Net Holiday

• Grecja śniadania
  • Egipt All Inclusive
  • Hiszpania własne
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

Biuro wywiązało się w 100% ze swoich zobowiązań. Pokój pierwsza klasa, tak jak mnie zapewniano, bardzo dobra i miła opieka oraz pomoc rezydenta, super zorganizowane wycieczki fakultatywne, przewodnicy wycieczek - pierwsza klasa. Duża wiedza i bardzo dobry przekaz informacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy Biuro Net Holiday. Do zorganizowania następnej podróży wakacyjnej na pewno wybierzemy Net Holiday. Gorąco polecam.

Wyjeżdżałam z tym biurem po raz pierwszy. Niestety wróciłam zawiedziona. Jeżdżę nie przerwanie od 2004 roku i pierwszy raz musiałam zareklamować swój wyjazd

Wczasy wykupiliśmy na początku roku z terminem wylotu w dzień tuż przed wyjazdem okazało się ,że lot jest o 3 w nocy a nie w dzień jak było obiecane ,po przylocie okazało się, że doba hotelowa zaczyna się o 17.00 _niewiarygodne ! Czekaliśmy więc na plaży od 9.00 rano .Na plaży część leżaków w pierwszym rzędzie zarezerwowane nie wiadomo dla kogo ? gdyż cały dzień nikt na nich nie leżał.Plaza przyjemna ,ale cały czas głośna muzyka ,po interwencji panowie stwierdzili ,że ćwiczą -chyba nerwy turystów .Śniadanie bardzo proste i pszaśne - 4 gwiazdki to chyba na niebie włoskim ....nie polecamy - a firma w swoim haśle pisze ;płacisz tylko za wczasy :

Witam artur z rodzina napisze prawde jestem pierwszy raz w tym miejscu I juz nie podobalo mi sie od pierwszego dnia niby hotel 4gwiazdy ma ale powinien buc bez gwiazdek to jest miejsce dla starszych ludzi nie dla rodzin z dziecmi zero atrakcji dla dzieci a juz nie wspomne ze dla rodzicow to co biuro net holidej oferuje to zalosne naciaganie kasy a wycieczka kosztowale mnie 6tysina 8dni a ja musialek kupowac dziecia lody chodzic na zjerzdzalnie I nie wspomne ze po 10musalem biegac po alkochol do sklepu takze ludze hotel grenada to hotel dla emerytow na wozkach inwalidzkich tak pisze bo myslalem ze ro hotel z klasa a tak nie jest jestem gosciem pisze co widzialem dziekuje I ostrzegam

Tragedia. Wszystko źle. Rezydentka to istna... Nie dość, że odstawiła 20+ osób 8 godzin przez zakwaterowaniem pod hotelem to jeszcze celowo nie dała nikomu do siebie telefonu. Gdy udało się uzyskać do niej numer kontaktowy od biura telefonów nie odbierała. Pogubiła część rezerwacji. Na informacje o niezgodności oferty hotelu z opisem biura stwierdziła "nie będzie ingerować bo było by to niesprawiedliwe wobec poprzednich wycieczek". Przewodnik opryskliwy i bezczelny. Posiadał dużą wiedzę i potrafił ją przekazać jednak traktował pracę jak przymus a klientów biura jak dzieci które trzeba ograbić z pieniędzy. Często wprowadzał ludzi w błąd by naciągnąć na ustawione sklepy. Biuro choć policzyło dużo bo 5,5tys zł za 2 tyg w Portugalii dało pokoje z karaluchami, z gorszą kuchnią niż dla reszty gości a nawet zakwaterowało nas w przydrożnym motelu. Źle zorganizowany plan wycieczki nie możliwy do zrealizowania. Przez co pominięto część rzeczy w ofercie. Szczytem jednak był fakt iż wycieczki dla osób które postanowiły spędzić wczasy stacjonarnie zostały odwołane choć były zapewniane przez biuro. Część osób otwarcie mówiła, że by nie wybrała tej oferty bez tych wycieczek. Poza tym autobus ze śmierdzącą toaletą. Kierowca któremu się myliły godziny, To wszystko okraszone taniością. Słuchawki jednorazowe używane wielokrotnie (rzekoma dezynfekcja). Odradzam to biuro. Rainbow jest tysiąc razy lepszy. W sumie każde biuro będzie lepsze.

Wszystko przebiegło pomyślnie, bez zastrzeżeń. Jedyne co mogę powiedzieć negatywnego to osoba rezydenta-jakby go nie było ;-) raz próbowaliśmy się dodzwonić , lecz nie udało nam się. W hotelu praktycznie nie bywał. Reszta zorganizowana bardzo dobrze. Samolot, hotel, transfer bez zastrzeżeń. Generalnie polecam to biuro podróży.

Nigdy wiecej nie zarezerwuje wycieczki przez net holiday.Beznadziejne hotele,nawet rezydentow umieszczaja w ruderach(nie sa to hotele).Nie uznaja reklamacji mimo ze zostalismy oszukani.Co innego bylo w ofercie(kompletnie inny hotel i standardy) a co innego w rzeczywistosci.

Jesteśmy na tygodniowym wypoczynku w Perandor w Albanii.Hotelik bardzo kameralny,bardzo życzliwi ludzie-właśnie wystartowali z tym biznesem. Hotel spełnia nasze oczekiwania pod kazdym względem.Na początku mały falstart ponieważ okazało się ,że biuro podróży sprzedało więcej pokoi w stosunku do rezerwacji.Zachowanie Rezydenta powyżej wszelkich oczekiwań,włascicieli hotelu na najwyzszym poziomie.Dzięki temu incydent stal sie dla nas powodem do żartów a hotel i rezydent zapewnili nam pełna opiekę.Pełen szacunek i zrozumienie z naszej strony. Hotel Perandor to rodzinny biznes,widać ,że tym ludziom bardzo zależy,wsłuchują sie w potrzeby gości i w miarę swoich mozliwości realizują.Hotel ma wspaniałe położenie,przy pięknej piaszczystej plaży z bardzo łagodnym zejściem do morza.Jest tu czysto ,bardzo serdecznie i miło.Pierwszy raz wyjechałam z tym biurem,a wiele podróży juz odbyłam i dzieki temu jak czuję sie w hotelu Perandor polecam to miejsce,z tym biurem podrózy.

Wszystko odbyło się bez problemów. Bardzo dobry kontakt z rezydentem.

Hotel lATRIUM ..Bardzo udany wyjazd ,hotel zadbany,czyśćiutki,rodzinna atmosfera,personel usmiechnięty,pomocny,jedzonko super,spokój,cisza-naprawdę można wspaniale wypocząć.Polecam wycieczkę -Meteory oraz na Athos.Rezydent Pani Karolina Pater bardzo kompetentna ,z całym sercem oddana pracy i swoim podopiecznym {turystom}Pomimo problemów zdrowotnych dawała z siebie wszystko by ich zadowolić.Zarówno Pani Karolinie jak i wszystkim Pracownikom Hotelu ATRIUM oraz NET HOLIDEY serdeczne dzięki.