Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

TURCJA ostrzeżenie zamieszki

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

http://youtu.be/QN_9eHDaev4

Komentarz

Fajny film-piękne kolory,bujna czerwień,Turcja jest spoko.
      Ostatnio bito chłopaka na Centralnym,należałoby rozważyć nie korzystanie z dworca a ostatnie zatargi demonstrantów z Policją w Brzeszczach???
      "Horera" najlepiej siedzieć w domu......

Komentarz

Tak jak napisałem w innym poście - nasz przewodnik podkreślał że w obecnej sytuacji raczej odradza podróż do Stambułu czy Ankary ale wiadomo niektórzy są bardzo zdeterminowani na te kierunki i tak czy siak pojadą. Trzeba po prostu uważać i nie pchać się tam gdzie nie trzeba.
        pozdrawiam Tomasz

Komentarz

Polecam tę stronę http://www.bigloveturkey.com/pages/istanbul-webcams.asp - streaming z Tureckich kanałów informacyjnych i webcam z parku Gezi. Można na własne oczy zobaczyć co się dzieje na miejscu. Jak dla mnie wojny nie ma i z wakacji nie rezygnuję - w stambule będę za około miesiąc i myślę, że do tego czasu będzie już całkiem spokojnie.

Komentarz

Witam, wybieram się na wycieczkę do Turcji do Manavgatu wylatuje 2 września i chciałabym się dowiedzieć o Państwa opinie, jak tam jest? Chodzi przede wszytkim o względy bezpieczeństwa, jest sens jechać ? Bezpiecznie?

Komentarz

Wróciłam z Turcji tydzień temu (okolice Alanyi) było cicho i bezpiecznie.

Komentarz

Czy jest tutaj ktoś kto czyta to forum a mieszka w Turcji i może powiedzieć czy na ten moment wyjazd do Turcji jest bezpieczny? Chcielibyśmy wybrać się rodzinnie w na Riwiere Turecką ale wg ostatnich doniesień troszkę nam miny zwiędły. A miało być tak pięknie ....

Komentarz

Popdpinam się do prośby, przynajmniej taki mieliśmy zamiar w tym roku, żeby tam polecieć...

Komentarz

Jest bardzo wiele regionów, które są niebezpieczne same w sobie. Ja jestem, tuż po powrocie z Kocenor i jestem zdania, że generalnie w kraju jest bezpiecznie. Nie ma jakichś strasznych sytuacji, jakichś niekontrolowanych. Do jednego trzeba się przyzwyczaić. Jest dużo wojska, policji i ogólnie służb porządkowych. W wielu lokalach publicznych są większe ilości umundurowanej ochrony. Ale to są szczegóły i moim zdaniem, nie jest to jakiś straszny problem.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X