7islands
Biuro podróży

7islands

Nie solidna firma . Hotel inne niż na rezerwacji. Nie polecam.

Witam . Wykupiłem wakacje dla żony i siebie na rocznicę ślubu (30 lat ) na Majorce w pięknym hotelu za nieco ponad 7 tys zł. w zeszłym roku . Po przyjeździe okazało się że hotel który oglądaliśmy na zdjęciach był idealnie taki sam piękny lecz tu dramat my zamiast zameldowania w tym hotelu dostaliśmy pokój w innym budynku którego nigdzie nie pokazywano nam (nawet gdy oglądaliśmy zdjęcia tego budynku nie było) . Próbowałem się odwoływać do tego biura lecz zlekceważyli nas. Jeżeli ktoś będzie wykupował wczasy w tym biurze to proszę uważać są to OSZUŚCI. Byliśmy na teneryfie i w innych miejscach ale z innym biurem nikt tak nas nie zlekceważył. Nie polecam tego niby biura podróży . Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć zdjęcia hotelu i pseudo hotelu ( porównanie mercedes i maluch, po prostu slams) który nas zameldowano to udostępnię.

Biuro podaje nieprawdziwe informacje na temat hotelu. Byliśmy w 2016 roku na wyspie Zakynthos. Wykupilismy opcje z widokiem na morze. A morza nawet z najwyzszego pietra nie widac w holelu Dinos. Po zlozeniu reklamacj biuro oboecało ze inf na stronoe poprawia, a tu do dzis zmiany nie widac. Pieniedzy za oszustwo rowniez oddac nie chca.

NIE POLECAM !!!Organizator 7Islands tragiczny, już nigdy więcej tej firmy. Wybierają najgorsze linie lotnicze typu small planet, bo taniej, a później na lotnisku po kilka godzin czeka się na samolot i do tego modli się żeby chciał przylecieć. Tragiczne biuro, którego nie polecam i nigdy więcej nie pojadę na wycieczkę organizowaną przez nich..

Polecam biuro podróży a szczególnie Panią rezydent na Zakynthosie, bardzo nam pomogła!

Radzę uważać na to biuro podróży. W przypadku problemów - zero kontaktu. Podają nieprawdziwe informacje.

Udane wakacje w Hotelu Imperial Belvedere - Hersonissos na Krecie , pazdziernik 2016.Jeżeli chodzi o biuro 7islands to wszystko zgodnie z opisem, profesjonalnie przygotowane koperty z informacjami, nr telefonów rezydentów , dobry kontakt. szybki transport z lotniska i z powrotem. Hotel godny polecenia(pyszne jedzenie , miła obsługa, piękne widoki, ciekawe animacje) Minus to nasze pokoje i łazienki były stare , choć odnowione, Duży minus , jak na hotel 4 gwiazdkowy brak w łazienkach przyborów toaletowych jednorazowych, PLUS ręczniki wymieniane codziennie. Hotel posiada inne- piękne , nowoczesne pokoje, lecz chyba nie dla tego biura... . Pomimo tego polecam biuro 7islands i Hotel Imperial.

Spędziliśmy wakacje w lipcu na wyspie Rodos wszystko było tak jak w ofercie rezydentka oraz animatorzy super . Hotel według opisu jedzenie bardzo dobre .Polecam

Byłam na Krecie w październiku 2016 roku. Wszystkie informacje na temat oferty wyjazdowej znalazły pokrycie w rzeczywistości. Na miejscu rezydenci okazali się nie tylko mili i rzetelni ale też niezwykle pomocni. Podziękowania dla pana Marcina Stopy. Nie tylko nie wciskał "na siłę" wycieczek organizowanych na miejscu ale doradził jak je zorganizować we własnym zakresie. Kiedy pod koniec pobytu pojawiły się problemy z powrotem do kraju( strajki na lotniskach) uspakajał, rzetelnie informował o możliwych rozwiązaniach. Za to dziękuję. Za rok skorzystam z następnych ofert biura. Pozdrawiam

Tegoroczne wakacje z tym biurem podróży na Kretę były żenujące... Hotel dramat, zdjęcia pokoi i zapewnienia pracownika biura drastycznie się różniły od realu. pokoje urągające ludzkim warunkom.. stwierdzenie pani rezydent na skargi :" cieszcie się wakacjami" - tylko jak? . Musieliśmy dopłacić aby otrzymać lepszy pokój od "standardu biura" , żeby dotrwać do końca wakacji.. To nie były pierwsze wakacje z tym biurem podróży ale na pewno ostatnie. Nie polecam.