Net Holiday

• Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Hiszpania własne
  • Albania śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

bez problemu . rezydent bardzo pomocny od samego początku do samego konca

Wycieczka z biurem Net Holiday przebiegła wspaniale. Biuro posiada dobrze zorientowanych pracowników którzy są bardzo pomocni oraz życzliwi. Długo będziemy wspominać świetną i dobrze wykonaną pracę z ich strony. Pani Aldona Guzik to osoba wyjątkowa, pełna życia, która profesionalnie i z uśmiechem na twarzy podchodzi do swoich obowiązków rzetelnie wykonując swoja pracę. Dlatego też wszystkim wybierającym się do Słonecznej przepięknej Hiszpanii życzymy aby trafili właśnie na tę Panią i korzystały z biura Net Holiday.

Zero pomocy na miejscu, nie odpisują na reklamacje, rezydentka wyśmiała problem karaluchów w naszym pokoju i powiedziała, że to "karaluchy pustynne" i są z natury nie z brudu... brak słów. Omijać szerokim łukiem!

Byliśmy na majówce więc hotel nie tętnił jeszcze pełnym życiem, ale pomimo tego czas uważam za bardzo pozytywnie spędzony. Hotel : Troszkę na uboczu, ok 1,5km od centrum miasta, ale ma to swój plus ponieważ jest zaraz obok ścieżki, którą można dotrzeć na najwyższy szczyt w mieście a stamtąd nieziemskie widoki. Woda w basenach lodowata - być może dlatego, że to dopiero początek sezonu. Wyżywienie : Smaczne i urozmaicone, pomimo tego, iż był to dopiero początek sezonu i hotel jeszcze świecił pustkami Obsługa: Bardzo miła, pomocna - jak to chyba zawsze bywa w Grecji ???? Biuro podróży: Podróżowaliśmy z Net Holiday. Po raz kolejny i po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie. Zero opóźnień, pomocni rezydenci, wszystko tak jak być powinno. Tylko upewniłem się w tym, że w kolejnym roku na wycieczkę wybieram się również z tym biurem ???? Okolica: 10-15 minut piechotą do centrum , okolica hotelu cicha i spokojna, parę minut do morza i zaraz obok również szlak na szczyt najwyższego wzniesienia w okolicy Pokój: Wszystko ok. Nie czepiam się szczegółów - nie jadę na wakacje po to żeby szukać w pokoju pajęczyn po kątach tylko po to żeby w pokoju spędzać jak najmniej czasu. Widoki: Z hotelu widoków niewiele, ale po wejściu na górę tuż obok widoki nieziemskie Podsumowując : Jeśli szukasz cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek ten hotel jest dla ciebie. Jeśli szukasz miejsca do poimprezowania, szukaj gdzie indziej.

Ludzie błagammm was nad wszystko prosze ! To biuro to jedna wielka sciema prosze was nie wybierajcie go za nic w świecie .Pojechalismy na Majorke na 9 dni... Mielismy 7 noclegów ! osmego dnia wyrzucono nas z hotelu bo doba konczy sie o 11.00 rano, zaznaczam ze to byl dopiero 8 dzien co powinnismy dostac caly jeszcze nocleg i dopiero dziewiatego dnia wyjezdzac np. Z rana.... A tego osmego dnia tulalismy sie caly dzien po jotelu jak bezdomni od 11. Rano do 23.00 bo wtedy podjechal autokar pod hotel na lotnisko! Lot mielismy o 23.00,w nocy... a ten dziewiaty dzien byl w samolocie!! Rezydentka Pani Sylwia snula sie po hotelu na niczym sie nie znała i wogole byla nieprzytomna zartowala na'siłę' ze mamy fajnego kierowce hiszpana ...chyba tylko po to ze wiedziala w jakim niurze podrozy pracuje...i na sile starala sie byc mila...nie wychodzilo jej to! Blagam ludzie wszystko tylko nie ten koszmar! Prosze!robia z ludzi idiotow i naiwniakow my sie dalismy w tym roku wkrecic mowie ku przestrodze!

Razem z mężem pojechaliśmy we wrześniu na wycieczkę (podróż poślubną) do Portugalii. Cały pobyt zorganizowany był super. Nasz polski rezydent na miejscu, Pani Karolina pomogła nam zaklimatyzować się w nowym miejscu, na pierwszym spotkaniu szczegółowo opowiedziała o hotelu i okolicy. Wycieczki fakultatywne były super, świetnie prowadzone. Tak jak prosto po wyjściu z samolotu zostaliśmy przechwyceni przez Panią Karolinę tak w drodze do domu odprowadziła nas pod same bramki na lotnisku.Dla organizatorów ocena 9/10 tylko dlatego, że niektóre wycieczki były odwoływane przy mniejszej ilości chętnych niż 20 osób (a to dość sporo i ciężko było uzbierać).

Jezeli chodzi o stosunek ceny do jakości oraz zgodnośc z fertą można znależć kilka mankamentów. Ale naprawdę nie są to rzeczy bardzo wazne. Natomiast opieka rezydentów - klękajcie narody. W pierwszym tygodniu rezydent znudzony i mający wybitnie dość swojej pracy. W drugim tygodniu tylko raz się widziałem z panią rezydent, niestety nie dało się wiele załatwić gdyż w/w osoba była pod wpływem alkoholu.

Pierwszy raz jechałam i nigdy więcej. Biuro nie jest wiarygodne, rezydent wiecznie spóźniony. Nie polecam Net Holiday.

Wybraliśmy z chłopakiem Net holiday, gdyż ceny były najniższe i dzięki temu wyjazd do Hiszpanii stał się bardziej realny. Wybraliśmy Costa Doradę i stwierdzam, że choćbym bardzo chciała to nie mam się do czego przyczepić :) Costa Dorada przepiękna, miejscowość Salou tętniąca życiem, ale też nie do przesady, wszelkie transfery i wycieczki organizowane przez biuro - jak w zegarku. Pani rezydentka bardzo miła, a i hotel nas bardzo pozytywnie zaskoczył. Polecam i już nie mogę się doczekać następnych wakacji :)

Kreta -alexander house. Byłem na koniec wrzesnia. Organizatora oceniam pozytywnie mimo , że miałem mieszane uczucia. Poza małymi niuansami wszystko było ok. Za 2000zł nie ma co oczekiwać luksusów. Osobiscie polecam ten hotel jeden z lepszych w tym regionie wyspy za takie pieniądze