Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Noclegi i atrakcje Sardynii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Noclegi i atrakcje Sardynii

witam wybieramy sie na Sardynie w te wakacje na przełomie czerwca i lipca. Chcemy wynająć samochodzik i pojeździć troche po wyspie. Myslimy o jakichs 3 miejscach pobytowych - po 3 dniu w kazdym. Co wybrać???? I drugie pytanie - czy znacie jakies fajne noclegi? Fajne czyli ładne, w dobrym miejcsu i niezbyt drogie. Hotele albo agroturizmy. Pils o pomoc Pozdrawiam wszystkich milosnikow wakacji Beata

zobacz w ofercie eurocampu, bo nie jestem pewien czy maja coś na Sardynii.

Komentarz

a gdzie szukac tego eurocampu? i co to jest?

Komentarz

biuro co ma campingi 4 i 3 * www.eurocamp.pl ( mają dwa campingi na Sardynii) ja byłem już z nimi dwa razy we włoszech i jest ok.

Komentarz

tez jestem ciekawy. chetnie bym sie wybral na Sardynie. Podobno jest dzika.

Komentarz

wiem, ze północ wyspy jest znacznie droższa niż południe. Znam jedną dziewczynę z sardynii i mówiła, że na północy są kurorty i domy samych gwiazd. Także noclegów szukaj raczej na południu

Komentarz

Niekoniecznie tylko na poludniu. 2 lta temu wynajelismy ze znajomymi domek (6 osob) za 10 dni wyszlo 75euro za osobe, czyli 7,5euro za dzien. Przyzwoite warunki. Czysto, domek urzadzony m.in w pralke. Miejscowosc La ciaccia. Niestety nie posiadam juz maila, ale w tejmiejscowosciwszyscy chwalili warunki. WYSPA PRZECUDNA! POWODZENIA

Komentarz

a gdzie znalazlas taki tani nocleg?

Komentarz

Trwa
                X