Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jacy sa turcy Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jacy sa turcy

czesc!!Od wrzesnia zaczynam prace w stambule w tureckiej firmie czy moze mi ktos doradzic jak mam sie zachowac w kontaktach z innymi przeciez mentalnie i kulturowo Turkami bo niechcialabym popelnic jakiegos faux pas ,niechcialabym takze ,aby mnie tam jakos dziwnie odbierano nie mam zadnego doswiadczenia z obccowania z ta nacja. Czy mam powody do obaw???

JA TEZ PRACOWALAM Z TURKAMI CO PRAWDA W POLSCE ALE TO SPOKO LUDZIE I NIE MASZ SIE CZEGO OBAWIAC.

Komentarz

Jako współpracownicy mogą być bardzo fajni!Tylko nie możesz okazywać zniecierpliwienia, bo Turcy nie lubią się spieszyć.To taka moja rada!Powodzenia ci życzę i pozdrawiam!

Komentarz

Dzieki!!! To moja pierwsza praca i mam worek pelen obaw.

Komentarz

Wyrzuc obawy ja tam ci zazdroszcze bo zawsze chcialam pomieszkac w Turcji niestety los chce inaczej.

Komentarz

Wiesz ja tez nigdy nie myslalam ze wyjade z mojego miasta i to jeszcze 2.5 tys.km.ale jak to w zyciu wszystko przez przypadek i nim sie obejrzalam i zastanowilam podpisalam kontrakt na rok ,a bac sie zaczelam dopiero teraz.W firmie pracuje juz troche Polakow(i tym sie pocieszam)aczkolwiek mnie przydzielono do dzialu w ktorym z Polakow jest tylko jedna pani 50letnia i nie wiem czy sie dogadamy i znajdziemy wspolny jezyk.Jeszcze mam troche czasu i szukam wiadomosci na temat tych ludzi i tego kraju w internecie nie chce byc czyms zaskoczona lub zazenowana. Dziekuje za pokrzepienie.

Komentarz

b.b napisał(a):

> Wiesz ja tez nigdy nie myslalam ze wyjade z mojego miasta i to
              > jeszcze 2.5 tys.km.ale jak to w zyciu wszystko przez przypadek
              > i nim sie obejrzalam i zastanowilam podpisalam kontrakt na rok
              > ,a bac sie zaczelam dopiero teraz.W firmie pracuje juz troche
              > Polakow(i tym sie pocieszam)aczkolwiek mnie przydzielono do
              > dzialu w ktorym z Polakow jest tylko jedna pani 50letnia i nie
              > wiem czy sie dogadamy i znajdziemy wspolny jezyk.Jeszcze mam
              > troche czasu i szukam wiadomosci na temat tych ludzi i tego
              > kraju w internecie nie chce byc czyms zaskoczona lub
              > zazenowana. Dziekuje za pokrzepienie.
              pomylka to chcialam zatytuowac do b.b a wyszlo jak by to b.b pisala-viola

Komentarz

Nie ma problemu!!!!
                A co zamierzasz tam robic jak to nie tajemnica??
                Naprawde ja mojego szefa Turka wspominam najmilej i najsympatyczniej z wszystkich moich szefow wlacznie ,a uwierz,ze troche ich juz w zyciu mialam.

Komentarz

...jak sie boisz to po cholere tam jedziesz?

Komentarz

Czyzby nowa kolezanka???????????
                    Gdzie bedziesz pracowac? Jezeli w tym duzym zielonym budynku to zapraszam na zapoznawcza herbatke na 8 pietro (pierwszy pokoj po prawej od windy) i bez obaw to fajna praca.-Kaya Sevincoglu.

Komentarz

Jacy są Turcy...No właśnie, jacy są Turcy w łóżku?Możecie napisać?

Komentarz

cudowni.............

Komentarz

O rany,zadowolona to tez jest orospu!

Komentarz

Kaja tak,teraz juz kojarze twoje nazwisko,a z zaproszenia skorzystam juz w srode-Wioletta M.

Komentarz

Zaproszenie wciaz aktualne !!! Wiec do srody.I jaki ten swiat maly.!

Komentarz

Trwa
                              X