Funclub

89 zł 0 dni / os. Sprawdź
  • Austria według programu
    119 zł 2 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Wszytko było zgodne z ofertą. Rezydenci jedni z lepszych jakich w życiu spotkałem, z niektórymi dalej utrzymuję kontakt. Organizacje bez zarzutów. Jedne z najlepszych wakacji na jakich byłem. Gorąco polecam!

W wakacje tego roku wybrałem hotel "Tintyava" w Złotych Piaskach. Położenie jest bardzo satysfakcjonujące, obok mała cukiernia, naprzeciwko sklep, do centrum i plaży jakieś 15 minut. Uważam, że był to najlepszy wybór z możliwych. Jedzenie jak na bułgarskie standardy było całkiem smaczne. W hotelu dostępne smaczne przekąski oraz picia, sprawne wifi w lobby oraz basen, przy którym można było spędzić miło czas. Atmosfera rewelacyjna! Pojechałem na obóz sam, a poznałem tak wielu wspaniałych ludzi, dzięki którym ten wyjazd jest nie do zapomnienia. Opiekunowie, bez dwóch zdań- najlepsi! Taki wyjazd polecam każdemu, kto lubi dobrze spędzić czas, i zawierać nowe znajomości, które po powrocie do Polski warto pielęgnować.

"Nic dodać, nic ująć - udana podróż, fajny hotel blisko miasta, jedzenie do przeżycia, super zorganizowany czas, w ciagu dnia basen/morze/plaża/miasto w nocy imprezy z zapewnionym bezpiecznym powrotem do hotelu. Jednak największą zaletą tego biura jest KADRA, polecam ????"

Niejednokrotnie byłam na obozie z FunClubem. I jak najbardziej mogę polecić! Cudowna, przyjacielska kadra, która obozowiczów traktuje jak znajomych a do tego sprawuje opiekę zawodowo. Hotele z ogromnymi basenami, atrakcjami oraz super warunkami! Cudowne wspomnienia. A członkowie obozu? Nie do zapomnienia! Niemożliwe wydaje się przywiązanie do kogoś w ciągu tak krótkiego czasu, a jednak.. zabawy obozowe strasznie integrują! A piękne miejsca zostają w pamięci na długie lata! :)

Świetnie wspominam obozy młodzieżowe z funclubem, jak najbardziej na tak 2% zniżki za 3869 w numerze polecajacego

Byłem z Funclub już 3 razy. Dawno temu w Hiszpanii na wczasach w hotelu Copacabana, potem w Chorwacji w hotelu Palma a teraz wybieram się na wycieczkę do Anglii. Polecam bo autobusy najlepsze jakimi jechałem i atmosfera zawsze super :)

Dzięki temu wyjazdowi poznałem tak interesującą kulturę Bałkanów! Wspaniałe miejsce, piękna pogoda, brak problemów możliwy dzięki znakomitej organizacji. Raj! Jadę za rok !

Byłem w tym roku w Chorwacji. Piękne miejsce połączone ze znakomita organizacją pozwoliła mi spędzić najlepsze wakacje w moim życiu bez żadnych stresów. Polecam serdecznie!

Razem z FunClubem spędziłem swoje ostatnie wakacje. W 2015 roku byłem w Hiszpanii , w 2016 w Albanii. W obu przypadkach pierwsza rzeczą która rzuciła się w oczy był pełen profesjonalizm pracowników w biurze jaki i osób będących rezydentami na miejscu wypoczynku. Kontakt z Nimi był bezproblemowy, oparty na luźnych relacjach dzięki czemu sam wyjazd był jeszcze przyjemniejszy. Do tego zawsze można było liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu ( w moim wypadku zgubienie karty do pokoju). Oferta zgodna z opisem, brak ukrytych kosztów, wszystko wypisane w ofercie na stronie (wielki plus!). Dodatkowo wiele atrakcji i wycieczek fakultatywnych które nie pozwoliły Nam się nudzić a pozwoliły w znakomity sposób zrozumieć kulturę, tradycje oraz mieszkańców danego kraju. Autokary to najwyższa klasa światowa. Wygodne, dużo miejsca , w połączeniu z bardzo uprzejmymi kierowcami pozwalają na przyjemną podróż w obie strony. Polecam każdemu chętnemu kto nie chce się martwić a dobrze bawić i móc wspominać! A i na pewno wrócę za rok!

Właśnie zarezerwowałam kolejny wyjazd na tulipany do Holandii. W zeszłym roku było pięknie i liczę, że w tym roku też tak będzie. Najbardziej bałam się podróży i tych godzin w autokarze. Ale było ok. Wygodne siedzenia, mili kierowcy i jakoś szybko zleciało. Dobrze, że jest możliwość rezerwacji miejsc, bo wiem gdzie dobrze siedziało mi się ostatnio i w tym roku też chcę to miejsce. Tylko żeby tulipany dopisały :)