Funclub

79 zł 0 dni / os. Sprawdź
  • Niemcy według programu
    89 zł 0 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Byłem z Funclub już 3 razy. Dawno temu w Hiszpanii na wczasach w hotelu Copacabana, potem w Chorwacji w hotelu Palma a teraz wybieram się na wycieczkę do Anglii. Polecam bo autobusy najlepsze jakimi jechałem i atmosfera zawsze super :)

Dzięki temu wyjazdowi poznałem tak interesującą kulturę Bałkanów! Wspaniałe miejsce, piękna pogoda, brak problemów możliwy dzięki znakomitej organizacji. Raj! Jadę za rok !

Byłem w tym roku w Chorwacji. Piękne miejsce połączone ze znakomita organizacją pozwoliła mi spędzić najlepsze wakacje w moim życiu bez żadnych stresów. Polecam serdecznie!

Razem z FunClubem spędziłem swoje ostatnie wakacje. W 2015 roku byłem w Hiszpanii , w 2016 w Albanii. W obu przypadkach pierwsza rzeczą która rzuciła się w oczy był pełen profesjonalizm pracowników w biurze jaki i osób będących rezydentami na miejscu wypoczynku. Kontakt z Nimi był bezproblemowy, oparty na luźnych relacjach dzięki czemu sam wyjazd był jeszcze przyjemniejszy. Do tego zawsze można było liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu ( w moim wypadku zgubienie karty do pokoju). Oferta zgodna z opisem, brak ukrytych kosztów, wszystko wypisane w ofercie na stronie (wielki plus!). Dodatkowo wiele atrakcji i wycieczek fakultatywnych które nie pozwoliły Nam się nudzić a pozwoliły w znakomity sposób zrozumieć kulturę, tradycje oraz mieszkańców danego kraju. Autokary to najwyższa klasa światowa. Wygodne, dużo miejsca , w połączeniu z bardzo uprzejmymi kierowcami pozwalają na przyjemną podróż w obie strony. Polecam każdemu chętnemu kto nie chce się martwić a dobrze bawić i móc wspominać! A i na pewno wrócę za rok!

Właśnie zarezerwowałam kolejny wyjazd na tulipany do Holandii. W zeszłym roku było pięknie i liczę, że w tym roku też tak będzie. Najbardziej bałam się podróży i tych godzin w autokarze. Ale było ok. Wygodne siedzenia, mili kierowcy i jakoś szybko zleciało. Dobrze, że jest możliwość rezerwacji miejsc, bo wiem gdzie dobrze siedziało mi się ostatnio i w tym roku też chcę to miejsce. Tylko żeby tulipany dopisały :)

Poznaje się naprawdę super ludzi. Nie ma ciągłej presji i nacisku na cokolwiek. Imprezy i wycieczki fakultatywne na naprawdę wysokim poziomie.

Polecam,z każdego aspektu pracy,wykonanego przez biuro jestem bardzo zadowolony.

Pełen profesjonalizm ze strony biura, wszystko zgodnie z opisem, zero problemów, szybkie odpowiedzi na zapytania, zgodność oferty z opisem w 100%, drugi raz na pewno nie będę się zastanawiać z kim jechać!

Było naprawdę super, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Wszystko dopięte na ostatni guzik, polecam.

Byłem na 2 obozach młodzieżowych z funclubem. Jak dla mnie super przeżycie, idealny pomysł na spędzenie wymarzonych wakacji. Kadra wykwalifikowana, godna zaufania, zawsze służąca pomocą-rezydenci również. Polecam bardzo to biuro!