Temp. minimalna/Temp. maksymalna12°Dzień przyjazdu: piątek, 25 kwietnia

Gołębiewski (Karpacz)
Polska / Karkonosze / Karpacz

Gołębiewski (Karpacz)

Dodaj do schowka Karpatia
Last minute
All Inclusive dojazd własny

Nr WAK26903

1 014 zł 3 dni / 1 osoba
REZERWUJ
/ 10
Opinie klientów

Klienci nie dodali jeszcze
swoich opinii

Miejscowość

Karpacz

Opis obiektu

• położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy - Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Do dyspozycji gości 3 restauracje, Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), kręgielnia, salon gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci, centrum kongresowe (28 sal konferencyjnych, 2 sale kongresowe, sala kinowa na 300 os., restauracja Staropolska - w stylu góralskim)

Zakwaterowanie

Posiada pokoje z łazienkami, lodówką, telefonem, TV SAT, Internetem, możliwością dostawki.

Wyżywienie

Śniadania i obiady - bufet

W cenie

Korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci.

W cenie pobytu wczasy (min. 7 nocy)

Wyżywienie wg wyboru (2 posiłki dziennie: śniadania i obiady - bufet, 3 posiłki dziennie lub ALL INCLISUVE z napojami i zakąskami wszystkie posiłki w formie bufetów), korzystanie z basenów, saun, jaskini solnej w Parku Wodnym TROPIKANA 8-21.00, wstęp do klubu nocnego, pokój zabaw dla dzieci, zajęcia w klubie dla dzieci, słodka niespodzianka na powitanie, tygodniowy program atrakcji dla dzieci. Dzieci do 7 lat w pokoju rodziców - GRATIS.

Krótsze pobyty 3-6 nocy - oferta WYPOCZYNEK - dzieci gratis tylko do 4 lat.

Informacje dodatkowe

Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka oraz wanienki do kąpania. Dzieci do 4 lat w pokoju rodziców - GRATIS. Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy.

Opis miejscowości

Karpacz

Leży na północnym zboczu Karkonoszy, zwanym kiedyś Śląskimi Alpami, u podnóża Śnieżki (1603). Karpacz jest jednym z najbardziej znanych ośrodków sportów letnich i zimowych. Można skorzystać z różnych form turystyki kwalifikowanej (szlaki turystyczne, rowerowe), jak również obcować z zabytkami kultury (np. Świątynia Wang), Muzeum Zabawek. W miejscowości również kolej linowa na Małą Kopę, Dziki Wodospad, letni tor saneczkowy. W Karpaczu panują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Warunki uczestnictwa

Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
-1°
12°
17°
20°
22°
22°
18°
13°
Temperatura
w nocy °C
-9° -7° -4° 10° -2° -7°
Śr. liczba godzin
słonecznych
3 4 5 5 6 7 7 7 6 5 3 2