Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Fuerteventura-zimą? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Fuerteventura-zimą?

Witam! Czy może ktoś był na Fuerteventurze zimą? Interesuje mnie pogoda - czy jest ciepło? Sama wybieram się na przełomie grudnia/stycznia do hotelu Stella Dunas Jandia Resort. Może ktoś zna to miejsce? Będę wdzięczna za wszystkie opinie i wrażenia z wyspy. Pozdrawiam serdecznie.

czesc spedzalem przed 2 laty Sylwestra na Feurteventura pogoda byla bardzo ladna , w dzien temperatura dochodzila do 30°C wieczorem i w nocy spadala do okolo 18°C Bedziesz w regionie gdzie sa bardzo ladne plaze ( na poludniu Fuerte ciagna sie szerokie piaszczyste plaze kilometrami) o ile sie nie myle w ogrodzie Twojego hotelu a raczej kompleksu hotelowego znajduje sie male zoo . ( to przy zalozeniu ze chodzi o kompleks Stella Canaris) a nawet jesli nie to nie bedziesz miec daleko. Woda w morzu nie jest za ciepla (na Kanarach woda w morzu nigdy nie jest naprawde ciepla) miala okolo 19°C i oczywiscie w Nowy Rok kapalismysie :-)) Ogolnie uwazam ze polwysep Jandia to bardzo dobry wybor. Pozdrawiam i zycze udanego urlopu.

Komentarz

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście w katalogu pisali coś o zoo...:-)Nie nastawiam się na wielkie opalanie-chcę odpocząć i uciec od mroźnej polskiej zimy. Słyszałam coś o silnych wiatrach, które podobno tam bez przerwy wieją. To prawda? A jak tobie podobała sięwyspa? Czy polecasz coś szczególnie wartego do zobaczenia? jestem bardzo ciekawa twoich opinii.Pozdrawiam

Komentarz

CZESC AGA. A Z JAKIM BIUREM LECISZ? ZNAJOMA SIEDZIAŁA NA TEJ WYSPIE PONAD 2 MIESIACE I JEST BARDZO ZADOWOLONA. JA TEZ SIE CHCE WYBRAC GDZIES W CIEPŁE KRAJE NA ODPOCZYNECZEK SPÓZNIONY,MYSLAŁAM O KENII LUB KUBIE,TA WYSPA TO TEZ SUPER POMYSŁ ALE NIESTETY NIKT ZE ZNAJOMYCH JUZ NIE MA URLOPIKU I PEWNIE PRZYJDZIE MI POLECIEC SAMEJ.A TY SAMA LECISZ? POZDRAWIAM.

Komentarz

Byłam na Fuerteventurze na przełomie stycznia i lutego.Pogoda super na opalanie, ale raczej w zasłoniętej części przy hotelowym basenie (my mieliśmy podgrzewany basen), na plaży bardzo wietrznie,woda w oceanie zimna.Nie kąpałam się. Super sprawą są wspaniałe spacery laguną i widoki winserfingowców z ich akrobacjami.Życzę udanego urlopu!

Komentarz

Wyspa jest dobrym miejscem na odpoczynek jako ze jest tam o wiele spokojniej niz np. na Gran Canaria , mysle ze glownym atutem Fuerte sa fantastyczne plaze gdzie jeszcze mozna isc na dlugi spacer , co do atrakcji to znajdziesz tam oczywiscie fajne kafejki jesli masz ochote na disco to rowniez niema problemu. Z tego co wiem na Fuerte pada o wiele mniej niz na innych W.C przeto rosnie szansa na ladna pogode a co do wiatrow to powiem Ci ze bylem tam rowniez na przelomie sierpnia/wrzesnia przed 3 laty na wczasach i zdazalo sie ze naprawde mocno wialo co w polaczeniu z piaskiem bylo nawet troche bolene ) druga sprawa to bylo slonce ktorego sie nie czulo a ktore potrafi spalic (zima jest oczywiscie o wiele lagodniejsze) a co do wiatru zima to nie przypominam sobie moze mialem szczescie ?? Nie wiem co Ci wiecej napisac i nie wiem czy to Twoj pierwszy wypad na Kanary ale jest to fajne miejsce na odpoczynek z dobra infrastruktura nie ma tam zabytkow ale za to mozna w miare spokjnie isc na spacer , zakupy czy do kafejki i nikt nie probuje na kazdym kroku sprzedawac w agresywny sposob jakiegos "ramszu" czy nie musisz ogladac nedzy i ludzkich nieszczesc ,mysle ze to tez jest czasami cos warte.

Komentarz

Byłam na tej wyspie w Sylwestra 2 lata temu ,ale nie w okolicach Jandi,pogoda taka sobie wiało okropnie woda w oceanie lodowata.Jedyny plus to że na tej wyspie można bryzą leczyc drogi oddechowe.Okolice Kaleta de Fusta nie ciekawe,krajobraz księżycowy.Pzdrawiam!!

Komentarz

Nina-10: w jakim hotelu byłaś?

Komentarz

Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź. To mój pierwszy wypad na Kanary i to w dodatku zimą, więc stąd tyle pytań. Dzieki za cierpliwosć. Osatnie pytanie. Czy wypożyczałeś może samochód? Jeśli tak, to ile to mniej więcej kosztuje, na ile dni warto wynająć. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Dzięki za informacje! A w jakim hotelu byłaś? Ja jadę w okolicę Jandia do Stella Dunas Resort.
                    Pozdrawiam

Komentarz

Tak mielismy auto , cen nie pamietam ale nie bylo drogo , mozesz sprawdzic w internecie np(http://www.holidayautos.de) jesli znasz niemiecki ale powinna byc rowniez anglojezyczna wersja. Mozliwosci wypozyczenia samochodu jest oczywiscie bardzo duzo wiec niema problemu. Napewno bedzie ok, Fuerte to fajna wysepka :-) Milego urlopu!

Komentarz

Do Jagu
                        Byłam w Royal Suite Hotel w Costa Calma.Polecam. Nie nad samym morzem, ale o,k, 4-gwiazdkowy z all inclusiv (fly 1,2,3)

Komentarz

Oczywiscie, że Fuertaventura zimą jest ok. Ja w zeszłym (właściwie to w tym, bo w lutym) byłem z firma ALCO z Gdyni w osrodku Montecastillo w Caleta de Fuste. Kilometr od plazy, 10 km od lotniska. Pogoda przyjenma, ciepło choc bez upałów, wszystko otwarte, prawie jak w szczycie sezonu.

Komentarz

Idzie pojechac za poldarmo z Niemiec:

http://www.fuerteventura.com.pl/

Komentarz

Nie wiem czy zimą będzie fajnie.
                              Ale latem tak, nawet nie tak drogo
                              http://fuerteventura-desertisland.blogspot.com/

Komentarz

Trwa
                              X