Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Margarita z Itaką??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wenezuela, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Margarita z Itaką???

Witajcie czy moze interesuje sie ktos oferta itaki na ten sezon na Margarite moze kupował juz ktos?

Cześć;

byli tacy, którzy się interesowali - ja z małżonką i na ogół dwójka znajomych

mieliśmy zwyczaj kupowania "firstów" - tuż przed wylotem na wakacje zimowe kupowaliśmy letnie i tuż przed wylotem na letnie rezerwowaliśmy zimowe;

ten rok niestety zweryfikował nasze zwyczaje - Itaka na 5 dni przed wylotem poinformowała nas (nawet nie tyle nas, ile agenta u którego kupiliśmy imprezę), że z wyjazdu nici bo... coś tam i w związku z tym proponują "coś" (co nas akurat kompletnie nie interesowało, a akurat wszystkie linie biura obsługi klienta były przez kilka godzin zajęte i nie mieliśmy szansy ustalenia czegokolwiek innego zamiennego z oferty Itaki);

w tej sytuacji oczywiście zrezygnowaliśmy ze składania półrocznej lokaty na koncie Itaki i czekamy na "lasty";

na tą cudną wyspę lata z Polski kilka biur i mamy nadzieję, że jakiś "last" się znajdzie;

pozdrawiam, Marcin

Komentarz

Marcin masz sporo racji ja tez nie kupuje z reguły first, natomiast z itaka juz byłam było ok, a z wenezuela jest na tyle spoko, ze to nowy kierunek u nich i okres jest taki, że nie ma opcji, zeby wycieczka sie nie sprzedała.
      Z Twoim wyjazdem zapewne nastąpił problem ponieważ nie uzbierała sie liczba chetnych odpowiedzia na ten kierunek i termin

Komentarz

Witaj Marcin a nie myslałeś objazd + odpoczynek, my tez w tym roku poczekamy na coś co inni nie wykupia, choć zawsze jak wy kupowaliśmy jak tylko ukazał sie katalog! pozdrawiam i być może do zobaczenie zima tam gdzie ciepło!-D

Komentarz

Trwa
        X