Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
komunikacja na Teneryfie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• komunikacja na Teneryfie

Czy ktos orientuje sie czy mozna z Costa Adeje dojechac autobusem do plazy Teresitas i do Puerto de la Cruz? Nie mam prawka, a chcialabym polezec na plazy i wykapac sie w basenach Largo Martinez.

Mozna,

na Teresitas z dworca w Las Americas dojedziesz autobusem 110 do dworca Santa Cruz(bezposrednio, tylko z przystankiem w Los Christianos) a potem z dworca w Santa Cruz 910 na Las Teresitas). Plaza ladna, warto zobaczyc, ale w dni wietrzne nie polecam, bo z plazy wychodzisz oblepiona piaseczkiem jak krokiecik. To sa skutki robienia plaz sztucznych.. Normalny piasek, tzn z Teneryfy, nieco czarny jest ciezszy.Czasem ok. 16 pojawiaja sie chmury z gor i nie ma slonca.

Lago Martianez - z dworca w Las Americas - jest bezposredni autobus, jedzie dosc dlugo podobno ok. 1.40min, 340. Sa tylko cztery dziennie. Ostatni z Puerto odchodzi o 17.35.Mozna tez jechac do Santa Cruz i Stamtad bezposrednio 103 do Puerto.

Zaleznie od tego gdzie bedziesz w Adeje, musisz sie dostac na dworzec w Las Americas. I tu masz kilka autobusow.

Druga uwaga: kup Bono BUS. KOsztuje 12 EUR, wszystkie przejazdy sa tansze. Dodatkowo, jesli w ciagu dwoch godzin od skasowania biletu w pierwszym autobusie, wsiadziesz do drugiego, i jesli dwie podroze maja rozne centy, to za ta tansza podroz nie placisz, kasownik nie pobiera pieniedzy z karty Bono bus. Karta jest wazna dlugo, wiec napewno nie bedzie problemu z terminami.

Milego opalania sie.

&Aga napisał(a):

> Czy ktos orientuje sie czy mozna z Costa Adeje dojechac
    > autobusem do plazy Teresitas i do Puerto de la Cruz? Nie mam
    > prawka, a chcialabym polezec na plazy i wykapac sie w basenach
    > Largo Martinez.

Komentarz

Wyjasnij mi jeszcze co to sa te Bono Busy - czy to jest jakis specjalny bilet? Jak dlugo jest wazny - caly dzien, czy tylko na trasie przejazdu?
      Ciesze sie na ten wyjazd i chce to sobie wszytko dokladnie zaplanowac.
      Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.

Komentarz

Bono bus to karnet, ktory kupisz na kazdym dworcu autobusowym, a takze w mniejszych supermarketach. Sa one oznaczone znaczkiem BonoBus. Kosztuje 12 EUR i jest wazny raczej bez ograniczen, az do wyczerpania. Za kazdym razem wsiadajac do autobusu wkladasz karnet do kasownika i mowisz kierowcy dokad chcesz jechac. On pobiera okreslona ilosc pieniedzy z karnetu. Karnet to malay papierek tekturowy na ktorym wybijana jest kazda podroz - cena, dzien, godzina i numer autobusu. Zawsze wiesz ile Ci jeszcze zostalo. Z tym karnetem bedziesz miala duza znizke w stosunku do tego, gdybys kupowala zwykly bilet u kierowcy. Jesli chcesz sie dobrze przygotowac, zajrzyj na strone internetowa firmy autobusowej: www.titsa.com (jest tez po angielsku).
        A ja sluze pomoca.

Komentarz

Dzieki ci twoje informacje sa bardzo cenne, na pewno je wykorzystamy w praktyce. Teraz wiem juz chyba wszysto.

Pozdrowienia
          Aga

Komentarz

Trwa
          X