Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jak dojechac z antalya do Istambulu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jak dojechac z antalya do Istambulu

Wybieramy sie na riwiere. Bedziemy a Antalya, ale zamierzamy wybrac sie do Istambulu. CZy ktos byl? Jak zorganizowac taka podroz?

Troche kłopotliwe. Samolot lub autobus. Osobiście nie śmigałem gdyz miałem objazd. Znajomi z pobytówki zaliczyli Stambuł autobusem z Alanyi. Cena biletu w jedna strone 24 $ / osoba ( w 2005 ). Podróz trwała około 16 godzin, autobus dobry, z klima, firma przewozowa VARAN. Troche to maraton ale cóż. O lotach wiem, że są ale nie spotkałem nikogo kto odbył taka podróz liniami wewnetrznymi. Powodzenia

Komentarz

My lecieliśmy z Antalyi do Stambułu 18.08. br. Lot trwa ok. 1 h. Samolot zabiera ok. 200 pasażerów , czyli dwusilnikowy odrzutowiec ( nie tak jak u nas np. z Wrocka do W-wy śmigłowy). Lecieliśmy liniami Turkisch Airlines ( lot z cateringiem - odpowiednim do pory dnia) coś koło 8 rano (dokładnie nie pamiętam). Samolot i obsługa pokładowa pierwsza klasa. Co trzy rzędy siedzeń monitor w suficie informujący na jakiej wysokości znajduje się samolot, z jaką prędkością leci, jakie jest ciśnienie i temp. na zewnątrz, jakie przyspieszenie samolot osiąga plus mapa Turcji z zaznaczonym miejscem nad którym akurat w danej chwili samolot się znajduje. Nie wiem dokładnie jaka jest cena biletu ponieważ kupowaliśmy w Antalyi bilet od razu do Warszawy (razem to było 240 euro Antalya-Stambuł-Warszawa). Terminal Domestic czyli krajowy znajduje się ok. 600 m na lewo od terminala międzynarodowego.

Komentarz

Kiedyś i ja korzystałam z linii autobusowej około 12 godz nocą,ale podróż ok ,autobusy z klimą ,częste postoje da się wytrzymać Pozdr.!!!

Komentarz

Trwa
        X