7islands
Biuro podróży

7islands

Biuro podaje nieprawdziwe informacje na temat hotelu. Byliśmy w 2016 roku na wyspie Zakynthos. Wykupilismy opcje z widokiem na morze. A morza nawet z najwyzszego pietra nie widac w holelu Dinos. Po zlozeniu reklamacj biuro oboecało ze inf na stronoe poprawia, a tu do dzis zmiany nie widac. Pieniedzy za oszustwo rowniez oddac nie chca.

NIE POLECAM !!!Organizator 7Islands tragiczny, już nigdy więcej tej firmy. Wybierają najgorsze linie lotnicze typu small planet, bo taniej, a później na lotnisku po kilka godzin czeka się na samolot i do tego modli się żeby chciał przylecieć. Tragiczne biuro, którego nie polecam i nigdy więcej nie pojadę na wycieczkę organizowaną przez nich..

Polecam biuro podróży a szczególnie Panią rezydent na Zakynthosie, bardzo nam pomogła!

Radzę uważać na to biuro podróży. W przypadku problemów - zero kontaktu. Podają nieprawdziwe informacje.

Udane wakacje w Hotelu Imperial Belvedere - Hersonissos na Krecie , pazdziernik 2016.Jeżeli chodzi o biuro 7islands to wszystko zgodnie z opisem, profesjonalnie przygotowane koperty z informacjami, nr telefonów rezydentów , dobry kontakt. szybki transport z lotniska i z powrotem. Hotel godny polecenia(pyszne jedzenie , miła obsługa, piękne widoki, ciekawe animacje) Minus to nasze pokoje i łazienki były stare , choć odnowione, Duży minus , jak na hotel 4 gwiazdkowy brak w łazienkach przyborów toaletowych jednorazowych, PLUS ręczniki wymieniane codziennie. Hotel posiada inne- piękne , nowoczesne pokoje, lecz chyba nie dla tego biura... . Pomimo tego polecam biuro 7islands i Hotel Imperial.

Spędziliśmy wakacje w lipcu na wyspie Rodos wszystko było tak jak w ofercie rezydentka oraz animatorzy super . Hotel według opisu jedzenie bardzo dobre .Polecam

Byłam na Krecie w październiku 2016 roku. Wszystkie informacje na temat oferty wyjazdowej znalazły pokrycie w rzeczywistości. Na miejscu rezydenci okazali się nie tylko mili i rzetelni ale też niezwykle pomocni. Podziękowania dla pana Marcina Stopy. Nie tylko nie wciskał "na siłę" wycieczek organizowanych na miejscu ale doradził jak je zorganizować we własnym zakresie. Kiedy pod koniec pobytu pojawiły się problemy z powrotem do kraju( strajki na lotniskach) uspakajał, rzetelnie informował o możliwych rozwiązaniach. Za to dziękuję. Za rok skorzystam z następnych ofert biura. Pozdrawiam

Tegoroczne wakacje z tym biurem podróży na Kretę były żenujące... Hotel dramat, zdjęcia pokoi i zapewnienia pracownika biura drastycznie się różniły od realu. pokoje urągające ludzkim warunkom.. stwierdzenie pani rezydent na skargi :" cieszcie się wakacjami" - tylko jak? . Musieliśmy dopłacić aby otrzymać lepszy pokój od "standardu biura" , żeby dotrwać do końca wakacji.. To nie były pierwsze wakacje z tym biurem podróży ale na pewno ostatnie. Nie polecam.

Odradzam wyjazd z tym biurem podróży. Byłam na Krecie w hotelu Meliti. W ofercie zamieścili zdjęcia hotelu niezgodne z rzeczywistością. Hotel Meliti owszem jest po remoncie ale nie cały tylko pokoje, recepcja, bufet, korytarz, bar są niczym więcej jak z PRLowych czasów. All inclusive okazał się być tylko w wybranych godzinach, alkohole ograniczały się do słabego piwa gorzkiego wina i rakiij. Nie wiesz co jesz bo Jedzenie było nie podpisane i monotonne. Deser to arbuz. Biuro podróży zaznaczono iż hotel jest położony w dogodnej lokalizacji. Okazało się być wszędzie daleko i mieliśmy zaproponowaną tylko jedną wycieczkę fakultatywna. Zarówno podczas przejazdu z lotniska do hotelu jak i z hotelu do lotniska nie mieliśmy opieki rezydenta. Na lotnisko w heraklionie pozyskiwaliśmy informacje od innego biura podróży ponieważ naszego rezydenta nie było. Rezydent na spotkaniu nie poinformował nas że ostatniego dnia nie otrzymamy kolacji i napoi. Odradzam zarówno hotel jak i biuro podróż!!!!!

dla mnie maskara lecielismy w czerwcu gdize byly opoznione samloty ponad 10h zadnego czlowieka z tego biura nigdize nie moglismy sie dowiedziec cyz woogle dolecimy? bo oni w niedzile nie pracuja maskara my z 2 dzieci malych ponad 10h na lotnisku ok nie ich wina samolot sie zepsul ale mielismy byc w niedizle o 9 rano a bylismy na miejscu w poniedizalke o 1 w nocy !! spowtorem mielismy lot w pniedzilaek o 1 w nocy a przlozyli go na niedzile 9 rano czyli 2 dni w du... odwolywalismy sei o zwrot dostalismy fakt ale to byla ugoda ze smmall planet kolega odwolal sie w small planet i za 10h opoznienia dostal 600 euro a oni? umyli rece i co 2 dni w plecy czyli na wakacjach bylismy 4 dni :( nigdy wiecej z wami tylko dlatego ze nie bylo zadnej infomacji co mam robic