Net Holiday

• Grecja All Inclusive
  • Egipt All Inclusive
  • Hiszpania własne
Zobacz wszystkie oferty Net Holiday

Bzdury i kłamstwa na temat ofert jakie sprzedają-na miejscu okazuje sie ze nic sie nie zgadza z poziomem hotelu, jedzenia, plaży, basenu, okolicy-jaki przedstawiony był w ofercie. Rezydentka nieuprzejma i traktująca turystów jak idiotów-próbuje wmówić grupie ludzi-bo zażalenia i skargi były grupowe a nie od pojedynczych osób -że białe jest czarne!!-i nie pomaga w żaden sposób. Odradzamy to biuro jesli ktos nie chce mieć zmarnowanych wakacji.

znakomita obsługa, sprawna organizacja. rezydent Leszek wspaniały człowiek, dzieki jego opiece czuliśmy się naprawdę komfortowo i pod pełna opieką.:))Polecam goraco i jak tylko bedziemy znów jechać to najlepiej z tym biurem:))

Ogólnie katastrofa . Nie da sie opisać w jaki sposób działa rezydentka Sylwia oraz biuro. Brak chęci jakiejkolwiek w pomocy rozwiązywania problemów. Wycieczki nie zgodne z opisem oraz brak informacji. Cena do jakości jest oczywiście nieadekwatna . Nie jesteśmy w stanie opisać swojego niezadowolenia aby nie psuć sobie wakacji.

Paczka znajomych wybrała się do Albanii, hotel Germany. Krsj trochę dziki ale czarujący. Pokoje mielismy obok siebie, jedzenie bardzo dobre i wino pyszne do kolacji. Żal było wracać.. .

Pierwsze wakacje z biurem podróży i jakie miłe zaskoczenie! Wakacje spędziliśmy z mężem w Simar na Majorce. Przemiła rezydentka, super kontakt z biurem i nawet dostaliśmy gratis od firmy jako prezent ślubny :) Polecamy Edzia i Tomasz

Udane wakacje na Sycylii. Cudowna obsluga, swietne animacje, pyszne jedzenie. CIAO :)

Odradzam to biuro! Hotel w katalogu opisany zupełnie inaczej. Niby 4*, ale powinien mieć max. 1*. Rezydenci nie pomagają, umywaja ręce od wszelkich problemów. Biuro ma klienta po prostu gdzieś nie mowiac o tym, że jest drożej niż w innych biurach średnio o 500 zł. Wysłali nas do rudery z pleśnią i nie zrobili nic aby to naprawić.

Hotel przedstawiony w ofercie biura Net Holiday na Majorce opisany został przez organizatora jako hotel 4-gwiazdkowy-na miejscu okazało sie że ma jednak 3 gwiazdki, i oczywiscie pod każdym względem na 3 gwiazdki zasługuje lub raczej na 2.... Wybierając właśnie tę ofertę biura Net holiday kierowaliśmy sie potrzebą spędzenia wakacji na piaszczystej przyjemnej plaży-organizator informował ze przy hotelu są 3 plaże -jedna z nich jest jedną z najpiękniejszych na Majorce-po przyjeździe okazało sie że plaże są przytłaczająco małe, odrobina piasku a przeważająca jest ilość gruzu i kamieni. Bardzo trudno wejść do morza bez butów do pływania i trzeba zapomnieć o miłych widokach bo kąpieliska są wciśnięte w blokowiska. Sam hotel: -basen-mały i ciasny przy ulicy -przy którym śmierdzi szambem - restauracja-kelnerzy zajęci rozmową ze sobą wzajemnie a nie posprzątaniem stolików lub uzupełnieniem pustych półmisków -jedzenie bardzo kiepskie-mrożonki z tanich supermarketów wrzucone na wrzątek i tak podane - all inclusive-w tym hotelu nie można sie dowiedzieć cóż to za opcja wyżywienia oprócz tego ze dają opaskę na rękę to nic za tym nie idzie więcej - pokoje -stare...nieprzyjemne...oj kiepskie... Podsumowując; szanowni Państwo-odradzam oferty biura Net holiday-jesli chcą Państwo otrzymać to za co zapłaciliście -to z pewnością nie od tego organizatora...nie jestem w stanie napisać jednego dobrego zdania o tym biurze na podstawie mojego wyjazdu:(

Biuro nie wywiązuje się z umowy! Brak właściwej opieki rezydentów i pilota. Pilot - na niektórych zrobił wrażenie luzackiego światowca, w rzeczywistości impulsywny i nieodpowiedzialny. Hotele w większości poniżej standardu. Brak reakcji ze strony organizatora na uwagi zgłaszane na bieżąco. Strata dwóch wakacyjnych dni na zbędne tranzyty. Autokar nieprzystosowany do wielogodzinnej jazdy ( w latach 90-ych podróżowaliśmy w większym komforcie). Jedyny plus - panie przewodniczki opiekujące się grupą w odwiedzanych miastach.

Byłam w tym roku na Zakynthos, wylecilismy z Warszawy z opóźnieniem bo była burza, wiedzieli że lotnisko na Zakynthos po 22 jest zamknięte a jednak lecielismy, 20 min przed lądowanie dowiedzielismy się że będziemy lądować w Atenach. Dopiero o 3 w nocy wyjechalismy z lotniska do hotelu w Atenach. Zero informacji od biura, rezydenta czy kogolwiek. O której wyjazd na lotnisko. lot itp nic totalnie nic. Dolecielismy następnego dnia co jednak już było dniem straconym bo odprawa itp także jeden dzień w plecy. Na miejscu, hotel niby 4 gwiazdki klimatyzacja płatna, panie na recepcji bardzo niemiłe i super niepomocne to podkreślam. Jeśli chodzi o rezydenta, Pan Jarosław znudzony pracą i życiem chyba już też. Miał być następnego dnia o 12 nie pojawił się i żadnej informacji o tym nie było. Zjawił się po 2 dniach, twierdząc, że nie wiedział że lądujemy w Atenach i że czekał na lotniku do późnia - podobno o niczym nie wiedział ale wydaje się, że powinien zainteresować co się z nami dzieje. Rezydent niepomocny, żadnej przydatnej informacji co warto zobaczyć/zwiedzić/zjeść jak człowiek sam się nie dopytał to od siebie nic nie dodał. Nie zaproponował żadnej wycieczki, dosłownie nic. Bardzo lekceważący stosunek, nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu. Wydawałoby się, że rezydent jest od tego żeby powiedzieć co jak i gdzie, jednak od Pana Jarosława żadnych informacji uzyskać się nie dało. Pani z biura w momencie rezerwowania wycieczki bardzo miła natomiast jak przyszło do składania reklamacji na linie lotnicze i mowy o straconym dniu to nagle nic nie wie, opryskwila i nie chciała w niczym pomóc.