Ecco Holiday

969 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
    999 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Ecco Holiday

złodzieje i nic wiecej! po przyjeździe do Hiszpanii nikt nas z lotniska nie odebrał! nikt nie poinformowal że hotel w którym mieliśmy mić wakacje stał zamknięty !!(miesiąc wcześniej) zero jakich kolwiek wiadomości powinni to coś zamknąć !!!! szkoda tylko czasu i pieniędzy nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

Styczeń 2017 Malta komfortowy hotel **** za niecałe 800,-/tydz./1 os.w pokoju 2 os. Z najlepszym spojrzeniem na Gozo....Organizacja do i z hotelu wzorowa, transfer punktualny. Żadnych niespodzianek, wszystko określone jasnymi zasadami. A to że nie było osobiscie rezydenta nie mialo znaczenia. Informacja byla jasno podana o tym w Polsce. Wszystkie kontakty telefoniczne zostaly podane przez biuro w dniu przyjazdu. Mój potencjał organizacyjny pozwolił mi spędzić na Malcie i Gozo fantastyczny tydzień, za co serdecznie dziękuję Ecco holiday. Bez obaw chetnie polece jeszcze z tym biurem, moze nawet zabiore męża :))

Tego się nie da opisać! wykupione wakacje 03.10.2016 w Hiszpanii. Z lotniska nikt nas nie odebrał musieliśmy na własną rekę dostać się do hotelu,który okazał się zamknięty!!! Zero informacji od biura lub rezydenta! Nie polecił bym tego biura nikomu

Brak jakiegokolwiek poszanowania dla Klienta. Po przylocie na lotnisko okazało się, że pani która miała nas odebrać miała przyjechać po nas o 15 a nie o 7 rano tak jak przylecieliśmy. Oczywiście nie zostaliśmy o tym poinformowani. Godzinę szukaliśmy przewoźnika, który miał nas zabrać do hotelu, okazało się, że takiego przewoźnika nie ma. Pomogła nam Pani Ania z biura podróży deltanet. Miała nasze skierowania do hotelu ale o transporcie nic nie wiedziała bo to inny przewoźnik. Na własną rękę nam pomogła. Nie mieliśmy rezydenta, zakup wycieczek fakultatywnych, w razie jakiś problemów pomagałam na w/w pani Ania. Przy wylocie nie było z nami nikogo. Wszędzie się kierowaliśmy sami. Wakacje wyglądały tak jakbyśmy samolot i hotel rezerwowali na własną rękę. Bardzo odradzam korzystania z tego biura, za dużo nerwów to kosztuje, których na wypoczynku chcemy mieć jak najmniej.

Witam była to moja pierwsza i ostatnia wycieczka z biurem Ecco Holiday.Przed wyjazdem zostałem poinformowany że rezydent będzie czekał na lotnisku jednak nikogo nie było.Dostałem numer telefonu do pani rezydentki p.Ewy i tyle.Poinformowano mnie o tym że po przybyciu do hotelu pani rezydent będzie organizowała spotkanie informacyjne lecz tego też nie było...Podsumowując wydrukowanie biletów lotniczych i voucherów hotelowych to cała robota biura a klient niech się martwi sam. Ktoś kto nie zna języka z pewnymi sprawami miał by problemy.A i jeszcze jedna sprawa rezydent innej firmy tzn ITAKA biegał po pokojach szukając swoich klientów żeby czasem kogoś nie pominąć w spotkaniu informacyjnym więc czegoś takiego się spodziewałem a nie numer telefonu i umawianie się ze sfochowaną panią rezydent.

Bardzo polecam, jasne wiadomości, miła obsługa telefoniczna bez zastrzeżeń.

Wszystko było jasne dla podróżujących, rezydent odwiedzał często hotel, odpowiadał na każde pytania, o każdej porze można było liczyć na pomoc biura. Wszystko dokładnie tak jak w ofercie, dobra cena, polecam wszystkim

Byłam z Ecco w Maju 2016 na Majorce , nie uwidziałam Pani rezydent na oczy . Segregator w lobby hotelowym był nie uzupełniany o terminy i godziny spotkań . Miałam tylko do wielmożnej Pani nr telefonu jak by sie paliło i waliło . Tak że nie polecam tego biura nikomu , lepiej dopłacić parę groszy i skorzystać z bardziej profesjonalnego biura . Ja nie pozdrawiam Pani rezydent , która "opiekowała" się gośćmi od 15 do 22 Maja w EL ARENAL .

Byłam z mężem na wycieczce Pekin -okolice 21-29-06.2016 wycieczka super zorganizowana Chciałabym wyróżnić pilota wycieczki pana Pawła młody człowiek z wielką wiedzą ,którą w fantastyczny sposób umie przekazac rozumie wszystkich bez względu na wiek świetny pilot oraz organizator Brawo panie Pawle niech pan zawsze taki będzie Jola z Mietkiem

Ostatni raz ,nigdy więcej,biuro nie przejmuje sie klijentami.nastawione na zysk a nie wygode wczasowiczów.4 reklamacje bez odzewu potwierdzenie swoich roszczeń przez rezydenta