Net Holiday

• Bułgaria własne
  • Grecja śniadania i obiadokolacje
  • Włochy śniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

Masakra Pierwszy i ostatni raz z Biurem Netholiday Nie dajcie się nabrać !!! Nic nie zgodne z tym co Oni oferuja Najgorszy wyjazd jaki to biuro nam zafundowało.pobyt w hotelu Costa Del Sole Sycylia

Polecam wyjazd z biurem Net Holiday, profesjonalna obsługa, wspaniali rezydenci, naprawdę służą pomocą, widać że zależy im na dobrym samopoczuciu wczasowiczów, Pan przewodnik Robert to mistrz świata, pierwszy raz spotkałem się z kimś kto ma tak ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać, szczerze polecam to biuro, ja na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Pozdrawiam Adam

Pobyt na wyspie Zakynthos w Tsilivi hotel Generali od 29.09.2017 do 06.10.2017 organizowany przez Biuro Net Holiday uważamy z bardzo udany. Dziękujmy Firmie i Życzymy dużo samych zadowolonych uczestników. Pokój bardzo ładny czysty sprzątany codziennie , jak również wymieniane codziennie ręczniki . Wyżywienie znakomite różnorakie można wybrać na co się ma ochotę. Super jedzenie. Dziwią nas tacy co narzekają i chcieli byśmy to widzieć co to oni w domu jedzą. Bardzo fajna obsługa w barze ,w recepcji . Super Gość co nam umilał wieczory .Seweryn Dziękujemy !!!!!!!! Opieka rezydenta wzorowa , dobrze z organizowane wycieczki . Trochę w życiu swoim widzieliśmy stąd drobiazgowi nie jesteśmy i byle czego się nie czepiamy, aczkolwiek może być zawsze lepiej . Cena adekwatna do jakości ze spokojnie polecamy. Ewa i Andrzej

Unikać tego biura W sierpniu byłem na urlopie z rodziną na Zakynthos.Mój problem polegał na tym,że wykupiłem pakiet trzech wycieczek z czego jedna się nie odbyła..Ani rezydent Pan J.B.,ani przedstawiciel biura Net Holiday w Polsce Pani M.K. nie potrafią powiedzieć czemu wycieczki nie było.Na dodatek Pani K. w odpowiedzi na pisemną reklamacje stwierdziła,że Net Holiday nie bierze odpowiedzialności za wycieczki fakultatywne.Więc ja się pytam,czy ja kupiłem wycieczki od miejscowych organizatorów,nie kupiłem je od rezydenta Pana B. który reprezentuje Net Holiday na Zakynthos.Więc o co chodzi?Dodam tylko,że koszt wycieczki to 2% kwoty jaką zapłaciłem za cały wyjazd.Gdybym wcześniej przeczytał masę negatywnych komentarzy na temat NET HOLIDAY to dzisiaj nie pisał bym tej opinii i spędził bym urlop bez zbędnych nerwów. Pozdrawiam i odradzam to biuro Rafał

Spędziłem tydzień na Sycylii w le dune Beach club kompletna katastrofa, jedzenie okropne i nie świeże w dodatku odgrzewane kilkakrotnie , rezydenka Izabela ma w dupkę rezydentow, nic nie zgadza sie z ofertą w dodatku w pokojach Grzyb i pleśń i syf, przekąski podawane na barze były podawane z dnia wcześniejszego, a oferta all inclusive nie obejmowała nic, na koniec zostałem z narzeczona wyrzucony z pokoju z rana a do wyjazdu, który był opuzniny zostaliśmy bez jedzenia i picia. Nie polecam jeden wielki syf i porażka.

Nie polecam. Przylecielismy na tydzień miodowy z żoną a w pokoju oddzielne łóżka, śniadania non stop takie same tzn. jajecznica ,obiady i kolacje bez wielkich zmian w menu ,przekąski odgrzewane po kilka razy. Ostatnia doba w hotelu spędzona na bruku bez jedzenia i picia. Oferta All Inclusive w barze ogranicza sie do piwka i whyski a w ofercie miala być paleta alkocholi. Syf brut i ubóstwo. Sycylia. Rezydent pokazuje sie sporadycznie i nie potrafi pomóc w ważnych kwestiach.

Nie polecam . Spędziłam 2 tygodnie na Sycylii w hotelu Costa del Sole . Poza wodą morską i piaskiem na kawałku plaży nic nie odpowiadało opisowi warunków podawanych przez organizatora. Oferta all inclusive to śmiech , bo albo było jedno zasadnicze danie albo się skończyło i nie podawano więcej bo finish . Pomidorów jak na lekarstwo może razem 5 razy na 2 tygodnie a tylko warzywa z octu lub z oleju. Hotel stanowi pewien rodzaj więzienia bo nic w pobliżu nie ma . Można godzinami iść brudną plażą i nigdzie nie dojść. Przystanek "widmo" miejskiego autobusu co najmniej 1,5 km wzdłuż bardzo ruchliwej drogi , po przejściu 2 bram ciągle zamkniętych przez recepcję. Robactwo w łazience i pokojach. Bar przy plaży to kolejna fikcja a dojście do plaży przez lasek , który jest w zasadzie miejscem składowania nieużytków takich jak łodż czy rower wodny oraz starych stolików i kloców , które kiedyś były przy plaży. Ogólnie rzecz traktując NIE POLECAM i z przykrością stwierdzam, że były to moje najgorsze wakacje.

Z biurem byłam w kontakcie przed wylotem , wszystko ok. Jedyne zastrzezeniedotyczy rezydenta, który niestety nie był ogóle pomocny, w razie problemów zostawił nas bez pomocy. Uważam, że biuro powinno zwracać większą uwagę na pracę swoich rezydentów. Pobyt na Zakhyntos, hotel Admirał Tsilivi

nie polecam wakacji organizowanych przez NET HOLIDAY , jedyne co było zgodne z opisem to recepcja Hotelowa , brak sprzątania pokoi ,niemiły zapach , bardzo mała liczba jedzenia , oferta nieadekwatna do ceny. Wróciliśmy z samymi złymi wspomnieniami po wyborze oferty wakacyjnej do Gracji organizowanej przez NET HOLIDAY. NIE POLECAM.

Najgorsze wakacje jakie mnie spotkały w życiu , cena nieadekwatna do warunków , jedyne co było zgodne z opisem to recepcja , brak sprzątania pokoi przez Panie sprzątające , bardzo mała liczba posiłków , hotel nie zasługiwał na jakąkolwiek gwiazdkę , brak pomocy ze strony rezydenta , brak rozpatrzenia reklamacji pozytywnie.NIE POLECAM TEGO BIURA ORAZ WAKACJI DO GRECJI ORGANIZOWANYCH PRZEZ NET HOLIDAY.