7,8 / 10

Delta Travel
Biuro podróży

Delta Travel

Ocena na podstawie 28 opinii

Szczegółowe oceny
 • 7,8
  Ocena
  Organizatora

 • 6,9
  Ocena
  rezydentów

 • 8,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 8,0
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Delta Travel
 • Włochy własne
  495 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Bułgaria śniadania i obiadokolacje
  579 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Grecja śniadania i obiadokolacje
  949 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Delta Travel

Opinie

 
 • 4,5 / 10

  Zofia

  Pobyt: Wrzesień 2014

  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Wszystko jest w porządku jak klient szuka oferty i wpłaca pieniążki. Gorzej, gdy stan rzeczywisty kompletnie nie zgadza się z ofertą (brak 1 z dwóch restauracji, zamknięty basen, jacuzzi, zamknięta siłownia i SPA, brak dyskoteki, braki w podstawowych alkoholach, niemiła obsługa, brud w pokojach (grzyb pod prysznicem) oraz w restauracji). Biuro bardzo pokrętnie próbowało uchylić się od wypłacenia odszkodowania, potem przyznało 2%!!! Po kilku odwołaniach i udowodnieniu, że przysługuje nam min 20% odszkodowania (Tabela Frankfurcka) dostaliśmy 20% ale tylko od usługi noclegowej...

  Opinia dodana: 01 października 2015
 • 8,8 / 10

  Dariusz

  Pobyt: Sierpień 2015

  W sumie nie mam zastrzeżeń dojazd do Splitu ok,potem prom który kosztuje 25 Euro na osobę dojazd na miejsce busem też ok z powrotem było gorzej bo o ile bus czy prom były na czas to autokar spóżnił się 2 godziny ale wykorzystaliśmy to na obejrzenie pięknego Splitu a w szczególności Katedry Świętego Duje czyli dawnego Mauzoleum Cesarza Dioklecjana przepiękna architektura cudowne miejsce dla zrobienia kilkunastu zdjęć .Polecam !!! armia ludzi odwiedza to miejsce z całego Świata.

  Opinia dodana: 03 września 2015
 • 5,6 / 10

  Asia

  Pobyt: Lipiec 2015

  Rezydentka biura zajmująca się wycieczkami z noclegiem w hotelu Detelina w Czajce w Bułgarii to najwredniejsza opiekunka, z jaką miałam przyjemność się spotkać!!! Opowiada, że jest na tyle łaskawa, że odpowie na każde pytanie, także gości innego biura podróży, ale jak się jej jakies pytanie zada, to wrzeszczy, że co to za głupie pytania i że chyba nam padło na mózg przez ten upał! Jak można się tak odezwać do kogokolwiek, a tym bardziej własnego klienta???!!! Jestem oburzona jej zachowaniem i nie polecam przez to biura!

  Opinia dodana: 18 sierpnia 2015
 • 9,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  szymx34

  Pobyt: Sierpień 2015

  Kierowca nie chciał po drodze do Katowic stanąć na przystanku, hotel opłacony z widokiem na morze (przymusowo bo nie było bez) a był widok na park za którym było morze ... Reszta jak najbardziej polecam - Pani pilot i rezydentka bardzo OK :)

  Opinia dodana: 17 sierpnia 2015
 • 5,3 / 10

  kleszcz

  Pobyt: Lipiec 2015

  Największym minusem biura był brak organizacji podczas wyjazdu. Zgodnie z informacją przejazd do Chorwacji miał mieć miejsce autokarem z oznaczeniem Delta Travel, podczas gdy wyjazd okazał się autokarem z tabliczką Wygoda Travel. Oczywiście nikt o tym fakcie wcześniej nie powiadomił i można było czekać i się nie doczekać, pojawiło się zamieszanie i zdenerwowanie. Pomimo przydzielonych nr siedzeń, każdy siadał gdzie było miejsce, co oczywiście spowodowało konflikt podczas podróży. Sam Pilot - i jak się okazało z Wygoda Travel - nie wykazał się żadnym profesjonalizmem, nie bardzo ogarniał co ma robić, a po przybyciu na miejsce nie potrafił udzielić podstawowych informacji np. co z klientami biura Delta Travel. Zasadniczo nikt nie raczył poinformować o powiązaniu biura Delta Travel i Wygoda Travel, i dlaczego część usług była łączona, a umowa była podpisana z Delta Travel.

  Opinia dodana: 10 sierpnia 2015
 • 6,5 / 10

  KG

  Pobyt: Lipiec 2015

  Biuro Delta Travel OK. Byliśmy w hotelu Otrant w miejscowości Ulcinj w Czarnogórze. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Czytość w pokojach idealna. Bardzo dobre animacje z biura Rainbow. Porażką jest rezydent - Pani Julia. Brak zainteresowania turystami. Kręci swoje interesy. W trudnych sytuacjach typu kradzież, choroba zostawia turystów samych sobie. Uważajcie na REZYDENTA! Jak zamawiacie oliwę i rakiję nie płaćcie zaliczki, bo się bedziecie prosić o zwrot. Ogólnie wakacje bardzo udane. Polecamy!

  Opinia dodana: 05 sierpnia 2015
 • 6,0 / 10

  Kasia i Grzesiek

  Pobyt: Lipiec 2015

  Biuro Delta Travel OK. Byliśmy w hotelu Otrant w miejscowości Ulcinj w Czarnogórze. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Czytość w pokojach idealna. Bardzo dobre animacje z biura Rainbow. Porażką jest rezydent - Pani Julia. Brak zainteresowania turystami. Kręci swoje interesy. W trudnych sytuacjach typu kradzież, choroba zostawia turystów samych sobie. Uważajcie na REZYDENTA! Jak zamawiacie oliwę i rakiję nie płaćcie zaliczki, bo się bedziecie prosić o zwrot. Ogólnie wakacje bardzo udane. Polecamy!

  Opinia dodana: 05 sierpnia 2015
 • 10 / 10

  Violetta

  Pobyt: Sierpień 2014

  Pierwszy raz w sierpniu 2014 wybrałam się z tym biurem na urlop do Bułgarii miasto Primorsko hotel Sveti Dimitar . Bylismy bardzo mile zaskoczeni , W tym roku też się wybieramy na urlop z Deltą tym razem do Czarnogóry.

  Opinia dodana: 03 maja 2015
 • 9,5 / 10

  Bolesław B.

  Pobyt: Czerwiec 2013

  W 2011, 2012 i 2013 roku korzystałem z usług tego biura podróży i w 2015 roku też zamierzam skorzystać. Dotychczas zawsze byłem zadowolony, zarówno z organizacji pobytu, z pilotów, rezydentów, a zwłaszcza kierowców autobusów w czasie dojazdu i powrotu z wczasów pobytowych. Także do warunków hotelowych i wyżywienia nie miałem uwag. Jedynie miałem uwagi do wczasowiczów Polaków zarówno w sąsiednim hotelu, jak i z naszej grupy, którzy nie przestrzegając okresu ciszy nocnej zachowywali się wyjątkowo skandalicznie w Złotych Piaskach - Czajka. Po interwencji u Pani rezydent, w moim hotelu problem zdecydowanie został rozwiązany. Prawdopodobnie ktoś tu miał uwagi do tej Pani, czego ja nie potwierdzam. Wolę osobę kompetentną i zdecydowaną niż tzw. ciepłe kluski, a niektórzy z grup Polaków powinni przejść kurs wychowania, także wychowania w trzeźwości, a wtedy nie będzie żadnych problemów.

  Opinia dodana: 14 listopada 2014
 • 9,5 / 10

  Daria

  Pobyt: Lipiec 2014

  Korzystając z okazji chciałam podzielić się opinią na temat biura Delta Travel. Pierwszy raz w te wakacje korzystałam z ich usług. Wybraliśmy z rodziną wyjazd do Chorwacji, miejscowość Omiś hotel Sagita. Ja akurat byłam w apartamencie- dwupokojowy,odpowiednio przestronny i dobrze wyposażony. W pełni mogę polecić to miejsce przede wszystkim dla rodzin z dziećmi-wyżywienie b.dobre, ogromny ośrodek (hotel,apartamenty,domki)z własną plażą, animacje codziennie dla dzieci.Oferta w pełni pokrywała się z opisem na stronie biura i nic nie było zaskoczeniem.... no może oprócz pochmurnej pogody ;-)Biuro godne uwagi,pozdrawiam

  Opinia dodana: 04 września 2014
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią