Ecco Holiday

915 zł 2 dni / os. Sprawdź
  • Malta śniadania
  • Hiszpania śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Ecco Holiday

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Krecie.Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni!Pewnie lepiej byśmy się czuli gdyby była opieka polskiego rezydenta ale to było opisane w ofercie więc wszystko jest ok.

Gdyby nie bardzo przyjazna załoga hotelu,, Euroclub" w Qawra na Malcie z którego korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z Poznania byłoby bardzo źle. Załoga tego hotelu to wielki atut !! Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji (utrata dokumentów) która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, jakieś adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. Takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcja!!!. Nigdy więcej z poznańskim Ecco Holiday!

Ecco Holiday? ładna nazwa i chyba nic więcej! Korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday z hotelu,, Euroclub? na Malcie konkretnie w miejscowości Qawra. Hotel doskonały dla aktywnie zwiedzających Maltę i Gozo. Super położenie miedzy zatokami. Niecałe 100 m. od Dworca Autobusowego Buggiba. Ułatwiało to korzystanie z autobusów, które jak wiadomo na Malcie nie grzeszą punktualnością i bywa w nich tłoczno. Wyżywienie HB absolutnie na dobrym poziomie, pokój czysty i zadbany. Największym atutem hotelu była jego załoga. Potrafiła pomóc w bardzo trudnej sytuacji, która przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub? Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. A takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcją!!!. Nigdy więcej z Ecco Holiday!

Przestrzegam przed korzystaniem z usług Ecco Travel. Wykupiłem wycieczkę "Pekin i okolice". Mimo spełnienia wszystkich warunków (wiza, paszport) nie zostałem wpuszczony na teren Chin. W sytuacji kryzysowej nie otrzymałem żadnej pomocy ze strony biura podróży. Pilotka przeszła odprawę paszportową przede mną, co stanowi elementarny błąd i nie miałem możliwości osobiście kontaktować się z nią w tej sytuacji. Ponadto nie podjęła żadnych działań, nie próbowała wyjaśnić sytuacji z urzędnikami chińskimi, nie zawiadomiła ambasady RP w Pekinie. W efekcie tego zostałem bez podania jakichkolwiek wyjaśnień wsadzony do samolotu powrotnego do Warszawy. Nie miałem nawet możliwości przekazania pieniędzy ani bagażu podręcznego mojej dziewczynie, która stała 10 metrów dalej, ale już za "granicą państwa". Biuro Ecco Travel odmówiło także zwrotu jakichkolwiek kosztów wyjazdów - ani ze względu na niekompetencję pilotki ani ze względu na niewykorzystane przeze mnie świadczenia na miejscu. Co najbardziej bulwersujące - na lotnisku pozostał mój bagaż, do którego nie mogłem się dostać, a pilotka nie zadbała o to, aby wrócił on ze mną. Odebrała go z lotniska w Pekinie moja dziewczyna, po czym otrzymałem informację z Ecco Travel, że jeśli chce ona go zabrać do Polski, to musi zapłacić 200 dolarów za nadbagaż!

złodzieje i nic wiecej! po przyjeździe do Hiszpanii nikt nas z lotniska nie odebrał! nikt nie poinformowal że hotel w którym mieliśmy mić wakacje stał zamknięty !!(miesiąc wcześniej) zero jakich kolwiek wiadomości powinni to coś zamknąć !!!! szkoda tylko czasu i pieniędzy nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

Styczeń 2017 Malta komfortowy hotel **** za niecałe 800,-/tydz./1 os.w pokoju 2 os. Z najlepszym spojrzeniem na Gozo....Organizacja do i z hotelu wzorowa, transfer punktualny. Żadnych niespodzianek, wszystko określone jasnymi zasadami. A to że nie było osobiscie rezydenta nie mialo znaczenia. Informacja byla jasno podana o tym w Polsce. Wszystkie kontakty telefoniczne zostaly podane przez biuro w dniu przyjazdu. Mój potencjał organizacyjny pozwolił mi spędzić na Malcie i Gozo fantastyczny tydzień, za co serdecznie dziękuję Ecco holiday. Bez obaw chetnie polece jeszcze z tym biurem, moze nawet zabiore męża :))

Tego się nie da opisać! wykupione wakacje 03.10.2016 w Hiszpanii. Z lotniska nikt nas nie odebrał musieliśmy na własną rekę dostać się do hotelu,który okazał się zamknięty!!! Zero informacji od biura lub rezydenta! Nie polecił bym tego biura nikomu

Brak jakiegokolwiek poszanowania dla Klienta. Po przylocie na lotnisko okazało się, że pani która miała nas odebrać miała przyjechać po nas o 15 a nie o 7 rano tak jak przylecieliśmy. Oczywiście nie zostaliśmy o tym poinformowani. Godzinę szukaliśmy przewoźnika, który miał nas zabrać do hotelu, okazało się, że takiego przewoźnika nie ma. Pomogła nam Pani Ania z biura podróży deltanet. Miała nasze skierowania do hotelu ale o transporcie nic nie wiedziała bo to inny przewoźnik. Na własną rękę nam pomogła. Nie mieliśmy rezydenta, zakup wycieczek fakultatywnych, w razie jakiś problemów pomagałam na w/w pani Ania. Przy wylocie nie było z nami nikogo. Wszędzie się kierowaliśmy sami. Wakacje wyglądały tak jakbyśmy samolot i hotel rezerwowali na własną rękę. Bardzo odradzam korzystania z tego biura, za dużo nerwów to kosztuje, których na wypoczynku chcemy mieć jak najmniej.

Witam była to moja pierwsza i ostatnia wycieczka z biurem Ecco Holiday.Przed wyjazdem zostałem poinformowany że rezydent będzie czekał na lotnisku jednak nikogo nie było.Dostałem numer telefonu do pani rezydentki p.Ewy i tyle.Poinformowano mnie o tym że po przybyciu do hotelu pani rezydent będzie organizowała spotkanie informacyjne lecz tego też nie było...Podsumowując wydrukowanie biletów lotniczych i voucherów hotelowych to cała robota biura a klient niech się martwi sam. Ktoś kto nie zna języka z pewnymi sprawami miał by problemy.A i jeszcze jedna sprawa rezydent innej firmy tzn ITAKA biegał po pokojach szukając swoich klientów żeby czasem kogoś nie pominąć w spotkaniu informacyjnym więc czegoś takiego się spodziewałem a nie numer telefonu i umawianie się ze sfochowaną panią rezydent.

Bardzo polecam, jasne wiadomości, miła obsługa telefoniczna bez zastrzeżeń.