Easy Travel
Biuro podróży

Easy Travel

Sprawdź oferty biura podróży Easy Travel
  • Grecja własne

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta identyczna do R. (transfer, wycieczki) w lepszej cenie. Kontakt z rezydentem bardzo dobry. Kiedy w dniu (a właściwie w noc) wyjazdu autokar na lotnisko nie zatrzymał się przy naszym hotelu (podobno się zapełnił wcześniej - wciąż nie mogę pojąć jak to możliwe, skoro liczba pasażerów była dokładnie znana) przysłano po nas taksówkę.

Byłam w tym roku w Grecji na wyspie Rodos...polecam bardzo serdecznie dla osób które lubią wypoczynek w spokoju zaciszu ...od hotelu do morza jest 5 minut spacerkiem....pokoje czyste ...jedzenie bardzo dobre....atrakcje przy basenie jak i wieczorkiem...bardzo miła obsługa......same pozytywny...szczegolnie chciałam pozdrowic panią rezydent Mirandę...wspaniała osoba !

Pierwsze wakacje z Easy Travel i Całą Rodziną na Zakynthos hotel Plaza Pallas - SUPER POLECAMY WSZYSTKIM.

W zeszłym roku byliśmy z Easy Travel na KOS - wtedy oceniłem biuro na 8,5. W tym roku byliśmy w czerwcu w hotelu Admiral Tsilivi na Zakynthos. Ocena wyjazdu i organizatora równie wysoka. Z prawdziwą przyjemnością wszystkim POLECAM : wyspę ,Easy Travel oraz Wakacje.pl !!!!

Biuro godne polecenia , wszystkie założenia zostały spełnione , rezydentka miła i pomocna, udane wakacje.

Moje pierwsze i niezapomniane wakacje :) POLECAM !!

Rodzinny pobyt pierwszy raz w Grecji i pierwszy raz z easy travel .PRAWIE idealnie.

Pierwszy raz korzystałam i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było zgodnie z umową i planem. Wszystkie informacje na czas, przy kontakcie telefonicznym wszytko było ok. Realizacja (samolot, transfer, hotel) bez zastrzeżeń. Ogromne zastrzeżenia mam za to co do jakości działania serwisu wakacje.pl. (skończyło się na póki co na reklamacji, a potem zobaczymy)

Bardzo udane wakacje,spokojne miejsce przemiła uśmiechnięta młoda obsługa,gorąco polecam pobyt w hotelu Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos

Bardzo udane wakacje , spokojne miejsce, przemiła młoda obsługa, pokoje z widokiem na morze , gorąco polecam hotel Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos