Exim Tours

589 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Hiszpania śniadania
    691 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Exim Tours

W okresie od 6.06.2017 r. do 20.06.2017 r. przebywaliśmy w Bułgarii z biura podróży Exim Tours, do hotelu nie mamy zastrzeżeń taki jak w ofercie cena też przystępna.Pierwsza sprawa to loty zmienione na dużo późniejsze godziny odlot z Warszawy był o 21/25 jeszcze opóźniony więc w hotelu byliśmy grubo po północy, powrót natomiast był przyspieszony i już przed godziną 4 rano byliśmy w busie wiozącym nas na lotnisko z 15 dni wypoczynku zrobiło się 13 dni.Druga sprawa to rezydent, który był na lotnisku i zostaliśmy przywiezieni do hotelu, ale na tym opieka rezydenta się skończyła. Nie przyjechał do hotelu nie było żadnego kontaktu dopiero po interwencji w 10 dniu pobytu pojawił się nowy rezydent, był potem na lotnisku w Burgas ale mimo że dwa razy się mijaliśmy i pozdrawialiśmy nawet się nie zatrzymał i nie zastanowił kto go tu zna.

Nie polecam tego biura kierunek Majorka. Hotel ok ale wszelkie problemy trzeba było załatwiać samemu. Pani rezydent pojawiła sie raz w hotelu. Powrót na lotnisko trwał 3 godziny!!! A powinien trwać 55 minut! Więcej napewno nie skorzystam z tego biura.

Byłam w Hotelu Miramar z biurem Exim Tours tydzień temu. Zapłaciłam za ofertę all inclusive - w ofercie biura All Inclusive (AI) ? śniadania, obiady, kolacje, pomiędzy posiłkami przekąski. Wszystkie posiłki serwowane są w formie bufetu - NIESTETY HOTEL NIE POSIADA I NIGDY NIE POSIADAŁ PRZEKĄSEK MIEDZY POSIŁKAMI!!! Jedzienie monotonne Rezydent? Brak słów. Nie załatwia spraw, pojawił się w hotelu tylko raz! Biuro problem oferty kazało zgłosić do rezydenta a on... miał ten problem w poważaniu. Obsługa baru pozostawia wiele do życzenia.

Biuro Exim Tours od początku do końca wywiązało się z umowy na szóstkę z plusem. Kompetentni rezydenci służący pomocą aż do odprawienia ostatniego turysty .Jesteśmy bardzo zadowoleni i z wyjazdu i organizacji,polecamy :)

Biuro od początku do końca super. Organizacja jak również rezydencji na szóstkę .Byliśmy w Egipcie w hotelu Aurora Bay w Marsa Alam.Samolot był opóżniony o 1,5 godz rezydent zadzwonił abyśmy pozostali w pokoju a nie na recepcji lub lotnisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i myślę ,że nie jeden raz jeszcze skorzystamy z Exim Tours.Polecam

Ostatni raz podróżujemy z tym biurem , totalna porażka .. Po pierwsze brak rezydenta w hotelu , który powinien wytłumaczyć co i jak .. Hotel niezgodny z opisem w ofercie . Na zdjęciach wyglądało to zupełnie inaczej . Mieliśmy mieć pokój z widokiem na basen , niestety w zamian dostaliśmy pokój z widokiem na ulice , klimatyzacja nie działająca .. Wszystko nie tak jak powinno być ! Nie polecam !

To miała być wspaniała wycieczka dla 12 osób. Niestety już w samolocie zaczęły się problemy. Dzieci nie miały miejsc przy rodzicach. Ogólnie wszyscy porozrzucani po całym samolocie. Hotel SAN TELMO nie będę się rozpisywał bo takiego syfu i umiejscowienia jeszcze nie widziałem. Jedną noc wytrzymaliśmy bo przyjechaliśmy przed północą. Rano wykonaliśmy telefon do biura pan obiecał się tym zająć i niestety już więcej nie można było sie z nimi skontaktować. Przez pięć dni musieliśmy dosłownie walczyć o zmianę pokoi. Do niewiele lepszych ale za to z oknami musieliśmy dopłacić. Jedzenie z puszek tragedia. NIE POLECAMY TEGO BIURA

Wylot na Malte- The Bugiba hotel- wejscie do pokoju- inny jak w ofercie- kompletny syf w łazience, brudna podłoga a w wannie kłaki prawdopodobnie po poprzednich lokatorach. Rezydent widmo, kompletnie niewidoczny. Dodatkowe opłaty, które teoretycznie były w cenie. Brak basenu, kompletnie inny pokój jak w ofercie. Brak klimatyzacji (w pokoju był przycisk obok włącznika światła "air condition", który kompletnie nic nie robił :) Brak zimnej wody- 2 krany do wyboru bardzo gorąca albo gorąca polecam masochistom, szczególnie po Maltańskim opalanku. Sama Malta piękna i polecam natomiast od biura trzymał się będę z daleka i to samo zalecam.

Przemiła rezydentka! Nie namawia na wycieczki, doradza z których warto skorzystać, opowiada o mieście, zawsze odbiera telefon. Idealna :)

Wysługuja się pośrednikami sami nie sprawdzają jakości wykonania usługi. O wszystko trzeba samemu się prosić. Nawet w samolocie każdy siedzi osobno( również dzieci) .