Exim Tours

600 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania śniadania
    714 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

Jedno podstawowe zastrzezenie: jesli wykupuje sie wycieczke i bierze opcje all inclusive + wyjezdza sie na wakacje minimum tygodniowe to naturalne jest, ze wezmie sie ze soba bagaz podrozny a nie tylko podreczny. Biuro podrozy powinno poinformowac, ze za bagaz nalezy dodatkowo zaplacic aby na lotnisku nie bylo problemow. W momencie nadania bagazu otrzymlam informacje, ze musze doplacic za jeden bagaz 170 zl... szkoda, ze nie wiedzialam o tym w momencie wykupienia wycieczki, na pewno zaoszczedziloby mi to klopotow i nerwow. Na miejscu rezydent bardzo sprawnie odpowiadal na zapytania, byl uprzejmy, zyczliwy, rzeczowo przedstawial informacje. Transfer z lotniska do hotelu ok.

Dramat.Izrael z tym biurem nie pokrywa sie w zadnej plaszczyznie z umowa.ciagle klamstwa.Pani rezydent Halina G.nie ma bladego pojecia o niczym.przekazuje nie prawdziwe informaje.wyobrazaja sobie Panstwo ze przez ta osobe pojechalismy do izraela i nie zobaczylismy jerozolimy i betlejem?przyjela od nas pieniadze i kilkukrotnie przekladala termin.odwolywala kilka h przed wyjazdem wycieczke.a najciekawsze ze nagle cena wzrastala o 50 proc!nie wie nic o okolicy i hotelu.zdzwiona ze dla nas byly miejsca w hotelu bo wiekszosc ludzi musi zamiennie dostawac inne hotele niz za ktore plcili.ciagle przeprasza za swoje pomylki i nie wiedze.nawet blednie wskazuje infotmacje odnosnie autobusow ktorymi mamy sie poruszac po miescie bo pomylily sie jej cyferki!!nic nie wiedziala o zmianie lotniska i innych h transferu!pomagalo nam biuro z polski.wyprawa dla ludzi o mocnych nerwach.nie polecam zdecydowanie biura.wstydzilbym sie na miejscu szefostwa za takiego pracownika.zero profesjonalizmu.

Fake biuro... Bylem w Hiszpanii. Rezydentka 0 kontraktu telefonicznego do tego bardzo nie mila... hotel - brudzic, smród i ubustwo... Dodam, ze zaplacilem 6 tysis 2 osoby 7 dni...Reklacje zlozylem odpowiedz negatywna w sumie to odpowiedz jak by na onne stwoerdzenia woec pewnie wszystko tą samą wysylaja... Nie polecam

Bylem z biurem we wrzesniu w Egipcie i nie narzekam, a korzystalem z tego biura parokrotnie . Jesli ktos za 2400 oczekuje kawioru i noszenia na rekach niech jedzie do Zakopanego albo Sopotu ....napewno kolejne wakacje spedze z Exsimem ....polecam

Była to moja pierwsza i OSTATNIA wycieczka z biurem Exim. Jestem zażenowany poziomem tego biura , wciskają klientom mega kłamstwa . Nie wywiązują się z tego co napisali w umowie. Brak spotkania z rezydentem , byliśmy z narzeczoną nastawieni na zwiedzanie wyspy pod opieką biura , musieliśmy robić to na własną rękę, co w nieznanym miejscu jest niebezpieczne. Największą porażką jaką popisało się biuro to BRAK właściwego transferu z hotelu do lotniska ( wysłali autobus w ostatnim możliwym momencie , ledwo zdążyliśmy na samolot, bo zapomnieli o swoich klientach ,którzy czekali 3 godziny pod hotelem ). Gwoździem do trumny dla biura jest to że oszukują ludzi , i nie potrafią się do tego przyznać .Kłamstwo za kłamstwem a później są zdziwieni , że ludzie są niezadowoleni z ich obsługi. NIE POLECAM !!!

Zostałem zakwaterowany nie w tym hotelu, który wybrałem. W zastępczym hotelu nie było Internetu, do którego koniecznie musiałem mieć dostęp podczas wakacji. Moja reklamacja została w całości odrzucona. Nie polecam tego biura nawet wrogom.

Super biuro podrózy nabardziej z tego biura polecam Last minute! (Tanio wtedy) :)

NIGDY z tym biurem NIGDZIE. totalne olewanie klienta przez biuro i rezydenta. Exim oferuje fajne hotele, które w rzeczywistości są śmierdzącą, cuchnącą norą. nikt nie ma ochoty na poważne potraktowanie osób, które przez to, że zaufały takiemu touroperatorowi muszą spędzać swoje wymarzone wakacje w stresie i brudzie. zachęcam wszystkich pokrzywdzonych przez biuro EXIM do składania skarg w UOKiK. może jak dostaną karę jak kiedyś Triada kilka milionów nauczą się szanować i nie oszukiwać swoich turystów.

nie polecam tego biura i uważajcie na nich, gdyż chcą tylko sprzedać, a o resztę martw się turysto sam . Byliśmy na Malcie , hotel Santana 4-gwiazdki, ale obrzydliwy, jedzenie okropne mimo, że mieliśmy all inclusive obiad zjedliśmy tylko raz za każdym razem posiłki spożywaliśmy na mieście gdyż strach było te zmielone jedzenie jeść!!!!! ( pies zmielony z budą ) już po wyjściu z samolotu zaczęły się problemy nie było transferu do hotelu znalezienie informacji jak i o której mamy jechać zajęło nam dobre 40 min a lotnisko bardzo małe nie było żadnego opiekuna na miejscu , do hotelu dotarliśmy około 22:50 i na pokój czekaliśmy jeszcze 40 minut bo rzekomo był sprzątany ( niestety nie było tego widać ) w hotelu nie mogli znaleźć naszej rezerwacji i był problem z zakwaterowaniem !!! REZYDENT ( Sebastian ) to dopiero masakra na maxa , że tacy ludzie w ogóle pracują !!!!! pozaznaczał na mapie co można pozwiedzać ( pobazgrolił ) i tyle zero info o wyciekach fakultatywnych chcieliśmy ponurkować, pojechać na Gozo itp. obok hotelu było lokalne biuro turystyczne i u nich wykupowaliśmy dodatkowe wycieczki było extra , wszystko wyjaśnione , poziom obsługo bardzo wysoki Pan rezydent powinien uczyć się od Maltańczyków bo sam przyjechał od niechcenia, kolejny problem to wymeldowanie które było o godzinie 11:00 a lot po 21:00, chcieliśmy za dodatkową opłatą przedłużyć o te parę godzin pobyt , prosiliśmy już 1 dnia na spotkaniu z rezydentem o pomoc niestety nic nie robił totalnie olał sprawę, osttaniego dnia powiedział, że hotel nie przedłuży oczywiście, że ostatniego dnia tak powie ale wspominaliśmy o tym na pierwszym spotkaniu i bardzo nam n atym zależało ...nigdy nie pojedziemy z tego biura i naprawdę odradzamy , urlop jest po to aby wypocząć a nie po to aby o wszystko martwić się samemu !!!!

Wakacje w hotelu Le Tivoli w Agadirze sierpień 2017, rzekomo 4-gwiazdkowy,w rzeczywistości 2 może 2,5. Pokoje wymagają remontu, duże braki w wyposażeniu. Rezydent p. Oskar dość pasywny w swoich działaniach, ignorował prośby jeśli nie jawnie to dyplomatycznie z żartem, 3 spotkania zawsze spóźniony. Przyjechaliśmy o 22.30 do hotelu, nie zadbał o kolację. Pytany o wspomniany posiłek, odpowiedział: "kolacja powinna na Państwa czekać", i tyle. Zmęczeni i głodni po podróży, poszliśmy z dziećmi szukać pizzerni "na miasto". W trakcie pobytu, siedząc nieraz na necie w lobby widzieliśmy inne grupy witane kolacją nawet po 23.00, widocznie przyjechali z lepszym biurem podróży albo mieli żwawszego rezydenta... Żeby nie było wszystko na NIE, to owszem dostaliśmy od p. Oskara fachowe info na początek odnośnie marokańskiej obyczajowości, kultury, miejsc itd Jak również bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych i produktów do zakupu za pośrednictwem rezydenta. Koniec wyjazdu podobnie jak początek jakiś szemrany, wyjazd dużo wcześniej przed planowanym wylotem, miał być o 20.00, po przybyciu na lotnisko okazało się że planowo nasz lot jest o 21.00, doszło jeszcze zapowiedziane zresztą spóźnienie i była 22.00 (dlaczego, może żeby nie załapać się na ostatni posiłek w hotelu, dziwne to ...) Poza tym OK