7,4 / 10

7islands
Biuro podróży

7islands

Ocena na podstawie 207 opinii

Szczegółowe oceny
 • 7,2
  Ocena
  Organizatora

 • 7,4
  Ocena
  rezydentów

 • 7,5
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 
 • 10 / 10

  Cała organizacja na miejscu zależy od dobrego rezydenta. 7islands miała na naszym wyjeździe najlepszego :)

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Biuro godne polecenia, wszystko sprawnie załatwione, opieka rezydenta profesjonalna, super zorganizowana wycieczka, same plusy

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Nie solidna firma . Hotel inne niż na rezerwacji. Nie polecam.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Witam . Wykupiłem wakacje dla żony i siebie na rocznicę ślubu (30 lat ) na Majorce w pięknym hotelu za nieco ponad 7 tys zł. w zeszłym roku . Po przyjeździe okazało się że hotel który oglądaliśmy na zdjęciach był idealnie taki sam piękny lecz tu dramat my zamiast zameldowania w tym hotelu dostaliśmy pokój w innym budynku którego nigdzie nie pokazywano nam (nawet gdy oglądaliśmy zdjęcia tego budynku nie było) . Próbowałem się odwoływać do tego biura lecz zlekceważyli nas. Jeżeli ktoś będzie wykupował wczasy w tym biurze to proszę uważać są to OSZUŚCI. Byliśmy na teneryfie i w innych miejscach ale z innym biurem nikt tak nas nie zlekceważył. Nie polecam tego niby biura podróży . Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć zdjęcia hotelu i pseudo hotelu ( porównanie mercedes i maluch, po prostu slams) który nas zameldowano to udostępnię.

  Opinia dodana:
 • 4,3 / 10

  Biuro podaje nieprawdziwe informacje na temat hotelu. Byliśmy w 2016 roku na wyspie Zakynthos. Wykupilismy opcje z widokiem na morze. A morza nawet z najwyzszego pietra nie widac w holelu Dinos. Po zlozeniu reklamacj biuro oboecało ze inf na stronoe poprawia, a tu do dzis zmiany nie widac. Pieniedzy za oszustwo rowniez oddac nie chca.

  Opinia dodana:
 • 2,3 / 10

  NIE POLECAM !!!Organizator 7Islands tragiczny, już nigdy więcej tej firmy. Wybierają najgorsze linie lotnicze typu small planet, bo taniej, a później na lotnisku po kilka godzin czeka się na samolot i do tego modli się żeby chciał przylecieć. Tragiczne biuro, którego nie polecam i nigdy więcej nie pojadę na wycieczkę organizowaną przez nich..

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Polecam biuro podróży a szczególnie Panią rezydent na Zakynthosie, bardzo nam pomogła!

  Opinia dodana:
 • 2,8 / 10

  Radzę uważać na to biuro podróży. W przypadku problemów - zero kontaktu. Podają nieprawdziwe informacje.

  Opinia dodana:
 • 8,0 / 10

  Udane wakacje w Hotelu Imperial Belvedere - Hersonissos na Krecie , pazdziernik 2016.Jeżeli chodzi o biuro 7islands to wszystko zgodnie z opisem, profesjonalnie przygotowane koperty z informacjami, nr telefonów rezydentów , dobry kontakt. szybki transport z lotniska i z powrotem. Hotel godny polecenia(pyszne jedzenie , miła obsługa, piękne widoki, ciekawe animacje) Minus to nasze pokoje i łazienki były stare , choć odnowione, Duży minus , jak na hotel 4 gwiazdkowy brak w łazienkach przyborów toaletowych jednorazowych, PLUS ręczniki wymieniane codziennie. Hotel posiada inne- piękne , nowoczesne pokoje, lecz chyba nie dla tego biura... . Pomimo tego polecam biuro 7islands i Hotel Imperial.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Spędziliśmy wakacje w lipcu na wyspie Rodos wszystko było tak jak w ofercie rezydentka oraz animatorzy super . Hotel według opisu jedzenie bardzo dobre .Polecam

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 21
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią