Delta Travel
Biuro podróży

Delta Travel

Asia

Pobyt: Sierpień 2014

Po raz trzeci z DELTĄ wybraliśmy się na urlop tym razem do Bułgarii hotel Exotica,jak zwykle wszystko na medal.Piękny czysty hotel,ogromne pokoje z klimą i lodówką,bardzo dobre jedzenie,cichutko,kameralnie.20 minut do centrum Złotych Piasków.Do plaż jakieś 5 minut.Ukłony dla 3 świetnych kierowców i kompetentnej,przesymaptycznej pani Kasi,dzieki której 24 godziny podróży to był moment :)Pozdrawiamy gorąco:)

Opinia dodana: 26 sierpnia 2014

yolly

Pobyt: Lipiec 2014

Pierwszy raz korzystałam z biura Delta Travel.....Jestem miło zaskoczona .Wszystko na tak:) Wybraliśmy kierunek Albania.Hotel Leonardo.Miało nie być basenu...a na miejscu okazało się ze jest:) miła niespodzianka....W autokarze miejsca przydzielone....pilot....kierowcy ( 3 kierowców) sprawdzili się na medal....wielki szacun dla nich....a sam pilot sympatyczny z ogromną wiedzą wiadomości...Te 32 h jakoś nam zleciały:)Pokoje z widokiem na basen....obszerny balkon...luksusowe wnętrze....Wspaniałe jedzenie....Kuchnia naprawdę smaczna. Mimo ,że mieliśmy wyżywienie HB....dostawaliśmy gratis wodę do obiadu...a czasami lampkę wina;)Plaża 80 m od hotelu....Pokoje sprzątane codziennie...i wymiana ręczników...co drugi dzień wymiana pościeli....W niektórych pokojach sejfy za darmo....albo można za darmo zostawic w recepcji...cenne rzeczy.....Nic nam ani naszym znajomym nie zginęło....mimo....ze akurat my nie mieliśmy sejfu.....i trzymaliśmy wszystko w pokoju....Plaże piaszczyste....szerokie....Leżaki z parasolami bez opłat .

Opinia dodana: 07 sierpnia 2014

Pobyt: Lipiec 2014

Jechałam w lipcu do Chorwacji - biuro Delta Travel jak najbardziej Ok, natomiast wy jako pośrednicy wakacje.pl nie wykazaliście się profesjonalizmem. Nie dostałam na e-maila rozkładu jazdy ( skąd konkretnie mam autokar). Kiedy dojechałam do Katowic pociągiem nadal nie wiedziałam skąd mam jechać, po czym zestresowana nie mogłam się do Was dodzwonić; jednak na szczęście w końcu się dodzwoniłam( gdzie czekałam z 20 min. na odpowiedz skąd wyjazd) dobrze ze do wyjazdu mialam 2 godziny !; potem zadzwoniłam jeszcze jeden raz z zapytaniem to pan bezczelnie odłożył słuchawkę ! Nie polecam pośrednika wakacje.pl !!

Opinia dodana: 01 sierpnia 2014

katarzynkaa

Pobyt: Lipiec 2014

Od 10lat podrozujemy z biurem delta travel po calej europie,musze przyznac ze biuro jest rewelacyjne pod kazdym wzgledem,polecam to biuro kazdemu kto chce spedzic swoje wymarzone wakacje.pozdrawiam.

Opinia dodana: 06 lipca 2014

Pobyt: Czerwiec 2014

Wczoraj wróciłam z Czarnogóry impreza organizowana przez Delta Travel jestem bardzo mile zaskoczona wszytko było bardzo w porzadku.Hotel Otrant bardzo fajny polecam,jedzenie wyśmienite pani rezydent bardzo miła i starała się sprostać swoim obowiązkom pilot na trasie do Czarnogóry grzeczny z poczuciem humoru,przekazywał wiedzę na trasie na powrocie pani pilot Marta zachwyciła nie przecietna kulturą,pięknie się wysławiała,grzeczna,miła ,uśmiechnięta pilot z pasją,wiedza niesamowita już do wielu miejsc nie muszę jechać wszystko wiem ma temat np.Węgier czy Serbii dziękuje.

Opinia dodana: 01 lipca 2014

Kinga

Pobyt: Wrzesień 2013

Z biura Delta Travel wraz z moja rodziną korzystaliśmy już trzy razy. Zwiedziliśmy Chorwację, Grecję, Bułgarię i muszę przyznać , że wszystko było na medal. Podróż, obsługa , rezydenci, hotele. Biuro polecam zarówno dla osób nie mających dzieci jaki dla rodzin. Animacje pierwsza klasa. Jednego jestem pewna jeśli w tym roku będziemy się wybierać na wakacje to właśnie z biurem Delta Travel.

Opinia dodana: 27 marca 2014

Pobyt: Sierpień 2013

Byłam w 2013 roku w Chorwacji, w Podgorze- hotel Aurora. Było super, opieka rezydenta na najwyższym poziomie, bardzo dobre jedzenie, nowe autokary, godni zaufania kierowcy. Oferta w pełni zgodna z opisem.

Opinia dodana: 27 marca 2014

Gabriela

Pobyt: Lipiec 2013

w 2013 roku byłam na obozie w Bułgarii, mili wychowawcy, niska cena, zgodne z opisem tylko co do hotelu na zdjęciu widać było, że stoi praktycznie na plaży w rzeczywistości od plaży dzielił go inny hotel, na obozie bardzo mi się podobało i w pełni poleciłabym to biuro, sama pojechałabym znów niestety nie organizuje ono obozów do kraju do którego chcę się wybrać w tym roku

Opinia dodana: 23 lutego 2014

jacek

Pobyt: Lipiec 2013

witam....bylem w lipcu w hotelu Dolce Vita....to jeden z najlepszych wyborow..w tej okolicy...plaza ..park ..basen..jedzenie tez..ok..skandal to Pani rezydent..popieram poprzedni wpis...niczym sie nie interesowala..przez nia wrocilismy pozno z wycieczki i obiadu juz nie bylo....niezorganizowana..nie zna albanskiego..slaby angielski..nie poczuwa sie do opieki ....zero zainteresowania...tylko kasa na wycieczki...ostrzegam nie wykupujcie wczesnie dwoch wycieczek...bo , w przypadku gdy wam sie nie spodoba....nie odzyskacie pieniedzy w ogole...

Opinia dodana: 04 lutego 2014

Byliśmy w sierpniu w Hiszpanii w hotelu Savoy. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam

Opinia dodana: 28 października 2013