Easy Travel

Easy Travel

Zobacz także

Sprawdź oferty biura podróży Easy Travel
  • Grecja własne

Wszystko OK.Nie mam żadnych uwag.Jestem zadowolona.

Kreta,hotel Elefteria,Agia Marina z Easy Travel,wrzesień 2017.Wszystko zgodnie z opisem,rezydent Pan Mamcarz serdeczny dla uczestników, najwyraźniej lubi swoją pracę, obecny przy odprawie powrotnej co swiadczy o tym, że biuro poważnie traktuje klientów i nie okazuje im zainteresowania tylko na początku.Dobra organizacja wszystkiego tj dokumenty podróży, transfery, wycieczki we współpracy z miejscowymi przewoźnikami, pilotka na Santorini.Niektórzy byli zawiedzeni wyprawą i pilotem do Knossos (grupa 60 osób, nic nie słychać, liczyli na wiecej a do muzeum archeologicznego w Heraklionie mogli pójść ale indywidualnie.Pewnie taki był program i nie doczytali).Ostatni dzień, opuszczenie pokoju do 12.00 i czas dla siebie do 21.50 czyli transferu na lotnisko nie był dniem straconym a wręcz przeciwnie - plaża i relaks oraz okazja do posiłku w tawernie.Niektórzy piszący oburzeni tak późnymi godzinami odlotu ( 00.40 dnia następnego )mogli wcześniej poczytać warunki i wybrać inną wycieczkę zwłaszcza z dziećmi, Taka była umowa.Dla mnie minusem jest sadzanie dorosłych uczestników w samolocie pomiędzy grupę ryczących rozpuszczonych bachorów co czyni 2,5 godz. podróż męczarnią.Powinno sie ich grupować np z przodu, potem bilety tańsze za utrudnienie podróży i dalej normalni ludzie.Taki wniosek składam. Warunki w hotelu b.dobe.Jedzenie urozmaicone, duży wybór, dobre ale zupy okropne( można nie jeść, nie umieją ich gotować, grecy nie jedzą zup-taki klimat).Swój pobyt uważam za bardzo udany.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta identyczna do R. (transfer, wycieczki) w lepszej cenie. Kontakt z rezydentem bardzo dobry. Kiedy w dniu (a właściwie w noc) wyjazdu autokar na lotnisko nie zatrzymał się przy naszym hotelu (podobno się zapełnił wcześniej - wciąż nie mogę pojąć jak to możliwe, skoro liczba pasażerów była dokładnie znana) przysłano po nas taksówkę.

Byłam w tym roku w Grecji na wyspie Rodos...polecam bardzo serdecznie dla osób które lubią wypoczynek w spokoju zaciszu ...od hotelu do morza jest 5 minut spacerkiem....pokoje czyste ...jedzenie bardzo dobre....atrakcje przy basenie jak i wieczorkiem...bardzo miła obsługa......same pozytywny...szczegolnie chciałam pozdrowic panią rezydent Mirandę...wspaniała osoba !

Pierwsze wakacje z Easy Travel i Całą Rodziną na Zakynthos hotel Plaza Pallas - SUPER POLECAMY WSZYSTKIM.

W zeszłym roku byliśmy z Easy Travel na KOS - wtedy oceniłem biuro na 8,5. W tym roku byliśmy w czerwcu w hotelu Admiral Tsilivi na Zakynthos. Ocena wyjazdu i organizatora równie wysoka. Z prawdziwą przyjemnością wszystkim POLECAM : wyspę ,Easy Travel oraz Wakacje.pl !!!!

Biuro godne polecenia , wszystkie założenia zostały spełnione , rezydentka miła i pomocna, udane wakacje.

Moje pierwsze i niezapomniane wakacje :) POLECAM !!

Rodzinny pobyt pierwszy raz w Grecji i pierwszy raz z easy travel .PRAWIE idealnie.

Pierwszy raz korzystałam i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było zgodnie z umową i planem. Wszystkie informacje na czas, przy kontakcie telefonicznym wszytko było ok. Realizacja (samolot, transfer, hotel) bez zastrzeżeń. Ogromne zastrzeżenia mam za to co do jakości działania serwisu wakacje.pl. (skończyło się na póki co na reklamacji, a potem zobaczymy)