Średnia temperatura23°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Amuse (ex. Flisvos Beach)
Grecja / Kreta / Hersonissos

Amuse (ex. Flisvos Beach): teren hotelu

teren hotelu

Dodaj
do schowka
7islands alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
Last minute
All Inclusive samolotem

Nr WAK398488

2 020 zł -22% 1 570 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Bez paszportu
Atrakcje
 • Nurkowanie
6,9 / 10
Opinie klientów (18) 89% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
 • Dla miłośników życia nocnego: największa dyskoteka Palm Beach Club położona obok hotelu.
 • Doskonała lokalizacja hotelu: w samym centrum Hersonissos z wachlarzem możliwości zarówno rozrywki, jak i zwiedzania.
 • Ciche i kameralne położenie

Kod oferty

WAK398488

Region

Grecja/Kreta/Hersonissos

Opinia 7islands

Hotel przeszedł gruntowny remont w 2016 roku. Lokalizacja przy głównej promenadzie portowej w Hersonissos oraz bezpośrednio przy największej dyskotece Palm Beach Club to doskonały wybór dla miłośników zabawy i życia nocnego. Bliskość piaszczystej plaży oraz bogata oferta barów, tawern i restauracji stwarzają znakomite warunki do wypoczynku.

Położenie

Na północno-wschodnim wybrzeżu, w centrum miejscowości Hersonissos, gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz dyskoteki, ok. 25km od lotniska w Heraklionie. Przystanek autobusowy znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.

Plaża

Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Hotel

Kompleks składa się z 3 piętrowego budynku, na terenie którego znajduje się recepcja, restauracja, bar. Internet Wi-Fi w lobby. Dodatkowo płatne: sejf na recepcji (ok. 3 euro/dzień). Kategoria lokalna 2.

Pokoje

Nowo wyremontowane pokoje w nowoczesnym stylu z łazienką i toaletą oraz balkonem. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, lodówkę. Rodzaje pokoi: dwuosobowe w aneksie z możliwością 1 dostawki, dwuosobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, dwuosobowe z widokiem na morze z możliwością 2 dostawek.

Wyżywienie

All inclusive: 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania (08:00-09:30), obiady (12:30-14:00), kolacje (19:00-21:00). Lody serwowane są w godzinach 13:00-14:00 oraz 19:30-21:00 w restauracji głównej. Kawa i herbata dostępna w barze, dodatkowo w godzinach 16:00-17:00 ciasto. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe dostępne są w barze w godzinach 11:00-22:00. Markowe i importowane napoje alkoholowe są dodatkowo płatne.

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: basen (leżaki i parasole bezpłatne), tarasy słoneczne. Odpłatnie: ręczniki basenowe (5 euro/tydz. + 5 euro depozyt), sporty wodne na plaży.

Dla dzieci

Hotel wyłącznie dla osób dorosłych.

Kontakt do hotelu

Tel.: 00 30 281 023 39 59

*

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez      
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Amuse (ex. Flisvos Beach)
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
14°
14°
16°
20°
24°
28°
30°
29°
27°
23°
19°
16°
Temperatura
wody °C
16° 15° 16° 17° 20° 23° 25° 26° 26° 25° 22° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 14° 19° 21° 22° 19° 16° 12°
Śr. liczba godzin
słonecznych
3 4 6 8 10 12 13 12 10 7 6 4
10 km w linii prostej od hotelu

Cretaquarium

Absolutnie fantastyczne miejsce - zachwycą się nim nie tylko dzieci, dorosłych także porwie magia podwodnego świata. W tym największym i najnowocześniejszym w Europie akwarium przeżyjemy niesamowitą przygodę z ponad 2500 gatunkami zwierząt morskich zamieszkujących wody Morza Śródziemnego. Na terenie akwarium znajduje się aż 60 akwariów o pojemności aż do 900 tys. litrów. Duża zaletą tego akwarium jest jego multimedialny charakter - do dyspozycji zwiedzających jest aż 100 punktów obserwacyjnych, ekrany dotykowe, peryskopy, mikroskopy, można także wypożyczyć audioguide. Akwarium jest czynne przez 365 dni w roku. Od maja do września jest otwarte od 9.30 do 21.00. Cena biletu to ok. 6 Euro.

21 km w linii prostej od hotelu

Ruiny w Knossos

Legendarny Pałac Minojski zwany także Labiryntem Minotaura to wyjątkowe miejsce na wyspie, które dało początek słynnym legendom o Dedalu i Ikarze oraz królu Minosie. Pałac w Knossos wybudowano w 2000 roku p.n.e - był filarem kultury minojskiej. Wielokrotnie równano go z ziemią, doświadczył także trzęsienia ziemi i najazdu Achajów. Jego historię odkryły na nowo ulewne deszcze, które spadły na Knossos pod koniec XIX w. i odsłoniły skrywane dotąd skarby. Prace wykopaliskowe prowadził Arthur Evans - dzięki niemu odsłonięto ruiny o powierzchni 14740 m2. W wyniku prac odkryto między innymi pozostałości warsztatów garncarskich i kamieniarskich. Arthur Evans odtworzył częściowo pomieszczenia pałacu wraz z malowidłami naściennymi. Dzięki jego pracy możemy zobaczyć z jakim rozmachem wznoszono budowle 4 tys. lat temu. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to koszt ok. 6 Euro.

23 km w linii prostej od hotelu

Muzem Archeologiczne w Heraklionie

Będąc na Krecie po prostu nie można go nie odwiedzić. To unikalne na skalę europejską muzeum i zarazem jedno z największych w Grecji. To podróż do przeszłości - nietuzinkowa lekcja historii przez ostatnie 5500 lat Krety. W 20 salach znajdziemy unikatowe dzieła sztuki (także z bardzo ważnego dla Krety okresu minojskiego), miedzy innymi: sarkofagi, freski, ceramikę, narzędzia, nagrobki oraz słynne znaleziska takie jak dysk z Fajstos (1650-1600 p.n.e., nazywany także pierwszą minojską płytą CD - według licznych badaczy jest na nim zapisana modlitwa do bogini-matki) i figurka Bogini z wężami (1700-1450 p.n.e.). Muzeum znajduje się w ścisłym centrum Heraklionu, ceny biletów wstępu to: normalny 4 Euro, ulgowy: 2 Euro, dzieci i młodzież poniżej 18 lat - wstęp wolny.

23 km w linii prostej od hotelu

Twierdza Kules w Heraklionie

To żelazny punkt w programie zwiedzania Krety. Wybierając się na twierdzę zyskujemy: możliwość przespacerowania się murami obronnymi, z których roztacza się cudowna panorama na miasto i port oraz zwiedzanie wnętrza twierdzy i spacer po falochronie. Twierdza została zbudowana przez Wenecjan, którzy nazywali ją morską twierdzą. Była wówczas elementem fortyfikacji, które niczym ochronny pierścień otaczały Kretę. Jej budowa trwała aż 17 lat, ściany murów w niektórych miejscach mają aż 3 metry grubości. Bilet wstępu na twierdzę kosztuje tylko 2 Euro - dzięki jego zakupowi zwiedzimy 26 pomieszczeń, w których kryją się armaty, magazyny z amunicją oraz więzienie.

31 km w linii prostej od hotelu

Spinalonga

Wycieczka na tajemniczą wyspę to wyprawa na cały dzień - koniecznie trzeba zarezerwować dla niej czas będąc na wakacjach na Krecie. Jeszcze kilka tysięcy lat temu była integralną częścią Krety. W wyniku jednak potężnego trzęsienia ziemi odłączyła się od niej. Dopłyniemy na wyspę kutrem rybackim z portu w miasteczku Elounda i Agios Nikolaos. Punktem kulminacyjnym jest okazała forteca - niemy świadek licznych wydarzeń. Budowa twierdzy trwała niemal 70 lat - w tym czasie ta niewielka wysepka przeobraziła się w twierdzę z 35 działami. To właśnie z tego miejsca Kreteńczycy bronili się przed atakami na wschodnie wybrzeże Krety. Militarny charakter tego miejsca dogłębnie podkreślają liczne fortyfikacje. Na pewno naszej uwadze nie umknie także fakt, że na wyspie znajdowała się kolonia trędowatych. Zapędzeni na Spinalongę, odcięci od świata w którym dotychczas żyli, starali się stworzyć normalne warunki do życia - zamożne rodziny chorych mieszkańców wznosiły domy i kościoły, w których pracę i schronienie znajdowali trędowaci. Dopiero w 1957 r. kolonia została zamknięta, a chorych przeniesiono do szpitali.

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Greckiej jest ważny paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i czy pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Udając się do lekarza należy okazać dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, tj. Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), wydawaną przez NFZ. EKUZ uprawnia do korzystania tylko z podstawowych usług medycznych dlatego turystom podróżującym do Grecji zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia prywatnego, które w razie konieczności pokryje koszty leczenia w szerszym zakresie.