Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
komunikacja na Teneryfie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• komunikacja na Teneryfie

Czy ktos orientuje sie czy mozna z Costa Adeje dojechac autobusem do plazy Teresitas i do Puerto de la Cruz? Nie mam prawka, a chcialabym polezec na plazy i wykapac sie w basenach Largo Martinez.

Mozna,

na Teresitas z dworca w Las Americas dojedziesz autobusem 110 do dworca Santa Cruz(bezposrednio, tylko z przystankiem w Los Christianos) a potem z dworca w Santa Cruz 910 na Las Teresitas). Plaza ladna, warto zobaczyc, ale w dni wietrzne nie polecam, bo z plazy wychodzisz oblepiona piaseczkiem jak krokiecik. To sa skutki robienia plaz sztucznych.. Normalny piasek, tzn z Teneryfy, nieco czarny jest ciezszy.Czasem ok. 16 pojawiaja sie chmury z gor i nie ma slonca.

Lago Martianez - z dworca w Las Americas - jest bezposredni autobus, jedzie dosc dlugo podobno ok. 1.40min, 340. Sa tylko cztery dziennie. Ostatni z Puerto odchodzi o 17.35.Mozna tez jechac do Santa Cruz i Stamtad bezposrednio 103 do Puerto.

Zaleznie od tego gdzie bedziesz w Adeje, musisz sie dostac na dworzec w Las Americas. I tu masz kilka autobusow.

Druga uwaga: kup Bono BUS. KOsztuje 12 EUR, wszystkie przejazdy sa tansze. Dodatkowo, jesli w ciagu dwoch godzin od skasowania biletu w pierwszym autobusie, wsiadziesz do drugiego, i jesli dwie podroze maja rozne centy, to za ta tansza podroz nie placisz, kasownik nie pobiera pieniedzy z karty Bono bus. Karta jest wazna dlugo, wiec napewno nie bedzie problemu z terminami.

Milego opalania sie.

&Aga napisał(a):

> Czy ktos orientuje sie czy mozna z Costa Adeje dojechac
    > autobusem do plazy Teresitas i do Puerto de la Cruz? Nie mam
    > prawka, a chcialabym polezec na plazy i wykapac sie w basenach
    > Largo Martinez.

Komentarz

Wyjasnij mi jeszcze co to sa te Bono Busy - czy to jest jakis specjalny bilet? Jak dlugo jest wazny - caly dzien, czy tylko na trasie przejazdu?
      Ciesze sie na ten wyjazd i chce to sobie wszytko dokladnie zaplanowac.
      Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.

Komentarz

Bono bus to karnet, ktory kupisz na kazdym dworcu autobusowym, a takze w mniejszych supermarketach. Sa one oznaczone znaczkiem BonoBus. Kosztuje 12 EUR i jest wazny raczej bez ograniczen, az do wyczerpania. Za kazdym razem wsiadajac do autobusu wkladasz karnet do kasownika i mowisz kierowcy dokad chcesz jechac. On pobiera okreslona ilosc pieniedzy z karnetu. Karnet to malay papierek tekturowy na ktorym wybijana jest kazda podroz - cena, dzien, godzina i numer autobusu. Zawsze wiesz ile Ci jeszcze zostalo. Z tym karnetem bedziesz miala duza znizke w stosunku do tego, gdybys kupowala zwykly bilet u kierowcy. Jesli chcesz sie dobrze przygotowac, zajrzyj na strone internetowa firmy autobusowej: www.titsa.com (jest tez po angielsku).
        A ja sluze pomoca.

Komentarz

Dzieki ci twoje informacje sa bardzo cenne, na pewno je wykorzystamy w praktyce. Teraz wiem juz chyba wszysto.

Pozdrowienia
          Aga

Komentarz

Trwa
          X