Net Holiday

• Grecja All Inclusive
  • Egipt All Inclusive
  • Hiszpania własne
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

W zeszłym roku byłem na Rodos ze znajomymi w pokoju były karaluchy, facet z recepcji przyszedł je rozdeptać i sprawę uznali za załatwioną. Rezydentka wyśmiała nas i powiedziała, że to karaluchy pustynne (nie ma czegoś takiego :P). Po powrocie dziesiątki posłanych reklamacji, maili i telefonów- zero rekacji, kompletne olanie klienta. Net Holiday to zdecydowanie najgorsze biuro podróży z jakim podróżowałem, nie polecam.

Wczasy z żoną w Sozopolu.Hotel nie spełniał warunków w opisie.Nie miał aneksu kuchennego,prysznic to jakaś porażka,obok hotelu był remontowany budynek przez cały okres pobytu,autokar zostawił nas prawie kilometr od hotelu i musieliśmy iść z buta z bagażami(gdzie ten transfer do hotelu?).Pseudorezydentka nie reaguje na ewidentne uchybienia,próbuje nam wmówić,że autokar nie musi nas dowozić pod sam hotel, nie interesuje ją brak aneksu pomimo opisu w folderze itp..Mimo reklamacji złożonej w biurze,biuro twierdzi że wszystko było ok.Omijać szerokim łukiem net holiday biuro,które nie poczuwa się do odpowiedzialności.

Początkowo mieliśmy przebywać w zarezerwowanym hotelu, jednak kiedy przylecieliśmy do Zakynthos, rezydent oznajmił nam iż oferta uległa zmianie ii przenieśli nas do innego hotelu. Jednak nie żałowaliśmy, hotel świetny, co wieczór była jakaś atrakcja. Jedzenie było przepyszne, a obsługa niesamowita, nie spotkałam milszych ludzi. Atmosfera w hotelu bardzo mi się podobała, oferta spełniła swoje wymagania w 100%. Nasz rezydent był bardzo pomocny, często pytał czy wszystko w porzadku, chetnie udzielał pomocy, nawet przewoził nas do innego miasta abyśmy mogli pozwiedzać. Pozdrawiamy pana Jarosława z Zakynthos, na pewno tam wrócimy.

Właśnie wróciłam z wakacji na Fuerteventurę z tym biurem oferta wspaniała w opisie real porażka.Pojechałam z wnuczką Fuerteventura opis tylko jechać,bungalowy , baseny podgrzewana woda , nad ocean do plaży blisko , same superlatywy . A było bungalowy od głównej restauracji jak i całego centrum rozrywkowego 2,5 km trzy razy dziennie na posiłki wędrówka , do basenu jeszcze dalej , na plaże było 800 m a w rzeczywistości było 1,5 km drogą na skróty po kamieniach gdzie można było sobie nogi po wykręcać a za drogą to 5 km aby dojść. Ośrodek Origo Mare , bagaże trzeba sobie do domku zawieść samemu , bo nie ma jak podwieźć .Ogólna porażka .Aby do miasta dojechać jeden autobus z ośrodka o 10 a powrót o godz 16 . już po obiedzie .Moje wakacje uważam za nie udane opis imprezy z niczym się nie sprawdził.Wynajem auta to 30 euro za Pandę za jeden dzień plus paliwo , inne auta to drożej a auto musiało być .

bez problemu . rezydent bardzo pomocny od samego początku do samego konca

Wycieczka z biurem Net Holiday przebiegła wspaniale. Biuro posiada dobrze zorientowanych pracowników którzy są bardzo pomocni oraz życzliwi. Długo będziemy wspominać świetną i dobrze wykonaną pracę z ich strony. Pani Aldona Guzik to osoba wyjątkowa, pełna życia, która profesionalnie i z uśmiechem na twarzy podchodzi do swoich obowiązków rzetelnie wykonując swoja pracę. Dlatego też wszystkim wybierającym się do Słonecznej przepięknej Hiszpanii życzymy aby trafili właśnie na tę Panią i korzystały z biura Net Holiday.

Zero pomocy na miejscu, nie odpisują na reklamacje, rezydentka wyśmiała problem karaluchów w naszym pokoju i powiedziała, że to "karaluchy pustynne" i są z natury nie z brudu... brak słów. Omijać szerokim łukiem!

Byliśmy na majówce więc hotel nie tętnił jeszcze pełnym życiem, ale pomimo tego czas uważam za bardzo pozytywnie spędzony. Hotel : Troszkę na uboczu, ok 1,5km od centrum miasta, ale ma to swój plus ponieważ jest zaraz obok ścieżki, którą można dotrzeć na najwyższy szczyt w mieście a stamtąd nieziemskie widoki. Woda w basenach lodowata - być może dlatego, że to dopiero początek sezonu. Wyżywienie : Smaczne i urozmaicone, pomimo tego, iż był to dopiero początek sezonu i hotel jeszcze świecił pustkami Obsługa: Bardzo miła, pomocna - jak to chyba zawsze bywa w Grecji ???? Biuro podróży: Podróżowaliśmy z Net Holiday. Po raz kolejny i po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie. Zero opóźnień, pomocni rezydenci, wszystko tak jak być powinno. Tylko upewniłem się w tym, że w kolejnym roku na wycieczkę wybieram się również z tym biurem ???? Okolica: 10-15 minut piechotą do centrum , okolica hotelu cicha i spokojna, parę minut do morza i zaraz obok również szlak na szczyt najwyższego wzniesienia w okolicy Pokój: Wszystko ok. Nie czepiam się szczegółów - nie jadę na wakacje po to żeby szukać w pokoju pajęczyn po kątach tylko po to żeby w pokoju spędzać jak najmniej czasu. Widoki: Z hotelu widoków niewiele, ale po wejściu na górę tuż obok widoki nieziemskie Podsumowując : Jeśli szukasz cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek ten hotel jest dla ciebie. Jeśli szukasz miejsca do poimprezowania, szukaj gdzie indziej.

Ludzie błagammm was nad wszystko prosze ! To biuro to jedna wielka sciema prosze was nie wybierajcie go za nic w świecie .Pojechalismy na Majorke na 9 dni... Mielismy 7 noclegów ! osmego dnia wyrzucono nas z hotelu bo doba konczy sie o 11.00 rano, zaznaczam ze to byl dopiero 8 dzien co powinnismy dostac caly jeszcze nocleg i dopiero dziewiatego dnia wyjezdzac np. Z rana.... A tego osmego dnia tulalismy sie caly dzien po jotelu jak bezdomni od 11. Rano do 23.00 bo wtedy podjechal autokar pod hotel na lotnisko! Lot mielismy o 23.00,w nocy... a ten dziewiaty dzien byl w samolocie!! Rezydentka Pani Sylwia snula sie po hotelu na niczym sie nie znała i wogole byla nieprzytomna zartowala na'siłę' ze mamy fajnego kierowce hiszpana ...chyba tylko po to ze wiedziala w jakim niurze podrozy pracuje...i na sile starala sie byc mila...nie wychodzilo jej to! Blagam ludzie wszystko tylko nie ten koszmar! Prosze!robia z ludzi idiotow i naiwniakow my sie dalismy w tym roku wkrecic mowie ku przestrodze!

Razem z mężem pojechaliśmy we wrześniu na wycieczkę (podróż poślubną) do Portugalii. Cały pobyt zorganizowany był super. Nasz polski rezydent na miejscu, Pani Karolina pomogła nam zaklimatyzować się w nowym miejscu, na pierwszym spotkaniu szczegółowo opowiedziała o hotelu i okolicy. Wycieczki fakultatywne były super, świetnie prowadzone. Tak jak prosto po wyjściu z samolotu zostaliśmy przechwyceni przez Panią Karolinę tak w drodze do domu odprowadziła nas pod same bramki na lotnisku.Dla organizatorów ocena 9/10 tylko dlatego, że niektóre wycieczki były odwoływane przy mniejszej ilości chętnych niż 20 osób (a to dość sporo i ciężko było uzbierać).