Karaiby Wschodnie (+ wypoczynek w Miami Beach)
Rejsy / Morze Karaibskie

Karaiby Wschodnie (+ wypoczynek w Miami Beach)

Dodaj
do schowka
Logos Tour alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
własne samolotem

Nr WAK428113

13 913 zł 14 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK428113

Kraj

KARAIBY WSCHODNIE (+wypoczynek w Miami Beach)-rejs

Dzień 1

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA (Miami). Transfer do hotelu w Fort Lauderdale.

Dzień 2

FORT LAUDERDALE (Floryda)

Transfer do portu w Fort Lauderdale. Zaokrętowanie na luksusowy wycieczkowiec, który zabiera na pokład ponad 3500 pasażerów. Ten ogromny pływający „ hotel” ma do dyspozycji gości łącznie kilkanaście restauracji, barów, winiarni oraz kawiarni na kilkunastu pokładach. Osoby lubiące czynny wypoczynek mogą korzystać z kilku basenów, jacuzzi, boiska do koszykówki, siłowni oraz specjalnej strefy fitness, gdzie pod okiem instruktora można uprawiać np. aerobik, pilates oraz jogę. Amatorzy porannego joggingu mogą skorzystać ze specjalnej bieżni. Na statku można również doskonalić grę w golfa, wykorzystując symulator gry oraz 9-dołkowe putting course. Goście, którzy zdecydują się na masaże, saunę, aromaterapię oraz zabiegi kosmetyczne, mogą skorzystać ze strefy spa. Oprócz zajęć sportowo-rekreacyjno-relaksacyjnych statek oferuje wiele rozrywek, do których należą – kino pod gwiazdami, sala widowiskowa, w której odbywają się przedstawienia, animacje oraz różne pokazy, kasyna, kluby nocne oraz dyskoteka, a nawet ekskluzywny klub dla miłośników cygar. Na statku są dostępne specjalne pakiety dla nowożeńców.

Dzień 3

WYSPA ELEUTHERA (Bahamy)

Przypłynięcie na wyspę Eleuthera. Wypoczynek w turystycznym resorcie Princess Cays. Podczas pobytu na wyspie będzie możliwość opalania się i uprawiania sportów wodnych (za dodatkową opłatą) lub możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Po południu powrót na statek. *09.03-23.03.2017 - w tym terminie – zamiast na wyspę Eleuthera na Bahamach statek przypływa na Grand Turk.

Dzień 4

Rejs Po Oceanie Atlantyckim

Tego dnia statek nie zawija do żadnego portu. Jest to czas, kiedy pasażerowie mogą korzystać ze wszystkich udogodnień statku, w tym tarasu słonecznego z leżakami. Ponadto można obserwować mijane wyspy lub wypatrywać delfinów. Wieczorem warto podziwiać zachód słońca. Kilkugodzinny relaks pozwoli zebrać siły na kolejne, pełne wrażeń dni. Trasa rejsu wiedzie wschodnią granicą Morza Karaibskiego, z licznymi wysepkami. Ogólnie Karaibami określa się część Oceanu Atlantyckiego między kontynentami Ameryk, odgrodzoną od otwartych wód oceanicznych pasem Małych i Wielkich Antyli. Karaiby leżą w strefie klimatu podrównikowego i zwrotnikowego, dlatego temperatury powietrza podczas całego roku są praktycznie stałe. W dzień sięgają 30ºC, nocą spadają do 15-18ºC. Jednocześnie Morze Karaibskie należy do najcieplejszych mórz świata. Woda ma temperaturę prawie 30ºC, co ma wpływ na bogactwo świata podwodnego, jak i liczbę chętnych do nurkowania.

Dzień 5

WYSPA SAINT THOMAS (Wyspy Dziewicze)

Przypłynięcie na wyspę Saint Thomas należącą do Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Ta wulkaniczna, ale jednocześnie bardzo zielona wyspa, została odkryta przez samego Krzysztofa Kolumba podczas jego drugiej wyprawy. Przyciąga turystów nie tylko pięknymi, piaszczystymi plażami i lazurową wodą, ale i egzotycznymi w tej części świata zabytkami pochodzącymi z czasów, gdy była kolonią Królestwa Danii. Podczas pobytu na Saint Thomas warto wybrać się na punkt widokowy znajdujący się na wysokości 700m n.p.m., by podziwiać wspaniały widok na tę największą z Wysp Dziewiczych. Sklepy, bazary i stragany z pamiątkami czynne są od rana do wieczora, jest więc okazja do zrobienia atrakcyjnych zakupów. Podczas pobytu na lądzie pasażerowie mogą również skorzystać z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych, m.in. nurkowania z fajką w jednym z najlepszych terenów snorkelingowych na Karaibach. Armator proponuje także wycieczkę na pobliską wyspę Tortola, gdzie można popływać z delfinami. Powrót na statek. Po południu wypłynięcie w kierunku wyspy Antigua.

Dzień 6

WYSPA ANTIGUA (Małe Antyle, Wyspy Podwietrzne)

Rano przypłynięcie na wyspę Antigua, która razem z pobliską Barbudą tworzą jedno państwo i stanowią część Wysp Podwietrznych. Antigua została odkryta przez Krzysztofa Kolumba w 1493 roku, a następnie skolonizowana przez Anglików w XVII wieku. Największy atut wyspy to wspaniałe, porośnięte palmami plaże z białym piaskiem. Na wyspie działa wiele popularnych wśród zagranicznych turystów kasyn. W stolicy wyspy Saint John’ s znajdują się interesujące przykłady XVIII-wiecznej architektury kolonialnej. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku wyspy Barbados.

Dzień 7

Wyspa Barbados

Przypłynięcie na wyspę Barbados, niezwykłą koralową wyspę należącą do Małych Antyli. Barbados nie jest pochodzenia wulkanicznego. Warto skorzystać z propozycji wycieczek fakultatywnych, do których należą m.in. zwiedzanie wyspy samochodem terenowym czy segwayem. Można też wybrać wyprawę łodzią podwodną w głąb Morza Karaibskiego, podczas której będzie można podziwiać niezwykle bogaty, podwodny świat. Na zakończenie pobytu na Barbadosie koniecznie trzeba usiąść w jednej z nadmorskich kawiarenek stolicy wyspy Bridgetown, by skosztować lokalnego trunku, jakim jest rumowy poncz. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku wyspy Saint Lucia.

Dzień 8

WYSPA SAINT LUCIA (Małe Antyle, Wyspy Zawietrzne)

Rano przypłynięcie na wyspę Saint Lucia, należącą do archipelagu Wysp Zawietrznych, będących częścią Małych Antyli. Saint Lucia jest górzystą wyspą pochodzenia wulkanicznego, o bardzo urozmaiconej linii brzegowej. Jej środkową część porasta bujny, wilgotny las równikowy obfitujący we wspaniałe tropikalne kwiaty i rzadkie gatunki papug. Wśród innych Wysp Zawietrznych stolica Saint Lucia – Castries wyróżnia się oryginalną, kreolską architekturą z ciekawymi zdobieniami. Chętni mogą się wybrać na fakultatywne wycieczki samochodem terenowym w głąb lasu równikowego, zwiedzić stolicę – miasteczko Castries, lub skorzystać z jednego z rejsów i opłynąć wyspę. Powrót na statek. Po południu wypłynięcie w kierunku wyspy Saint Kitts.

Dzień 9

Wyspa Saint Kitts

Przypłynięcie na otoczoną rafą koralową wyspę Saint Kitts (Saint Christopher) tworzącą z wyspą Nevis jedno państwo. Wnętrze wyspy zajmują trzy pasma górskie pokryte lasem równikowym. Warta polecenia jest wycieczka fakultatywna kolejką wąskotorową, która jedzie przez pola trzciny cukrowej. Z atrakcji turystycznych Saint Kitts na uwagę zasługują tutejsze forty obronne. Największy z nich to zbudowana przez Anglików w XVII wieku z kamienia czarna forteca Brimstone Hill. Powrót na statek.

Dzień 10-11

Rejs Po Oceanie Atlantyckim

Przez dwa kolejne dni statek nie zawija do żadnego portu. Możliwość korzystania z licznych atrakcji na statku.

Dzień 12-13

MIAMI BEACH (Floryda)

Przypłynięcie do Fort Lauderdale (Floryda). Zakończenie rejsu. Transfer do hotelu w Miami Beach. Czas na wypoczynek nad oceanem. Możliwość wykupienia fakultatywnych wycieczek (min. 10 osób). Do wyboru m.in.zwiedzanie Miami – przejazd do południowej części miasta, spacer po nadmorskim deptaku Ocean Drive, gdzie znajdują się zabytkowe hotele w stylu art dé co, restauracje na świeżym powietrzu, promenada nad oceanem, wycieczka do Parku Narodowego Everglades (w programie – rejs łodzią przez kanały zarośnięte mangrowcami, pokaz aligatorów), całodniowa wycieczka do Key West, miasta położonego na wyspie. W programie m.in. spacer po pięknym, zabytkowym centrum, wizyta w Muzeum Hemingwaya.

Dzień 14

Transfer na lotnisko w Miami. Wylot do Europy.

Dzień 15

Przylot do Warszawy.

I rata

2000 PLN płatna przy zapisie

Ii rata

Płatna na 90 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

• przeloty międzynarodowe,

• transfery,

• opłaty portowe,

• zakwaterowanie w hotelach 3 na Florydzie ze śniadaniem, pokoje 2-osobowe, dopłata do kabiny 1-osobowej oraz do pokoju 1-osobowego podczas pobytu w hotelu ok. 5500 PLN w terminie marcowym i kwietniowym oraz ok. 3900 PLN w terminie listopadowym,

• rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Karaibskim, 10 noclegów w kabinie 2-osobowej wewnętrznej (wyposażenie kabiny interior - 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą),

• serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,

• 24-godzinny serwis kabinowy,

• podczas rejsu pełne wyżywienie - śniadanie, obiad, kolacja, przekąski między posiłkami, napoje - kawa zwykła, herbata zwykła, woda stołowa i sok do śniadań,

• korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe itd.),

• udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteki, kino, pokazy, animacje itd.),

• opiekę polskojęzycznego pilota podczas całego rejsu,

• ubezpieczenie Signal Iduna (KL i NNW, bagaż).

Uwaga !

• Przy zapisywaniu się na wycieczkę należy złożyć pełną dokumentację wizową. Cena wizy do USA wynosi ok. 640 PLN. Pośrednictwo wizowe +200 PLN. W przypadku otrzymania wizy i rezygnacji z wyjazdu – potrącenie wg Warunków Uczestnictwa. Paszport powinien być ważny min. 6miesięcy od daty wyjazdu. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.

• Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach (do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku). Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 35 USD do 200 USD za każdą). Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć podczas rejsu ok. 130 USD.

• Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z rejsu.

Terminy

14.11 - 28.11.2017, 13900.00 PLN

Warunki uczestnictwa