Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Teneryfa w maju Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Teneryfa w maju

  Witam!!!
  Leci może ktoś na Teneryfe 26 maja z warszawy???

 • #2
  I czy w maju na teneryfie jest cieplo??? Jak z opadami i wogóle

  Komentarz


  • #3
   jest ciepło ( ale pamietajcie, że : W-y Kanaryjskie i Madera to jest kompletnie inne ciepło niż w basenie morza śródziemnego_ to są subtropiki! a więc duża wilgotność, ciepełko i sporo opadów (ale w maju już tak nie pada) , i nie ma tam nigdy takich męczących upałów jak w greckie, hiszpańskie czy tureckie lato),pojęcie skwaru z 40C temperaturą - tu nie występuje, dlatego sam klimat jest duuuuuuuuużo przyjemniejszy, znacznie mniej męczący i znacznie zdrowszy! (niż ten na południu Europy);
   Na południowym wybrzezu wysp z reguły zawsze świeci słońce, na północy i głąb wyspy gdzie są góry góry: (Madera, Teneryfa, La Palma), bardzo często kłebią się ciemne, złowróżbne chmurzyska , z których często lubi popadać, Szczególnie na Maderze pogoda jest bardzo zmienna- potrafi się zmieniać 5x w ciągu dnia (Kanary są jednak cieplejsze i bardziej nasłonecznione od Madery!
   Maj jak najbardziej tak, ale ciepły polar i kurtke trzeba ze soba mieć- bo nigdy nic nie wiadomo...poza tym tam wieje! dosłownie! - więc jak ktos nie lubi wiatru- może sie lekko zdziwić!

   Komentarz

   Trwa
   X