7islands
Biuro podróży

7islands

Sprawdź oferty biura podróży 7islands
  • Grecja All Inclusive

Wszystko sprawnie i bez zarzutu. Świetna Pani rezydent na Krecie w okolicach Heraklionu - Pani Ania. Bardzo kontaktowa i z pasją opowiada o wyspie.

Wszystko tak jak w ofercie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług, przez biuro. Od samego przylotu do odlotu z Krety byliśmy pod opieka bardzo sympatycznej i pomocnej Pani Ani. Rezydentka okazała się również doskonałym przewodnikiem po Krecie. Odbyliśmy razem fascynująca wycieczkę na Spinalongię . Serdecznie polecamy biuro.

Wszystko przebiegło bez zarzutu. Transfer z lotniska do hotelu i z powrotem. Podczas powrotu małe zamieszanie na lotnisku, problemy z obecnością niektorych w systemie lotniska + opóźnienie lotu ponad godzinę ale na miejscu przy odprawie cały czas obecni rezydenci, którzy wyjaśniali, kierowali i interweniowali. Spotkanie informacyjne na początku pobytu z rezydentką (Pani Marta), sporo cennych uwag, skorzystaliśmy za jej pośrednictwem z wycieczki + wynajęcia samochodu (ceny niewiele wyższe od tych w mieście a zdecydowanie wygodniej). Oferta zgodna z rzeczywistością. Osobiście uważam, że dla "świeżaka" trochę za mało informacji organizacyjnych po zakupie wycieczki, przed samym odlotem - np. na temat linii lotniczych, przebiegu transferu z lotniska do hotelu i trzeba było dopytać.

Wykupiliśmy wycieczkę w tym biurze i totalnie nic się nie zgadzało. ODRADZAM każdemu komu mogę,!! Po przylocie na Kretę jakież było nasze zdziwienie gdy Pani rezydent z firmy 7Islands (organizator wycieczki) poinformowała nas o tym że nie będziemy zakwaterowni w hotelu Amuse, a w hotelu Memory Boutique. Zostaliśmy dowiezieni na miejsce, Pan z recepcji poinformował nas że owszem możemy w tym hotelu korzystać z wyżywienia, ale kolejna niespodzianka śpimy gdzie indziej. Zostaliśmy zaprowadzeni do budynku, a później pokoju który stan pozostawiał wiele do życzenia ? zupełnie się nie zgadzał z zdjęciami z oferty. Obrzydliwy zapach, nie posprzątany pokój, obdrapane drzwi, stare okna (które w dzielnicy hersonissos są bardzo istotne ? miasto żyje nocą i jest bardzo głośno), drzwiczki do szafek pozabijane na gwoździe, łazienka to istny koszmar. Natychmiast zadzwoniliśmy do Pani rezydent z prośbą o nagłą interwencję ? jak się później okazało szanowna Pani rezydent nie wykonała żadnego ruchu. Po nieprzespanej nocy w obskurnym pokoju postanowiliśmy zadziałać na własną rękę i dopiero po trzech dniach udało się nam wywalczyć w recepcji pokój w którym dało się normalnie spać ? w budynku głównym memory boutique. Pani z recepcji dzięki swej uprzejmości pokazała nam dokument jaki otrzymała od organizatora który celowo umieścił nas w hotelu nie tym który zamawialiśmy! Byliśmy totalnie w szoku jak można bez żadnej naszej zgody, czy jakiejkolwiek wcześniejszej informacji przenosić ludzi do hotelu o zdecydowanie GORSZYM standardzie. Mieliśmy okazję być w hotelu Amuse i ich pokojach (dzięki uprzejmości kilku Polaków którzy nie zostali oszukani tak jak my), hotel Amuse jest odnowiony, to widać, pokoję praktycznie nowe, duże telewizory ? pełna zgodność co do oferty którą my rezerwowaliśmy ? więc dlaczego my zostaliśmy zakwaterowani w hotelu o gorszym standardzie, skoro zapłaciliśmy za hotel Amuse tak jak zostało nam to potwierdzone w zamówieniu?

Pobyt w hotelu na plus, kontakt z biurem przed odjazdem w porządku. Przy wylocie z Polski nie było większych problemów, 40 min opóźniania, na lotnisku w Grecji w Heraklion totalne zamieszanie przy odbiorze bagaży (rezydenta brak). Największy problem pojawił się przy powrocie do Polski. Wylot planowo miał się odbyć o 00:10 na lotnisku totalne zamieszanie, ogromne kolejki, brak informacji a rezydentka rozpłynęła się w powietrzu. Z lotniska wylecieliśmy z 3 h opóźnieniem, biuro nie zapewniło nam ciepłych posiłków oraz zabrakło jakiegokolwiek wyjaśnienia. Oferta została skonstruowana w taki sposób że ostatniego dnia pobytu o 12 musieliśmy się wymeldować i zostaliśmy bez opasek all inclusive a wylot był planowo dopiero po północy. Dodatkowo rezydentka sprzedając wycieczki opowiada cuda które nie mają nic wspólnego z rzeczywistym przebiegiem oferowanych przez nią wycieczek, które ponad to mają 3-krotnie wyższą cenę niż byśmy zakupili ją samodzielnie u lokalnych sprzedawców. A nie warto przepłacać, ponieważ przewodnik nie prowadzi jej ciekawie. Pierwsza i ostatnia wycieczka z biurem 7 islands.

wszystko idealnie zorganizowane! Samolot na czas i krótki transfer. Hotel zgodny z opisem w katalogu, dziękujemy!

Oferta tego biura nie można zarzucić jest w dobrej cenie ale jakość hoteli które nazywają swoimi "Flagowymi " są porażką.Hotel Anavadia na Rodos według biura jest 4*z ofertą all inclusive , mocno przesadzona oferta wysterczające 3*to by było Ok.Być może nikt nie był z biura w tym hotelu pobytowo ale na pewno nie jest to all inclusive w hotelu, którym dostęp do napoi jest wyliczany przez barmana robiącego łaskę przy okazji znikającego na jakiś czas z za baru a wtedy dramat przy 35 stopniach w cieniu.Wyżywienie na bardzo niskim poziomie nawet kelnerka nie jest w stanie rozpoznać smaku ani zapachu zupy serwowanej do obiadu.Warzywa kilkakrotnego przerobu podobnie sery i wędliny.Rezydentka Miranda chyba najbardziej oryginalna i szczera przedstawicielka biura która mówi jak jest faktycznie na miejscu.Trzeba przyznać potrafi się sprzedać!

Wszystko przebiegło bez problemu, rezydentka miała w hotelu co jakiś czas dyżury, podała swój numer telefonu w razie czego, kiedy zgłosiliśmy problem z brakiem ciepłej wody bardzo szybko zainterweniowała i po 3 godzinach juz była ciepła woda, dodatkowo super poczucie humoru, Pozdrowienia dla Mirandy. Cenowo w porządku, No i nie sposób nie wspomnieć o świetnych animatorach Adam-super gości zna się na rzeczy i Asia ciut mniej widoczna ale również porządnie wykonująca swoje zadania.

Biuro bardzo w porządku, nie było odstępstw od normy, wszystko zgodnie z opisem :) Rezydentka nie była rzetelna, odradzała wszelkie wyjazdy, które nie były organizowane przez 7islands I od razu zakładała, że nikt nie zna angielskiego. Plus ogromny, że zebrała nas do autokaru do hotelu, wyjasniła kwestie ubezpieczenia. Transfer na lotnisko był bez rezydenta.