Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
itaka wyspy zielonego przylądka Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• itaka wyspy zielonego przylądka

witam,
    co sądzicie o tegorocznej ofercie z itaki na wyspy, zastawiam się nad wyjazdem na sylwestra

ja osobiście cieszę się, że Itaka wróciła do tego kierunku i mam nadzieje, że kierunek będzie zrealizowany, a Cabo Verde jak dla mnie super, szkoda tylko, ze latają tylko na Sal, Boa Vista jeszcze bardziej zajebista

Komentarz

Witam;

czy może ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się w najbliższą sobotę na wspomniane w tytule wątku WZP ?

a nawet jeśli niekoniecznie wybiera się w tą sobotę

tylko był lub planuje być nieco później - poproszę o podzielenie się doświadczeniami lub przemyśleniami co do sposobu spędzenia tam wolnego czasu (wycieczki "fakultatywne");

pozdrawiam, Marcin

Komentarz

Siemka Marcin, powniem Ci tak jeśli cabo Verde to only beaches end no stress Sam zobaczysz

Komentarz

Myślimy o wycieczce objazd 1-tyg. wylot 15.12 ze względu na cenę bo optymalnie wolelibyśmy wylot 29,12 a jest ogromna róznica cenowa.Czy któś był na WZP w tym okresie ? Ile słońca jest tam teraz ? Czy potrzebne są jakieś specjalne przygotowania,wizy itp? czy możliwy jest last na dwa dni przed wylotem ? Rozwazamy również wybór innego kierunku zadecyduje cena i możliwośc rezerwacji na dwa dni przed wylotem

Komentarz

Ja również proszę o relację z wycieczki objazdowej Itaki po Wyspach Zielonego Przylądka - mam ochotę na wyjazd w styczniu 2013.
            Cefalu55 którą wersję objazdówki wybraliście? Jeśli Wasz wyjazd dojdzie do skutku to napiszcie koniecznie jak było!

Komentarz

Chetnie poczytam wrażenia z wysp, relacje z najciekawszych miejsc etc. Bardzo lubie Portugalie a jeszcze bardziej jej wyspy , Madera i Azory bardzo mi sie podobaly. Co prawda WZP sa juz niepodlegle od parudziesieciu lat ,ale maja portugalskie pochodzenie., choc i wplywów afrykanskich chyba też nie brakuje.tak czy inaczej , czekam wiec na opis wrażen i zdjecia a póki co życze ciekawych wakacji..
              pozdrawiam nelcia

Komentarz

Witam,
                Czy na Cabo Verde Itaka wyczarterowała samolot czy jest to lot z 2 przesiadkami liniami TAP z 14-godzinnym postojem w Lisbonie?
                Też czekam na relacje i zastanawiam sie nad tą destynacją podczas przyszłej zimy.

Komentarz

Nie to czarter Travel service rejs Na Cabo Verde realizowany jest z międzylądowaniem na Fuertaventurze, natomiast powrotny jest bezpośredni!!

Komentarz

witam,

w 2011 roku byliśmy na Cabo verde z TUI - chwała Bogu

wyspa dobra na tydzień, generalnie nie ma tam nic ciekawego do robienia poza leżeniem plackiem na szerokiej plaży, my płynęliśmy na inne wyspy z portu w santa maria,

wylot warszawa - lisbona , lisbona ( gdy lecieliśmy na Cabo - czekaliśmy ok 2h na samolot) gdy wracaliśmy 4h siedzieliśmy na lotnisku i czekaliśmy na samolot do wawy,

ja byłam w RIU funana i to był dobry wybór, widziałam pozostałe hotele z ofert innych biór bo też zastanawialiśmy się na itaką i powiem tylko tyle - brud syf i ubóstwo. zresztą pojedziecie, zobaczycie. jedno jest pewne czasem lepiej dopłacić i mieć dobry hotel i dobre jedzenie niż dzielić pokój z karaluchami

Komentarz

Czy ktoś już był na wycieczce objazdowej po Wyspach Zielonego Przylądka organizowanej przez Itakę? Bardzo proszę o opinie - czy ciekawa, jakie warunki i organizacja wyjazdu, praktyczne porady itp. A może jakaś relacja ze zdjęciami?

Komentarz

Nikt nie był ??? Kolejne terminy wycieczek znikają w Itace jak świeże bułeczki :

Komentarz

ewe-linka - bardzo Cię proszę o szczegółowe info odnośnie RIU Funana - jakie jedzenie, jakie alko.............jak z internetem - czy wifi jest w całym hotelu? Ile się płaci?

Dzięki za odpowiedź

jacy animatorzy i animacje

Komentarz

No to do trzech razy sztuka Może teraz ktoś się odezwie, kto był na wycieczce Itaki na Wyspach Zielonego Przylądka. Pytałam tu już dwa razy i nic, żadnej wiadomości A pani w biurze mówi, że sporo osób jeździ na te wycieczki ...

Komentarz

Byłam w styczniu pogoda ładna piękne plaże ,hotele takie sobie ale ogólnie może być.Lot w jedną stronę z międzylądowaniem a w drugą bez.

Komentarz

Trwa
                              X