Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Z czym Ci się kojarzy Turcja? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Z ciepłym morzem w którym pływają przecudne rybki.Z orientalną muzyką w barach. Z fajką wodną o zapachu jabłkowym. Z nadziewanym ,pieczonym ziemniakiem,tzn. kompier. Z ajranem(jagurt do picia z solą). Z kolorowymi bazarami i przystojnymi mężczyznami

Komentarz

no przepraszam bardzo, ale nikt by nie chcial wyleciec w powietrze w busie w Cemre czy Kusadasi jak czworo czy piecioro Brytyjczykow w lipcu 2005 r. czy przechodzic przypadkiem obok kosza na smieci i tez byc ofiara wybuchu. Podobno cos w Antalyi tez wybuchlo,bywalo tez w Stambule. Z tym ze gdyby Al Kaida zaatakowala w Turcji, to raczej porownalbym to do wybuchow w Londynie czy Madrycie, niz w Egipcie czy wczoraj w Jordanii. Wakacje we Włoszech jako alianta w Iraku tez nie sa takie bezpieczne. Grecja czy Cypr rysuja sie na tle tego wszystkiego jako oaza spokoju, Szwajcaria śródziemnomorska.
      Ja nie dyskredytuje Turcji, chwile spedzone tam uwazam za jedne z najwspanialszych, najszczesliwszych w zyciu, ale serce boli, gdy slysze o wybuchach tam. I mam prawo sie bac...
      Co do samej Turcji jeszcze - to bardzo przyjazny kraj, niezwykle ciekawy, egzotyczny ale tez ostatnio rozwijajacy sie dynamicznie. W krajach poludn. Europy tak dobrze nie znali jezykow obcych.
      Ale nawet jesli przesadzam z tym terroryzmem (Kurdow zreszta, a traktowania Kurdow przez Turcje nie toleruje tez), to bylem w Turcji ostatnio 2 razy i teraz czas na Rodos, a wybor ten zwyciezy prawdopodobnie z Kreta m.in.przez bliskosc Turcji.

Komentarz

HAHA przystojni -160 cm i brudna karnacja HAHHAHAHA

Komentarz

rozumiem, ze masz kompleksy?!!!

Komentarz

hahah kompleksy??Ja mam 185 a nie 160cm....i do tego jasna karnacje. Ciemna karnacja nie jest na topie. Spojrz np na adwokatow (avokat) lub lekarzy (doktor) w Turcji - maja wybielone twarze - pudrem!!!!! podobnie trendy sa w tureckiej TV, np. slynny przeboj aischa

Komentarz

A mi, ze wszystkim co na świecie najlepsze... ale przede wszystkim z jednym z najbardziej intrygujących, niesamowitych i pięknych miast świata - Stambułem.

Komentarz

każdy ma swoje zdanie..chyba że ktoś naśladuje jak kameleon i nie potrafi być inny.... co nie znaczy,że gorszy a nawet powiedziałabym, że lepszy
                i wyznaje/zyje według prawd-/y jakie mu dyktuje otoczenie...
                i nie musisz nikogo przekonywac do tego zeby je zmienił
                bo to jest niemoralne...
                moze napisałam troszke nie na temat ale nie każdy musi uważać ze turcy czy tunezyjczycy są brudni...np. mi się oni podobają moim rodzica nIE
                I Bobasie wcale nie musisz się przejmować odpowiedziami na twoja wypowiedz
                to jest twoje i tylko twoje zdanie
                więc nie przejmuj się tym co inni odpowiedzą ... to chyba oni mają kompleksy piszac takie głupoty ..TY TAK UWAZASZ ONI NIE !! i tak zostanie i nikt tego nie zmieni nigdy wszyscy nie beda tak samo myslec o pewnych/danych rzeczach

[%sig%]

Komentarz

No i jezcze z Biurem Podróży Triada i Otelem Elbe w Alanyi!
                  P.S. - Wygraliśmy, a warto się było procesować. Polecam (www.elbe.byd.pl)

Komentarz

A mi z Kapadocją, Stambułem, Pysznym tortem (w Kapadocji), ayranem, herbatką jabłkową, przyjaznymi ludźmi, wesołymi chłopakami (raczej mało naprawdę przystojnych , no i rzeczywiście niscy ), piwem Efes, słonym morzem, dużymi falami, fajnym towarzystwem (pozdrawiam Maniego), koncertem na żywo (Bolero itp) w amfiteatrze w Aspendos, pięknym widokiem na port..... Och i ach !!!!

Komentarz

W koncu jakas rzeczowa osoba...masz racje - forum ma na celu przedstawienie roznych opinii na dany temat a nie komentowanie wypowiedzi. Takie sa zaloze roznych forow. co wiecej o roznych stanowiskach zajmowanych przez rozne osoby sie nie dyskutuje podobnie jak nie rozmawia sie o gustach. Kazda osoba ma swoje zdania i zdania te moga byc radykalnie rozne. Popieram cie w calej rozciaglosci WYPOWIADAJMY SIE A NIE KOMENTUJMY CZYJESZ WYPOWIEDZI

Komentarz

zwracam honor bobaska, wybacz.

Komentarz

cześć, och tak zgadzam się z Tobą tak to juz jest młodość ma swoje prawa... i jest mnóstwo podrywaczy, oszustów to prawda- dziewczyny bądzcie ostrożne...
                          Ja mam faceta z Turcji (w sumie wywodzą się z Jugosławi) i zanim cos wiecej się rozwinęło to poddałam go wielu egzaminom... przeszkodą dużą w takich związkach z Turkiem jest ich wiara- której są bardzo oddani i ... dla mnie osobiście to straszny zwyczaj ale nadal praktykowany - obrzezanie !!!

pozdr.

Komentarz

oh oh... mi cieżko się wraca z tamtąd bo mam tam swojego ukochanego ...
                            ale to że Turcja kojarzy mi się z moją miłością to oczywiste... ale pozatym gościnność ich niezna granic, pyszna ..chai'' jabłowa i normalna i te ich malutkie szklaneczki pije się z nich z ogromnym smakiem .... tak dobra kuchnia pyszne słodkości zrobione w domu coś jak my pieczemy ciasta to oni robią takie słodziutkie ciastka... och och chetnie teraz bym takie zjadła... duży ruch wszędzie, mnóstwo ludzi, no i tłok... nawoływania z miranetów do modlitwy (okres ramadanu bardzo ciekawy, o 3:00 w nocy chodzi ulicami koleś i bije w bęben co oznajmnia ze za godzinę jest czas na posiłek !) i wysokie bardzo wysokie krawężniki, brak pasów na ulicach, jak oni to mówią ,,nie potrzebne są'' , piękne meczety w Stambule są bardzo przepiękne np. błękitny, Sułtanahamet, piękne błękitne i słone morze, dobre hotele mnbóstwo ich jeden dosłownie przy drugim... och och dużo by można pisać... po prostu super tam jest ale miejscowym ciężko się tam zyje pracuja od rana do wieczora po 12 godzin....

pozdr.

Komentarz

SOrki za drobne błędy ale śpieszyłam się ... :-))

Komentarz

Co sobie ciekawego przywiozłas ze Stambułu? chodzi mi o ciuchy, pamietasz ceny?

Komentarz

Trwa
                                X