Delta Travel
Biuro podróży

Delta Travel

Witam! Dziękuję za wspaniałą wycieczkę do Chorwacji w dniach 10.09 - 18.09. 2017 na Wyspę Hvar. Transport autokarem i promem był bardzo fajny i dobrze zorganizowany. Pobyt w Jelsie w hotelu Hvar był przecudny, jedzenie bardzo dobre, warunki super extra. Wspaniałe miasteczko i widoki. Opieka p. Pilotki wspaniała. Opieka rezydenta - p. Romana była również wspaniała: organizacja całego pobytu, opieka, zaangażowanie w organizację wycieczek ( w tym wiedza na temat wyspy i całej Chorwacji) - SUPER!!!!!! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! Oferta przerosła moje oczekiwania :)

Nie polecam!!!!! Beznadziej biuro i podejście do klienta, autokary którymi podróżuje się nie sa dostowane na tak dalekie trasy w jakie są wysyłane, toaleta w autokarze ze Splitu na Chorwacji do Polski byla nie czynna i wydobywa się z niej brzydki zapach! A przerwy podczas podróży praktycznie żadne!! Wszystko jest robione jak najtańszym kosztem. Kierowcy i pilotka bez szacunku dla klientów krzyczeli i byli bezczelni w stosunku do pasażerów! Samo biuro na reklamacje i skragi nie tylko moje ale również innych pasażerów nie odpowiada ewentualnie nie ma odpowiedzialnych. 90% osób z naszej wycieczki bylo niezadowlone. Sama organizacja pozostawia duzo do życzenia. Długie czekanie na pokoje przy przyjedzie około 5 godzin i opoznienia przy wyjeździe gdzie caly dzien bylismy pozostawieni na walizkach a samo all inclusive w hotelu all inclusive nie było!! Ale dużo by tu opisywać. Ogolnie nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z usług Delta Travel z Krakowa.

Wyjazd do Czarnogóry Villa Ama. Oferta obiektu jest z pelnym wyzywieniem a nie all inclusive light jak zapewnia biuro. Nie zgadza sie odleglosc do plazy bo jest min. 1500 metrow a nie jak podaje biuro 700m. To samo do centrum miasta Ulcinji jest 4000 metrow a nie 1500m. Miasto i plaże sa brudne. Takiego smietnika nigdzie nie widzialem. Pootwowrane studzienki na chodnikach a kierowcy nie zwracaja uwagi na pieszych choc to juz nie wina biura. Sama Villa Ama Jest przyjemna i jedzenie bardzo smaczne. Szkoda ze to miasto jest takie brudne a piasek na plaży jest dziwnym pyłem ktory wchodzi w odzież. Najblizszy punkt plazy od obiektu stanowi ujscie brudnej rzeki wiec zeby plazowac w wmiare czystej wodzie trzeba isc ok. min. 4 km. Rezydentka beszcxelnie odpowiada na zarzuty niezgodnosci opisu na stronie Delta travel. Nie polecam

Bylem z tym biurem w Bulgarihotel Detelina sama droga byla ok tylko jedna zecz jest do poprawy przyjaz o 6 rano i czekanie 6 godzin na pokoj. Teraz najlepsze REZYDENTKA na wejsciu ludzi traktuje jak zlodziei idiotow i tak w ogole po co oni przyjechali. Dziwie sie wlascicielm biura ze zatrudniaja taka osobe

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, wybór oferty całkowicie zgodny z opisem. Rezydenci bardzo mili, zatroskani, uprzejmi. Polecam wszystkim aby skorzystali z ofert biura Delta Teavel, w bardzo przystępnych cenach.

Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ścieki, po drodze pełno cuchnących kontenerów-śmietników. Reklamowana w opisie plaża KABAKUM - beznadziejna. strome zejście, mętna woda, glony na piasku. Na plaży 1 bar i parę restauracji. Do ładnej plaży trzeba iść 30 min, tam rzeczywiście jest ładnie, pełno barów na plaży, muzyka, usługi, handel. REZYDENTKA Tak jak napisała poprzedniczka Asia - rezydentka (starsza niska grubawa blondynka) to wredne stworzenie. Nie można ją nic zapytać bo zaraz się wymądrza i obraża. Po pierwszej minucie pokłóciła się z ludźmi bo za opłatę klimatyczną chcieli zapłacić monetami zamiast bilonu. Potem publicznie obgadywała tych ludzi i wyzywała od dziwaków przy innych uczestnikach podróży. Typowy cham, wyszłą za mąż za jakiegoś Bułgara i jest teraz wielką gwiazdą.

Bułgaria - "Złote Piaski" (a tak naprawdę peryferie Złotych Piasków) - Hotel Detelina PODRÓŻ Podróż rozpoczęła się w Warszawie z dw.zachodniego małym busem kilkunastoosobowym. Poza tym że kierowca jechał jak wariat - było ok. Problemy organizacyjne zaczęły się po dojechaniu do Krakowa - miejsca startu dużego autokaru. Po dojechaniu do Krakowa, okazało się że musieliśmy w deszczu, siedząc na bagażach czekać na resztę busów-satelit. Trwało to ponad godzinę! Żenada, organizacja na poziomie amatorów, którzy to pierwszy raz robią. Autokar nadmiernie chłodzony, mimo kilkukrotnego zwóróceniu uwagi przewodnikowi i kierowcy - okazało się że się "nie da" zmniejszyć mocy klimatyzacji. I ludzie nadal siedzieli pod kocykami. Autobus poza nierozgarnieciem załogi był komfortowy, cichy, szybki. Firmy widocznie nie stać na kupienie oryginalnych filmów na DVD, bo pilot wyciągnął pudło z płytami i wszystkie były nagrywane w domowym zaciszu. POKOJE Pokój 2os. w miarę czysty, co kilka dni sprzątany i wymieniane ręczniki. Codziennie tylko opróżniany kosz na śmieci. Klimatyzacja - działała jak należy - w cenie. Łazienka - mała, prysznic odgrodzony foliową kotarą, każdy kończył się zalaniem całej łazienki. Bardzo ładna recepcja. RESTAURACJA Totalna kompromitacja hotelu. Restauracja ** (2 -gwiazdkowa - jest tabliczka przy wejściu) a w informacji od biura podróży nie ma o tym ani słowa. Jedzenie niezjadliwe, codziennie te same potrawy tylko w innej postaci. Parówki- ośmiorniczki, frytki mrożone rozmoczone, sery szynki jakiś 5 gatunek. Papryki, pomidory bez smaku. Za to genialne arbuzy, słodkie - w PL takich nie znajdziecie. OKOLICA Ogród wokół hotelu to najlepsza atrakcja tego miejsca. Trawa zadbana, czyso, z pomysłem. Altanki, ładny basen, czysta woda. Bez zastrzeżeń - inni mogliby się uczyć od nich w tej kwestii. Idąc w stronę morza - generalnie syf, bród i smród. Chodnik dziurawy, pozapadane fragmenty, trasa bardzo stroma. Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ściek

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Wszystko jest w porządku jak klient szuka oferty i wpłaca pieniążki. Gorzej, gdy stan rzeczywisty kompletnie nie zgadza się z ofertą (brak 1 z dwóch restauracji, zamknięty basen, jacuzzi, zamknięta siłownia i SPA, brak dyskoteki, braki w podstawowych alkoholach, niemiła obsługa, brud w pokojach (grzyb pod prysznicem) oraz w restauracji). Biuro bardzo pokrętnie próbowało uchylić się od wypłacenia odszkodowania, potem przyznało 2%!!! Po kilku odwołaniach i udowodnieniu, że przysługuje nam min 20% odszkodowania (Tabela Frankfurcka) dostaliśmy 20% ale tylko od usługi noclegowej...

W sumie nie mam zastrzeżeń dojazd do Splitu ok,potem prom który kosztuje 25 Euro na osobę dojazd na miejsce busem też ok z powrotem było gorzej bo o ile bus czy prom były na czas to autokar spóżnił się 2 godziny ale wykorzystaliśmy to na obejrzenie pięknego Splitu a w szczególności Katedry Świętego Duje czyli dawnego Mauzoleum Cesarza Dioklecjana przepiękna architektura cudowne miejsce dla zrobienia kilkunastu zdjęć .Polecam !!! armia ludzi odwiedza to miejsce z całego Świata.

Rezydentka biura zajmująca się wycieczkami z noclegiem w hotelu Detelina w Czajce w Bułgarii to najwredniejsza opiekunka, z jaką miałam przyjemność się spotkać!!! Opowiada, że jest na tyle łaskawa, że odpowie na każde pytanie, także gości innego biura podróży, ale jak się jej jakies pytanie zada, to wrzeszczy, że co to za głupie pytania i że chyba nam padło na mózg przez ten upał! Jak można się tak odezwać do kogokolwiek, a tym bardziej własnego klienta???!!! Jestem oburzona jej zachowaniem i nie polecam przez to biura!