Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Paszport w Turcji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Paszport w Turcji

Planuję krótki, 7-dniowy urlop w terminie pomiędzy 30.09-07.10.2012 (lub 08.10). Inny termin nie wchodzi w grę - 29.09 mam bardzo ważny egzamin, a dłużej niż do 8.10.2012 nie dostanę urlopu w pracy.

Ciekawą sprawą jest, że mój paszport jest ważny dokładnie do 8.04.2013 r. - czyli DOKŁADNIE 6 miesięcy od planowanej daty powrotu z kraju wypoczynku do Polski.

Wakacje kupię w opcji last-minute około 25.09, cokolwiek będzie (Egipt, Turcja, Tunezja) - byleby kieszeni nie przetrzepało. Liczę (może naiwnie, ale to nie jest przedmiotem tego wątku) na ciekawe oferty, dużych wymagań nie mam, jakieś 4-5* i all incl, bo pragnę totalnego lenistwa.

No i teraz PYTANIE ZASADNICZE: jechać na paszporcie ważnym do 8.04.2012 r? Chyba nie powinno być problemów?

Jeśli chodzi o Turcję, paszport musi być ważny 6 mies w momencie WJAZDU do Turcji- nie wiem, jak gdzie indziej. Sprawdzałam to na stronie ambasady, gdyż miałam podobny problem w końcu ubiegłego roku. Jeśli chodzi o inne kraje- taką informację na pismie poda Ci też biuro podróży.

Komentarz

Na szczęście w razie wykupionej wycieczki z biura podróży (tzn. okresloną datą powrotu i krótkim pobycie) granicznicy do takich detali się nie przyczepiają. Chyba by trzeba było trafić na wyjątkowo złośliwego - ale prawdopodobieństwo małe. Piszę z doświadczenia własnego i znajomych - i chodzi o wizy turystyczne ale także długoterminowe pobyty; nie powinno być żadnego problemu.

Komentarz

Trwa
      X