Funclub

89 zł 0 dni / os. Sprawdź
  • Austria według programu
    119 zł 2 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Z Biurem Fun Club podróżuję od kilku lat. Uwielbiam imprezy w Hiszpanii. Jeżdżę do hotelu Copacabana. Korzystam za imprez dla Seniora. Jedynie co mogłoby mi się w Hiszpanii nie udać to trafić na złą pogodę. Zawsze tam wrócę. Byłam również w Chorwacji w Baśce Vodzie. Ten obiekt był słaby zarówno jakościowo jak i pod względem wyżywienia ale rekompensowało to położenie. Genialne nad samym morzem z fajna plażą i przeczystym morzem. Dla mnie genialne. Byłam też w Kokkino Nero i trafiliśmy tam na turnus w czerwcu (pierwszy) w pokojach u faceta, który miał nas głęboko gdzieś. Pierwszą noc prawie zamarzliśmy. Potem było trochę lepiej chociaż gospodarz nie miał nawet koców dla nas. Nic nie mówiąc o środkach czystości, ręcznikach i papierze toaletowym. O wyżywieniu dużo tu napisano więc się nie będę powtarzać. Chociaż ja naprawdę jestem mało wymagająca. Może dlatego, że mało rzeczy jem. Jeśli chodzi o hotel San Carlo we Włoszech to rzeczywiście byłam na pierwszym turnusie, który spotkał się z tą złą zmianą hoteli. Brak czynnej windy, klimatyzacji (nieczynna albo działająca krótko), ciasne, mikroskopijne pokoje. Jeśli chodzi o to jedzenie to nie było takie złe. Polacy mają to do siebie, że muszą mieć dużo i pod ręką. Niestety dużo też marnują jedzenia. Obserwuję to od lat. Nakłaść na talerz kupę a potem połowę zostawić. Poza tym mam wątpliwość czy na co dzień jedzą z takim urozmaiceniem jak wymagają. Z doświadczenia wiem, że są to kanapki i koniec. Na wyjazdach rżnie się hrabiostwo. Jedzenie było bardzo smaczne i ja pamiętam, że przez całe dwa tygodnie żaden posiłek obiadokolacji nie podano dwa razy. A makarony były codziennie bo byliśmy we Włoszech i były smakowo doskonałe. Przez wiele lat podróżuję po wczasowiskach Europy, Azji i Afryki. Naprawdę byłam w hotelach i miejscach o różnym standardzie. Zawsze byli ludzie, którym nic nie pasowało. jeśli chodzi o autokary i kierowców to cóż. Ludzie są różni. Każda obsada autokaru jest inna. Rezydenci też.

Z funclubem wybierałam się dwukrotnie do Lloret de mar (polecam hotel Mireia). Za każdym razem bezproblemowe dotarcie na miejsce, sympatyczna obsługa, dobry hotel. W Hiszpanii polecam głównie wycieczki do Barcelony. Ogólnie wszystkie wycieczki fakultatywne wychodzą taniej niż na własną rękę.

Na wyjazd namówiła mnie siostra, która była z tym biurem na jarmarkach w grudniu. Muszę jej podziękować, bo wyjazd był wyśmienity. Doskonała organizacja, perfekcyjna opieka, niska cena i przede wszystkim - pani Ola!!! Przewodniczka, którą pokochała cała nasza grupa. Wenecja piękna, ale z panią Olą najpiękniejsza. Karnawałowy weekend do powtórzenia. Polecam wszystykim.

A to była moja kolejna wycieczka z Funclub. Ale jeszcze nigdy nie wystawiłam opinii, więc wystawiam teraz taką zbiorczą :) Nie wyobrażam sobie wakacji z innym biurem! No, chyba że samolotem ktoś chce lecieć.. Nigdy nie miałam z nimi problemów i mam nadzieję że to się nie zmieni. Ostatnio byłam w Wenecji, na wyjeździe karnawałowym w lutym. Jedyne minusy to takie, że szybko czas minął i że następny wyjazd dopiero za rok.

Moja pierwsza wycieczka z tym biurem. Jestem zadowolona bardzo. Byłam w Wenecji na karnawałowym szaleństwie. Najlepsza była nasza pilotka, pani Iga. Jest super. Już dzisiaj wiem, że na urlop jadę z tym biurem do Włoch. Koniecznie z panią Igą!!!

Byłam na początku lutego w Wenecji, weekend karnawałowy. Moja pierwsza wycieczka z tym biurem. Bardzo jestem zadowolona. Podróż minęła szybko i wygodnie. Jednak na na najwięcej komplementów zasłużyła sobie nasza pilotka. Pani Iga to jakość sama w sobie. Przemiła i pomocna bardzo, z niczym nie robiła problemu. Po prostu suuuuuuuper!

Witam.Byłem z tym biurem na wczasach w Czarnogórze w lipcu 2016.3Wczasy jak wczasy.Raz lepiej , raz gorzej.Organizatorzy to już inna bajka.Funclub nie ma w autokarach pilotów wycieczek , tam rządzą kierowcy i oni są bogami. Decydują o miejscach w autokarze,o ilości i długości przerw. Na początku ogłaszają niemal całkowity zakaz korzystania z wc w autokarze i tylko w wyjątkowych sytuacjach można tam wejść. A że 80 procent uczestników wycieczki to młodzież obozowa więc łatwo było zapanować nad rozkazami dla nich. Reszta wczasowiczów czyła się nizręcznie.Panowie kierowcy , którzy mieli regulaminową przerwę w prowadzeniu autobusu ,niczym książęta,wypoczywali zajmując aż całą czwórkę siedzeń na jednego kierowcę .My siedzimy każdy na swoim siedzeniu a tu jeden facet zajmuje aż 4 miejsca ze stolikiem.Zresztą przy wsiadaniu do autokary kierowca ostrzega żeby broń Boże nie zajmować czwórek ze stolikiem no to miejsce dla kierowcy.Ok.Jadą ,pracują ,dbają o nasze bezpieczeństwo i mają prawo do odpoczynku,ale przecież to ich praca za którą mają zapłacone i żadna łaska.To my ich opłacamy i też powinniśmy mieć prawo do wyrażania swojego niezadowolenia.Droga powrotna nieco szybsza ale też w konflikcie z kierowcami.Brak komunikacji z pasażerami odnośnie długości przerw co było nieporozumieniem między kierowcami a pasażerką,która nie zdążyła zjeść zamówionego w knajpie obiadu.Wracała z nami do Polski jakby opiekunka młodzieży obozowej.Bardzo pusta pani.Najważniejsze były zdjęcia w jej telefonie a nie tam opieka nad młodymi,którzy co rusz mieli jakiś problem żołądkowo-jelitow. Rezydentka w Budvie bardzo miła pani.Kompetentna,uśmiechnięta i dbająca o swoich wczasowiczów.Zawsze do ich dyspozycji i do tego pasjonatka swojej pracy.Minusem jest jeszcze to, że w dniu odjazdu nie ma możliwości złożenia bagażu ,tylko trzeba go pilnować niemal cały dzień. .

Wszytko było zgodne z ofertą. Rezydenci jedni z lepszych jakich w życiu spotkałem, z niektórymi dalej utrzymuję kontakt. Organizacje bez zarzutów. Jedne z najlepszych wakacji na jakich byłem. Gorąco polecam!

W wakacje tego roku wybrałem hotel "Tintyava" w Złotych Piaskach. Położenie jest bardzo satysfakcjonujące, obok mała cukiernia, naprzeciwko sklep, do centrum i plaży jakieś 15 minut. Uważam, że był to najlepszy wybór z możliwych. Jedzenie jak na bułgarskie standardy było całkiem smaczne. W hotelu dostępne smaczne przekąski oraz picia, sprawne wifi w lobby oraz basen, przy którym można było spędzić miło czas. Atmosfera rewelacyjna! Pojechałem na obóz sam, a poznałem tak wielu wspaniałych ludzi, dzięki którym ten wyjazd jest nie do zapomnienia. Opiekunowie, bez dwóch zdań- najlepsi! Taki wyjazd polecam każdemu, kto lubi dobrze spędzić czas, i zawierać nowe znajomości, które po powrocie do Polski warto pielęgnować.

"Nic dodać, nic ująć - udana podróż, fajny hotel blisko miasta, jedzenie do przeżycia, super zorganizowany czas, w ciagu dnia basen/morze/plaża/miasto w nocy imprezy z zapewnionym bezpiecznym powrotem do hotelu. Jednak największą zaletą tego biura jest KADRA, polecam ????"