Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Smak Orientu z Rainbow ,wylot z Poznania i Wrocławia Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Smak Orientu z Rainbow ,wylot z Poznania i Wrocławia

Pytanie kierowane jest do osób które w tym sezonie wylatywały na wycieczkę jak w temacie z Poznania o godz. 0,30 i Wrocławia o godz. 1,05. O której byliście w hotelu i czy było wystarczająco czasu na odświeżenie sie po podróży , przebranie i czas na śniadanie przed wyjazdem na wycieczkę ?. Pozdrawiam

Byłem na wycieczce z Triadą. Wylot był z Poznania o 23i w hotelu byliśmy o 4 rano.Wyjazd z hotelu w trase o 8 rano do Pamukale.Ci co wylatywali z Wrocławia prawie nie spali .Grupy które przyleciały wcześniej zaczynały objazd inną trasą.Niektórzy byli już na kolację.

Komentarz

Dzięki za odpowiedż. Ja mam wylot z Poznania o 0,30 czyli w hotelu będziemy ca o 5,30. Czasu będzie malutko przed wyjazdem na wycieczkę . Pozdrawiam

Komentarz

ja byłam na tej wycieczce rok temu i wylot z poznania był o8 rano ,w hotelu ok 13 całe popołudnie i wieczorem luz kolacja spacerek ,rano wyjazd do Pamukale ,było super ,biuro RT pozdrawiam

Komentarz

Trwa
        X