Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
papierosy,lotnisko,podrobki itd Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• papierosy,lotnisko,podrobki itd

witam,za 2 tyg lece pierwszy raz do Turcji,stresuje sie nie tylko lotem ale i 'ta cala Turcja'
    Prosze o wyrozumialosc,to co pwenie jest dla Was oczywiste dla mnie jest zupelnie niejasne.
    Bardzo prosze o pomoc
    -czy w Turcji wolno palic w miejscach publicznych tj dyskoteki,kawiarnie?
    -czy w ogole mozna zabrac za soba z Pl karton papierosow? jesli tak to do ktorego bagażu? a i co z zapalniczka?mozna w ogole w bagażu miec?
    -czy na lotnisku w Pl celnicy zwracaja uwage na podrobki?-chodzi mi o to czy moge bez problem leciac do Tr miec na ramieniu jakas replike? czy mi ja zabiora?bo czytalam ze we Francji sprawdzaja autentycznosc;/
    -czy z Turcji mozna wywozic jakies podrobki? czy na lotnisku w Tr zwracaja uwage na to?
    -ile nalezy dawac napiwku sprzataczce zeby 'ladnie posprzatala'?
    -gdzie najkorzystniej wymieniac walute?
    Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Byla bym rowniez wdzieczna jakby ktos mogl napisac swoje wrazenia odnosnie pobytu w holelu ISIS w Bodrum
    Pozdrawiam

W Turcji za palenie w miejscu publicznym jest kara 75LT ale chyba tego nie przestrzegają . Ja nie palę ale weż fajek do bagażu głównego dla siebie żeby stykło . Z podróbkami no problema - chyba żebyś miała 2 walizki samych najków i pradów . Sprzątaczce na początek zostaw na łóżku 2E żeby nie sikała do szamponu a później co drugi dzień po euro albo łan dolar albo dinara . Walutę wymieniaj w kantorach - jest ich pełno a kursy jednakowe .

Komentarz

Trwa
    X