Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Turcja Bodrum co warto zwiedzić Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja Bodrum co warto zwiedzić

Wybieram się w okolice Bodrum, co jest tam ciekawego do zwiedzania? Najlepiej z lokalnym biurem podruży lub indywidualnie.

W samym Bodrum do zwiedzenia obowiązkowo jest zamek św. Piotra, ruiny mauzoleum i port oraz starożytny teatr , ponad to z bodrum mam wrażenie, jest bliżej do pammukale i efezu - najlepiej się wybrać na dwudniową wycieczkę. Ja akurat korzystałam z wycieczek kupionych u rezydenta ponieważ zawsze tak robimy poproetu czujemy się pewniej, ale od ludzi z hotelu wiem , że bardzo dobrą ofertę ma lokalne biuro Alina travel - ma siedzibę na promenadzie w Bitez ale też i w samym bodrum przy ulicy którą się idzie z dworca do portu - jeśli dobrze pamiętam, Z Bodrum ponad to jest blisko na Kos - jedna godzinka rejsu i kilka godzin na miesjcu na zwiedzanie. Można wsiąść do ciuchci która obwozi po wyspie jak i wykupić na miejcu wycieczkę u "szwajcarki" która zawozi autokarem do szpitala hipokratesa i do miejscowości położonej w najwyższym punkcie wyspy. Byłam też na Rodosie - ale straszenie przeżyłam 3 godzinną podróż wodolotem, chociaż samo miasteczko rodos bardzo ciekawe. Też tam na miejscu podróżowaliśmy ciuchcią. Ponadto z takich "niezwiedzanych" miejsc bardzo nam się podobało na rejsie po zatoce, a moja córka była zachwycona wycieczką do dademan aquaparku. Jakby jeszcze były jakieś pytania to odpowiem, mam też mnóstwo zdjęć.

Komentarz

Dzięki bardzo za odpowiedź.
      Ja na Kos napewno się wybiorę bo mamy taką wycieczkę fakultatywną od biura gratis. A w jakim byłaś hotelu i w którym miesiącu? Ja jadę do Golden Age w lipcu.

Komentarz

Oprócz ww. polecam Wyspę Królików - spacer przez morze i tam naprawdę żyją króliki oraz w pobliżu wyspy najbardziej znaną w tej okolicy knajpkę rybną nad samym morzem oraz miasto Turgutreis z portem. Można tam dojechać busikiem. Wejdź na fotourlop.pl tam jest kilka fotek z tego regionu.
        Pozdrawiam

Komentarz

Ja byłam w drugiej połowie sierpnia, w Bitez Garden Life z alfa starem, sympatyczny hotelik.

Komentarz

Ja lecę w sierpniu do golden age, jakie masz wrażenia po pobycie? Na co zwrócić uwagę, ja mam niestety częś klubową. Może coś doradzisz?Z góry dzięki za odpowiedź.

Komentarz

W Bodrum warto zwiedzić zamek krzyżowców, muzeum archeologii podwodnej na zamku,brama Mindosa, starozytny teatr, Muazoleum Halikarnasu -1 z cudów świata starożytnego, słynne wzgórze z wiatrakami, dla lubiących imprezy dyskoteka Halikarnas no i oczywiście prześliczny port. Z Bodrum blisko jest do Efezu i Pamukkale. Wycieczki z polskim pilotem 2 razy w tygodniu. Szczegóły na stronie

http://www.metintour.pl
              Ostatnio edytowane przez metintour.pl ; http://www.wakacje.pl/forum/member/37710-metintour-pl o 30th January 2014, 21:17:40

Komentarz

Byłam w Bodrum we wrześniu 2012. a właściwie w Turgutreis. Wycieczka na Kos bardzo mi się podobała. Zupełnie inny świat niż Turcja. Warto

Komentarz

Trwa
                X