Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
CESENATICO Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• CESENATICO

Prosze o kontakt mailowy z osobami ktore beda w cesantico w tym terminie. jade tam 5 raz moge udzelic info

czesc.ja zastanawiam sie nad wyjazdem do Canestco.Chcialabym zebys napisal mi jak tam jest mam na mysli jakie sa tam rozrywki itp z gory dziekuje

Komentarz

podaj gg

Komentarz

A BYLES MOZE W RICCIONE??? MOJE GG TO 5295281

Komentarz

ja jade od 12.07 takze sie nie spotkamy heh chyba nikt nie jedzie w tym terminie co ja wszyscy wola sierpien =P.A z jakim biurem podrozy?ja z Almaturem i 1wszy raz tam jade...jak tam jest?

Komentarz

ja jade od 8 do 19 sierpnia czy jakoś tak , nie pamiętam dokładnie

Komentarz

no ja byłam w tamtym roku w cesenatico, miasteczko rewelacja.
              dobre zarcie, fajni włosi [ z deczka pedałkowaci, ale fajne sie znimi konwersacje prowadzi], dyskotkei w rimini, mirabilandia, mowie, to byly najlepsze wakacje na jakich byłam

Komentarz

Ja jade na obozik do Cesenatico z ALMATUREM w terminie od 8 sierpnia....w sumie jade pierwszy raz, ale juz troszke slyszalam o tym obozie
                Jesli ktos jedzie w tym samym terminie to podaje swoje gg: 616 89 61

Komentarz

hej Daniel czy moglbys mi udzielic paru info odnosnie tego obozu bo mam pare pytan a bardzo chcialabym jechac. moje gg to 3844716.innych tez prosze o pomoc dzieki

Komentarz

hej jedzie ktoś na językowy..??? blagam zgloscie sie..potrzebuje info o poziomie zaawansowania bo ucze sie wloskiego dopiero 2 lata i nie wiem czy sobie poradze. dzieki wielkie

Komentarz

hej!!!mam pytanie czy Ty jedziesz na oboz językwoy(angielski) do cesenatico????? bo tak sie skalda ze ja tesh jade w tym terminie:P

Komentarz

no siema ja bede od pierwszego sierpnia, w sumie to juz chybanawet od 30 lipc. tez jadektorys tam raz, a co

Komentarz

Ja tez jade od 30.07 z jakim biurem jedziesz? W ogole kto w terminie od 30.07 do 10.08 jedzie do Cesenatico na jakis oboz? gg: 2222991 Ciao!

Komentarz

ja jade :P

Komentarz

Droga kolezanko nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze ze tam jedziesz bylam tam i mam oromna nadzieje ze jeszcze tam wroce nie ma duzo dyskotek ale wieczory sa przezaje...... no sama wiesz jakie ale kolo cesenatico znajduje sie miejscowos Rimini jest tam odjazdowa dyskoteka w Pianie z takiej ogromnej rury wylatyje piana(jak do kapieli)mowie ci ludzie bardzo pozytywnie nastawieni na Polki szczegolnie chlopacyciekawe w jakim osrodku bedziesz ja bylam w vacanze la perla nic szczegolnego troche jak w szpitalu lozka polowe biale sciany jak bedziesz mieszkala na parterze to widoki uwydatnia piekne kraty w oknach bo to jest osrodek kolonijny jedzenie dobre(codziennie makaron)ale da sie przyzwyczaic zawsze kolo osrodka stoja tacy kolesie jeden murzyn do niego nie podchoc bo kiedys wsypal cos dziewczynie do piwa i ja zgwalcil trzeba bardzo uwazac i jeszce tacy kolesie ktorzy chodza jak pedaly wypieci w czarnych spodniach i bialych koszulkach to sa meskie dziwki z nimi tez nie gadaj bo Cie ludzie wysmieja ale ogolnie jest tam SSSSSSSSSUUUUUUUUUUUPPPPEEEERRRRRR baw sie dobrze nie daj sie poniesc wrazeniom bo czasami nie warto pozdro papapapa

Komentarz

Trwa
                              X