Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Delta Travel
Biuro podróży

Delta Travel

Sprawdź oferty biura podróży Delta Travel
  • Włochy własne
    500 zł 7 dni / os. Sprawdź

Bylem z tym biurem w Bulgarihotel Detelina sama droga byla ok tylko jedna zecz jest do poprawy przyjaz o 6 rano i czekanie 6 godzin na pokoj. Teraz najlepsze REZYDENTKA na wejsciu ludzi traktuje jak zlodziei idiotow i tak w ogole po co oni przyjechali. Dziwie sie wlascicielm biura ze zatrudniaja taka osobe

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, wybór oferty całkowicie zgodny z opisem. Rezydenci bardzo mili, zatroskani, uprzejmi. Polecam wszystkim aby skorzystali z ofert biura Delta Teavel, w bardzo przystępnych cenach.

Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ścieki, po drodze pełno cuchnących kontenerów-śmietników. Reklamowana w opisie plaża KABAKUM - beznadziejna. strome zejście, mętna woda, glony na piasku. Na plaży 1 bar i parę restauracji. Do ładnej plaży trzeba iść 30 min, tam rzeczywiście jest ładnie, pełno barów na plaży, muzyka, usługi, handel. REZYDENTKA Tak jak napisała poprzedniczka Asia - rezydentka (starsza niska grubawa blondynka) to wredne stworzenie. Nie można ją nic zapytać bo zaraz się wymądrza i obraża. Po pierwszej minucie pokłóciła się z ludźmi bo za opłatę klimatyczną chcieli zapłacić monetami zamiast bilonu. Potem publicznie obgadywała tych ludzi i wyzywała od dziwaków przy innych uczestnikach podróży. Typowy cham, wyszłą za mąż za jakiegoś Bułgara i jest teraz wielką gwiazdą.

Bułgaria - "Złote Piaski" (a tak naprawdę peryferie Złotych Piasków) - Hotel Detelina PODRÓŻ Podróż rozpoczęła się w Warszawie z dw.zachodniego małym busem kilkunastoosobowym. Poza tym że kierowca jechał jak wariat - było ok. Problemy organizacyjne zaczęły się po dojechaniu do Krakowa - miejsca startu dużego autokaru. Po dojechaniu do Krakowa, okazało się że musieliśmy w deszczu, siedząc na bagażach czekać na resztę busów-satelit. Trwało to ponad godzinę! Żenada, organizacja na poziomie amatorów, którzy to pierwszy raz robią. Autokar nadmiernie chłodzony, mimo kilkukrotnego zwóróceniu uwagi przewodnikowi i kierowcy - okazało się że się "nie da" zmniejszyć mocy klimatyzacji. I ludzie nadal siedzieli pod kocykami. Autobus poza nierozgarnieciem załogi był komfortowy, cichy, szybki. Firmy widocznie nie stać na kupienie oryginalnych filmów na DVD, bo pilot wyciągnął pudło z płytami i wszystkie były nagrywane w domowym zaciszu. POKOJE Pokój 2os. w miarę czysty, co kilka dni sprzątany i wymieniane ręczniki. Codziennie tylko opróżniany kosz na śmieci. Klimatyzacja - działała jak należy - w cenie. Łazienka - mała, prysznic odgrodzony foliową kotarą, każdy kończył się zalaniem całej łazienki. Bardzo ładna recepcja. RESTAURACJA Totalna kompromitacja hotelu. Restauracja ** (2 -gwiazdkowa - jest tabliczka przy wejściu) a w informacji od biura podróży nie ma o tym ani słowa. Jedzenie niezjadliwe, codziennie te same potrawy tylko w innej postaci. Parówki- ośmiorniczki, frytki mrożone rozmoczone, sery szynki jakiś 5 gatunek. Papryki, pomidory bez smaku. Za to genialne arbuzy, słodkie - w PL takich nie znajdziecie. OKOLICA Ogród wokół hotelu to najlepsza atrakcja tego miejsca. Trawa zadbana, czyso, z pomysłem. Altanki, ładny basen, czysta woda. Bez zastrzeżeń - inni mogliby się uczyć od nich w tej kwestii. Idąc w stronę morza - generalnie syf, bród i smród. Chodnik dziurawy, pozapadane fragmenty, trasa bardzo stroma. Przy zejściu do plaży przez drogę przepływające jakieś ściek

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Wszystko jest w porządku jak klient szuka oferty i wpłaca pieniążki. Gorzej, gdy stan rzeczywisty kompletnie nie zgadza się z ofertą (brak 1 z dwóch restauracji, zamknięty basen, jacuzzi, zamknięta siłownia i SPA, brak dyskoteki, braki w podstawowych alkoholach, niemiła obsługa, brud w pokojach (grzyb pod prysznicem) oraz w restauracji). Biuro bardzo pokrętnie próbowało uchylić się od wypłacenia odszkodowania, potem przyznało 2%!!! Po kilku odwołaniach i udowodnieniu, że przysługuje nam min 20% odszkodowania (Tabela Frankfurcka) dostaliśmy 20% ale tylko od usługi noclegowej...

W sumie nie mam zastrzeżeń dojazd do Splitu ok,potem prom który kosztuje 25 Euro na osobę dojazd na miejsce busem też ok z powrotem było gorzej bo o ile bus czy prom były na czas to autokar spóżnił się 2 godziny ale wykorzystaliśmy to na obejrzenie pięknego Splitu a w szczególności Katedry Świętego Duje czyli dawnego Mauzoleum Cesarza Dioklecjana przepiękna architektura cudowne miejsce dla zrobienia kilkunastu zdjęć .Polecam !!! armia ludzi odwiedza to miejsce z całego Świata.

Rezydentka biura zajmująca się wycieczkami z noclegiem w hotelu Detelina w Czajce w Bułgarii to najwredniejsza opiekunka, z jaką miałam przyjemność się spotkać!!! Opowiada, że jest na tyle łaskawa, że odpowie na każde pytanie, także gości innego biura podróży, ale jak się jej jakies pytanie zada, to wrzeszczy, że co to za głupie pytania i że chyba nam padło na mózg przez ten upał! Jak można się tak odezwać do kogokolwiek, a tym bardziej własnego klienta???!!! Jestem oburzona jej zachowaniem i nie polecam przez to biura!

Kierowca nie chciał po drodze do Katowic stanąć na przystanku, hotel opłacony z widokiem na morze (przymusowo bo nie było bez) a był widok na park za którym było morze ... Reszta jak najbardziej polecam - Pani pilot i rezydentka bardzo OK :)

Największym minusem biura był brak organizacji podczas wyjazdu. Zgodnie z informacją przejazd do Chorwacji miał mieć miejsce autokarem z oznaczeniem Delta Travel, podczas gdy wyjazd okazał się autokarem z tabliczką Wygoda Travel. Oczywiście nikt o tym fakcie wcześniej nie powiadomił i można było czekać i się nie doczekać, pojawiło się zamieszanie i zdenerwowanie. Pomimo przydzielonych nr siedzeń, każdy siadał gdzie było miejsce, co oczywiście spowodowało konflikt podczas podróży. Sam Pilot - i jak się okazało z Wygoda Travel - nie wykazał się żadnym profesjonalizmem, nie bardzo ogarniał co ma robić, a po przybyciu na miejsce nie potrafił udzielić podstawowych informacji np. co z klientami biura Delta Travel. Zasadniczo nikt nie raczył poinformować o powiązaniu biura Delta Travel i Wygoda Travel, i dlaczego część usług była łączona, a umowa była podpisana z Delta Travel.

Biuro Delta Travel OK. Byliśmy w hotelu Otrant w miejscowości Ulcinj w Czarnogórze. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Czytość w pokojach idealna. Bardzo dobre animacje z biura Rainbow. Porażką jest rezydent - Pani Julia. Brak zainteresowania turystami. Kręci swoje interesy. W trudnych sytuacjach typu kradzież, choroba zostawia turystów samych sobie. Uważajcie na REZYDENTA! Jak zamawiacie oliwę i rakiję nie płaćcie zaliczki, bo się bedziecie prosić o zwrot. Ogólnie wakacje bardzo udane. Polecamy!