Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Biura podróży Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Biura podróży

Możecie podać , naprawdę dobre biura turystyczne. z góry dziękuje

Hej - naprawde dobrych biur to chyba w Polsce nie ma, wszedzie mają miejsce jakieś wpadki ale moim zdaniem w miarę dobre biura to Exsim Tours, Selecttours, Ecco Holiday natomiast zdecydowanie odradzam Oasis. Triada to biuro dla mało wymagających klientów wpadki czasem są ale rekompensują je niskie ceny wycieczek. Alfa Star to dla mnie wielka niewiadoma jeszcze z ich usług nie kożystałem ale opinie są naprwade różne. POzdr

Komentarz

polecam Itake
      rok temu bylismy w Oludeniż w Artemisii
      Polecam

Komentarz

Ja tez bylam z Itaka w Oludeniz w Artemisii i bylam b.zadowolona. Nie tylko ja, takze osoby, które w tym czasie byly w innych hotelach takze nie narzekaly.
        Znajoma lata do Turcji tylko z Wezyrem i tez jest zadowolna. A prawda jest taka, ze kazde biuro jest czasem dobre, czasem zle... Wiele od szczescia zalezy..

Komentarz

Jeśli chcesz jechać do turcji (mam na myśli Alanya - w innych miejscach oprócz Alanyi, Side i Incekum na razie nie byłem) to wybierz Wezyr. Byłem tam z różnymi biurami. Wszyscy okazali się ok ale Wezyr na tamtym rynku jest moim zdaniem najlepszy.

Komentarz

WEZYR HOLIDAYS www.wezyrholidays.pl
            ORBIS www.orbis.com.pl
            GTI - TRAVEL www.gti-travel.pl
            PEGAS www.pegas.com.pl
            ITAKA www.itaka.pl
            TUI POLSKA www.tui.pl
            NECKERMANN www.neckermann.pl
            SCAN HOLIDAY www.scanholiday.com.pl
            ECCO HOLIDAY www.eccoholiday.com
            TRIADA www.triada.pl
            JET TOURISTIC www.jettouristic.pl
            AXEL www.axeltur.com.pl
            REGO-BIS www.rego-bis.pl
            TANGO TOUR www.tangotour.com.pl
            SOPOL www.sopol.pl
            ALMATUR www.almatur.pl ( tylko wycieczki autokarowe )

Komentarz

Wezyr ma dobre hotele jest to tureckie biuro,ale sprzedaje sie super ,a duzo klientów wraca zadowolonych.........

Komentarz

Biuro pod nazwą WEZYR występuje w tylko w Polsce, w Turcji to Odeon, a w Rosji Coral...

Komentarz

oo nie zwrociłem uwagi że chodzi o Turcje - moja wcześniejsza wypowiedz odnosi się oczywiście do Egiptu - sorki za wprowadzenie w błąd

Komentarz

O moich doświadczeniach z Wezyrem napisałem tu:
                    http://forum.wakacje.pl/read.php?f=1&i=183068&t=183068&dest=&id_oferty=&sz ukaj_w=body&select=wezyr#ftw

Komentarz

Ja polecam GTI, mimo że przed wyjazdem naczytałem się złych opinii z ubiegłego roku. Dla mnie było to, czego oczekiwałem od tego biura.

Komentarz

Wezyr to raczej niezbyt dobre biuro maja mnóstwo wpadek, szczególnie w pełni sezonu. Najbardziej renomowane i niezawodne to TUI, a potem Neckermann.
                        Dobry jest też Bentuor (od niedawna w Polsce).

Komentarz

Po moich tegorocznych doświadczeniach z Wezyrem ( Turcja ) i doświadczeniach z innych Biur Podróży jestem zdania, że WEZYR to strata pieniędzy. Nigdy już nie skorzystam z ofert tego biura i innym nie polecam. Wszystkie negatywne opinie o tym biurze są niestety prawdą.

Komentarz

Trwa
                          X