Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
papierosy,lotnisko,podrobki itd Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• papierosy,lotnisko,podrobki itd

witam,za 2 tyg lece pierwszy raz do Turcji,stresuje sie nie tylko lotem ale i 'ta cala Turcja'
    Prosze o wyrozumialosc,to co pwenie jest dla Was oczywiste dla mnie jest zupelnie niejasne.
    Bardzo prosze o pomoc
    -czy w Turcji wolno palic w miejscach publicznych tj dyskoteki,kawiarnie?
    -czy w ogole mozna zabrac za soba z Pl karton papierosow? jesli tak to do ktorego bagażu? a i co z zapalniczka?mozna w ogole w bagażu miec?
    -czy na lotnisku w Pl celnicy zwracaja uwage na podrobki?-chodzi mi o to czy moge bez problem leciac do Tr miec na ramieniu jakas replike? czy mi ja zabiora?bo czytalam ze we Francji sprawdzaja autentycznosc;/
    -czy z Turcji mozna wywozic jakies podrobki? czy na lotnisku w Tr zwracaja uwage na to?
    -ile nalezy dawac napiwku sprzataczce zeby 'ladnie posprzatala'?
    -gdzie najkorzystniej wymieniac walute?
    Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Byla bym rowniez wdzieczna jakby ktos mogl napisac swoje wrazenia odnosnie pobytu w holelu ISIS w Bodrum
    Pozdrawiam

W Turcji za palenie w miejscu publicznym jest kara 75LT ale chyba tego nie przestrzegają . Ja nie palę ale weż fajek do bagażu głównego dla siebie żeby stykło . Z podróbkami no problema - chyba żebyś miała 2 walizki samych najków i pradów . Sprzątaczce na początek zostaw na łóżku 2E żeby nie sikała do szamponu a później co drugi dzień po euro albo łan dolar albo dinara . Walutę wymieniaj w kantorach - jest ich pełno a kursy jednakowe .

Komentarz

Trwa
    X