Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
temperatura we wrzesniu! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• temperatura we wrzesniu!

Mam prosbe,jesli ktos byl w Turcji na poczatku wrzesnia,to niech mi powie jakie sa temperatury w dzien.Jedziemy do Incekum 6 wrzesnia i mam obawy,poniewaz znajomi wrocili z tej okolicy wlasnie teraz i lekko mnie przerazili-ze jest jak w piekle i nie wiem czy taka temp.bedzie wlasnie we wrzesniu,a jedziemy z malymi dziecmi!Z gory dziekuje za odpowiedz.

Nie martw się. Teraz już w Turcji jest w niektórych regionach chłodniej niż w Polsce.
    Takie wysokie temperatury są praktycznie tylko czerw./lip./sierpień. We wrześniu temperatura spada, pojawiają się też zachmurzenia i opady. Uważaj żebyś nie narzekała na brak pogody, a nie jej nadmiar :-)

Komentarz

nie przesadzaj, we wrzesniu jeszcze pogoda murowana. To w Tunezji sie psuje.
      www.wunderground.com m.in. polecam.

Komentarz

Ja tez z 2 dzieci-pod koniec sierpnia..ale jak przezylismy nasze piekło to ichniejsze także , zwłaszcza blisko wody...

Komentarz

Blue Star niestety nie tak blisko wody - jest kawalek do plazy. Nie ma to jak wietrzyk na Rodos - tylko 20 km/h.

Komentarz

A basen to nie woda???? Przestań już z tym wietrzykiem-proszę...miałam byc na Rodos a teraz będę wyławiać gacie i papiery z morza w Alanii :-(((

Komentarz

Witam! Ja byłem w Turcji dwa razy i tylko we wrześniu (2x3 tyg.) i tylko jeden dzień był z deszczem pozatym temperatury jak w Polsce w upalne lato więc nie masz czego sie obawiać a woda cieplunia. Pozdrawiam

Komentarz

Anita33 napisał(a):

teraz będę wyławiać
                > gacie i papiery z morza w Alanii :-(((

Przesada. Blue Star jest na wysokosci plazy Kleopatra, ktora jest ladna. Ktos pisal o brudnej wodzie w dzielnicy Obagol, dzielnicy wschodniej, za pomnikiem.

Komentarz

dzieki,mam nadzieje ze ten urlop spedzimy nie tylko w klimatyzowanym pokoju!!!Pozdrawiam wszystkich ktorzy wybieraja sie z nami do Incekum ze S.Holday 6 wrzesnia-pozostaje zimne piwko na plazy!!!

Komentarz

Mediterraneo napisał(a):

> nie przesadzaj, we wrzesniu jeszcze pogoda murowana. To w
                    > Tunezji sie psuje.
                    > www.wunderground.com m.in. polecam.

dokładnie - we wrześniu raczej jeszcze zero opadów ;-)

Komentarz

Trwa
                    X