten hotel
                    -> nie polecam osobą pedantycznym (ale to chyba całej Tunezji sie tyczy)

MOJA HISTORIA

-> sam nie wybrałem tego hotelu, wybralem sobie el hana w Sousse, tylko ze kilka dni przed wylotem zminiono mi lokalizacje LP lub zwrot kasy. Z powody wczesniej ustalonego terminu urlopu przystalem na zmiane hotelu z obawy przed niemożonościa znalezienia innego urlopu. Mialem do wyboru jeszcze Der Salme ale nie skorzystalem z czego chyba zaluje (odstraszyla mnie odległośc od centrum Sousse, nie znalem smiesznie niskich cen taksówek). W tym roku zastanawiam sie czy Tunezja moze Sousse napewno nie Nabeul....

P.S. mam zdjecia jak cos pisac na mejla
                    P.S. jaki hotel w SUS polecacie i jak tam jest pod wzgledem imprezowym bo nie ukrywam ze chciałbym przebalowac pobyt...

Komentarz

les piramides.
                      Dzisiaj przyjechalam. Tam wcale nie jest tak jak piszecie!!!Trzeba tam być,zeby pisać.Atmosfera bardzo rodzinna.W Heopsie też marudzili!!! U nas było super.Sniadania przez dwa tygodnie takie same,ale kolacje urozmaicone i bardzo dobre.Co do higieny,to dla Nich abstrakcja.Można wytrzymać,nikt nie chorował.

Komentarz

Zapraszam do dodania opinii o Pyramides na i do poczytania juz dodanych

Komentarz

czy ktos moze wyrusza z Wrocl 29 06 - 13 07 do Les Pyr , zapytanie czysto z ciekawosci w celu nawiazania wczesniejszej znajomosci. Czy morze jest na tyle przejrzyste ze mozna brac maski do nurkowania czy raczej pozostanie zabawa z falami? Noce cieple czy saharyjskie chlody sa typowe ?Pozdrawiam

Komentarz

Bardzo proszę o zdjęcia z Les. Jade tam niedługo a nigdzie ich nie mogę dostac.
                            Mail: monika_g-z@wp.pl

Komentarz

Proszę o zdjęcia> monika_g-z@wp.pl

Komentarz

http://www.ocenyhoteli.pl/index.php/hotele/zobacz/les_pyramides(4)

Komentarz

Trwa
                                X