Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Teneryfa Poludniowa- aktualne temperatury cz.4 cz. 8 Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-kanaryjskie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

I ****, komputer odpalił ale nie współpracuje z monitorem. Kolega zabrał go do domu, podłaczył do swojego monitora i okazuje sie, że i owszem , komputer współpracuje ale tylko poprzez wejście cyfrowe a nie ****ogowe!.
    Oznacza to wyskoczenie z tysiaka i konieczność zakupu nowego monitora. Super!!!
    Szkoda , że przy zakupie nikt mnie o takim fakcie nie poinformował!
    szlag mnie zaraz trafi.
    Cóz, wracam do zywych, podłaczylismy stary komputer i przynajmniej mam neta.
    Coś za coś!!!

raz jeszcze miłego wieczoru.

Świerszczyk

Komentarz

hej dziewczyny i chłopaki bo jednak jacys panowie od czasu do czasu sie pojawiaja ))
      mój dzien dziś też minąl rewelacyjnie ) pojechalismy w bieszczady zaliczyli Sanok i krytą pływalnie w Ustrzykach dolnych a wieczorkiem grill na balkonie super tylko obżarłam się strasznie ) a przed chwilą oglądalismy foteczki z dzisiejszego wypadu i stwierdzam ze naprawdę mamy piekna okolicę hihihi udało nam się sfotogradowac starą cerkiew a przy niej 3 stare groby ale chyba ciągle ktos o nich pamięta bo choc lekko zarosniete to świeże kwiaty były , od razu mi się skojarzyło z historią Jana i Cecylii z "Nad Niemnem " od taka odrobina romantyzmu ) a i pogoda tez była piękna choć deszcz u nas zapowiadali i oby tak imsie te prognozy nie sprawdzały jak dzisiaj ,
      poczułam się dzieki tej wyprawie jakby namiastkę wakacji )

Świerszczyku ja powiem Ci z własnego doświadczenia że na majorce ciezko się nudzić naprawde jest tam równiez taka namiastka loro parku z pokazami fok i delfinów , są fajne aqa parki , a wycieczka dookoła wyspy to jazda 3 środkami lokomocji ,między innymi starym zabytkowym pociągiem a jazda po górach dostarcza równie niesamowitych emocji jak jazda na Maske na Tene , atrakcji jest naprawde sporo myslę że więcej niżw Bułgarii a sama Palma stolica majorki niesamowita , katedra zbudowana na dawnym meczecie , wąskie uliczki w których cieniu można schowac sie przed upałem ,
      a no i fajne sklepy hihihi , kosmetyki tez mozna tanie kupic hihihi
      mnie się podobało bardzo ale absolutnie nie chcę Cię namawiac chciałam tylko dac pare przykładów że naprawde nie sposób na majorce się nudzic

a teraz zmykam spac bo chyba nadmiar tlenu tak na mnie zadziałał ))

Komentarz

Dobry wieczór sąsiadom.
        Goniu, napisz proszę, jak długo leci samolot z W-wy na Majorkę.

Komentarz

Witam was wszystkich, mam do Was pytanie,
          już we wtorek 13 maja lecę z mężem na Teneryfę do hotelu Santa Maria. Wchodząc na stronę rentcar i patrząc jaka obecnie dziś jest temepratura na południu to jestem przerażona bo tylko 22 stopnie to tyle samo co u mnie dziś w Łodzi na termometrze..( Czy to prawda,że w maju na Tene nie jest gorąco?? Powiem szczerze, że przez ostatnie 4 lata spędzaliśmy wakacje w Egipcie, Turcji czy Tunezji, zawsze braliśmy same lekkie ciuszki,tam było tak upalnie, a teraz mam się pakować i zupełnie nie wiem czy nie zabrać swetrów czy jakiegoś polara oraz jeansów, a na bok odłożyć bluzeczki na ramiączkach. Pomóżcie...

Komentarz

Hej hej!
            Witam i sorki za nieobecność nocną ,ale jakos mi tak sie porobiło ze zasnęłam przed telewizorem hi hi i juz nawet nie doszłam do kompa:-)
            Koleżanko wyjeżdzająca na Tene 13 maja. Naprawde jest tam gorąco, w lutym i marcu w zasadzie nawet nie przydała mi sie bluza wieczorami. Nasz przedstawiciel rodzinki kanarkowej dzwonił tydzień temu i mówił o upale niemiłosiernym.
            Nie sugeruj się podawaną temperaturą bo tam każdy termometr pokazuje cos innego, jeśli piszą że jest 20 stopni to chyba mierzyli temp w wodzie hi hi.
            Wszystkie letnie ciuszki jak najbardziej wskazane, weź sobie jedną bluzę czy sweterek jedynie do samolotu bo co niektórym jest chłodno w czasie lotu ( chłodna klimatyzacja) Jest ciepło, ja w lutym nosiłam same koszulki i krótkie spodnie a z tego co wiem od marca jest coraz upalniej czasami w południe aż nie chce się spacerowac po mieście tak grzeje.
            Wszystkim obiecuje dzisiejszy nocny dyżur :-) pa pa.

Komentarz

Mnie również wczoraj nie było,troszkę dłużej nam się zeszło z wnusią a potem odstawilismy samochód i Starówka.Wróciłam bardzo pózno.
              Dzisiaj, pogoda rewelacja,zrobiliśmy sobie cudowny spacer,baardzo długi.Dla mnie cudowne dni,pełen relaks.
              Na Majorkę z Wa-wy leciałam ok.3 godzin,bezstresowo.
              Słuchajcie się Rekinka co do pogody na Tene.Ja jeszcze tam nie byłam,ale pod koniec maja w ub. roku na GC było bardzo,bardzo ciepło.
              Całuski,pa,pa.

Komentarz

Rekinku bardzo Ci dziękuję, uspokoiłeś mnie) Teraz już wiem co mam pakować do walizek.

Komentarz

Alu, Basiulko,dziękuję za info o locie na Majorkę.
                  Alu, mało ciekawie wyglądała Twoja podróż, dla mnie trudna do zaakceptowania.

Komentarz

Masz racje Karolinko,dlatego własnie od jakiegoś czasu Ala wybiera Kanarki i najlepsze sprawdzone biuro:-) Leci koło 5 godzin (czyli krócej niz na Majorke hi hi ) i jest przeszczęśliwa i doczekać się nie może!
                    (Alu sorki , ale to taka moja własna koncepcja he he) Jeśli napisałam coś nie po Twojej myśli to prosze o sprostowanie:-)

Ja tak sobie przeglądam oferty i przeglądam i czasami tak kombinuje że fajnie by było zrobić prezent mężowi i w kwietniu na imieninki pokazać mu bileciki na wycieczke np na Tene lub GC i tu oczywiście mały problem,np Itaka pokazała swój nowy katalog na zimę i oferta kończy sie na 11 marca, natomiast ich oferta tegoroczna letnia zaczyna się dopiero od 29 kwietnia, czyli ponad miesiąc nie latają?? A mnie jak to zwykle w życiu bywa interesowałby termin którego nie ma hi hi czyli ostatnie dni marca lub początek kwietnia. Wiem wiem nie miała baba problemu to sobie wymyśliła termin którego nie ma hi hi.

Widze że pogoda w dniu dzisiejszym dopisała i wszyscy uciekali na powietrze jak mogli. Basiula,Świerszczyku,Alu,Gooniu, Melu,Ann,Olu,Magduniu,Robbinie i oczywiście Husky i C****io ,a także wszystkich odwiedzających zapraszam serdecznie na Wyśmienitą kawke z lodami, oraz karpatke którą dziś zrobiłam (ciut płaska, ale jak na moje umiejętności to wyszła ok i jest smaczna) dla każdego mam kawałek. Musiałam cos zrobić samodzielnie chocby z proszku,bo jak przeczytałam artykuł w gazecie co nam koncerny oferują do jedzenia to sie najpierw pośmiałam a potem załamałam.
                    podaje przykład: w parówkach cielęcych mięsa cielęcego jest zaledwie 1,5% reszta to skóry(nie cielęce,nawet nie dociekam czyje brr) emulgatory, dodatki smakowe, woda ,czasem białko sojowe i inne nie wiadomo jakie cuda. Kiełbasa śląska hmmm zawartość jakiegokolwiek mięsa w badanej kiełbasie 35% a reszta?? Pieczywo ciemne rzadko kiedy żytnie lub razowe najczęściej barwione karmelem (ale nie tym przypalonym cukrem, tylko jakims bardzo trującym i podobno rakotwórczym preparatem o nazwie karmel, niedopuszczonym do spożywania ech.... co ja będe tu opowiadać , w sumie to niedaleko mnie jest znany na cały kraj zakład produkujący soki w kartonach, podobno z owoców a tak naprawde to nikt tu nigdy choćby ogryzki nie widział, tylko brudne wielkie beczki z koncentratem ,a ten podobno składa się z olbrzymiej ilości cukru i kilku kropel barwnika i środka smakowego, wyobraźcie sobie że np soki jabłkowe nigdy nawet nie stały koło jabłek he he , ewentualnie obok koncentratu..... rabarbarowego hi hi z tego się robi sok jabłkowy!
                    Ale się napisałam, aż mnie paluszki bolą. Spokojnej nocki zycze, pięknego dnia i samej zdrowej, a przynajmniej nie szkodzącej żywności hi hi.

Komentarz

• hej wszystkim , Rekinku wczoraj faktycznie piękny dzień wygonił nas z domku ale tylko dopołudnia , bo popołudniu dopadła mnie wstretna alergia , wziełam leki i przespałam całe popołudnie aż mi się płakać chciało bo taki piękny dzionek a ja woda z nosa oczu , uch tragedia a najlepsze jest to ze jak zrobiłam testy to pani doktor stwierdziła ze ja na nic nie jestem uczulona ,a są dni ze ja szału dostaje ech szkoda gadać (

Karolina ja z W-wy na Majorkę leciała 2,4 a wracalismy nawet chyba ciutke szybciej
                      dla mnie Kanarki idealne zimą a <a href="http://www.majorka.pl" target="_blank">majorka</a> latem ,choć lot nie jest dla mnie wyznacznikiem wakacji jeśli cos mi sie marzy to długośc lotu na ostatnim miejscu , staram się tylko unikac międzylądowań ,bo start i lądowanie to dla mnie dwa najgorsze momenty lotu
                      teraz kiedy lece z Katowic na costa to też przede wszystkim dowiadywałam sie czy nie ma międzyladoania , bo wtedy wolałbym lecieć od razu z Warszawy

Rekinku ja myslę że inne biura będa miały oferte na koniec marca poczatek kwietnia , atak na marginesie to Twój mąz tez kwietniowy "chłopak " bo mój z 20 kwietnia ale w mojej branzy w tym terminie wyjazd wogóle nie wchodzi w rachube wiec muszę wymyślac inne prezenty hihihi
                      ale napędziłaś mi stracha tym artykułem o "dodatkach " w naszym jedzonku , niby człowiek wie że to co serwują nam koncerny to sama chemia ale jak się tak przeczyta lub zobaczy czarno na białym to brrr

dobra zmykam miłego dnia wszystkim życze ))

Komentarz

• Witam po weekendzie. Alu- wycieczka po Mazurach była cudowna. Ola trochę mnie zmobilizowala, bo pisała, że była w Reszlu. My zawsze przez Reszel przejeżdżamy, a teraz zrobiliśmy sobie postój i zwiedziliśmy zamek. Na Warmii i Mazurach zachowało się ich bardzo dużo. Szkoda, że u mnie w Bartoszycach już nie ma, bo widziałam zdjęcia i był bardzo ładny. Rozebrali go w latach 60-tych, cegła miała jechać na budowę W-wy, ale podobno nigdy tam nie doterla, bo ją po drodze rozkradli, to tak na marginesie. W Mikołajkach jak zawsze super. Pogoda była piękna, więc i planowany rejs statkiem był bardzo przyjemny, chociaż tęsknię za wypadem na żaglówki, bo odkąd urodził się synek nie udało nam się wyjechać na żagle. Z Mikołajek pojechaliśmy sobie jeszcze do Giżycka, bo mam tam ulubioną knajpkę, gdzie i jedzonko pyszne i bajeczna szarlotka z lodami, ale samo miasto już mniej mi się podoba. A wczoraj cały dzień spędziliśmy w Olsztynie. Uwielbiam Olsztyn, bo to takie miasto nie za duże nie za małe. Pospacerowaliśmy sobie po Starówce, posiedzieliśmy nad jeziorem i wpadliśmy na lotniczą majówkę. To już była frajda szczególnie dla synka, bo oprócz samolotów i motolotni były pokazy strażackie i mógł wsiąść do wozu strażackiego. No i dowiedziałam się od niego, że końcówka od węża strażackiego to " psikarowa dziura". No całkiem ładnie.
                        Rekinku- po karpatce to już pewnie nawet okruszki nie zostały, ale wpraszam się chociaż na kawkę, bo mi padł ekspres.
                        Oj, się rozpisałam. Buźka.

Komentarz

• Spóźnione dzień dobry
                          Magduniu, super że weekendowy wypad udał Ci się jak należy i odwiedziłaś wszystkie te fajne miejsca z Mikołajkami na czele :-)
                          No, nam niestety pogoda wtedy nie dopisała... może następnym razem się trafi, bo też marzy mi się rejs stateczkiem.
                          A weekend miałam pełen dylematów i teraz zastanawiam się już tylko nad Kos i Majorką. Czasu coraz mniej, miejsc w samolotach też, a tu coś trzeba wybrać
                          Miłego popołudnia.

Komentarz

• Witam kochani.
                            Wczoraj nie zaglądałam ale pracowałam a rano spałam prawie do 11tej.

rekinku, karpatka była z pewnością pyszna, ja jednak niestety nie jestem wielbicielką słodyczy, dla mnie najsłodszy jest rozpuszczony zółty ser, pieczywo czosnkowe i wszelkie owoce morza. Ale zaproszenie przyjete!!

Napiszcie jaka jest latem wilgotnośc powietrza na Majorce i jakie temperatury???

Nigdy mnie jakos Hiszpania nie ciagnęła, nie wiem. Marudze strasznie...

Huskyiego nadal nie, calima mineła a brak internetu nadal nie.
                            Smutno bez nich.
                            teraz musze wracac do pracy ale jeszcze sie odezwę, buziole dla wszystkich.
                            Świerszczyk

Komentarz

• uspokoję was troszke u Haskyego i C****ii wszystko dobrze dziś dostaliśmy kartkę od nich piszą ze pracuja calutki dzień a jak konczą to kafejki internetowe pozamykane , netu dalej niestety nie mają , pozdrawiaja wszystkich )

Świerszczyku Majorka latem dosć ciepła ja byłam poczatkiem czerwca i było ok ale mysle że na pewno nie tak goraca jak Tucja ,Egipt czy <a href="http://www.tunezja.pl" target="_blank">tunezja</a> ,wiadomo kanarki bezkonkurencyjne jesli chodzi o temperatury ale jesli nie dasz rady na Kanarki ..., jak juz pisałam nie namawiam ,jak to mówi Ala żeby nie było na mnie ja byłam zadowolona , ale ja tez jestem monotematyczna bo zakochana w Hiszpanii , bo przeciez kanarki to tez Hiszpania czyz nie???

Magduniu , Olu widzę ze mamy specjalistki od mazur juz wiem do kogo się zwrócić jak sie zdecyduje na wypadzik )

Rekinku czy Ty musiałaś z tą karpatka , teraz kiedy staram się schudnąc buuuuu
                              ale co tam chociaż kremu liznąć hihihi

Komentarz

• Rekinku,dopiero wróciłam z pracy i przeczytałam o tej karpatce,miam miam,dla mnie może być nie wyrosnięta ale i tak za póżno bo okruszki już wyjedzone,ale wyobraznia działa i to jest fajne,pychotka.
                                Magduniu cieszę sie ,że wyjazd był tak wspaniały.W Mikołajkach znam tylko hotel "Gołębiewski",byłam tam kilkakrotnie/biznesowo-rozrywkowo/ oraz kilka knajpek w centrum ,tylko nie pamiętam nazw.Mnie Mikołajki się podobają,choć wolę morze.
                                Cudowna wiadomość o H@C,najwazniejsze,że wszystko dobrze.Całuski.
                                Świerszczyku ja na Majorce byłam we wrześniu,pogoda rewelacja,wilgotnośc przyzwoita,nie pocilismy się.Jak jest w środku lata niestety nie wiem.
                                Aluniu,Goniu,Olu ,Wy chyba załapałyście się na te pyszności u Rekinka.
                                Pozdrowienia dla Całej Rodzinki.

Komentarz

Trwa
                                X