Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
paszport czy dowód Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• paszport czy dowód

Cześć, czy jadąc do Turcji muszę zabierać paszport(ważność mi mija w październiku) czy może być tylko dowód? Mam nadzieje,że nie będzie problemów? [%sig%]

Tylko paszport, ważny 3 lub 6 m-cy po wyjeżdzie.

Komentarz

Boze, co za g l u p i e pytanie!!! Przeciez <a href="http://www.turcja.pl" target="_blank">turcja</a> nie jest w Unii to jak mozesz jechac na paszport?!?! zastanow sie co mowisz...:/:/:/

Komentarz

Kto pyta, nie bładzi!!!!

[%sig%]

Komentarz

...kto pyta ten już zbłądził....;-)

Komentarz

sądziłem, że nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi...

myliłem się...

Komentarz

wykształcona kobitka nawet nie wie które państwa są w Unii

Komentarz

Niestety musze cie zmartwic ,do Turcji tylko paszport i to wazny paszport a z tego co piszesz twoj jest juz nie wazny.a to dlatego ze musi miec waznosc co najmniej 6 miesiecy .Dlatego jak najszybciej lec do biura paszportowego pozdrawiam

Komentarz

a tak swoją drogą zdumiewającajest beztroska i głupota co poniektórych, przecieżjeśli ktoś wybiera się w wczasy za granicę, to chyba pierwszefco powinien zrobić to sprawdzić jakie dokumenty są wymagane przywyjeżdzie i jaka musi być ich ważność...

kiedyś był wątek podobnej gąski, który trzy dni przed wyjazdem do Egiptu odkryła, że nie ma paszportu...

Komentarz

Po pierwsze, sprawdziłam. pasport jest ważny do października 2012 roku.
                    Po drugie. Ja byłam pewna, że pasporty trzeba zabrać, bo nawet jak lecę do któregoś z Państw europejskich (a latam dość często w sprawach służbowych), to jakoś bardziej preferuję paszport zamiast dowodu. Natomiast mój partner wykłócał się,że trzeba zabrać dowód i chciałam mu tę polemikę jakoś udowodnić (kto ma rację). A swoją drogą, niespodziewałam się takich niemiłych i nieuprzejmych komentarzy i odpowiedzi. Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że polski naród jest okropny. Bardzo mi przykro z tego powodu. Dziękuję bardzo, natomiast tym osobom, którzy wysłali "normalną odpowiedź"

[%sig%]

Komentarz

To zabawne Nicol , ale przeczysz sama sobie )). Spójrz na swoje pierwsze pytanie - tam piszesz ,że Twój paszport jest ważny do października , ale niestety nie podałaś roku co oczywiście wprowadziło zamieszanie.
                      A potem nie pytasz czy paszport i dowód ale czy można TYLKO dowód. Jesli ktoś w roztargnieniu zadaje pytania , które skądinąd czytającemu wydają się bez sensu, to należy mieć pretensje do siebie samego a nie do innych.

Komentarz

no to masz głupiego partnera, może trzeba pomyśleć o wymianie na jakiś bardziej rozgarnięty model...

Komentarz

napisz jesszcze na na jakiej podstawie ten twój tzw. partner uważa, że za granicę jeździ się na podstawie dowodu osobistego...

Komentarz

~gtw napisał(a):

> napisz jesszcze na na jakiej podstawie ten twój tzw. partner
                            > uważa, że za granicę jeździ się na podstawie dowodu
                            > osobistego...

pewnie jeszcze stary dowód !! )))))))))

Komentarz

Ale macie problemy.
                              przeczytajcie sobie to wszystko co napisaliscie od poczatku. Dawno nie czytałem tak zawzietych, chcacych komus dogadac i dopiec pojebów.

Komentarz

Trwa
                              X