Easy Travel

Easy Travel

Zobacz także

Sprawdź oferty biura podróży Easy Travel
  • Grecja własne

Bardzo dobre biuro. Byliśmy od 01-09-2017 Wszystko zgodnie z opisem, przemiła pani rezydentka Joanna N. Wszystko na tip top. Pani rezydent wita na przylocie, jak i też podczas powrotu jest na lotnisku i dopina wszystko na przysłowiowy guzik. POLECAMY!!

Wszystko OK.Nie mam żadnych uwag.Jestem zadowolona.

Kreta,hotel Elefteria,Agia Marina z Easy Travel,wrzesień 2017.Wszystko zgodnie z opisem,rezydent Pan Mamcarz serdeczny dla uczestników, najwyraźniej lubi swoją pracę, obecny przy odprawie powrotnej co swiadczy o tym, że biuro poważnie traktuje klientów i nie okazuje im zainteresowania tylko na początku.Dobra organizacja wszystkiego tj dokumenty podróży, transfery, wycieczki we współpracy z miejscowymi przewoźnikami, pilotka na Santorini.Niektórzy byli zawiedzeni wyprawą i pilotem do Knossos (grupa 60 osób, nic nie słychać, liczyli na wiecej a do muzeum archeologicznego w Heraklionie mogli pójść ale indywidualnie.Pewnie taki był program i nie doczytali).Ostatni dzień, opuszczenie pokoju do 12.00 i czas dla siebie do 21.50 czyli transferu na lotnisko nie był dniem straconym a wręcz przeciwnie - plaża i relaks oraz okazja do posiłku w tawernie.Niektórzy piszący oburzeni tak późnymi godzinami odlotu ( 00.40 dnia następnego )mogli wcześniej poczytać warunki i wybrać inną wycieczkę zwłaszcza z dziećmi, Taka była umowa.Dla mnie minusem jest sadzanie dorosłych uczestników w samolocie pomiędzy grupę ryczących rozpuszczonych bachorów co czyni 2,5 godz. podróż męczarnią.Powinno sie ich grupować np z przodu, potem bilety tańsze za utrudnienie podróży i dalej normalni ludzie.Taki wniosek składam. Warunki w hotelu b.dobe.Jedzenie urozmaicone, duży wybór, dobre ale zupy okropne( można nie jeść, nie umieją ich gotować, grecy nie jedzą zup-taki klimat).Swój pobyt uważam za bardzo udany.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta identyczna do R. (transfer, wycieczki) w lepszej cenie. Kontakt z rezydentem bardzo dobry. Kiedy w dniu (a właściwie w noc) wyjazdu autokar na lotnisko nie zatrzymał się przy naszym hotelu (podobno się zapełnił wcześniej - wciąż nie mogę pojąć jak to możliwe, skoro liczba pasażerów była dokładnie znana) przysłano po nas taksówkę.

Byłam w tym roku w Grecji na wyspie Rodos...polecam bardzo serdecznie dla osób które lubią wypoczynek w spokoju zaciszu ...od hotelu do morza jest 5 minut spacerkiem....pokoje czyste ...jedzenie bardzo dobre....atrakcje przy basenie jak i wieczorkiem...bardzo miła obsługa......same pozytywny...szczegolnie chciałam pozdrowic panią rezydent Mirandę...wspaniała osoba !

Pierwsze wakacje z Easy Travel i Całą Rodziną na Zakynthos hotel Plaza Pallas - SUPER POLECAMY WSZYSTKIM.

W zeszłym roku byliśmy z Easy Travel na KOS - wtedy oceniłem biuro na 8,5. W tym roku byliśmy w czerwcu w hotelu Admiral Tsilivi na Zakynthos. Ocena wyjazdu i organizatora równie wysoka. Z prawdziwą przyjemnością wszystkim POLECAM : wyspę ,Easy Travel oraz Wakacje.pl !!!!

Biuro godne polecenia , wszystkie założenia zostały spełnione , rezydentka miła i pomocna, udane wakacje.

Moje pierwsze i niezapomniane wakacje :) POLECAM !!

Rodzinny pobyt pierwszy raz w Grecji i pierwszy raz z easy travel .PRAWIE idealnie.