Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
itaka wyspy zielonego przylądka Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wyspy-zielonego-przyladka, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• itaka wyspy zielonego przylądka

witam,
    co sądzicie o tegorocznej ofercie z itaki na wyspy, zastawiam się nad wyjazdem na sylwestra

ja osobiście cieszę się, że Itaka wróciła do tego kierunku i mam nadzieje, że kierunek będzie zrealizowany, a Cabo Verde jak dla mnie super, szkoda tylko, ze latają tylko na Sal, Boa Vista jeszcze bardziej zajebista

Komentarz

Witam;

czy może ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się w najbliższą sobotę na wspomniane w tytule wątku WZP ?

a nawet jeśli niekoniecznie wybiera się w tą sobotę

tylko był lub planuje być nieco później - poproszę o podzielenie się doświadczeniami lub przemyśleniami co do sposobu spędzenia tam wolnego czasu (wycieczki "fakultatywne");

pozdrawiam, Marcin

Komentarz

Siemka Marcin, powniem Ci tak jeśli cabo Verde to only beaches end no stress Sam zobaczysz

Komentarz

Myślimy o wycieczce objazd 1-tyg. wylot 15.12 ze względu na cenę bo optymalnie wolelibyśmy wylot 29,12 a jest ogromna róznica cenowa.Czy któś był na WZP w tym okresie ? Ile słońca jest tam teraz ? Czy potrzebne są jakieś specjalne przygotowania,wizy itp? czy możliwy jest last na dwa dni przed wylotem ? Rozwazamy również wybór innego kierunku zadecyduje cena i możliwośc rezerwacji na dwa dni przed wylotem

Komentarz

Ja również proszę o relację z wycieczki objazdowej Itaki po Wyspach Zielonego Przylądka - mam ochotę na wyjazd w styczniu 2013.
            Cefalu55 którą wersję objazdówki wybraliście? Jeśli Wasz wyjazd dojdzie do skutku to napiszcie koniecznie jak było!

Komentarz

Chetnie poczytam wrażenia z wysp, relacje z najciekawszych miejsc etc. Bardzo lubie Portugalie a jeszcze bardziej jej wyspy , Madera i Azory bardzo mi sie podobaly. Co prawda WZP sa juz niepodlegle od parudziesieciu lat ,ale maja portugalskie pochodzenie., choc i wplywów afrykanskich chyba też nie brakuje.tak czy inaczej , czekam wiec na opis wrażen i zdjecia a póki co życze ciekawych wakacji..
              pozdrawiam nelcia

Komentarz

Witam,
                Czy na Cabo Verde Itaka wyczarterowała samolot czy jest to lot z 2 przesiadkami liniami TAP z 14-godzinnym postojem w Lisbonie?
                Też czekam na relacje i zastanawiam sie nad tą destynacją podczas przyszłej zimy.

Komentarz

Nie to czarter Travel service rejs Na Cabo Verde realizowany jest z międzylądowaniem na Fuertaventurze, natomiast powrotny jest bezpośredni!!

Komentarz

witam,

w 2011 roku byliśmy na Cabo verde z TUI - chwała Bogu

wyspa dobra na tydzień, generalnie nie ma tam nic ciekawego do robienia poza leżeniem plackiem na szerokiej plaży, my płynęliśmy na inne wyspy z portu w santa maria,

wylot warszawa - lisbona , lisbona ( gdy lecieliśmy na Cabo - czekaliśmy ok 2h na samolot) gdy wracaliśmy 4h siedzieliśmy na lotnisku i czekaliśmy na samolot do wawy,

ja byłam w RIU funana i to był dobry wybór, widziałam pozostałe hotele z ofert innych biór bo też zastanawialiśmy się na itaką i powiem tylko tyle - brud syf i ubóstwo. zresztą pojedziecie, zobaczycie. jedno jest pewne czasem lepiej dopłacić i mieć dobry hotel i dobre jedzenie niż dzielić pokój z karaluchami

Komentarz

Czy ktoś już był na wycieczce objazdowej po Wyspach Zielonego Przylądka organizowanej przez Itakę? Bardzo proszę o opinie - czy ciekawa, jakie warunki i organizacja wyjazdu, praktyczne porady itp. A może jakaś relacja ze zdjęciami?

Komentarz

Nikt nie był ??? Kolejne terminy wycieczek znikają w Itace jak świeże bułeczki :

Komentarz

ewe-linka - bardzo Cię proszę o szczegółowe info odnośnie RIU Funana - jakie jedzenie, jakie alko.............jak z internetem - czy wifi jest w całym hotelu? Ile się płaci?

Dzięki za odpowiedź

jacy animatorzy i animacje

Komentarz

No to do trzech razy sztuka Może teraz ktoś się odezwie, kto był na wycieczce Itaki na Wyspach Zielonego Przylądka. Pytałam tu już dwa razy i nic, żadnej wiadomości A pani w biurze mówi, że sporo osób jeździ na te wycieczki ...

Komentarz

Byłam w styczniu pogoda ładna piękne plaże ,hotele takie sobie ale ogólnie może być.Lot w jedną stronę z międzylądowaniem a w drugą bez.

Komentarz

Trwa
                              X