Funclub

89 zł 0 dni / os. Sprawdź
  • Austria według programu
    119 zł 2 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Hotel Regina dla seniora Hotel Regina ( bylismy w terminie19.09-2.10 ) oceniam pozytywnie -adekwatnie do opisu; bardzo czysto, dobre wyżywienie, wystarczające porcje, obsługa pomocna .Z pobytu jesteśmy zadowoleni. Chciałąbym jednak tą drogą szczególnie podziękować kierowcom wyjątkowo odpowiedzialnym, w tej długiej i dość trudnej podróży , oraz P. Jagodzie która była równie pomocna w czasie podróży jak i przystanków, szczególnie przekraczaniu granic. Jedynym, ale dość znaczącym dla nas problemem były wycieczki organizowane przez P Agnieszkę ; zarówno wcześnie ustalone ich trasy oraz ich godziny często były zmieniane, co dla nas starszych osób, było zdecydowanie uciążliwe. Poza tym pobyt był udany, dziękujęmy.

Po raz drugi korzystaliśmy z usług FUNCLUB-u " wyjazd dla seniora "i tak jak za pierwszym razem jesteśmy zachwyceni . Po kolei - autokar A2- kierowcy a zwłaszcza Pan Artur - przemili . Zakwaterowanie wiedzieliśmy jakie jest z poprzedniego wyjazdu - super i dlatego wybraliśmy Copacabanę . Namówiliśmy przyjaciół - dziękowali nam , że wyjechali z nami . Opieka rezydentów - trudno mi wymienić osoby ale zapamiętałem Pana Andrzeja i Panią która na stałe mieszka w Hiszpanii . Celowo pominąłem Panią Dominikę , ponieważ poznaliśmy Ją poprzednio i "niestety " nic się nie zmieniła - kompetentna , pomocna , przemiła , zorganizowany Dziki Zachód był super . Nie chcę aby to brzmiało jak "wazelina" ale trudno ponieważ tak było . Na pewno każdemu coś nie pasuje ale nam wszystko pasowało ! Jeszcze słowo o wyjazdach - skorzystaliśmy z 4 . Powtórka - Montserrat , Rupit i Besalu - fantastyczna . Nowość Empuriabrava - zaskoczenie oczywiście pozytywne , Tossa z rejsem fantastyczna . Na koniec Flamenco - nie zapomniany wieczór . Z poważaniem Bożena i Czesław Kyciak - Ostrów Wielkopolski .

P. ZAWojtku w nawiązaniu do Pana wpisu o pełnym profesjonalizmie kierowców czy dla Pana profesjonalizm to: 1. Zostawione bez opieki otwarte luki bagażowe. 2.Zostawienie walizki w Serbii jednej z uczestniczek. 3.Rozmawianie przez telefon i kierowanie jedną ręka. (był wypadek w lipcu autokaru Fun Club). 4.Złe sterowanie klimatyzacją ful max lub O innych nie wymienię bo szkoda zachodu. Jeśli to jest profesjonalizm to Pan chyba jest jednym ze znajomych kierowców. Ma Pan bardzo wysokie mniemanie o sobie nazywając się " My Młodsi"( nie widziałem wśród uczestników nikogo młodszego od nas prócz 1 Pani) reszta uczestników to w/g Pana " Przedszkole Geriatryczne". Z Pana sugestii by latać samolotem i wyliczeń kosztów tych wojaży wynika ,że zupełnie mija się Pan rzeczywistością i należy Pan do t.w " Żłobka Geriatrycznego" pozbawionego elementarnej wiedzy turystycznej. Co do " Czarnych Owiec " jak określa Pan nie zadowolone osoby, to jest Pan chyba nielicznym zadowolonym "Białym Baranem" , a to z powodu złej oceny sytuacji w hotelu.Pobyt nie posypał się z winny turystów jak Pan sugeruje ,lecz z winy Pani pseudo rezydentki ,która naopowiadała głupot( chcąc zareklamować hotel) że jest to hotel rodzinny i można wynosić posiłki ze stołówki, z czego niektórzy zbyt dosłownie skorzystali ,a czym Pani ta narobiła chaosu i bałaganu. A co do hotelu to nie był przygotowany do tak dużej liczby gości: 1 czajnik na 50 osób , Pani ręcznie krojąca chleb..Starali się jak mogli lecz do pozytywu daleko,( nie wdając się w szczegóły) .Żenadą była uwaga Pana Maćka,że na 2 zmianie brakło chleba. Nie wiem dlaczego ta uwaga była do turystów a nie do szefowej kuchni Co do zachłanności,pazerności , braku ogłady na posiłkach to nie tylko cechy seniorów, lecz też innych polaków ,jak i innych nacji. Z pewnością Pan jest super ideałem kultury i ogłady .Dobrze że zareklamował Pan inne biura lepsze od Fun Club(Neckermann, Itaka, Rainbow) w których takie wpadki nie do pomyślenia. Życzę Panu trochę pokory i samokrytyki wobec siebie i sytuacji które Pan spotyka,oraz miłych wojaży z młodzieżą , a nie ze starymi tetrykami do których niedługo i Pana zaliczą. ,

kolejne wakacje w Albanii i te zdecydowanie były najlepsze! O ile do hotelu Omega można mieć pewne zastrzeżenia tak do niczego więcej przyczepić się nie mogę:) Organizacja biura super, Rezydentka...chyba najlepsza na jaką trafiłam dotychczas a to już mój 6 wyjazd z tym biurem podróży! Cieszę się , że Albania ma w końcu tak dobrą rezydentkę i mam nadzieję , że Aga zostanie rezydentką na Albanie na dłużej. Poziom wiedzy rezydentki o kraju na najwyższym poziomie, organizacja wszystkiego super...spełniła większość moich próśb:)

w tym roku po raz 3 byłam na wczasach w Albanii, po raz 3 z tym biurem podróży...zawsze wracałam zadowolona, bo kocham Albanie, ale w tym roku w końcu po raz pierwszy mogę powiedzieć, że trafiłam na rezydentkę z prawdziwego zdarzenia. o co bym nie poprosiła Agnieszka potrafiła zrealizować każdą moją prośbę! Brawo biuro podróży za naprawdę super rezydentkę. W przyszłym roku wybieram się po raz kolejny do Vlory i nie ukrywam, mam nadzieję , że moją rezydentką znowu będzie Agnieszka!

W nawiązaniu do oszczerczych i krzywdzących opinii w stosunku do kierowców autokaru A1 dwóch uczestniczek wyjazdu we wrześniu na urlop do Grecji, pragnę zaprotestować i wziąć w obronę opisywanych kierowców i jednocześnie wystawić swoją opinię na temat pobytu w Nea Anchialos. Jeśli chodzi o kierowców (Panowie Lech i Tomek), to przede wszystkim widać było u nich pełen profesjonalizm. Dbali o komfort podróży turystów (czystość w autokarze, fantastyczny sposób prowadzenia pojazdu w sposób płynny, bezpieczny, przestrzegając ram czasowych prowadzenia autokaru jakie wynikają z organizacji pracy - tachometry itp., dla chętnych i potrzebujących pasażerów zawsze służyli na postojach gorącą kawą, herbatką lub zupką błyskawiczną). Dodatkowo byli bardzo mili, kontaktowi i dowcipni (zwłaszcza Pan Lech - po jego opowiadaniach zawsze była kupa śmiechu). Ale niestety oni muszą mieć również nerwy ze stali w kontakcie z tzw. czarnymi owcami do których zaliczam m.in. obie panie Iwona i Daniela, które za wszelką cenę chciałyby zdyskredytować pracę tych wspaniałych kierowców. Prawda była taka, że jedna z tych pań (Iwona?) to nałogowa palaczka papierochów i awanturując się bezczelnie z kierowcami wywierała naciski aby autokar zatrzymywał się co chwila (w takim tempie wracalibyśmy z Grecji tydzień). Na każdym postoju wypalała od razu chyba paczkę tych śmierdziuchów (tak prywatnie to jej współczuję, bo nawet nie widząc jej czułem, że stoi niedaleko mnie). I wówczas kierowcy wzięli sprawę w swoje ręce, przywołując ją do porządku. W końcu to oni są kapitanami na pokładzie i rządzą i dbają o nasze bezpieczeństwo i przejazd. I efekt był taki, że ta ,,pokrzywdzona obsmarowała" ich na powyższym forum. Brawo Panie Lechu i Tomku - tak trzymać i nie dajcie sobie wchodzić na głowy upierdliwym podróżnym podczas Waszej pracy. A tym paniom jeśli nie pasuje podróż autokarem niech sobie polecą samolotem i tam naciskają na kapitana lub pilota aby co chwila lądował na papierocha. Ciekaw jestem ich reakcji. Jeśli chodzi o sam pobyt na miejscu, to był w miarę udany ale organizacyjnie trochę się posypał z winy samych uczestników, którzy zachowywali się zwłaszcza na posiłkach żenująco. Zachłanność, pazerność i brak ogłady i kultury to przede wszystkim cechowało ten turnus seniorów. My młodsi nazywaliśmy to jako ,,przedszkole geriatryczne" i trochę było nam wstyd za nich. Fantastycznym rezydentem był Pan Maciek. To była nasza dusza towarzystwa, miał sporą wiedzę na tematy związane z Grecją, był dobrym organizatorem i starał się nam sporo przekazać. Ale niektórzy z seniorów próbowali mu wchodzić na głowę za co serdecznie mu współczuję. Podsumowując - czytam poniższe opinie i widzę sporo niezadowolonych malkontentów. Ludzie zastanówcie się - zapłaciliście za wyjazdy po 1500 albo 2000 złotych a wymagania macie jakbyście zapłacili po 10 000 zł. z all inclusive. Jak komuś nie pasuje, to latajcie sobie z Itaki, Rainbow albo Neckermanna. Generalnie urlop z Funclubem uważam za udany ale więcej z grupą seniorów nie jadę.

Organizator sięgnął dna - hotel wohóle nie zgadzał się z opisem, podróż fatalna tylko dwóch kierowców z czego jeden się rozchorował - DNO !!!

Sierpień 2017. Po raz siódmy, z grupą przyjaciół wybraliśmy się z Funclubem. Tym razem to południe Włoch- przeurocza miejscowość Castalanetto Marina. Hotel ****, zgodny z opisem, niestety kryty basen zamknięty (-). Do prywatnej plaży dowozi mini pociąg-super atrakcja, chociaż, po 3 dniach dla nas atrakcją były także piesze wycieczki na plażę, przy prawie 40 stopniowym upale- to był nasz wybór!!!. Prywatna plaża z transferem, z leżakami i parasolami, w cenie wczasów, Bardzo dobre jedzenie, szczególnie obiado-kolacje. Rewelacją był autokar Platinium. 1,20m pomiędzy fotelami z podnóżkami- relaks !!!!!, Dopełnieniem kierowcy i pilotka. Po ubiegłorocznej porażce, związanej ze zmianą hotelu, na hotel na torach kolejowych, ten wyjazd- to perełka, godna polecenia, do tego możliwość skorzystania z wycieczek- cudowna Matera i trule. Jednakże oceniam gorzej próby kontaktów z biurem podróży.Każdy ma jakieś wpadki, ale mam nadzieję, że krytyczne uwagi posłużą do wyciągnięcia odpowiednich wniosków.

Również wróciłam z Grecji dla seniora i jestem rozczarowana przede wszystkim kierowcami - zupenie beszczelni i autokarem jakie biuro puściło w tak daleką trasę .Wszystko co napisała Pani Iwona to zupełna prawda. Jeszcze co do pani Oli przewodniczki to zupełnie przereklamowana . Pięknie mówiła o wycieczkach a później nie jechała i sami musieliśmy zwiedzać chodzi mi o wycieczkę na Skiathos i do Aten. Nie polecam tego biura

Bylam we wrzesniu w Grecji. Pan Maciek przeuroczy. Wszystko zalatwial natychmiast. Zawsze byl na miejscu gotow do pomocy. Powrot i zgrzyt. Kierowcy zapewniali, ze sa dla nas. Bylo odwrotnie. Jak ktos prosil o przerwe zatrzymywali sie kiedy im bylo wygodnie. Do WC w autokarze byla kolejka. Kiedy odezwalam sie grzecznie napadli na mnie we dwoch. Ja jedno slowo. Oni piec itd. Pan Lech kazal mi jezdzic do Lichenia to bede miala przerwy. Posadzal mnie, ze chce palic i dlatego prosze po trzech i pol gadzinie o przerwe. Zatrzymywali sie kiedy i gdzie chcieli. Na 14 godzin kazdy tylko dwie przerwy. I jeszcze jedno. Pan Lech wszystkowiedzacy i niczego sie nie bojacy na autostradzie kierujac augokarem z 48 osobami na pokladzie rozmawial przez telefon. Jedna reka trzymal telefon, a druga kierowal. W tym czasie byly zwezenia( roboty drogowe). Zrobilam zdjecie temu super kierowcy. Narazal zdrowie i zycie wielu osob. A moze wasi kierowcy nie musza uzywac sluchawek. Moze w swojej arogancji uwaxaja, ze ich kodeks drogowy nie obowiazuje. Przez osiem lat jezdzilam z funclubem. Zawsze kierowcy byli super. W tym roku niestety bylo inaczej.