Aqua Rosa
Grecja / Riwiera Olimpijska / Kokkino Nero

Aqua Rosa: obiekt

obiekt

Dodaj do schowka Rainbow
All Inclusive Light samolotem

Nr WAK258785

First Minute 1 923 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Bezpośrednio przy plaży
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Dostęp do internetu
  • Klimatyzacja
  • Kurorty nadmorskie
  • Bez paszportu
5,2 / 10
Opinie klientów (20)
Zalety wg klientów
  • Hotel usytuowany przy żwirkowo-kamienistej plaży.
  • Ciche i kameralne położenie.
  • Bezpłatne Wi-Fi.
  • Wieczorną rozrywkę zapewni klub muzyczny King Size wraz z dyskoteką.

Kod oferty

WAK258785

Opis oferty

Położenie:

Kameralny hotel położony nad samym morzem w niewielkiej miejscowości Kokkino Nero. Obiekt usytuowany jest w niedużym ogrodzie, w okolicy sporo zieleni, tras spacerowych, ujęcie wód mineralnych. Tuż obok hotelu, znajdziemy kilka sympatycznych tawern z tanią i dobrą kuchnią, kilka sklepów i piekarnię. W Kokkino Nero działa popularny klub muzyczny King Size z dyskoteką. Wioska znana jest wśród polskich turystów, niektórzy odwiedzają ją regularnie, dobrze się tu czują, głównie ze względu na wiele polskich akcentów, polską obsługę. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 3-5 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.

Plaża:

Obiekt usytuowany przy żwirowo-kamienistej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).

Do dyspozycji gości:

Bar, restauracja zewnętrzna z tarasem, nowy basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie (dodatkowo płatne, ok. 2 EUR/os).

Pokoje:

27 funkcjonalnie urządzonych pokoi 2-osobowych (w części pokoi mozliwe dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka lub 2 dostawki dla dzieci) z łazienkami i niewielkimi balkonami/tarasami (meble ogrodowe), niektóre balkony/tarasy nie są rozdzielone, tworzą wspólny ciąg. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, lodówkę, sejf (bezpłatny, w częsci pokoi), suszarkę do włosów.

Wyżywienie:

All Inclusive light: śniadania (8:30 - 10:00) i obiadokolacje(19:30 - 21:00)w formie bufetu. Lunch (13:30 - 15:00) w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).

Program sportowy i animacyjny:

Obok hotelu zorganizowany jest sympatyczny bar z wygodnymi sofami i dobrą muzyką, w którym bardzo miło spędzić wieczór na plaży (napoje dodatkowo płatne). Hotel często organizuje wieczory taneczne lub występy muzyczne, również polskich wykonawców. POLSKA STREFA. Nie możesz tego przegapić! Gry, konkursy, sport, imprezy tematyczne, grill oraz nowe wakacyjne znajomości. Wszystko po polsku i z uśmiechem! Zapraszamy do zabawy 7 x w tygodniu od 18.00 do 23.00 w terminach od 28.04 do 06.10.

Internet:

Wi-Fi - bezpłatny.

Kategoria lokalna:

Naszym zdaniem:

Bardzo ekonomiczna oferta, jedna z najniższych cen All Inclusive w całej ofercie Rainbow. Zwyczajne, ale schludne pokoje, proste wyposażenie i niewyszukane posiłki. Dodatkowa gwiazdkę przyznajemy za nowo wybudowany basen. Ze względu na położenie, Kokkino Nero jest doskonałą bazą wypadową na zwiedzanie Meteorów, Aten, Wyspy Skiathos czy słynnej Wyspy Skopelos.

Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.1/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/grecja-kokkino-nero-wczasy/aqua-rosa

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez          
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Aqua Rosa
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
11°
14°
19°
24°
29°
31°
31°
27°
21°
15°
11°
Temperatura
wody °C
15° 15° 15° 16° 19° 22° 25° 25° 24° 23° 20° 16°
Temperatura
w nocy °C
12° 16° 18° 18° 14° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
4 6 6 8 9 10 12 11 8 6 4 4

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Greckiej jest ważny paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i czy pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Udając się do lekarza należy okazać dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, tj. Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), wydawaną przez NFZ. EKUZ uprawnia do korzystania tylko z podstawowych usług medycznych dlatego turystom podróżującym do Grecji zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia prywatnego, które w razie konieczności pokryje koszty leczenia w szerszym zakresie.