Średnia temperatura25°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

J'Adore Deluxe Spa
Turcja / Riwiera Turecka / Manavgat

J'Adore Deluxe Spa: obiekt

obiekt

Dodaj do schowka Wezyr
Last minute
Ultra All Inclusive samolotem

Nr WAK338696

2 177 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
9,5 / 10
Opinie klientów (4) 100% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, miniklub (4-12 lat), plac zabaw, animacje, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji.
  • Tylko 300 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Bogata oferta rekreacyjna: 3 baseny odkryte, 1 basen kryty oraz 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, bilard.

Kod oferty

WAK338696

Kategoria

5

Region

Side

Wysokiej klasy, pięciogwiazdkowy hotel otwarty w 2016 roku, położony w niewielkiej odległości od centrum nadmorskiej, turystycznej miejscowości Titreyengol. Hotel oferuje swoim Gościom usługi na wysokim poziomie w niezwykle szerokim zakresie - kompleks basenów ze zjeżdżalniami, prywatna plaża oraz wyżywienie wopcji Ultra All Inclusive. Ciekawy wachlarz zajęć sportowo-rekreacyjnych nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kategoria hotelu

5

Kategoria lokalna hotelu

Brak

Data otwarcia

2016 r.

Na terenie hotelu znajduje się 5 restauracji, 5 barów, 2 sale konferencyjne, pralnia (płatna), windy, basen kryty, 3 baseny odkryte, 5 zjeżdżalni wodnych.

Rabaty i zniżki

1. dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne, Wi-Fi w pokojach bezpłatne

Plaża

300m od hotelu, prywatna, piaszczysto - żwirowa, 60m długości. Przejście do plaży tunelem lub dojazd meleksem. Parasole, leżaki, materace, ręczniki plażowe - bezpłatne, pawilony - płatne. Beach Bar zawarty w UAI.

Pokoje

Wyposażone są w klimatyzację centralną, sejf (bezpłatny), mini bar (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV, telefon, łazienkę (WC, suszarka, prysznic), balkon.

Typy pokoi

W siedmiopiętrowym budynku głównym:

Pokoje ekonomiczne dla max 3 os. ,

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Pokoje standardowe large dla max 4 os. ,

Pokoje rodzinne dla max 4 os. (2 pokoje połączone drzwiami) ,

Suity dla max 3 os. (2 pokoje połączone drzwiami) ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Wyżywienie

Restauracja główna, 4 restauracje a' la carte, 6 barów (m.in. lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży)

Ultra All Inclusive

(24h)

Formuła zawiera:śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-10:30), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:00) , późny posiłek (23:00-00:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (12:00-16:00), podwieczorek (16:00-17:00), lody serwowane w wybranych barach , wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, pakiety dla nowożeńców i urodzinowe (na życzenie)

Formuła nie zawiera: świeżo wyciskanego soku pomarańczowego, napoi importowanych

Restauracje a la carte

• wymagana rezerwacja.włoska, turecka, dalekowschodnia - jedna wizyta w trakcie pobytu (min. 7 dni) gratis , meksykańska - płatna

Z myślą o dzieciach

Brodzik, animacje i zajęcia w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie mini klubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw

Menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, opiekunka (płatna), możliwość wypożyczenia wózka za opłatą i w miarę dostępności

W cenie

Siłownia, sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, minigolf, rzutki, siatkówka plażowa, dyskoteka, aerobik, animacje

Płatne

Centrum SPA, masaż, jacuzzi

Aktualizacja opisu

21.03.2017 11:24

Usługi dostępne w hotelu

Niepełnosprawni

Wi-Fi

SPA

Disco

Siłownia

Mini Klub

All Inclusive 24H

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 4 osobowe

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez        
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
J'Adore Deluxe Spa
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji.
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.