Ecco Holiday

• Hiszpania śniadania i obiadokolacje
    914 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Cypr własne
Zobacz wszystkie oferty Ecco Holiday

Własnie wruciłem z bułgari hotel paradise grenn park hotel w porządku dobrze położony duże pokoje jedzenie rewelacyjne .czytajac opinie o tym biurze miałem obawy wykupić wycieczkę ale nic przykrego z tych opini się nie sprawdzilo Biuro ecco holiday wywiązało sie perfekcyjnie jezeli chodzi o Bułgarię złote piaski w tym hotelu. Moge z całą odpowiedzialnością polecić.... ????????

Niedawno wróciliśmy z tygodniowych, rodzinnych wakacji w miejscowości Obzor (Bułgaria) i jesteśmy zachwyceni. Biuro świetnie wywiązało się z umowy, wszystko dopięte na ostatni guzik - przedstawiciele czekali na lotnisku, sprawnie przetransferowano nas do hotelu klimatyzowanym autokarem, a hotel Casablanca w 200% spełniał nasze oczekiwania - czyściutko, elegancko, miła obsługa, wspaniała i urozmaicona kuchnia, niedaleko do morza. Żyć nie umierać :) Polecamy gorąco!!!

w dniach 20-28 czerwca byłam wraz z mężem uczestnikiem wycieczki "Pekin i okolice .Program bardzo bogaty,oprócz zwiedzania także warsztaty kaligrafii, pokaz parzenia herbaty,wizyta na nocnym bazarze, wizyta w sklepie jedwabniczym i perłami ,połączone z krótkim pokazem i wykładem ,spacer w parku Ritan. Nasz pilot ,p. Wiktor perfekcyjnie wszystko organizował i ciągle opowiadał-chapeau bas przed jego erudycją i zasobem wiedzy,a także poczuciem humoru.Wszystkim życzę tak zaangażowanego pilota.Chińska pilotka ,p. Pink również zasługuje na uznanie. Marianna

UWAGA na biuro Ecco Holiday to naciągacze! Urlop to horror -Hotel fatalnej jakości a praktyki jakie biuro stosuje naganne! Sprawa sądowa pewna! ODRADZAM! ODRADZAM! JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!

Stanowczo odradzamy wszelkie wyjazdy za pośrednictwem biura turystycznego EccoHoliday. Wykupiliśmy w tym biurze tygodniowy pobyt na Korfu (26.05-2.06.2017), w 5 gwiazdkowym hotelu Corfu Holiday Palace. Z umowy wynikało, że biuro zapewnia transfer lotnisko - hotel - lotnisko oraz opiekę anglojęzycznego rezydenta. Jak się okazało, na lotnisku w Korfu nie pojawiła się żadna osoba z logo EccoHoliday, celem zapewnienia nam transferu do hotelu. Samolot z Poznania lądował o godzinie 23.00. Po godzinie oczekiwania, szukania kogokolwwiek, kto mógłby nam pomóc oraz dzwonienia na posiadane numery telefonów alarmowych, które o tej porze były nieczynne, zainteresował się nami jakiś dobry człowiek, który najpierw poradził nam wezwać taksówkę, a wobec naszego stanowczego sprzeciwu, po długich dyskusjach, dopisał nasze nazwiska do posiadanej przez siebie jakiejś listy, po czym wskazał nam mikrobus, który odwiózł nas w końcu do hotelu. W hotelu nie było żadnej informacji o EccoHoliday. Nie było też żadnej informacji o transferze powrotnym z hotelu na lotnisko w dniu wyjazdu. Nie chcąc dopuścić do powtórzenia się sytuacji z dnia przylotu, po licznych interwencjach telefonicznych, udało się nam uzyskać potwierdzenie SMS-em transferu powrotnego, dosłownie ostatniego dnia, na kilka godzin przed odlotem. Nie sprawdził się również reklamowany przez EccoHoliday, jako oaza spokoju i wypoczynku, hotel Corfu Holiday Palace. Wystarczy wskazać na jego położenie, w bezpośredniej bliskości pasa startowego miejscowego lotniska. Z tarasu pokoju hotelowego mogliśmy obserwować start i lądowania samolotów od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Również kuchnia hotelowa, reklamowana jako "wyśmienita", okazała się kuchnią, co najwyżej średniej jakości, w porównaniu z innymi znanymi nam z wcześniejszych pobytów w Grecji (racjonowanie kawy na śniadanie, w menu brak potraw rybnych, jedzenie jednostajne - niesmaczne, brak urozmaicenia itp.). Kto im przyznał 5 gwiazdek? Barbara i Tadeusz

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Cyprze. Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wszystko dopięte na ostatni guzik. W gratisie dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Dziękujemy za wspaniałe wakacje.

Ecco travel Chiny Szanghaj 28.04 do 6.05. Bardzo dobra organizacja i przede wszystkim REWELACYJNY przewodnik Tomek. Pozdrawiamy Tomka -Stamirscy

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Krecie.Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni!Pewnie lepiej byśmy się czuli gdyby była opieka polskiego rezydenta ale to było opisane w ofercie więc wszystko jest ok.

Gdyby nie bardzo przyjazna załoga hotelu,, Euroclub" w Qawra na Malcie z którego korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z Poznania byłoby bardzo źle. Załoga tego hotelu to wielki atut !! Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji (utrata dokumentów) która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, jakieś adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. Takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcja!!!. Nigdy więcej z poznańskim Ecco Holiday!

Ecco Holiday? ładna nazwa i chyba nic więcej! Korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z hotelu,, Euroclub? na Malcie konkretnie w miejscowości Qawra. Hotel doskonały dla aktywnie zwiedzających Maltę i Gozo. Super położenie miedzy zatokami. Niecałe 100 m. od Dworca Autobusowego Buggiba. Ułatwiało to korzystanie z autobusów, które jak wiadomo na Malcie nie grzeszą punktualnością i bywa w nich tłoczno. Wyżywienie HB absolutnie na dobrym poziomie, pokój czysty i zadbany. Największym atutem hotelu była jego załoga. Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji, która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. A takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcją!!!. Nigdy więcej z Ecco Holiday!