Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Turcja - dolary czy euro??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja - dolary czy euro???

co lepiej zabrać do turcji dolary czy euro??czy lepiej opłaca się płacic w walucie lokalnej czy obcej??

wróciłam z Turcji pare dni temu i moge powiedziec, ze dobre to i to. Kurs zmienia sie z dnia na dzień i zapewne nie warto wymieniac duzo. W sklepie mozna płacić wszystkim tak samo na bazarach ale jak oni zaczna liczyc na tych swoich kalkulatorach to trzeba bacznie patrzec zeby nie wyjść na tym jak Zabłocki. Tydzien temu kurs był 1,2 za dolara i 1.9 za euro ale na lotnisku juz był kurs wyzszy / w srodę/. Wize tutecka barzdiej opłacało sie zapłacic e $/15$/os/. Targuj sie w $ to lepiej wyjdziesz bo $ tani jesli sie nie uda zapłacisz euro.Pozdrawiam.s

Komentarz

Wróciłam parę dni z Turcji i osobiście polecam euro, jeśli chodzi o dolary to turcy bardzo sie w nich gubią, większośc cen jest w eur,

Komentarz

~MagdaB85 napisał(a):

> Wróciłam parę dni z Turcji i osobiście polecam euro, jeśli
        > chodzi o dolary to turcy bardzo sie w nich gubią, większośc cen
        > jest w eur,

Gubią ???? Radzą sobie znakomicie z przeliczaniem we wszystkie strony. Naprawdę nie doceniasz nieco mieszkańców Turcji. Osobiście wszędzie płacę w dolarach.

Komentarz

...tzn. w dolarach płacę w Turcji, gdzie aktualnie przebywam

Komentarz

tylko dolar Turcy co prawda przeliczaja błyskawicznie na obie waluty ale są miejsca gdzie coś kosztuje 1 dolar lub 1 Euro to łatwo policzyć

Komentarz

Trwa
            X