Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
temperatura we wrzesniu! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• temperatura we wrzesniu!

Mam prosbe,jesli ktos byl w Turcji na poczatku wrzesnia,to niech mi powie jakie sa temperatury w dzien.Jedziemy do Incekum 6 wrzesnia i mam obawy,poniewaz znajomi wrocili z tej okolicy wlasnie teraz i lekko mnie przerazili-ze jest jak w piekle i nie wiem czy taka temp.bedzie wlasnie we wrzesniu,a jedziemy z malymi dziecmi!Z gory dziekuje za odpowiedz.

Nie martw się. Teraz już w Turcji jest w niektórych regionach chłodniej niż w Polsce.
    Takie wysokie temperatury są praktycznie tylko czerw./lip./sierpień. We wrześniu temperatura spada, pojawiają się też zachmurzenia i opady. Uważaj żebyś nie narzekała na brak pogody, a nie jej nadmiar :-)

Komentarz

nie przesadzaj, we wrzesniu jeszcze pogoda murowana. To w Tunezji sie psuje.
      www.wunderground.com m.in. polecam.

Komentarz

Ja tez z 2 dzieci-pod koniec sierpnia..ale jak przezylismy nasze piekło to ichniejsze także , zwłaszcza blisko wody...

Komentarz

Blue Star niestety nie tak blisko wody - jest kawalek do plazy. Nie ma to jak wietrzyk na Rodos - tylko 20 km/h.

Komentarz

A basen to nie woda???? Przestań już z tym wietrzykiem-proszę...miałam byc na Rodos a teraz będę wyławiać gacie i papiery z morza w Alanii :-(((

Komentarz

Witam! Ja byłem w Turcji dwa razy i tylko we wrześniu (2x3 tyg.) i tylko jeden dzień był z deszczem pozatym temperatury jak w Polsce w upalne lato więc nie masz czego sie obawiać a woda cieplunia. Pozdrawiam

Komentarz

Anita33 napisał(a):

teraz będę wyławiać
                > gacie i papiery z morza w Alanii :-(((

Przesada. Blue Star jest na wysokosci plazy Kleopatra, ktora jest ladna. Ktos pisal o brudnej wodzie w dzielnicy Obagol, dzielnicy wschodniej, za pomnikiem.

Komentarz

dzieki,mam nadzieje ze ten urlop spedzimy nie tylko w klimatyzowanym pokoju!!!Pozdrawiam wszystkich ktorzy wybieraja sie z nami do Incekum ze S.Holday 6 wrzesnia-pozostaje zimne piwko na plazy!!!

Komentarz

Mediterraneo napisał(a):

> nie przesadzaj, we wrzesniu jeszcze pogoda murowana. To w
                    > Tunezji sie psuje.
                    > www.wunderground.com m.in. polecam.

dokładnie - we wrześniu raczej jeszcze zero opadów ;-)

Komentarz

Trwa
                    X