Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Turcja w październiku jaka pogoda Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja w październiku jaka pogoda

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy na początku października jest jeszcze ciepło w Turcji, wg niektórych stron pogodowych, temperatura ok 26st. Czy ktoś z Was był w tym okresie? Byłem w maju w Turcji i pogoda była super a wg stron pogodowych jest chłodniej niż w październiku, łudzę się nadzieją, że nie będzie gorzej niż w maju.
    Który hotel polecacie:
    - Crystal Admiral Resort
    - Long Beach resort
    - Vikingen Quality Resort
    - Saphir Resort & SPA
    - Amelia Beach Resort & SPA
    - Club Paradiso
    - Otium Eco Club
    Przejrzałem wszystkie holidaychecki i tripadvisior i nie wiem który wybrać :-)

pada snieg, wez swetry i szal bo moze byc grubo...

Komentarz

w pazdzierniku mozna sie jeszcze spokojnie opalac bo jest cieplo. Czasami moze popadac bo to czas kiedy powoli zaczyna sie "pora deszczowa". nawet w listopadzie jak nie pada to jest jeszcze dosc cieplo... zreszta tu temperatura w zimie nawet nie jest tak niska zeby marznac. a wrecz przeciwnie jesli nie pada i nie ma zachmurzenia to jest cieplo. w nocy jest duzo zimniej ale to normalne.

Komentarz

Byłam trzy lata temu w pazdzierniku w Alanii.Na tydzień pobytu,3 dni były ciepłe,ale nie na tyle aby plazować i się opoalać, nawe był zakaz pływania bo były duże fale.Węc zależy trochę od szczęścia.

Komentarz

Polecam Vikingen Quality Resort &Spa.....Wróciliśmy początkiem sierpnia......super hotel........
          Pozdrawiam.......

Komentarz

Od kilku lat latam do Alanyi koniec września, do połowy października...zawsze bardzo gorąco, około 30 a nawet więcej. Tylko raz padał deszcz i to krótko. Teraz też lecę do Alanyi, już 28 września.

Komentarz

"rzaba57" dzięki bardzo za informację, jeśli można spytać do jakiego hotelu lecisz tym razem?

Komentarz

teraz wybrałam hotel Alanya Beach z niemieckiego biura LMX Turistic, wylot z Berlina. Trochę to będzie przygoda...Berlin Tegel to pewnie ogromne lotnisko...żeby się nie zgubić
                pozdrawiam

Komentarz

ja myślałem żeby też z Niemiec z Berlina, ale znalazłem niższe ceny z Wiednia i bliżej mam (różnica 200km), wybieram między Crystal Admiral Resort a Otium Eco Club

Komentarz

Trwa
                  X