Easy Travel
Biuro podróży

Easy Travel

Sprawdź oferty biura podróży Easy Travel
  • Grecja własne

Pierwsze wakacje z Easy Travel i Całą Rodziną na Zakynthos hotel Plaza Pallas - SUPER POLECAMY WSZYSTKIM.

W zeszłym roku byliśmy z Easy Travel na KOS - wtedy oceniłem biuro na 8,5. W tym roku byliśmy w czerwcu w hotelu Admiral Tsilivi na Zakynthos. Ocena wyjazdu i organizatora równie wysoka. Z prawdziwą przyjemnością wszystkim POLECAM : wyspę ,Easy Travel oraz Wakacje.pl !!!!

Biuro godne polecenia , wszystkie założenia zostały spełnione , rezydentka miła i pomocna, udane wakacje.

Moje pierwsze i niezapomniane wakacje :) POLECAM !!

Rodzinny pobyt pierwszy raz w Grecji i pierwszy raz z easy travel .PRAWIE idealnie.

Pierwszy raz korzystałam i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wszystko było zgodnie z umową i planem. Wszystkie informacje na czas, przy kontakcie telefonicznym wszytko było ok. Realizacja (samolot, transfer, hotel) bez zastrzeżeń. Ogromne zastrzeżenia mam za to co do jakości działania serwisu wakacje.pl. (skończyło się na póki co na reklamacji, a potem zobaczymy)

Bardzo udane wakacje,spokojne miejsce przemiła uśmiechnięta młoda obsługa,gorąco polecam pobyt w hotelu Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos

Bardzo udane wakacje , spokojne miejsce, przemiła młoda obsługa, pokoje z widokiem na morze , gorąco polecam hotel Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos

Bardzo słaba opinia o tym biurze. Easy Travel wynajmuje loty charterowe. Podczas podróży na Kretę spędziliśmy 3 godziny w samolocie pełnym ludzi i rozwrzeszczanych dzieci czekając na odlot. Normalni przewoźnicy wiedząc o opóźnieniach nie wpuszczają ludzi do samolotu i nie przeytrzymują ich tam przez 3 godziny. Ponadto nie opłaca się brać wycieczek od rezydenta. Za wycieczkę na Balos zapłaciliśmy 50EUR w czym 18 EUR za podróż statkiem i wejście na plaże a 32EUR biuro sobie policzyło za godzinną podróż autokarem do portu w jedną i drugą stronę. Lepiej jest wypożyczyć samochód i samemu tam podjechać. Ponadto nie wypożyczajcie samochodów od rezydenta bo ceny są koszmarne. Na mieście znajdziecie porządne wypożyczalnie w których ceny są o połowę niższe.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos. Pokoje z widokiem na morze, pyszne jedzonko i cudowna pogoda. Okolica bardzo spokojna a zarazem obok Laganas. Obsługa bardzo miła i pomocna.