Średnia temperatura23°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Sunny Garden
Grecja / Korfu / Dassia

do 40% rabatu tylko 25% zaliczki Sunny Garden: basen, sport i rekreacja

basen, sport i rekreacja

Dodaj
do schowka
Rainbow alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
All Inclusive samolotem

Nr WAK410244

First Minute 1 883 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Bez paszportu
3,0 / 10
Opinie klientów (80)
Zalety wg klientów
  • Idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
  • Szeroki wybór greckich tawern, restauracji i barów.
  • Basen ze słodką wodą oraz brodzik dla dzieci.
  • Kameralne położenie hotelu.

Kod oferty

WAK410244

Opis oferty

Położenie:

Dassia to niewielka miejscowość turystyczna położona na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, ok 12km od głównego miasta wyspy - Corfu Town. Jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy, a duży wybór greckich tawern, restauracji i barów sprawia, że ta spokojna w ciągu dnia miejscowość, wieczorem ożywa i zaprasza do zabawy. Hotel Sunny Garden (d. Telemachos) położony jest na niewielkim wzniesieniu (z centrum miejscowości dotrzeć można do niego asfaltową drogą, ok 400metrów). Transfer z lotniska trwa ok 45min. Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.

Plaża:

Najbliższa plaża znajduje sięw odległości 800m od hotelu. Jest ona dość szeroka, piaszczysto-żwirowa (przejście przez ulicę). Leżaki i parasole na plaży - za opłatą (ok. 7 EUR/komplet).

Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja, bar przy basenie, basen ze słodką wodą, brodzik dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, sejf na recepcji.

Pokoje:

Hotel składa się z budynku głównego, bocznego oraz bungalowów. W swojej ofercie posiadamy dwuosobowe pokoje bungalow, dwuosobowe pokoje standardowe z możliwością jednej dostawki w formie łóżka (budynek główny i boczny), oraz pokoje rodzinne w budynku głównym i bocznym dla maksymalnie 4 osób. Pokoje rodzinne to 1 pokój z 4 łóżkami lub pokój z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację, balkon lub taras (część z widokiem na morze), TV-SAT, lodówkę, suszarkę.

Budynek główny remontowany był na przełomie 2015/2016 roku (pokoje, łazienki, meble). Budynek boczny wybudowany został w 2011 roku

Wyżywienie:

All inclusive: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, napoje bezalkoholowe (kawa filtrowana, herbata, soki, woda) i alkoholowe lokalnej produkcji (tsiopouro, ouzo, piwo, białe i czerwone wino) serwowane są w hotelowych barach od 10:00-21:30. Standard wyżywienia zgodny z lokalną kategorią hotelu ()

Program sportowy i animacyjny:

Sporty wodne na plaży (dodatkowo płatne).

Internet:

Internet dodatkowo płatny.

Kategoria lokalna:

Naszym zdaniem:

Oferta wczasów na każdą kieszeń z popularnąopcją all inclusive. Na uwagę zasługuje duży, zadbany teren wokół hotelu, basenoraz przestronne, rodzinne pokoje. Hotel stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Do pięknej stolicy wyspy - Corfu Town jest zaledwie 10km.

Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 2.7/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/korfu-wczasy/sunny-garden

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez            
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Sunny Garden
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
14°
14°
16°
19°
23°
28°
31°
31°
28°
23°
18°
15°
Temperatura
wody °C
15° 14° 14° 15° 19° 22° 24° 25° 24° 22° 19° 16°
Temperatura
w nocy °C
13° 16° 18° 18° 16° 13°
Śr. liczba godzin
słonecznych
4 4 6 8 10 12 12 11 9 7 6 4

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Greckiej jest ważny paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i czy pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Udając się do lekarza należy okazać dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, tj. Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), wydawaną przez NFZ. EKUZ uprawnia do korzystania tylko z podstawowych usług medycznych dlatego turystom podróżującym do Grecji zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia prywatnego, które w razie konieczności pokryje koszty leczenia w szerszym zakresie.

Dodatkowe opłaty

Decyzją rządu Grecji został wprowadzony lokalny podatek turystyczny (opłata klimatyczna). Obowiązuje on wszystkich turystów wyjeżdżających po 1.01.2018 na dłużej niż 1 dzień.

Podatek turystyczny dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR/ noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój.
Podatek turystyczny dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Opłata będzie pobierana od Klientów w recepcji hotelu w Grecji podczas zameldowania.

Waluta

Walutą obowiązującą w Grecji jest euro (EUR).

Chcesz płacić w Grecji kartą bez dodatkowych opłat?

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.