Ecco Holiday

• Cypr własne
    952 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania własne
Zobacz wszystkie oferty Ecco Holiday

bylam na wycieczce do Izraela w dniach 6.09-14.09.2017,im dluzej od wyjazdu tym bardziej tesknie do miejsc i ludzi, z ktorymi spedzalam ten wyjatkowy czas:)szczegolnie dobrze i cieplo wspominam p. Alicje Aziz- pilotke, ktora matkowala nam od lotniska w Warszawie przez caly pobyt.To bardzo radosna i madra osoba, o rozleglej wiedzy, potrafiaca stworzyc rodzinna atmosfere, dac poczucie bezpieczenstwa i partnerstwa, dbajaca o kazdy szczegol.kierowca autokaru tez byl wyjatkowo profesjonalny i otwarty na potrzeby turystow.bardzo dobrze zorganizowana impreza, bardzo polecam, pozdrawiam.Jolanta Głębocka z Siedlec

Wycieczka do Chin - Pekin i Okolice została przez Ecco Holiday zrealizowana perfekcyjnie. Bogaty program zwiedzania w cenie imprezy, świetny hotel - przestronny apartamencik z sypialnią, salonem, dwoma łazienkami,sprawna klimatyzacja, TV w każdym pokoju i w łazience. Obiadokolacje codziennie w innej dość luksusowej restauracji, bogate urozmaicone chińskie jedzenie, różnorodność smaków. Super polski rezydent w Pekinie Pan Paweł Łukaszewicz - profesjonalista w 100% (czego nie można powiedzieć o wielu innych przedstawicielach innych biur podróży, z których korzystaliśmy na wycieczki do innych krajów. Sam Pekin niezwykle atrakcyjny, tętniący życiem, rozrywką, sprawiający wrażenie bardzo przyjaznego i bezpiecznego. Chińczycy bardzo życzliwi i chętnie służący wszelaką pomocą. Same pozytywne wrażenia, a do porównania mamy wiele innych zagranicznych wycieczek, w których braliśmy udział, i w stosunku do których często musieliśmy składać reklamacje.

Przebywałem na wczasach w sierpniu w miejscowości Obzor w hotelu "Casablanca". Z ramienia organizatora ECCO HOLIDAY miała się nami opiekować rezydentka, która na stałe przebywała w Słonecznym Brzegu. Od chwili przylotu do momentu odlotu rezydentka nie pojawiła się ani razu. Jedynie na tablicy ogłoszeń podany był nr. telefonu, pod którym można było nawiązać kontakt z rezydentką w razie konieczności uzyskania pomocy w nagłych przypadkach. Rezydentka telefon odebrała lecz odmówiła przyjazdu i udzielenia pomocy w sprawie utraty dokumentów tłumacząc to faktem, iż jest zajęta organizowaniem wycieczki dla innych wczasowiczów w Słonecznym Brzegu. Jedyną pomoc jaką zaoferowała było zorganizownie przejazdu do Konsulatu w Nesseberze według jej oceny po najniższej cenie, która jak się okazało była wyższa o 10 lewa od cen oferowanych przez przewoźników w Obzorze. Sam musiałem rozwiązać moje problemy związane z utrtą dokumentów, gdyż w rozmowie telefonicznej rezydentka wprost odmówiła mi pomocy ze swojej strony.

Biuro zmieniło nam lot powrotny do Katowic. Mieliśmy wracać popołudniu liniami Bulgarian Air Charter a nagle dostaliśmy telefon od rezydentki Oktawii ze nie stawiliśmy się na odprawie na linie Enter . W ciągu minuty musiałam opuścić hotel i wziąć taksówkę na swój koszt. Ledwo zdążyłam na samolot który leciał do Katowic z innym biurem podróży. Pani rezydent Oktawia tłumaczyła, że napisała nam informacje.Dysponuję zdjęciem tej informacji (widzieli ja wszyscy moi bliscy i znajomi oraz biuro Travel Planet ). Pani rezydentka ma problemy z przekazywaniem informacji. Niepotrzebny stres zamazał wszystkie piękne chwile w Bułgarii. Szkoda bo jestem stałą klientką Travel Planet ale wiem , że z tym biurem podróży NIGDY NIE POLECĘ.

Własnie wruciłem z bułgari hotel paradise grenn park hotel w porządku dobrze położony duże pokoje jedzenie rewelacyjne .czytajac opinie o tym biurze miałem obawy wykupić wycieczkę ale nic przykrego z tych opini się nie sprawdzilo Biuro ecco holiday wywiązało sie perfekcyjnie jezeli chodzi o Bułgarię złote piaski w tym hotelu. Moge z całą odpowiedzialnością polecić.... ????????

Niedawno wróciliśmy z tygodniowych, rodzinnych wakacji w miejscowości Obzor (Bułgaria) i jesteśmy zachwyceni. Biuro świetnie wywiązało się z umowy, wszystko dopięte na ostatni guzik - przedstawiciele czekali na lotnisku, sprawnie przetransferowano nas do hotelu klimatyzowanym autokarem, a hotel Casablanca w 200% spełniał nasze oczekiwania - czyściutko, elegancko, miła obsługa, wspaniała i urozmaicona kuchnia, niedaleko do morza. Żyć nie umierać :) Polecamy gorąco!!!

w dniach 20-28 czerwca byłam wraz z mężem uczestnikiem wycieczki "Pekin i okolice .Program bardzo bogaty,oprócz zwiedzania także warsztaty kaligrafii, pokaz parzenia herbaty,wizyta na nocnym bazarze, wizyta w sklepie jedwabniczym i perłami ,połączone z krótkim pokazem i wykładem ,spacer w parku Ritan. Nasz pilot ,p. Wiktor perfekcyjnie wszystko organizował i ciągle opowiadał-chapeau bas przed jego erudycją i zasobem wiedzy,a także poczuciem humoru.Wszystkim życzę tak zaangażowanego pilota.Chińska pilotka ,p. Pink również zasługuje na uznanie. Marianna

UWAGA na biuro Ecco Holiday to naciągacze! Urlop to horror -Hotel fatalnej jakości a praktyki jakie biuro stosuje naganne! Sprawa sądowa pewna! ODRADZAM! ODRADZAM! JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!

Stanowczo odradzamy wszelkie wyjazdy za pośrednictwem biura turystycznego EccoHoliday. Wykupiliśmy w tym biurze tygodniowy pobyt na Korfu (26.05-2.06.2017), w 5 gwiazdkowym hotelu Corfu Holiday Palace. Z umowy wynikało, że biuro zapewnia transfer lotnisko - hotel - lotnisko oraz opiekę anglojęzycznego rezydenta. Jak się okazało, na lotnisku w Korfu nie pojawiła się żadna osoba z logo EccoHoliday, celem zapewnienia nam transferu do hotelu. Samolot z Poznania lądował o godzinie 23.00. Po godzinie oczekiwania, szukania kogokolwwiek, kto mógłby nam pomóc oraz dzwonienia na posiadane numery telefonów alarmowych, które o tej porze były nieczynne, zainteresował się nami jakiś dobry człowiek, który najpierw poradził nam wezwać taksówkę, a wobec naszego stanowczego sprzeciwu, po długich dyskusjach, dopisał nasze nazwiska do posiadanej przez siebie jakiejś listy, po czym wskazał nam mikrobus, który odwiózł nas w końcu do hotelu. W hotelu nie było żadnej informacji o EccoHoliday. Nie było też żadnej informacji o transferze powrotnym z hotelu na lotnisko w dniu wyjazdu. Nie chcąc dopuścić do powtórzenia się sytuacji z dnia przylotu, po licznych interwencjach telefonicznych, udało się nam uzyskać potwierdzenie SMS-em transferu powrotnego, dosłownie ostatniego dnia, na kilka godzin przed odlotem. Nie sprawdził się również reklamowany przez EccoHoliday, jako oaza spokoju i wypoczynku, hotel Corfu Holiday Palace. Wystarczy wskazać na jego położenie, w bezpośredniej bliskości pasa startowego miejscowego lotniska. Z tarasu pokoju hotelowego mogliśmy obserwować start i lądowania samolotów od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Również kuchnia hotelowa, reklamowana jako "wyśmienita", okazała się kuchnią, co najwyżej średniej jakości, w porównaniu z innymi znanymi nam z wcześniejszych pobytów w Grecji (racjonowanie kawy na śniadanie, w menu brak potraw rybnych, jedzenie jednostajne - niesmaczne, brak urozmaicenia itp.). Kto im przyznał 5 gwiazdek? Barbara i Tadeusz

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na Cyprze. Biuro wywiązało się znakomicie wszystko zgodne z opisem oferty-hotel na wysokim poziomie ,dobra organizacja biura,transfery hotel-lotnisko punktualne.Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wszystko dopięte na ostatni guzik. W gratisie dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Dziękujemy za wspaniałe wakacje.