Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

 Średnia temperatura30°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Imperial Samui
Tajlandia / Samui

The Imperial Samui Beach Resort

Dodaj do schowka Orka Travel
Last minute
śniadania i obiadokolacje samolotem

Nr WAK220372

9 266 zł 10 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne
 • Spa & Wellness
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Windsurfing
 • Golf
 • Tenis
Zalety wg klientów
 • Przyjemny basen ze słodką wodą i tarasem słonecznym
 • Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie i plaży bez dodatkowych opłat
 • Bezpośrednio z widokiem na malowniczą plażę Chaweng Noi Bay

Kategoria

****+

Region

TAJLANDIA, KOH SAMUI

Położenie

Hotel usytuowany na wzgórzu, otoczony palmami kokosowymi i niezwykłymi formami skalnymi, Bezpośrednio z widokiem na malowniczą plażę Chaweng Noi Bay,

W odległości spaceru restauracje na plaży, transfer z lotniska Koh Samui do hotelu trwa około 20minut.

Miejscowa kategoria

4 ****+

Wyposażenie hotelu

Przestronny, wielopiętrowy budynek ze 141 pokojami urządzonych w stylu śródziemnomorskim, Piekne klimatyzowane lobby

W ośrodku znajduje się restauracja, bar i basen ze słodką wodą i tarasem słonecznym, dania kuchni międzynarodowej, basen w kaształcie ze słoną wodą,

Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie i plaży bez dodatkowych opłat, nurkowanie z rurką, boisko do siatkówki i kajaki są dostępne bez opłat,

Tenis i relaksujące zabiegi, masaże w Imperial Spa za opłatą.

Zakwaterowanie

Bardzo atrakcyjny, nowoczesny ośrodek w stylu tajski z łazienką z oddzielnym prysznicem, suszarką, klimatyzacją, sejfem, telefonem,

Telewizją satelitarną, mini barek oraz balkon lub taras z widokiem na ogród lub morze, Przestronne junior suite posiadają niewielką część dzienną i odtwarzacz DVD.

1 dzień

Wylot do Koh Samui

2 dzień

Przylot do Koh Samui i transfer z lotniska do HOTELU THE IMPERIAL SAMUI HOTEL 4 ****+

2-8 dzień

Pobyt w HOTELU THE IMPERIAL SAMUI HOTEL 4 ****+ / Koh Samui

8 dzień

Transfer z HOTELU THE IMPERIAL SAMUI HOTEL 4 ****+ na lotnisko w Koh Samui i wylot do kraju

9 dzień

Przylot do kraju.

Możliwość przedłużenia pobytu na dowolną ilość dni.

Cena obejmuje

• przelot liniami rejsowymi,

• zakwaterowanie w Hotelu,

• transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko,

• wyżywienie / Śniadania,

• opłaty lotniskowe i wszystkie podatki,

• opiekę rezydenta anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego,

Cena nie obejmuje

• obowiązkowego ubezpieczenia KL, NW, bagaż, 10,- pln / dzień / osoba (Signal Iduna),

• kosztów wymaganych wiz (100,- zł),

• wydatków osobistych,

• napiwków,

• wycieczek fakultatywnych,

* informacje praktyczne

• elektryczność 220 V, 50 Hz,

• czas + 6 h w stosunku do czasu polskiego

• przy wjeździe wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty planowanego opuszczenia terytorium Tajlandii)

• obecnie w Tajlandii nie występują szczególne zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne. Nie są wymagane specjalne szczepienia. Należy jednak w sposób bardziej rygorystyczny przestrzegać zasad higieny, niezbędnych w krajach tropikalnych. Woda z sieci wodociągowej jest niezdatna do picia. Ogólnie dostępna jest w sprzedaży butelkowana woda filtrowana lub mineralna.

• w Tajlandii obowiazuje ruch lewostronny.

* cena przelotu

Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy i wynosi 2500 PLN. W przypadku braku dostępności tej taryfy cena zostanie skalkulowana ponownie. Gdy Klient nie zdecyduje się na dopłatę do potwierdzonej taryfy w wyższej cenie, rezerwacja zostanie anulowana bezkosztowo.

* warunki przewozu

Każdy uczestnik wyjazdu ma obowiązek zapoznać się z warunkami podróży i przewozu danego przewoźnika. Dotyczy to w szczególności kobiet w ciąży, osób podróżujących z gipsem, osób z niestandardowym bagażem.

* anulacje, zmiany biletu

Przy anulacji, zmianach biletów obowiązują ogólne warunki przewozu przewoźnika. Cena biletu w bezzwrotnych, promocyjnych taryfach są wykluczone ze zwrotu wg. kosztów rezygnacji z imprezy organizowanej przez Orka Travel Sp. z o.o.

* przelot

Przeloty organizowane są liniami rejsowymi, minimalnie z 1 przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych, więc dla każdego Klienta bilet wyszukiwany jest indywidualnie. Rozkład lotów, miejsca przesiadek i linie lotnicze, znane są dopiero po wyszukaniu lotu. Uwzględniamy wszelkie niestandardowe życzenia Klientów dotyczące podróży. Bierzemy pod uwagę preferencje Klienta dotyczące miejsca wylotu, ilości przesiadek, wykluczenia z propozycji np. danych linii lotniczych lub bierzemy do kalkulacji konkretną linię, którą Klient chce podróżować). Zaznaczamy, że mają one wpływ na kształtowanie się ceny za przelot.

* rezydent

Impreza bez opieki polskojęzycznego opiekuna i rezydenta, na miejscu jest anglojęzyczny lub niemieckojęzyczny przedstawiciel lokalnego biura kontrahenta.

* wizy

Z dniem 11 sierpnia 2011 r.obywatele RP zostali zwolnieni z obowiązku wizowego przy wjeździe do Królestwa Tajlandii w celu turystycznym na okres nieprzekraczający 30 dni.

* szczepienia

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca szczepienia przeciwko - błonicy i tężecowi, durowi brzusznemu, wzw A, wzw B, wściekliźnie. Dodatkowo zaleca się chemioprofilaktykę przeciw malarii.

• placówki dyplomatyczne w rp ambasada królestwa tajlandii ul.willowa 7, 00-790 warszawa telefon

0048 22849 26 55 Faks: 0048 22 849 26 30 placówki dyplomatyczne rp ambasada polska w bangkoku 100/81-82, vongvanij building b, 25th floor rama 9 road, huaykwang district, bangkok 10310 telefon

(00-662) 645 03 67 Faks: (00-662) 645 03 65

Uwaga!!!

OFERTA WYMAGA POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI I CENY PRZEZ TOUROPERATORA W CIĄGU 4 GODZ. OD PON-PT W GODZ. 10-18

Warunki uczestnictwa

Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
31°
32°
33°
33°
31°
31°
31°
20°
29°
30°
30°
31°
Temperatura
wody °C
29° 29° 30° 33° 31° 31° 30° 30° 30° 30° 30° 29°
Temperatura
w nocy °C
23° 23° 24° 25° 25° 26° 25° 26° 24° 24° 24° 23°
Śr. liczba godzin
słonecznych
9 8 9 9 8 6 5 5 5 6 9 8
Imperial Samui Tajlandia / Samui
6 km w linii prostej od hotelu

Hin Ta and Hin Ya

Koniecznie zobaczmy najbardziej fotografowaną atrakcję na wyspie - Hin Ta and Hin Ya, czyli wyjątkowych kształtów formacje skalne, przypominające męskie i żeńskie narządy płciowe. Hin Ta and Hin Ya zwane są także "Babcią i Dziadkiem", znajdziemy je na południowej części plaży Lamai. Stara legenda głosi, że "Babcia i Dziadek" to małżeństwo, które rozbiło się statkiem w okolicy Lamai i skamieniało. Tajlandczycy wieżą, że odwiedziny Hin Ta and Hin Ya skutkują poprawieniem płodności.

8 km w linii prostej od hotelu

Świątynia Wat Plai Laem

Polecamy zwiedzić najbardziej znaną na wyspie i zarazem najbardziej kolorową świątynię Wat Plai Laem. Znajduje się tam monumentalny posąg osiemnastoramiennej Guanyin (bogini miłosierdzia i współczucia). Według legend Guanyin może mieć nawet tysiąc rąk, którymi ochrania i otacza opieką ludzi. Zwróćmy uwagę na malowidła znajdujące się przy posągu (wyjątkowo pięknie ilustrują sceny z mitologii buddyjskiej). W niedalekiej odległości znajduje się kolejna atrakcja - posąg 30-metrowego, śmiejącego się Buddy. Wokół posągów rozciąga się piękne jezioro - dodatkową atrakcją dla najmłodszych może być karmienie mieszkających w nim ryb.

15 km w linii prostej od hotelu

Farma węży Samui Snake Farm

Jadowite węże wijące się wokół szyi, walki skorpionów i kogutów, taniec z kobrą i pytonem - wszystko to i znaczenie więcej zobaczymy na farmie węży. Będziemy świadkami ekscytujących spektakli, podczas których między innymi zaklinacze węży na naszych oczach będą starli się poskromić swoich małych "przyjaciół". Główną atrakcją farmy jest show z udziałem skorpionów i stonóg, które prowadzą rekordziści Księgi Guinessa, wpisani do niej ze względu na najdłuższy czas, w którym na swoim ciele mieli te wyjątkowe zwierzęta. Najodważniejsi będą mieli niepowtarzalną okazję zrobienia sobie zdjęcia z najgroźniejszym wężem Tajlandii. Na terenie farmy znajduje się także zoo, w którym spotkamy krokodyle, warany, mangusty i wiele innych gatunków zwierząt. Farma jest otwarta codziennie, pokazy odbywają się o 11.00 i 14.00.

44 km w linii prostej od hotelu

Park narodowy Ang Thong National Marine Park

Ang Thong National Marine Park to atrakcja, której nie możemy przegapić. Co nas tu czeka? Przede wszystkim zachwycająco piękne krajobrazy (przez niektórych uważane za najładniejsze w całej Tajlandii). Koniecznie wybierzmy się na punkt widokowy Wuatalab (pamiętajmy o odpowiednim obuwiu i stroju). Nasz trud wspinaczki zostanie doceniony w chwili, kiedy znajdziemy się na szczycie. Wnętrze wyspy skrywa kolejny sekret - szmaragdowe jezioro. Wycieczka do parku z Samui to koszt ok. 1200-2000 BHT. Na wyspie można spędzić noc (znajduje się tu kilka domków turystycznych - zalecamy wcześniejszą rezerwację).

Paszporty

Przy wjeździe wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii).

Wizy

Obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni - dotyczy to jednak wyłącznie wjazdów lotniczym przejściem granicznym.

Szczepienia, służba zdrowia

Obecnie w Tajlandii nie występują szczególne zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne. Nie są zatem wymagane specjalne szczepienia.