Funclub

89 zł 1 dni / os. Sprawdź
  • Austria według programu
    109 zł 2 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

podróż zapowiadala się fajnie jednak w czasie podrozy awaria autobusu i przesiadka dzieci przesiadły się do zatłoczonego autobusu gdzie przez 30 godzin siedziały z podkurczonymi nogami ze względu na brak miejsca na miejscu gdzie nie jest to ujęte w ofercie za wszystko dzieci musza placic wifi płatne aby dzialala klimatyzacja dzieci musza zaplacic kaucje w ofercie w hotelu holidey park napisane ze woda pod dostatkiem istne kłamstwo brak wody dla dzieci gdyż stolowka była zamykana w innych miejscach wody brak w łazienkach pleśń na firankach fugach nie dotyczy to tylko 1 pokoju gdyż dzieci przebywaly w innych również i było to samo proponujemy aby dokładnie wszystko przejrzeć przed wprowadzeniem się do pokoju bo u naszych dzieci była sluchawka klejona na tasme która się rozkleila i dzieci musiały na koniec zaplacic kare za zniszczenie w powrocie w autokarze zamknięte wc gdyż awaria spłuczki nie polecam nikomu tego biura istne dno jeśli sa dzieci wasze tam i sa takie rzeczy niech robia zdjęcia my z dowodami sprawę kierujemy do odpowiednich organow istne dno

Bardzo negatywna ocena organizatora.Podróż do Bułgarii 36 godzin w autokarze wypełnionym po brzegi młodzieżą wulgarną,na co opiekunowie nie zwracają uwagi.Szkoda że organizator nie uprzedza że liczy się tylko młodzież i że osoby dorosłe to pojedyncze przypadki.Filmy puszczane w autokarze porażka.Kierowcy zatrzymują się w takich miejscach że ani zjeść ani się załatwić.Koszmar .NIGDY WIĘCEJ.Biuro z góry wie że będą opóźnienia i że będą nas przesadzać do obskurnych autokarów ,bo kierowcy muszą odpocząć 9 godzin.Skoro przyjazd do Słonecznego Brzegu z Polski jest planowany na 16.00 a wyjazd turystów tym samym autokarem do Polski na 19.00 więc pytam właściciela jak to możliwe ? Powrót niczym się nie różnił.We Wrocławiu znowu przesiadka.

Potwierdzam opinie pana tomasza.wycieczka ok hotel primavera ok godny polecenia.ale jesli chodzi o organizacje biura co do wyjazdu i powrotu to masakra.

Na przełomie lipca i sierpnia miałam przyjemność być na wczasach we Vlorze w Albanii...opinie o samym kraju, organizacji , a przede wszystkim o rezydentce zdecydowanie jak najlepsze! Miałam okazję troszkę już pozwiedzać świat z różnymi biurami, z wami jeździ mi się zdecydowanie najlepiej , zawsze trafiam na fajnych rezydentów na wyjazdach z tym biurem Ale tu Agnieszka przebiła wszystkich. Zdecydowanie najlepsza rezydentka. Jedyne na co mogę narzekać to obsługa w hotelu i fakt ze wlascicielka nA pytanie o papier toaletowy pokazała nam że mamy iść do marketu ???? Ale to już nie jest wina biura ani rezydentki. To po prostu Albania ???? wyjazd zdecydowanie super i za rok na pewno jadę kolejny raz z waszym biurem podróży ????

nie pirrwszy raz korzystam z waszego biura w tamtym roku byłem bardzo zadowolony ja i dziecko ale w tym roku zrobiliście wszystko żeby w przyszłym nie korzystac z waszego biura mój wyjazd do lory to porażka logistyczna 7 godz opóznienia do vlory 3 przesiadki a trasa szkodra-vlora albanem to szczyt upokorzenia człowieka wciśnięty w śmierdzącyfotel ,brak jakiejkolwiek możliwości ruchu w kurtce /bo klima dawała po całości brak możliwości regulacji wszystko zepsute,przeziębione dziecko.Byłem przekonany ze co złe to było,ale niestety powrót do warszawy to był dopiero szczyt idealnej logistyki 10 godzin stania przed hotelem w 35 stopniowym upale zamiast wyjazdu w niedziele wyjazd w poniedziałek w warszawie mieliśmy byc w nocy z pon.na wtorek byliśmy we wtorek po południu dzień nieobecności w pracy .Wasza logistyka pozwoliła zatrzeć miłe wspomnienia z albani ,a dodatkowo pełny brak informacji ,kłamstwa i tylko kłamstwa .Bardzo sie zawiodłem i na pewno wszystkim będę odradzał wasze biuro Tomasz Markowski

Od 20.07.2017 do 30.07.2017 miałem okazję być uczestnikiem obozu młodzieżowego Hiszpania ze zwiedzaniem Paryża i Disneylandu . Organizacja fatalna, począwszy już od pierwszego dnia. Posiłek w hotelu pod Paryżem o godzinie 7:00 kolejny dopiero o godzinie 18:30 czyli 11,5 godziny bez żadnego jedzenia, bo organizatorzy nie raczyli nawet wygospodarować czasu, aby młodzież mogła kupić sobie coś we własnym zakresie z własnego kieszonkowego. W cenie wycieczki i ofercie biura było napisane, że zwiedzimy katedrę Notre Dame, a w rzeczywistości nawet nie przejeżdżaliśmy obok tego miejsca. Pobyt we Francji to był jeden wielki chaos, nie było ani jednej osoby na właściwym miejscu, która jakkolwiek ogarnęłaby tą sytuację, nie mam pojęcia kto zatrudniał kadrę na wyjazd, ale chyba robił to na zasadzie chybił trafił nie sprawdzając kompletnie referencji "opiekunów". Pobyt w Hiszpanii, wszystko obozowicze musieli robić pod opiekunów. Młodzież chciała być na plaży do godziny 13:00, ale nie bo opiekunka wcześniejszej nocy pobalowała w klubie wracając o 4:00 rano i musieliśmy wracać o 12:00 gdzie dopiero o 10:30 znaleźliśmy się na plaży, zero kompromisów ze strony kadry. Ja nie mówię, że mieli nam pozwalać na nie wiadomo co, wszystko jest do granic, ale młodzież przyjechała się tam bawić, a zawsze to my musieliśmy się dostosowywać pod nich, a nie oni pod nas. Sytuacja z wycieczkami fakultatywnymi, gdzie opiekunowie zbierali pieniądze na wyjazdy i "zgubione" 100 euro. Manko musieli pokrywać obozowicze, a w rzeczywistości te pieniądze przywłaszczyła sobie jedna z opiekunek. Jedzenie i warunki w hotelu Goya porażka, jak za taką cenę, można spodziewać się czegoś o wiele lepszego. Wymeldowanie ostatniego dnia mieliśmy do godziny 10:00 a dopiero o godzinie 21:15 podstawiony został autobus, czyli cały dzień musieliśmy spędzić koczując w holu na walizkach przy temperaturze ok. 30 stopni. Powiem tak, jedyne co ratowało ten obóz to ludzie i wspaniałe ambasadorki :)

Albania Vlore Niestety moja opinia jest negatywna Transport z trzema przesiadkami ! Gdzie mieliśmy jechać jednym autobusem klimatyzowanym do końca bo za to zapłaciliśmy a jechaliśmy 5h nieklimatyzowanym gratem Albanskim. Na miejscu mieliśmy by około 14 byliśmy o 19.30 więc 5,5 h opóźnienia ! Hotel Leon hotel jest czysty niestety codziennie na śniadanie to samo w ostatni dzień musieliśmy opuścić pokój o godz 10.00 chociaż doba kończyła się o 11.00 , nawet nie zostaliśmy wpuszczeni do restauracji dostaliśmy odpowiedź ze nie możemy wejść bo to nie dla nas. Rezydentka AGNIESZKA poinformowała nas najpierw ze wyjeżdżamy o godz 18.00 i mamy korzystać z pogody iść na plażę na zakupy do restauracji. Dostaliśmy mały pokój z łazienką na godzinę niestety nie dało rady szybko się ogarnąć i okapac ponieewaz było nas 28 osób i połowa nie miała jak skorzystać o godzinie 13 dostaliśmy informacje ze mamy jechać dopiero Koło 22.30 zapytaliśmy się grzecznie co tu można robić skoro na dworze upał 53 stopnie C powiedziała ze mamy iść do restauracji (ale ludzie ile można siedzieć w restauracji ) Rezydentka na każde nasze pytanie odpowiadała "tak wyszło" , "to nie moja wina" mię potrafiła tak naprawdę nic zorganizować. Jeżeli coś organizowała chciała pieniądze . Przykład rej statkiem z dyskoteka plakat w sklepie na ten rejs 1000lekow (7,70euro) , rezydentka zarzyczyla sobie 15euro czyli dwa razy więcej ! Rezydentka niby miła ale jak się ją o coś prosilo robiła to z łaska poprosiliśmy o naprawę internetu to po 5h dalej nic z tym nie zrobiła więc musieliśmy sami naprawić router. Ogólnie miejsce świetne polecam każdemu lecz rezydentka i hotel pozostawia wiele do życzenia ! :)

Co do biura jest dobre tylko jadac na Skarby Itali tu i owdzie rozmawialismy o waszych ofertach sa fajne. Nas szczegolnie interesuja wczasy dla Seniora, i z przykroscia stwierdzilismy ze zrezygnowaliscie z hoteli i niektorych terminow tzn. Byl fajny hotel w tym roku w chyba Santa Susan ale co z tego jak tylko mial termin w czerwcu i na tym koniec. Do czego zmierzamy to tylko nasza i innych sugestia by w Santa Susan czy Malgrad de Mar dac chociaz po dwa tansze hotele i dwa drozsze do wyboru. My seniorzy bardzo lubimy jezdzic we wrzesniu wtedy nie jest tak tloczno i goraco. Przeciez te miejscowosci niczym nie ustepuja Loret de Mar czy innym. Sa tam piekne hotele chociazby : Alhambra, Luna Park, Luna pak Club i wiele innych. To jest piekne miejsce i nie tak glosno jak w Loret mozna spokojnie odpoczac. Dajcie chociaz po dwa terminy w czerwcu i we wrzesniu bedziemy wdzieczni lubimy z Wami jezdzic niech ten klijent ma wybor i miejscowosci i terminu - pozdrawiam Zosia Zboinska

Brak odpowiedzialności ze strony organizatorów dla obozu młodzieżowego w dniach 03-13.07.2017r. Złote Piaski-Hotel Tintyava. Nie polecę znajomym, ale życzę dalszego rozwoju, który być może doprowadzi firmę do odpowiedzialnych i przemyślanych działań w turystyce.

chciałabym dodać niestety negatywną opinie dotycząca obozu młodzieżowego Chorwacja Makarska turnus 15-26.07.2017 hotel średniej kategorii, dojście na posiłki to prawie 2 kilometry a z informacji biura podróży miały być dużo bliżej, posiłki beznadziejne i już na wygląd mało apetyczne(jeżeli ktoś myśli że to wymysł dzieci to na zdjęciach nie wygląda to już najlepiej), w dzień wyjazdu dzieci już od godziny 9 nie miały pokoju, ale bagaże zamknięte, dostęp do wc i prysznica utrudniony. Posiłki planowo ale jakość pozostawia dużo do życzenia. W trakcie pobytu dzieci pozostawione w dużym stopniu na samodzielne zorganizowanie czasu i poznawanie samej miejscowości pomijam dzień ale dotyczy to także późnych godzin wieczornych (dla 14-16 latków to chyba mało rozsądne) . Same musiały kupić prowiant na drogę.. Autokar spełniał w 100% nasze oczekiwania i to chyba jedyny plus , Godziny wyjazdu w późnych godzinach wieczornych przez co wyjazd o 22 a dzieciaki na postoju dla autokarów 2 godziny na walizkach pomijając to że od 9 problemowy dostęp do łazienki , prysznica . Rozczarowała mnie organizacja całego wyjazdu, chyba za 2000 zł można oczekiwać czegoś lepszego