Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
gdzie na teneryfe? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie na teneryfe?

Witam forumowiczow.Chcialbym spedzic we wrzesniu na Teneryfie 2 tyg.Bardzo bym prosil o doradzenie mi jaki region wybrac(ewentualnie hotel) zalezalo by mi na all incluisive.Z gory mowie ze playa de las americas mnie nie interesuje.Ogolnie takie \"blokowiska\" ze sztucznymi plazami odpadaja.Zalezalo by mi na miejscowosci turystycznej,ale takiej troszke spokojniejszej i bardziej \"hiszpanskiej\".Wiem ze \"..tak to tylko w erze\",ale znajomy byl w puerto de la cruz i byl zadowolony bardzo.Jak troche poczytalem na forum to okazalo sie ze tam na polnocy nie ma pogody pewnej i jest mozliwosc wypoczynku- \"dwa tygodnie w deszczu lub chmurach\"..bardzo bym prosil o jakas rade..nie ukrywam ze zalezy mi bardzo na Teneryfie..nie wiem tylko w jaki rejon jechac..pozatym polskie biura z tego co widzialem to poza playa de las americas i costa adeje(z tego co wyczytalem to bardzo podobnie tam jest jak w las americas) to nie duzo maja do zaoferowania..moze ktorys z forumowiczow posiada biuro podrozy i ma do zaoferowania wiecej nizeli przecietna pani touroperator ktora ma pojecie co najwyzej \"gdzie teneryfa lezy:]\"..bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc.

~nvt25 napisał(a):

> Witam forumowiczow.Chcialbym spedzic we wrzesniu na Teneryfie 2
    > tyg.Bardzo bym prosil o doradzenie mi jaki region
    > wybrac(ewentualnie hotel) zalezalo by mi na all incluisive.
    (...) Wiem ze "..tak to
    > tylko w erze",ale znajomy byl w puerto de la cruz i byl
    > zadowolony bardzo.

Byłam na Tene w pazdzierniku 2007, ale na poludniu. Upaly 29 stopni. Natepnym razem na bank polecialabym na połnoc. Objechalismy wyspę i w porownaniu z suchym poludniem - północ ma swój urok.
    Rozważ Los Gigantes (piekne klify) - sprawdz Hotel Bahia Flamingo (opinie powinnienes bez problemu znalezc) z tego co wiem tam jest opcja ALL. Oprocz tego faktycznie Puerto de la Cruz. A o pogode to sie we wrzesniu nie obawiaj - powinny byc wtedy upały

Komentarz

Hej
      Jeśli nie lubisz dużych blokowisk (a takich na Teneryfie wiele) to weź pod uwagę hotel Barcelo Varadero w Los Gigantes...Może nie jest niska zabudowa, ale wygląd ma przyjemniejszy i całkiem dobrze o nim mówią Klienci...Albo Tamaimo Tropical położony 500m od centrum Puerto Santiago...a typowy kanaryjski styl ma Diamante Suites w Puerto De La Cruz...tak naprawdę jest z czego wybrać , choć z niską zabudową, dużymi ogrodami pewnie więcej miałbyś na Gran Canarii..
      Służę pomocą jakbyś był zainteresowany, postaram się znaleźć coś dla Ciebie odpowiedniego, jeśli oczywiście tylko chcesz...pozdrawiam

Komentarz

ja równie ż polecam hotele z barcelo. byłam w puerto de santiago w hotelu barcelo santiago!! wszystko było idealneewna pogoda, duzo zieleni, wspaniale widoki i brak blokowisk
        zresztą sami zobaczcie: www.walizeczka.pl

Komentarz

Trwa
        X