Funclub

789 zł 4 dni / os. Sprawdź
  • Anglia według programu
    939 zł 4 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Dzień dobry, dla seniorów szukających bardzo wygodnych wycieczek objazdowych to biuro jest idealne. Byłam na wyjeździe we Włoszech i polecam z czystym sumieniem.Bardzo dziękuję kierowcą za pomoc i pani Oli za wiedzę i podejście do nas. Było cudownie, piekny wyjazd.

Byłam uczestnikiem wycieczki do Włoch wypoczynek plus zwiedzanie w dniach od 8 do 19 czerwca 2017.. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane przez Pilota wycieczki Panią Olę Welsandt. Również kierowcy Pan Paweł i Maciek byli bardzo profesjonalni ,sympatyczni i bardzo pomocni.Nie raz byłam na wycieczkach, ale z ,,taką ekipą,, nigdy nie spotkałam się,a trochę latek już przeżyłam. Cała impreza była cudowna nie wspomnę o Toscanii. Polecam wszystkim biuro Fanclub i nie ocenioną Panią Olę oraz Panów Pawła i Maćka.

Na początku maja byłąm w Rzymie z tym biurem . Pierwszy raz. Bardzo polecam tą wycieczke! Pani Ola, nasza pilotka to wspaniała osoba. Życzliwa i mądra i pokazała nam urocze zakątki. Dużo opowiadała, śpiewała, żartowała i dbała o nasza grupę. Zwiedziliśmy wiele atracyjnych miast w pieknej ITALII . Bardzo wygodny autokar ,bardzo mili kierowcy. Cieszę się że byłam i mam nadzieje że jeszcze będę.

A ja się nie zgodzę z koleżankami. Właśnie weszłam na stronę, żeby dodać też swoją opinię o wyjeździe na Słowenię i trochę się zdziwiłam tymi komentarzami. Organizacyjnie nic mi nie przeszkadzało, opóźnienia były, bo był wypadek (i dobrze o tym wiedzieliśmy), czas wolny mnie na przykład bardzo ucieszył (było to w programie), świadczenia bardzo ok, autokar niezwykle wygodny. Nie mogę się przyczepić do niczego. Pani pilot była miła, może lekko zestresowana, ale dajcie spokój - wszyscy jesteśmy tylko ludźmi... To mój kolejny wyjazd z Funclubem i na pewno będą jeszcze kolejne :)

Słowenia i jeziora plitwickie - w bajkowej krainie.Lekkie rozczarowanie ,ale organizatorem i pilotem .pierwszy raz z Funclubem i niestety.Potwierdzam opinię Magdaleny , która pisze poniżej.

Wyjazd do Słowenii i Jezior Plitwickich nie do końca udał się Funclubowi. 1. Pilotka. Młoda dziewczyna, która często mówiła bzdury. Nie panowała nad grupą, nie potrafiła policzyć osób. Jeśli grupa się rozdzielała (na 2 statki, na 2 przejazdy kolejką itp.) to zawsze jechała z 1 grupą, a drugą zostawiała niejako na pastwę losu. 2. Program. Dużo niezgodności między planowanym programem a stanem rzeczywistym. Planowany nocleg w okolicach Rijeki okazał się oddalonym o kilkaset kilometrów dalej noclegiem w hotelu w szczerym polu, gdzie łapała nas już bośniacka sieć i za telefony i smsy trzeba było wydać majątek. Spacer "uroczymi uliczkami Piranu" okazał się ponad dwugodzinnym czasem wolnym, który co sprawniejsi uczestnicy przeznaczyli na zwiedzanie obiektów NA WŁASNY KOSZT (a przecież opłaty za zwiedzane obiekty nie były małe - 60 EUR/os), a reszta grupy na bezsensowne posiedzenie w kawiarniach. No i niemiłosiernie wydłużony (do ponad 9 godz.) pobyt w Parku Narodowym Plitwice. 3. Masakryczne opóźnienia na trasie do Słowenii. Organizatorom ciężko było przewidzieć, że wyjazd z poszczególnych miast na trasie w godzinach szczytu przed długim weekendem będzie praktycznie niemożliwy. Podsumowując nasz pierwszy nie do końca udany wyjazd z Funclubem. Może dlatego, że to przedłużony weekend. Biuro musi położyć większy nacisk także na krótsze wyjazdy, nie tylko wakacyjne.

Wycieczka do STRALSUNDU była dosyć atrakcyjna,miasteczko urokliwe,oceanarium ciekawe,dużo wolnego czasu.Powrót do Poznania jest jedynie uciążliwy ze względu na bardzo późną porę przyjazdu,koło 4 rano.Mimo to polecam.

Wycieczka z Fun Clubem Bratysława-Budapeszt-Szentendre-Zakole Dunaju ( 19-22.05.2017r.) była moją drugą i bardzo dobrze zorganizowaną czego nie mogę powiedzieć o pierwszej z uwagi na niekompetentnego Pilota. Tym razem Pan Tomek to osoba z dużą wiedzą, wspaniałym poczuciem humoru, świetny organizator, który udzielał wyczerpujących informacji, który miał w pełni poczucie opieki nad grupą. Autokar super wygodny, duża przestrzeń pomiędzy siedzeniami, a to uważam bardzo ważne na tak długą trasę. I tu też należą się podziękowania dla Panów kierowców, którzy płynnie prowadzili autokar na całej trasie, w szczególności na wąskich i krętych drogach na Węgrzech. Hotel wygodny w pięknym cichym miejscu, uroczysta syta kolacja w Budapeszcie połączona z muzyką i występem tanecznym. Tak więc nie znajduję niczego - do czego mogłabym się "przyczepić" na nie. Pozdrawiam Ania.T.

"Holandia/Amsterdam - festiwal tulipanów z noclegiem". Wyjazd rewelacja, wszystko po stronie funclubu było OK. Jeśli mogę na coś narzekać to na wiecznie narzekającą młodą parę, która niestety siedziała za mną i nie było opcji zakneblowania ;) No ale to nie wina biura, że państwu nie pasowałby nawet złoty pałac i pantofle. Pilotka super, niemal cały czas ciekawie opowiadała. Czas zajęty na maxa, co dla większości było super, dla państwa wspomnianego wyżej "nie zdążyliśmy się naćpać w coffee shopie!" było oczywiście tragedią. Jeśli chcecie tanio pojechać, pozwiedzać, posłuchać - polecam. Jeśli chcecie tanio pojechać, skorzystać z legalizacji - polecam wybrać się samemu albo poszukać czy jakieś biuro ma ofertę tematyczną ;)

Wycieczka z Fun clubem " Budapeszt Wiedeń Praga " .Wspaniała pani pilot Kasia ( z Wrocławia ) bardzo dużo ciekawych infomacji nam przekazywała. Zobaczyliśmy dzięki niej więcej niż było w programie , poza tym umiała wszystko fajnie zorganizować i ogarnąć .Dodatkowo od biura w bonusie otrzymaliśmy miłe "atrakcje " w postaci świetnego zakwaterowania - jeden hotel to Ibis w Bratysławie tuż przy zamku - więc kolejna stolica do zobaczenia . drugi hotel w Telc -miasteczku wpisanyna liste UNESCO , a dzięki informacji od pani Kasi poszliśy zobaczyć przecudne kamieniczki na Rynku .W trakcie wycieczki zobaczyliśy mnóstwo zabyków w każdej ze stolic- ale wiadomo w ciągu jednego dnia - nie jest się w stanie obejrzeć wszyskie atrakcje . Ale za to teraz planjemy już dłuższy , samodzielny pobyt w Pradze czy Budapeszcie . Sam dojazd autokarem przebiegał bezproblemowo dzięki fajnym kierowcom . Choć byłam nieco zawiedziona że niestety nie jedziemy Royal Class - a normalnym autokarem ( z innej firmy ). Ale uczciwie przyznaję - nigdzie nie obiecują że dana konkretna wycieczka odbędzie się autokarem z większą przestrzenią na nogi. Natomiast kilka dni przed wyjazdem na ich stronie internetowej była informacja jakim autokarem pojedziemy. NA objazdówce sporo chodziliśmy - więc nieraz nogi bolały - ale było warto ! No i oczywiście były przerwy na samodzielne podziwianie miast,lokalne przysmaki, odpoczynek np. na brzegu rzeki ! Dzięki pani Kasiu, dzięki Fun club!!