Średnia temperatura32°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Riva Bodrum Resort (ex. Art Bodrum)
Turcja / Wybrzeże Egejskie / Gumbet

Riva Bodrum Resort (ex Art Bodrum): basen

basen

Dodaj do schowka Wezyr
Last minute
All Inclusive samolotem

Nr WAK20260

3 663 zł -8% 3 363 zł 14 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Przedszkole
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
7,5 / 10
Opinie klientów (29) 83% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Jedynie 6 km od Bodrum
 • Różnorodne menu
 • Duży wybór restauracji i barów w okolicy
 • Obfite posiłki

Kod oferty

WAK20260

Region

Bodrum

Zadbany obiekt o spokojnej atmosferze, usytuowany na malowniczym wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze. Położony jest między zatokami Gumbet i Bitez. Ze względu na schody i zabudowę tarasową polecany osobom ceniącym sobie ruch i o dobrej kondycji. Bliskość miasta stwarza możliwości dla chcących się zabawić w znajdujących się nieopodal klubach.

Kategoria hotelu

4

Kategoria lokalna hotelu

Brak

Data otwarcia

1996 r. Odnowiony w 2015 r.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, 2 bary, pralnia (płatna), sala konferencyjna, winda, basen odkryty.

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne

Plaża

600m od hotelu, publiczna z platformą, piaszczysto-żwirowa, 50m długości. Przejście do plaży przez ulicę. Na plażę kursuje bezpłatny bus hotelowy. Parasole, leżaki - bezpłatne. Brak hotelowego baru na plaży.

Pokoje

Wyposażone są w klimatyzację indywidualną, sejf (bezpłatny), minibar (bezpłatne uzupełnienie wodą w dniu przyjazdu), łazienka (prysznic, suszarka, WC), telefon, TV, balkon w budynku głównym, taras lub balkon francuski w pokojach klubowych.

Typy pokoi

W pięciopiętrowym budynku głównym:

Pokoje hotel dla max 3 os.

W 27 dwu i trzypiętrowych budynkach klubowych:

Pokoje club dla max 2 os. ,

Pokoje rodzinne club dla max 4 os.

Wyżywienie

Restauracja główna, 2 bary (pool bar, snack bar)

All Inclusive

(10:00-23:00)

Formuła zawiera: śniadanie (08:00-10:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:30-21:30) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (15:30-17:00), podwieczorek (17:00-18:00) serwowane w wyznaczonym barze, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe , pakiety dla nowożeńców (na życzenie)

Formuła nie zawiera: napojów importowanych, świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, kawy po turecku, napojów serwowanych w butelkach, napojów energetycznych, pakietów urodzinowych

W cenie

Siłownia , koszykówka, siatkówka , tenis stołowy

Płatne

Centrum SPA, masaż, salon piękności , sauna, łaźnia turecka, bilard

Dodatkowe informacje

Hotel TYLKO dla dorosłych.

Aktualizacja opisu

19.07.2017 17:42

Usługi dostępne w hotelu

Wi-Fi

SPA

Siłownia

Tylko dla dorosłych

All Inclusive

Serwis plażowy

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez        
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
13°
13°
16°
19°
24°
29°
32°
32°
28°
23°
18°
15°
Temperatura
wody °C
17° 16° 16° 17° 19° 22° 24° 25° 24° 22° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 14° 18° 22° 22° 18° 14° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
4 6 6 8 10 12 13 12 10 8 6 4

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.