Ecco Holiday

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
    939 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Cypr własne
Zobacz wszystkie oferty Ecco Holiday

UWAGA na biuro Ecco Holiday to naciągacze! Urlop to horror -Hotel fatalnej jakości a praktyki jakie biuro stosuje naganne! Sprawa sądowa pewna! ODRADZAM! ODRADZAM! JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!

Stanowczo odradzamy wszelkie wyjazdy za pośrednictwem biura turystycznego EccoHoliday. Wykupiliśmy w tym biurze tygodniowy pobyt na Korfu (26.05-2.06.2017), w 5 gwiazdkowym hotelu Corfu Holiday Palace. Z umowy wynikało, że biuro zapewnia transfer lotnisko - hotel - lotnisko oraz opiekę anglojęzycznego rezydenta. Jak się okazało, na lotnisku w Korfu nie pojawiła się żadna osoba z logo EccoHoliday, celem zapewnienia nam transferu do hotelu. Samolot z Poznania lądował o godzinie 23.00. Po godzinie oczekiwania, szukania kogokolwwiek, kto mógłby nam pomóc oraz dzwonienia na posiadane numery telefonów alarmowych, które o tej porze były nieczynne, zainteresował się nami jakiś dobry człowiek, który najpierw poradził nam wezwać taksówkę, a wobec naszego stanowczego sprzeciwu, po długich dyskusjach, dopisał nasze nazwiska do posiadanej przez siebie jakiejś listy, po czym wskazał nam mikrobus, który odwiózł nas w końcu do hotelu. W hotelu nie było żadnej informacji o EccoHoliday. Nie było też żadnej informacji o transferze powrotnym z hotelu na lotnisko w dniu wyjazdu. Nie chcąc dopuścić do powtórzenia się sytuacji z dnia przylotu, po licznych interwencjach telefonicznych, udało się nam uzyskać potwierdzenie SMS-em transferu powrotnego, dosłownie ostatniego dnia, na kilka godzin przed odlotem. Nie sprawdził się również reklamowany przez EccoHoliday, jako oaza spokoju i wypoczynku, hotel Corfu Holiday Palace. Wystarczy wskazać na jego położenie, w bezpośredniej bliskości pasa startowego miejscowego lotniska. Z tarasu pokoju hotelowego mogliśmy obserwować start i lądowania samolotów od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Również kuchnia hotelowa, reklamowana jako "wyśmienita", okazała się kuchnią, co najwyżej średniej jakości, w porównaniu z innymi znanymi nam z wcześniejszych pobytów w Grecji (racjonowanie kawy na śniadanie, w menu brak potraw rybnych, jedzenie jednostajne - niesmaczne, brak urozmaicenia itp.). Kto im przyznał 5 gwiazdek? Barbara i Tadeusz

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Cyprze. Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wszystko dopięte na ostatni guzik. W gratisie dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Dziękujemy za wspaniałe wakacje.

Ecco travel Chiny Szanghaj 28.04 do 6.05. Bardzo dobra organizacja i przede wszystkim REWELACYJNY przewodnik Tomek. Pozdrawiamy Tomka -Stamirscy

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Krecie.Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni!Pewnie lepiej byśmy się czuli gdyby była opieka polskiego rezydenta ale to było opisane w ofercie więc wszystko jest ok.

Gdyby nie bardzo przyjazna załoga hotelu,, Euroclub" w Qawra na Malcie z którego korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z Poznania byłoby bardzo źle. Załoga tego hotelu to wielki atut !! Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji (utrata dokumentów) która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, jakieś adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. Takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcja!!!. Nigdy więcej z poznańskim Ecco Holiday!

Ecco Holiday? ładna nazwa i chyba nic więcej! Korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z hotelu,, Euroclub? na Malcie konkretnie w miejscowości Qawra. Hotel doskonały dla aktywnie zwiedzających Maltę i Gozo. Super położenie miedzy zatokami. Niecałe 100 m. od Dworca Autobusowego Buggiba. Ułatwiało to korzystanie z autobusów, które jak wiadomo na Malcie nie grzeszą punktualnością i bywa w nich tłoczno. Wyżywienie HB absolutnie na dobrym poziomie, pokój czysty i zadbany. Największym atutem hotelu była jego załoga. Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji, która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. A takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcją!!!. Nigdy więcej z Ecco Holiday!

Przestrzegam przed korzystaniem z usług Ecco Travel. Wykupiłem wycieczkę "Pekin i okolice". Mimo spełnienia wszystkich warunków (wiza, paszport) nie zostałem wpuszczony na teren Chin. W sytuacji kryzysowej nie otrzymałem żadnej pomocy ze strony biura podróży. Pilotka przeszła odprawę paszportową przede mną, co stanowi elementarny błąd i nie miałem możliwości osobiście kontaktować się z nią w tej sytuacji. Ponadto nie podjęła żadnych działań, nie próbowała wyjaśnić sytuacji z urzędnikami chińskimi, nie zawiadomiła ambasady RP w Pekinie. W efekcie tego zostałem bez podania jakichkolwiek wyjaśnień wsadzony do samolotu powrotnego do Warszawy. Nie miałem nawet możliwości przekazania pieniędzy ani bagażu podręcznego mojej dziewczynie, która stała 10 metrów dalej, ale już za "granicą państwa". Biuro Ecco Travel odmówiło także zwrotu jakichkolwiek kosztów wyjazdów - ani ze względu na niekompetencję pilotki ani ze względu na niewykorzystane przeze mnie świadczenia na miejscu. Co najbardziej bulwersujące - na lotnisku pozostał mój bagaż, do którego nie mogłem się dostać, a pilotka nie zadbała o to, aby wrócił on ze mną. Odebrała go z lotniska w Pekinie moja dziewczyna, po czym otrzymałem informację z Ecco Travel, że jeśli chce ona go zabrać do Polski, to musi zapłacić 200 dolarów za nadbagaż!

złodzieje i nic wiecej! po przyjeździe do Hiszpanii nikt nas z lotniska nie odebrał! nikt nie poinformowal że hotel w którym mieliśmy mić wakacje stał zamknięty !!(miesiąc wcześniej) zero jakich kolwiek wiadomości powinni to coś zamknąć !!!! szkoda tylko czasu i pieniędzy nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

Styczeń 2017 Malta komfortowy hotel **** za niecałe 800,-/tydz./1 os.w pokoju 2 os. Z najlepszym spojrzeniem na Gozo....Organizacja do i z hotelu wzorowa, transfer punktualny. Żadnych niespodzianek, wszystko określone jasnymi zasadami. A to że nie było osobiscie rezydenta nie mialo znaczenia. Informacja byla jasno podana o tym w Polsce. Wszystkie kontakty telefoniczne zostaly podane przez biuro w dniu przyjazdu. Mój potencjał organizacyjny pozwolił mi spędzić na Malcie i Gozo fantastyczny tydzień, za co serdecznie dziękuję Ecco holiday. Bez obaw chetnie polece jeszcze z tym biurem, moze nawet zabiore męża :))