7islands
Biuro podróży

7islands

Cała organizacja na miejscu zależy od dobrego rezydenta. 7islands miała na naszym wyjeździe najlepszego :)

Biuro godne polecenia, wszystko sprawnie załatwione, opieka rezydenta profesjonalna, super zorganizowana wycieczka, same plusy

Nie solidna firma . Hotel inne niż na rezerwacji. Nie polecam.

Witam . Wykupiłem wakacje dla żony i siebie na rocznicę ślubu (30 lat ) na Majorce w pięknym hotelu za nieco ponad 7 tys zł. w zeszłym roku . Po przyjeździe okazało się że hotel który oglądaliśmy na zdjęciach był idealnie taki sam piękny lecz tu dramat my zamiast zameldowania w tym hotelu dostaliśmy pokój w innym budynku którego nigdzie nie pokazywano nam (nawet gdy oglądaliśmy zdjęcia tego budynku nie było) . Próbowałem się odwoływać do tego biura lecz zlekceważyli nas. Jeżeli ktoś będzie wykupował wczasy w tym biurze to proszę uważać są to OSZUŚCI. Byliśmy na teneryfie i w innych miejscach ale z innym biurem nikt tak nas nie zlekceważył. Nie polecam tego niby biura podróży . Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć zdjęcia hotelu i pseudo hotelu ( porównanie mercedes i maluch, po prostu slams) który nas zameldowano to udostępnię.

Biuro podaje nieprawdziwe informacje na temat hotelu. Byliśmy w 2016 roku na wyspie Zakynthos. Wykupilismy opcje z widokiem na morze. A morza nawet z najwyzszego pietra nie widac w holelu Dinos. Po zlozeniu reklamacj biuro oboecało ze inf na stronoe poprawia, a tu do dzis zmiany nie widac. Pieniedzy za oszustwo rowniez oddac nie chca.

NIE POLECAM !!!Organizator 7Islands tragiczny, już nigdy więcej tej firmy. Wybierają najgorsze linie lotnicze typu small planet, bo taniej, a później na lotnisku po kilka godzin czeka się na samolot i do tego modli się żeby chciał przylecieć. Tragiczne biuro, którego nie polecam i nigdy więcej nie pojadę na wycieczkę organizowaną przez nich..

Polecam biuro podróży a szczególnie Panią rezydent na Zakynthosie, bardzo nam pomogła!

Radzę uważać na to biuro podróży. W przypadku problemów - zero kontaktu. Podają nieprawdziwe informacje.

Udane wakacje w Hotelu Imperial Belvedere - Hersonissos na Krecie , pazdziernik 2016.Jeżeli chodzi o biuro 7islands to wszystko zgodnie z opisem, profesjonalnie przygotowane koperty z informacjami, nr telefonów rezydentów , dobry kontakt. szybki transport z lotniska i z powrotem. Hotel godny polecenia(pyszne jedzenie , miła obsługa, piękne widoki, ciekawe animacje) Minus to nasze pokoje i łazienki były stare , choć odnowione, Duży minus , jak na hotel 4 gwiazdkowy brak w łazienkach przyborów toaletowych jednorazowych, PLUS ręczniki wymieniane codziennie. Hotel posiada inne- piękne , nowoczesne pokoje, lecz chyba nie dla tego biura... . Pomimo tego polecam biuro 7islands i Hotel Imperial.

Spędziliśmy wakacje w lipcu na wyspie Rodos wszystko było tak jak w ofercie rezydentka oraz animatorzy super . Hotel według opisu jedzenie bardzo dobre .Polecam