Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Turcja /tanio...drogo/ Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Dzięki

Komentarz

Nie ma za co =DD...Do dyspozycji...

Komentarz

To jak tak, "wykorzystam" Cię troszkę! ) Chodzi mi o ciuchy ( większe rozmiary - 3XL,4XL). Jak jest z dostępnością???
        Poz yo11

Komentarz

Na straganach to może być kłopotliwe , bo sami Turcy to istotki raczej nikłej budowy tzn. do wysokich narodowości , to oni nie należą...Ale w domach towarowych nastawionych na turystów to nie problem...A poza tym Tyrcy to przesympatyczny naród i zapewniam Cię , że uwielbiają "DOPISZCZAĆ'" klijenta...Nawet jeśli nie masz zamiaru nic kupić w danym sklepie , to na pytanie czy chcesz coś do picia zawsze przytakuj , chwila pogawętki, serdeczny uśmiech i każdy Turek pada Ci na kolana...Sprawdzone...

Komentarz

Wielkie dzięki!!! Nastawiam się na zakupy i nie chcę brać z Polski za dużego tobołka!!
            Pozdrawiam yo11

Komentarz

Ja dwa razy kupiłam Tatusiowi koszulę XXXL : raz pseudo Hugo Boss i raz Camel - kosztują 10-15 USD i są dostępne na każdym straganie, na dowolnym bazarku. Z rozmiarami wszędzie zero problemów! :-)
              Pozdrawiam!

Komentarz

No ja kupiłam 8 bluzek , sukienkę i skórę... 20 kilosów można góra mieć na łebka , toteż trzeba zastosować strategie - mało brać , dużo przywiezc...=DD

Komentarz

wejście płatne w Jamesie ??? Niemożlwie...Nigdy nie płaciłam w porcie wejściówek !!!

Komentarz

o J.Deana mi chodzi bo napisałam jak potłuczona nazwę ;-)

Komentarz

Coś mi się wydaje, że Charlotte nigdy w Turcji nie była i ściemnia ile wlezie!
                      W innym wątku twardo parę razy pisze WAZYR, nie WEZYR...

Komentarz

i tu sie mylisz bylam w Turcji przez 2 tyg., wróciłam 1.5 tyg temu.Nastepnym razem zanim cos napiszesz to pomysl!!! wiem ze WEZYR pisze sie przez E.To byla literowka!!!Poza tym moge sie zalozyc ze wiem wiecej o Turcji niz Ty sam.Alex napisał(a):

> Coś mi się wydaje, że Charlotte nigdy w Turcji nie była i
                        > ściemnia ile wlezie!
                        > W innym wątku twardo parę razy pisze WAZYR, nie WEZYR...

Komentarz

moi drodzy nie wiecie moze ile kosztuje lot na paralotni w alanyi?
                          dzieki i pozdrawiam
                          appa

Komentarz

Lot kosztuje 50 $ i jak mozna sie domyślić jest bardzo emocjonujący.. polecam(ja nie latalam za to mój chlopak..)

Komentarz

a skad sa te loty? i czy ta cena jest ostateczna ( stala ) czy mozna sie targowac? dzieki za odpowiedz zycze milego dnia i pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Cena ostateczna , chyba , ze będziesz miał u boku jakąś uroczą blondyneczkę ...To może spuści Ci odrobinę cene...joke =D. Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                                X