Delta Travel

350 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria śniadania i obiadokolacje
    610 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Delta Travel

W czerwcu byliśmy z mężem z Deltą Travel na wyspie Hvar w hotelu Senses Resort. Podróż wygodnym autokarem i później na wyspę promem dobrze zorganizowana. Hotel bardzo ładny, położony wśród zieleni blisko morza. Całkowicie odnowiony, czyste, ładnie urządzone pokoje, dobrze wyposażona nowoczesna łazienka. Posiłki smaczne, duży wybór w dużych ilościach, szwedzki stół. Byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji z Deltą Travel w tym hotelu. Polecamy i dajemy wysoką ocenę za organizację tego wypoczynku.

Witam! Dziękuję za wspaniałą wycieczkę do Chorwacji w dniach 10.09 - 18.09. 2017 na Wyspę Hvar. Transport autokarem i promem był bardzo fajny i dobrze zorganizowany. Pobyt w Jelsie w hotelu Hvar był przecudny, jedzenie bardzo dobre, warunki super extra. Wspaniałe miasteczko i widoki. Opieka p. Pilotki wspaniała. Opieka rezydenta - p. Romana była również wspaniała: organizacja całego pobytu, opieka, zaangażowanie w organizację wycieczek ( w tym wiedza na temat wyspy i całej Chorwacji) - SUPER!!!!!! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! Oferta przerosła moje oczekiwania :)

Nie polecam!!!!! Beznadziej biuro i podejście do klienta, autokary którymi podróżuje się nie sa dostowane na tak dalekie trasy w jakie są wysyłane, toaleta w autokarze ze Splitu na Chorwacji do Polski byla nie czynna i wydobywa się z niej brzydki zapach! A przerwy podczas podróży praktycznie żadne!! Wszystko jest robione jak najtańszym kosztem. Kierowcy i pilotka bez szacunku dla klientów krzyczeli i byli bezczelni w stosunku do pasażerów! Samo biuro na reklamacje i skragi nie tylko moje ale również innych pasażerów nie odpowiada ewentualnie nie ma odpowiedzialnych. 90% osób z naszej wycieczki bylo niezadowlone. Sama organizacja pozostawia duzo do życzenia. Długie czekanie na pokoje przy przyjedzie około 5 godzin i opoznienia przy wyjeździe gdzie caly dzien bylismy pozostawieni na walizkach a samo all inclusive w hotelu all inclusive nie było!! Ale dużo by tu opisywać. Ogolnie nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z usług Delta Travel z Krakowa.

Wyjazd do Czarnogóry Villa Ama. Oferta obiektu jest z pelnym wyzywieniem a nie all inclusive light jak zapewnia biuro. Nie zgadza sie odleglosc do plazy bo jest min. 1500 metrow a nie jak podaje biuro 700m. To samo do centrum miasta Ulcinji jest 4000 metrow a nie 1500m. Miasto i plaże sa brudne. Takiego smietnika nigdzie nie widzialem. Pootwowrane studzienki na chodnikach a kierowcy nie zwracaja uwagi na pieszych choc to juz nie wina biura. Sama Villa Ama Jest przyjemna i jedzenie bardzo smaczne. Szkoda ze to miasto jest takie brudne a piasek na plaży jest dziwnym pyłem ktory wchodzi w odzież. Najblizszy punkt plazy od obiektu stanowi ujscie brudnej rzeki wiec zeby plazowac w wmiare czystej wodzie trzeba isc ok. min. 4 km. Rezydentka beszcxelnie odpowiada na zarzuty niezgodnosci opisu na stronie Delta travel. Nie polecam

Bylem z tym biurem w Bulgarihotel Detelina sama droga byla ok tylko jedna zecz jest do poprawy przyjaz o 6 rano i czekanie 6 godzin na pokoj. Teraz najlepsze REZYDENTKA na wejsciu ludzi traktuje jak zlodziei idiotow i tak w ogole po co oni przyjechali. Dziwie sie wlascicielm biura ze zatrudniaja taka osobe

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, wybór oferty całkowicie zgodny z opisem. Rezydenci bardzo mili, zatroskani, uprzejmi. Polecam wszystkim aby skorzystali z ofert biura Delta Teavel, w bardzo przystępnych cenach.

Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ścieki, po drodze pełno cuchnących kontenerów-śmietników. Reklamowana w opisie plaża KABAKUM - beznadziejna. strome zejście, mętna woda, glony na piasku. Na plaży 1 bar i parę restauracji. Do ładnej plaży trzeba iść 30 min, tam rzeczywiście jest ładnie, pełno barów na plaży, muzyka, usługi, handel. REZYDENTKA Tak jak napisała poprzedniczka Asia - rezydentka (starsza niska grubawa blondynka) to wredne stworzenie. Nie można ją nic zapytać bo zaraz się wymądrza i obraża. Po pierwszej minucie pokłóciła się z ludźmi bo za opłatę klimatyczną chcieli zapłacić monetami zamiast bilonu. Potem publicznie obgadywała tych ludzi i wyzywała od dziwaków przy innych uczestnikach podróży. Typowy cham, wyszłą za mąż za jakiegoś Bułgara i jest teraz wielką gwiazdą.

Bułgaria - "Złote Piaski" (a tak naprawdę peryferie Złotych Piasków) - Hotel Detelina PODRÓŻ Podróż rozpoczęła się w Warszawie z dw.zachodniego małym busem kilkunastoosobowym. Poza tym że kierowca jechał jak wariat - było ok. Problemy organizacyjne zaczęły się po dojechaniu do Krakowa - miejsca startu dużego autokaru. Po dojechaniu do Krakowa, okazało się że musieliśmy w deszczu, siedząc na bagażach czekać na resztę busów-satelit. Trwało to ponad godzinę! Żenada, organizacja na poziomie amatorów, którzy to pierwszy raz robią. Autokar nadmiernie chłodzony, mimo kilkukrotnego zwóróceniu uwagi przewodnikowi i kierowcy - okazało się że się "nie da" zmniejszyć mocy klimatyzacji. I ludzie nadal siedzieli pod kocykami. Autobus poza nierozgarnieciem załogi był komfortowy, cichy, szybki. Firmy widocznie nie stać na kupienie oryginalnych filmów na DVD, bo pilot wyciągnął pudło z płytami i wszystkie były nagrywane w domowym zaciszu. POKOJE Pokój 2os. w miarę czysty, co kilka dni sprzątany i wymieniane ręczniki. Codziennie tylko opróżniany kosz na śmieci. Klimatyzacja - działała jak należy - w cenie. Łazienka - mała, prysznic odgrodzony foliową kotarą, każdy kończył się zalaniem całej łazienki. Bardzo ładna recepcja. RESTAURACJA Totalna kompromitacja hotelu. Restauracja ** (2 -gwiazdkowa - jest tabliczka przy wejściu) a w informacji od biura podróży nie ma o tym ani słowa. Jedzenie niezjadliwe, codziennie te same potrawy tylko w innej postaci. Parówki- ośmiorniczki, frytki mrożone rozmoczone, sery szynki jakiś 5 gatunek. Papryki, pomidory bez smaku. Za to genialne arbuzy, słodkie - w PL takich nie znajdziecie. OKOLICA Ogród wokół hotelu to najlepsza atrakcja tego miejsca. Trawa zadbana, czyso, z pomysłem. Altanki, ładny basen, czysta woda. Bez zastrzeżeń - inni mogliby się uczyć od nich w tej kwestii. Idąc w stronę morza - generalnie syf, bród i smród. Chodnik dziurawy, pozapadane fragmenty, trasa bardzo stroma. Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ściek

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Wszystko jest w porządku jak klient szuka oferty i wpłaca pieniążki. Gorzej, gdy stan rzeczywisty kompletnie nie zgadza się z ofertą (brak 1 z dwóch restauracji, zamknięty basen, jacuzzi, zamknięta siłownia i SPA, brak dyskoteki, braki w podstawowych alkoholach, niemiła obsługa, brud w pokojach (grzyb pod prysznicem) oraz w restauracji). Biuro bardzo pokrętnie próbowało uchylić się od wypłacenia odszkodowania, potem przyznało 2%!!! Po kilku odwołaniach i udowodnieniu, że przysługuje nam min 20% odszkodowania (Tabela Frankfurcka) dostaliśmy 20% ale tylko od usługi noclegowej...

W sumie nie mam zastrzeżeń dojazd do Splitu ok,potem prom który kosztuje 25 Euro na osobę dojazd na miejsce busem też ok z powrotem było gorzej bo o ile bus czy prom były na czas to autokar spóżnił się 2 godziny ale wykorzystaliśmy to na obejrzenie pięknego Splitu a w szczególności Katedry Świętego Duje czyli dawnego Mauzoleum Cesarza Dioklecjana przepiękna architektura cudowne miejsce dla zrobienia kilkunastu zdjęć .Polecam !!! armia ludzi odwiedza to miejsce z całego Świata.