7islands
Biuro podróży

7islands

Sprawdź oferty biura podróży 7islands
  • Hiszpania All Inclusive

Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w czerwcu 2017 roku wyspie Zakynthos w hotelu Pardise Beach. Warunki opisane w ofercie generalnie się potwierdzają , hotel nie najmłodszy, ale czysty i spokojny, widok na morze z pokoju jakiś jest. Basen czysty, ale proceder zajmowania leżaków kwitnie w najlepsze, Leżak jest sprawą bardzo istotną, ponieważ przy hotelu praktycznie nie ma plaży. Jest wąski paseczek codzienne zalewany i zabrudzany przez gromadzące się wodorosty. W morzu woda czysta, tylko trochę wodorostów na brzegu. Po kąpieli w morzu idealnie byłoby wyciągnąć się na leżaczku.....ale żeby go mieć trzeba wstać najpóźniej o 7 -ej. Śniadania monotonne , ale całkiem smaczne. Oczywiście mieliśmy zmienione godziny w stosunku do początkowej rezerwacji i oczywiście na niekorzyść, obcięto nam pół dnia z wypoczynku. Wcześniej czytałam pozytywne opinie o rezydentce tego biura na Zakynthos niestety nie miałam okazji jej poznać. Pani Patrycja chyba tez była na tej wyspie po raz pierwszy i kompletnie nie sprawdziła się w swojej roli. Nie wiedziała zupełnie nic......już na lotnisku stwierdziła, że jest zakręcona całą sytuacją, potem myliła kierunki i miejscowości na wyspie, sprzedawała najdroższe wycieczki myląc nawet daty, nie znała godzin odlotu będąc już na lotnisku.........bo wszystko może się zdarzyć.U nas zaplanowała zbiórkę przed wylotem na godzinę 7.00 bez śniadania , dopiero po interwencji jednego z uczestników u właściciela hotelu udało się wynegocjować wczesne śniadanko. Wiedzy o wyspie nie miała nawet na poziomie podstawowego książkowego poradnika.

Biuro jest ODPOWIEDZIALNE W CAŁOŚCI na sprzedane wakacje.Sprzedaja kota w worku.Sami tam powinni pojechać i sprawdzić warunki które są dramatyczne i kompletnie nie zasługuje to cos na miano hotelu,speluna to odpowiednie określenie.NIGDY WIĘCEJ I NOE DAJCIE SIĘ NABRAĆ JAK MY NA OFERTĘ LAST MINUT,poniżej krytyki!!!!!!Jedzenie masakra,nie doprawione,ciagle to samo,z dzieckiem nigdy,musieliśmy chodzić do restauracji na zewnątrz żeby się najeść,alkohol BRAK,pakiet ale inclusive oni tam noe wiedza cóż to takiego,pokoje syf,smród i ubóstwo,wszystko śmierdziało.KKOMUNA JEDNYM SŁOWEM BEZ PRZESADY.Nie ma brodziku dla dzieci!!!plac zabaw?hehe dobre sobie,na pełnym słońcu w dodatku wszystko praktycznie za 1 euro,OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM,nie da się spokojnie podejść do tematu,po dwóch dniach chcieliśmy wracać.wieczorem nikogo nie ma w "recepcji"wczesny wyjazd mieliśmy zagwarantowane śniadanie,były z nami dzieci małe a tu niespodzianka,śniadania nie było,restauracja zamknięta,głodni pojechaliśmy na lotnisko,never ever,NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!!!

Bardzo dobra organizacja, wszystko na czas, pomoc w różnych sytuacjach - super!

Późna wizyta rezydenta w hotelu i przekazanie niezbędnych informacji, drogie wycieczki fakultatywne proponowane przez organizatora/rezydenta ( na mieście te same wycieczki z identycznym opisem 50% taniej!!!) sam przelot jak i transfer z lotniska do hotelu na dość wysokim poziomie, punktualne. Minusem godziny przylotów/odlotów. W naszym przypadku strata całego jednego dnia z 7 dniowego pobytu.

Stosunek jakości do ceny adekwatny. Jeżeli chodzi o rezydenta to jak zwykle, jego rola ogranicza się do sprzedaży wycieczek.

Ostrzegam wszystkich przed wyborem oferty 8-dniowej. Z zakupionych przez nas 8-dniowych wczasów odcięto nam własnie 1 dzień. Przesunęli nam wylot z 4.00 rano na 19.40. Do hotelu dotrę ok 23.50 więc z ósmego dnia wykorzystamy może 10min. Niezły chwyt marketingowy- 8 dni all inc. Absolutnie nie polecam tego biura.

Witam, Byłem z tym organizatorem na wyjeździe w czerwcu 2017 Grecja, wyspa Kos, Villa Andrews. Zacznę od tego, że na miejscu okazało się, że pokoje, które dostaliśmy miały gorszy standard niż prezentowany w ofercie online. Na ścianach boazeria, tragiczna łazienka, brak wifi (trzecie piętro). W nocy tyle komarów, że nie dało się spać (pomimo ostrożności z wietrzeniem). Kurczę moskitiera w takich warunkach to podstawa! Przy wyjeździe do domu organizacyjny chaos: spóźnienie transferu na lotnisko o 30 min., na lotnisku brak listy pasażerów. Niepotrzebny stres. Zmanierowana rezydentka Martusia udzielała głupich odpowiedzi i zamiast pomagać to tylko utrudniała. Więcej nie pojadę z tego biura...

Super pozytywna i pomocna rezydentka - Miranda - Jeżeli to biuro ma takich wszystkich rezydentów to szacunek.

Uważajcie na biuro 7islands !!! Czytajcie dokładnie umowę !!! Oferują na swoich stronach atrakcyjne godziny wylotu, następnie podsuwają umowę ze skróconą imprezą o 1 dzień. Po złożeniu reklamacji telefonicznej tłumaczą się, że ich system nie odświeża się od tygodnia i nie poczuwają się do winy żeby zrekompensować skrócony wyjazd. Pomimo zgłoszeń na infolinii nadal oferują innym klientom błędne godziny wylotu i powrotu, wprowadzając tym samym świadomie w błąd !!! Okazuje się, że jest wiele podobnych przypadków. Wkrótce obszerniejszy komentarz po rozpatrzeniu oficjalnej reklamacji.

Wszystko fajnie, super, nie ma na co narzekać-rezydenci zadbali o nas jak należy :) - oprócz zamieszania z wpłatami, czyli zaliczką i dopłatą za wycieczkę - mielismy maile od kilku osób z różnymi datami i wysokościami wpłat... Poza tym jesteśmy bardzo niezadowoleni ponieważ mieliśmy tak naprawdę 6 dni pobytu na Krecie a nie 7. O czym dowiedzieliśmy się dopiero ze zmiany na kilka dni przed lotem. Zatem dojechalismy do hotelu koło północy z niedzieli na poniedziałek-gdzie lot miał być kolo południa, a wyjazd na lot powrotny mielismy o 4.50 rano w niedziele... rozumiem, gdyby chociaż było nam dane pół dnia z niedizeli żebyśmy mieli jeszcze okazje poleceż na plaży...