Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
co można zwiedzić na Florydzie ? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Usa, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• co można zwiedzić na Florydzie ?

j.w.

Co oprócz Canaveral jest do zobaczenia????????????

Komentarz

Orlando!!!
      Orlando jest na Florydzie.

Komentarz

czy mogę prosić o jakieś konkrety, co warto zobaczyć, zwiedzić, gdzie pojechać ????

Komentarz

Miami,(<a href="http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/hotel-palm-beach-4575.html" target="_blank">Palm Beach</a> i South Beach).......i dzielnicę rezydencji na wyspach w których mieszkaja światowe gwiazdy...m.in. Shakira,Cher,Iglesias ,Ricky Martin,J.Lo...i wielu innych snobów

Komentarz

to może być ciekawe, czy jednak zza wysokich murów uda się coś dojrzeć?

Komentarz

Orlando to miasto wielkości Częstochowy (ok 200 tys miszkańców) do którego rocznie przyjeżdza 50 mln turystów.
              A powód: Universal Studio, SeaWorld i Walt Disney World. Na Canaveral spedzisz jeden dzień w Orlando mozesz spędzic resztę tygodnia. Płacisz za wstep i masz zajecie na cały dzień.

W drugim kierunku możesz pojechac to na Key West. Droga jest nawet ciekawa, a zachód słońca moze wyglądac atrakcyjnie (ja akurat trafiłem na chmury).
              Miami jako takie i te z rozmachem "opisywane" dzielnice (Key Biscane) nie zrobiły na mnie wiekszego wrazenia. Nie żebym sie czegos czepiał. Po prostu przereklamowane.

Możesz zobaczyc bagna Everglades - na zachód od Miami. Osobiście tam nie byłem. Spotkanie aligatora wylegującego sie gdzieś przy drodze nie jest trudne. Czasem wychodza nawet na drogi.

To w zasadzie wystarczy. Pamietaj o odległościach. Z Centrum Miami na Canaveral czy do Orlando jest ok 400km. Droga w ta i spowrotem w ciagu jednego dnia + zwiedzanie odpada.

bolek

Komentarz

Bolek dzięki.
                mamy rezerwację przed rejsem 4 doby w Miami więc dodatkowego noclegu w Orlando nie przewidujemy, spróbujemy Canaveral i Orlando w jednym dniu ( wyjazd o 4 rano ) lub rozłożymy na dwa dni- trudno !!!

Komentarz

Byłem na Florydzie w listopadzie 2005
                  Same Miami - no cóż, ładne miasto , rewelacyjnie położone nad wodą, poprzecinane kanałami...
                  warto zobaczyć Little Havana - dzielnica zamieszkała przez kubańczyków ( 65% ludności Miami to właśnie oni )
                  warto jechać na Key West - kapitalna droga, spotkać tam można ducha Hemingwaya, jest tam jego muzeum i dom w którym mieszkał

[%sig%]

Komentarz

http://my.opera.com/JAPIER/albums/
                    tu masz fotki
                    owszem są piękniejsze miejsca na naszej ziemi ale mimo wszystko warto
                    masz Everglades - jedyne takie rozlewiska na ziemi - masz duże szanse złapać tam aligatora za ogon , jest ich tam jak u nas dzikich kotów, poszaleć płaskodenną łodzią napędzaną wiatrakiem zasilanym dwoma silnikami V8 Corvetty ! MAłO GłOWY NIE URWIE !
                    warto pojechać do Key West - śladami Hemingwaya
                    troszkę dalej jest do Cap Canaveral ale warto zobaczyć centrum lotów kosmicznych - robi to wrażenie
                    w Orlando masz: oceanarium - rewelacja !!!!
                    parki rozrywki - szczególnie polecam Epcot - to co nasza cywilizacja dokonała w jednym miejscu z całego świata ( ale drogi jest wjazd -125$ minimum)

dużo zależy od tego kiedy jedziesz, ja byłem w listopadzie i troszkę żałowałem bo słynne nocne życie Miami prawie nie istniało
                    latem och to się dzieje - wszechobecne bikini, knajpy do rana, ehhh dużo by gadać

[%sig%]

Komentarz

CO to jest ten <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-park-10629.html" target="_blank">Park</a> Epcot, oraz co można zobaczyć w Uniwersal Studio

Komentarz

Dziwna sprawa, ze w listopadzie bylo pusto na South Beach poniewaz to srodek sezonu. W wakacje tu sa wlasnie puchy z powodu sezonu huraganowego/deszczowego. Sezon zaczyna sie w padzierniku i konczy w czerwcu. Podczas lata jest pusto. Wszyscy tylko czekaja, aby skonczylo sie lato bo w tym okresie wszystkie kluby/puby zarabiaja grosze.

Komentarz

wejsciowka do epcot kosztuje 70 dolarow, bylam 2 tygodnie temu.

Komentarz

macie zamiar zwiedzac floryde we wslasnym zakresie czy byc moze wyjazd zorganizowany przez biuro?
                            na miejscu mozecie skorzystac z wycieczek fakultatywnych organizowanych
                            w jezyku polskim i angielskim. przyjezdzaja pod hotel i odwoza do hotelu.
                            ja w ten sposob zwiedzilam floryde i w ciagu 2 tygodni zobaczylam wszystko co chcialam i zaplanowalam i jestem zadowolona. to adres mailowy do osoby, ktora te wyciczki organizuje (mowi po polsku) : krykowtravel@yahoo.com.
                            pozdrawiam i zycze wielu wrazen,
                            a.

~emmi napisał(a):

> czy mogę prosić o jakieś konkrety, co warto zobaczyć, zwiedzić,
                            > gdzie pojechać ????

Komentarz

na tych łodziach płaskodennych, o których pisał Japier, to nie tylko głowę chce urwać, ale również można ogłuchnąć ), przed wejściem serwują twarzowe, żółte zatyczki do uszu, żeby nie oszaleć

Komentarz

Trwa
                              X