7islands
Biuro podróży

7islands

Sprawdź oferty biura podróży 7islands
  • Hiszpania All Inclusive

Wszystko przebiegło bez problemu, rezydentka miała w hotelu co jakiś czas dyżury, podała swój numer telefonu w razie czego, kiedy zgłosiliśmy problem z brakiem ciepłej wody bardzo szybko zainterweniowała i po 3 godzinach juz była ciepła woda, dodatkowo super poczucie humoru, Pozdrowienia dla Mirandy. Cenowo w porządku, No i nie sposób nie wspomnieć o świetnych animatorach Adam-super gości zna się na rzeczy i Asia ciut mniej widoczna ale również porządnie wykonująca swoje zadania.

Biuro bardzo w porządku, nie było odstępstw od normy, wszystko zgodnie z opisem :) Rezydentka nie była rzetelna, odradzała wszelkie wyjazdy, które nie były organizowane przez 7islands I od razu zakładała, że nikt nie zna angielskiego. Plus ogromny, że zebrała nas do autokaru do hotelu, wyjasniła kwestie ubezpieczenia. Transfer na lotnisko był bez rezydenta.

Nie mam zastrzezen.Rezydentka Miranda przywitala nas na lotnisku-przemila osoba potem byla 3 razy w. ciagu tygodnia i do dyspozycji telefon.Hotel bardzo ladny, odnowiony, czyste pokoje, lazienka przyzwoita.Posilki przecietne ale zawsze wybralismy cos dla rodziny.Codziennie lody i pyszne babki do sniadania.Poza tym francuskie rogaliki,melon/arbuz. Czasem inne ciasta.Przekąski miedzy posilkami slabe- kruche ciastka albo kanapki ale kto by tam jadl miedzy posilkami.Obsluga super.Basen fajny, muzyka przy basenie,aqua aerobik, gra w rzutki i water polo.Wieczorem mini disco dla dzieci.Potem dla doroslych,wieczor grecki.Animacje dla dzieci rzadko ale mialy co robic.Mozna korzystac tez z dwoch innych basenow niedaleko- jeden przyjemny- spokojniejszy, mniejszy ale lepsze drinki i capuciino z ekspresu=late maciato.Plaza nie jest az tak daleko.Poza tym busik kursuje kilka razy dziennie-z przemilym kierowcą,a jedzie sie zaledwie z 5min.W poblizu jest aqua park.Plaza szeroka ladna, woda czysta, bardzo przyjemnie. Mozna wypozyczyc lezaki z parasolem od 8-10euro.Rodos jest bardzo wietrzna wyspa-co jest zaletą przy tych upalach ale czasem zwiewa reczniki, kubki czy inne rzeczy.Mozna wybrac sie tez samemu- autobusem lub autem do centrum RODOS-zobaczyc ruiny i port lub do LINDOS- polecam obie miejscowosci.Dojazd autobusem okolo 20min.Bilet 2,40euro w jedna strone.Osoby ktore pisza ze biuro kradnie jeden dzien są z Warszawy, poniewaz niestety ale takie sa loty -trzeba dokladnie zapoznac sie z oferta przed kupnem.Natomiast ja lecialam z Katowic i spedzilam tam praktycznie 8dni! I ten 8 naprawde wykorzystany.Niby pokoje do 12tej, niby opaski do 14tej ale mimo wszystko da sie zjesc jeszcze kolacje ;)Bardzo polecam wakacje w hotelu DIAGORAS, jestem bardzo zadowolona.

Ogromnym minusem jest to, że zamiast 7 dni, które były podane w ofercie, spędziliśmy w Grecji 6, przyjazd w nocy wyjazd o 5 rano. Rezydentka przyszła do nas do autobusu, przedstawiła się, podała numer telefonu i tyle ją widziano.

Pierwszy i ostatni wyjazd z tym biurem. Opis 7 dni w rzeczywistości było 6 dni. Oczywiście część winy leży po mojej stronie bo nie do końca przy rezerwacji sprawdziłam godziny przylotu i odlotu, ale na głównej stronie oznaczenie że wycieczka na 7dni. Przyjazd do hotelu w piątek o 22 a wyjazd tydzień później o 7 rano z hotelu. Jak nie liczyć nie było pełnych 7 dni. Na koniec najgorsze. Wyjazd z hotelu bez żadnego wyżywienia, Wypuścili ludzi z dziećmi bez wody i kanapek. Pytaliśmy właściciela czy dostaniemy coś na drogę ale on rozłożył ręce i powiedział, że nie nie może nic dać bo nikt mu za to nie zapłaci. Trzeba było dzień wcześniej kupić w sklepie coś na drogę za własne pieniążki. Trzymam się z daleka od tego biura.

Nie mam zastrzeżeń. Wszystko przebiegło zgodnie z programem wycieczki.

wróciłam właśnie z wyspy Kos, wakacje tak naprawdę z 7 dniowym to 5 dniowe ,w hotelu przed 24.00 a wyjazd z hotelu po 6- tej rano. Hotel rodzinny właściciel skąpiec pokoje powiedzmy ujdą w tłoku ale łazienka tragedia.Hotel Villa Andrews na Kos nie polecam w żadnym wypadku i z ofert tego biura juz nie będę korzystała

Pierwszy raz z biurem i mam nadzieje nie ostatni. Wszystko sprawnie bez opóźnień transferu, jedynym opożnieniem był lot, ale to nie wina biura. Rezydentka na lotnisku bodajże p.Ania widoczna konkretna, druga rezydentka w hotelu niewidoczna ,ale dla mnie to wielki + , bo nikt mnie nie będzie prowadzić za rączke, pomocna przy wypozyczeniu auta lub innego środka lokomocji. Mimo bardzo późnego lotu z Krety do Wawy (1 w nocy ) zapewnienie obiadu i kolacji bez dodatkowych opłat mimo ze doba skonczyła sie o 12.00 :) Oferta w 100 % zgodna z opisem.

Pobyt w hotelu zgodnie z przedstawioną ofertą.Korzystnym było, że pokój był dostępny bezpośrednio po przyjeżdzie z lotniska.Ośrodek spokojny, z miła atmosferą.Posiłki róznorodne mozna był wybierać według własnych smaków, może trochę mało urozmaicone owoce jak na południową krainę.Natomiast zainteresowanie rezydenta prawie równe zeru. Pierwszy dzień - informacja o wycieczkach( standard), no i koniec.brak zainteresowania czy jesteśmy zainteresowani wyjazdami.Gdy zadzwoniłam w tej sprawie okazało sie , że wycieczka sie nie odbędzie - zbyt mało chętnych.W ośrodku miłe towarzystwo niestety tylko 5 ( z dzieckiem)Polaków więc grupowo trudno.coś zorganizować a rezydent ... " pod telefonem" Rola biura zamykała sie w transporcie z i na lotnisko.

Fatalna organizacja... kupiliśmy wycieczkę od niedzieli do niedzieli, a dzień przez wyjazdem okazało się, że zostały diametralnie godziny wylotów. Najgorzej z powrotem, ponieważ mieliśmy startować o godz 8.00 z Krety, a wylot został przesunięty na godz 00.45 z niedzieli na poniedziałek plus dodatkowe opóźnienie i z lotniska z Warszawy wyszliśmy po 4 rano!!! gdzie na godz 6 musieliśmy już iść do pracy! Raczej nie skorzystamy już z usług tego biura...zresztą w hotelu, którym byliśmy było więcej takich osób, którym pozmieniano loty, także skracając wycieczkę o 1 dzień.